www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / PRACA W ZAKŁADZIE AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ (2044 - wyświetleń)
- Autor Paulina Mąkosa Dodany 2016-11-24 20:29
Witajcie czy orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja gdyż otrzymuję rentę 644 zł oraz alimenty 450 zł i zasiłek pielęgnacyjny 153 zł ile mogę dorobić pieniędzy w pracy chronionej czyli w ZAZ-ie, a mam częściową niezdolność do pracy?

Z góry Dziękuję za pomoc i Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor wieczorynka76 Dodany 2016-11-24 22:21
Jeżeli chcesz pracować w Zakładzie Aktywności Zawodowej to nie masz się co martwić. Oni tam zatrudniają osoby niepełnosprawne w szczególności, znają się na rzeczy i nie zarobisz tam tyle żeby ci limit przekroczył. Proponuję żebyś przed podpisaniem umowy powiedziała o swoich obawach. To jest taka pewna praca dla niepełnosprawnych. Będziesz miała i rentę i wypłatę! Oby jak najwiecej wszystkiego razem . Oni ci tam wszystko wytłumaczą tylko pytaj
Nadrzędny Autor Paulina Mąkosa Dodany 2016-11-26 20:33
Dziękuję Ci za podpowiedź, mam nadzieje że uda mi się załatwić, ale do kwietnia i tak mam jeszcze szkołę.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / PRACA W ZAKŁADZIE AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ (2044 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill