www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Niepełnosprawni sportowcy (8415 - wyświetleń)
- Autor emesz Dodany 2010-11-22 11:23
Witajcie chciałem się dowiedzieć czy są na tym forum osoby niepełnosprawne które mimo tego że mają pewne ograniczenia aktywnie uprawiają jakąś dyscyplinę sportu. Chciałem zgromadzić w tym wątku nie tylko osoby takie jak ja - aktywnie uprawiające sport osób niepełnosprawnych (konkretnie siatkówkę na siedząco)- ale zachęcić osoby niepełnosprawne i ich opiekunów, znajomych do aktywnej rehabilitacji przez sport.
Dlatego piszcie jak w coś gracie albo jak chcecie czymś się zając. Może czasem bywa tak że wokół nas żyję osoba która zasługuje na podpowiedź i zainteresowanie tematem.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-11-22 12:21
Kurczę, no widzisz, jak to wszystko bywa ważne...
Może bym i odpowiedziała na tę informację, gdyby nie Twój niewiarygodny post w innym wątku, nagabujący niepełnosrpawnych do skorzystania z "super oferty i możliwości zarobienia kroci" w bliżej nieokreślony. Przepraszam, ale to podważa zaufanie do każdego, kto takie rzeczy proponuje...
Nadrzędny Autor pestek54 Dodany 2010-11-26 18:25
witam wszystkich na forum, jestem tu poraz pierwszy,rok temu uległem wypadkowi i jestem niepełnosprawny w stopniu znacznym,uczęszczam na rechabilitację ,która oczywiście bardzo dużo mi pomogła ,mam teraz dużo czasu i coraz częściej myśle o jakimś sporcie ,przed wypadkiem bylem dość aktywny ogólnie ,a teraz moje problemy ruchowe troche zmieniają moje życie ,niemniej jednak chciałbym jakoś uaktywnić moje życie,mieszkam na lubelszczyżnie ,jeśli ktoś mógłby mi pomóc w tej sprawie byłbym wdzięczny,pozdrawiam wszystkich andrzej.
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2010-11-26 17:24
Nadrzędny Autor Paulina Mąkosa Dodany 2016-11-05 21:32
Witajcie ja poruszam się na wózku i biorę aktywnie udział w różnych biegach charytatywnych, jak i również drugi sezon będę uczyć się jeździć na nartach specjalnie dostosowanych dla osób niepełnosprawnych tzw. Monoski.

Polecam i pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Paulina Mąkosa Dodany 2016-11-12 18:33
Polecam zwrócić się do ZRZESZENIA SPORTOWO-REHABILITACYJNEGO START oni doradzą jaki sport będzie najlepszy dla danej niepełnosprawności i pomogą znaleźć najbliższe Zrzeszenie które mieści się blisko miejsca zamieszkania.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-03-19 11:36
Własnie obejrzałem Otwarcie Olimpiady Specjalnej w Austrii 2017.
Piękne widowisko , nasi sportowcy w ładnych czerwonych kurtkach z białymi paskami. Podobne mieli Austriacy ;-)
Teraz zostaje tylko czysta rywalizacja.
I przysięga Olimpijska  "pragnę zwyciężać ale.... "
Życzenia dla Naszych Olimpijczyków Specjalnych udanych startów i pokonywania własnych rekordów.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Niepełnosprawni sportowcy (8415 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill