www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 265) (3675327 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-12-18 16:01
Nachbar górą! :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-12-18 16:05
Tym, którzy walczyli - teraz dziękujemy.., a nawet usilnie staramy się umniejszyć ich zasługi, a nawet zapomnieć. To moje spostrzeżenia, bo tamten czas doskonale pamietam... szkoda straconych nadziei :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-18 19:22

>Tym, którzy walczyli - teraz dziękujemy.., <


Niestety, nie wszyscy dziękują. Niektórzy wręcz przeciwnie, na polecenie wiadomo kogo wręcz gnoją tych bohaterów. Przykład - Wałęsa i Pinior. A ilu jest takich mniej znanych ? Ech, całkowity brak szacunku........
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-12-19 21:25

>Niestety, nie wszyscy dziękują. Niektórzy wręcz przeciwnie, na polecenie wiadomo kogo wręcz gnoją tych bohaterów. Przykład - Wałęsa i Pinior. A ilu jest takich mniej znanych ? Ech, całkowity brak szacunku........<


Historia zakręciła koło i ci, którzy walczyli o prawo do wolności wypowiedzi: na ulicy lub, w wolnych mediach teraz kneblują innym usta . To smutne .
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-12-19 22:24

>Historia zakręciła koło i ci, którzy walczyli o prawo do wolności ...


W zupełności się z Tobą zgadzam. Wiele osób, którzy walczyli o demokratyczne i wolne wybory teraz nie tylko nie są w stanie pogodzić się z ich wynikami ale wręcz mówią o konieczności wykluczenia Polaków z Unii Europejskiej
Trudno też pogodzić się z faktem, że ludzie - Ikony Solidarności - mają mieć "parasol ochronny" za dawne zasługi i nie podlegać osądom za przestępstwa pospolite.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2016-12-19 22:35

>W zupełności się z Tobą zgadzam. Wiele osób, którzy walczyli o demokratyczne i wolne wybory teraz nie tylko nie są w stanie pogodzić się z ich wynikami <


Nie słyszałem by przegrani w ostatnich wyborach _do sejmu- mieli uwagi co do legalności wyborów.Wygrani nie umieją wygrywać i mają problem w zrozumieniu faktu, że nie wszystko mogą .  Co się zaś ma Solidarności to lepiej tego nie komentować...
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2016-12-19 23:37
Owszem Ikony Solidarności powinny mieć "parasol ochronny", bo żaden Święty nigdy do końca nie był taki święty. Radziłabym poczytać co nieco, oprócz ogólnie dostepnej prasy propagandowej. Poza tym należy sie szacunek tym co "obrywali" po d..., podczas, gdy inni w tym czasie spali w pieleszach, a teraz uzurpują sobie prawo do chwały
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-12-18 18:19

>Masz prawo do własnych poglądów i sympatii politycznych, ale to nie znaczy, że nie należy liczyć się z innymi.
>Nie będę się z Tobą spierał który z nas ma rację, bo to sprawa indywidualnego spojrzenia na rzeczywistość przez pryzmat wiedzy, doświadczenia życiowego i ... podatności na manipulowanie.


Dobrze, że chociaż w tych stwierdzeniach jesteśmy zgodni!

A jeśli chodzi o "wiedzę, doświadczenie życiowe i ...... podatności na manipulowanie" to za mało o mnie wiesz, żeby ferować takie opinie.
Tak wygląda (nieudana) próba manipulacji!

Życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt
Tadeusz
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-12-18 21:00

>A jeśli chodzi o "wiedzę, doświadczenie życiowe i ...... podatności na manipulowanie" to za mało o mnie wiesz, żeby ferować takie opinie.
>Tak wygląda (nieudana) próba manipulacji!


Ponieważ mało, a nawet nic o Tobie nie wiem, dlatego tak właśnie napisałem i nie było to "ferowanie opinii", a tym bardziej "próba manipulacji".  :-)
To, co napisałem, odnosi się do każdego, inaczej nie byłoby na świecie oszukanych i oszustów.
Przykładem może być np. program "Państwo w państwie" na Polsacie. Dzisiaj, mniej więcej godzinę temu, było o lichwiarzu, który za 30 tyś. pożyczki chciał zagarnąć cały majątek poszkodowanego. Co ciekawe, pożyczka pieniędzy odbyła się w obecności notariusza.
Dziękuję za życzenia i wzajemnie życzę Tobie, aby były spokojne, w duchu pojednania i zgody.
Nachbar
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-20 20:36
"podporządkowany funkcjonariusz partyjny, który w dalszym ciągu z namaszczeniem przechowuje w szufladzie partyjną legitymację."

>http://opinie.wp.pl/grzegorz-wysocki-prezydent-rp-w-roli-rzecznika-pis-u-czyli-wszystkie-perwersje-andrzeja-dudy-6071081838600833a<

Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-21 17:50
Szczerze mówiąc gwizdam na to jakie perwersje ma A. Duda. Niech tylko PIS dotrzymuje obietnic, broni słabych no i przydałoby się MYŚLENIE CZEGO U NICH NIE WIDAĆ :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-25 15:58
Niedawno otrzymałem skierowanie z NFZ-tu do sanatorium "Perła" w Ustce. Może ktoś jeszcze się tam wybiera ?
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-01-04 00:00
Ustka w tę pogodę? :-(
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-12-27 18:48
Bronisław Komorowski z głosem rozsądku do KOD-u
Jak się chce - to można!
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2016-12-27 23:31
O, jak pięknie trafiłam na taki wpis.
Jak się chce manipulować, to jak widać można. :-) Wtedy było tak: "W tej chwili budynek jest otoczony. Jest tutaj siedem lub osiem wejść. Wszystkie są zablokowane. Bramki są połączone łańcuchami. Jest pełna determinacja. Zobaczymy co będzie dalej."
Tym razem trochę wrzeszczącego luda się zebrało i niektórzy zaczęli portkami trząś. To władzunia prawa i sprawiedliwa otoczyła  sejm podwójnymi płotkami, na teren sejmu weszło tyle policji, ile tam jeszcze podobno nie było. Przed dziennikarzami zamknięto niejedne drzwi.
Reakcja śmiesznie nieadekwatna do akcji. :-))))))) No, ale jak się chce uchodzić za ważniaka i potężnego władcę to trzeba wozy opancerzone wyciągać na ...kanarki.:-))))))))
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-12-28 07:47 Zmieniony 2016-12-28 07:58
Szczególnie to "mądrze" wygląda gdy ktoś przytacza wypowiedź Komorowskiego z 2012 roku gdy KOD jeszcze nie istniał. Typowy przekład manipulacji,przekłamania jak zawsze ze strony tego pana TP ale nic już mnie nie zdziwi w jego wpisach od kiedy założył inny "fałszywy" nick aby uwiarygodnić swoje nieprawdziwe oskarżenia.

Dotyczy to wypowiedzi :

>  Autor TadeuszP Dodany 2016-12-27 18:48
> Bronisław Komorowski z głosem rozsądku do KOD-u
> Jak się chce - to można!


Skopiowałem wypowiedź bo może ona być za chwilę usunięta ;-))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-12-28 09:47

>No, ale jak się chce uchodzić za ważniaka i potężnego władcę to trzeba wozy opancerzone wyciągać na ...kanarki.:-))))))))


Cieszę się, że nie tylko mnie dopisuje dobry humor przed powitaniem Nowego Roku :-)))))))))))
Wszystkim życzę udanego Balu Sylwestrowego
Szczęśliwego Nowego Roku :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-04 00:16
Jak nie wali się w łeb, to wali innych :-(
[url]http://kobieta.wp.pl/krystyna-taran-pawlowicz-poslanka-po-pokazuje-nagranie-z-sejmu-6075841779987073a[url]
Karczycho Pudziana i rozumek Pudziana :-( Jak widzę tą - tę Pawłowicz to czuję smrodek potu :-( no normalnie bierze mnie na pawia :-( tak jak wieeelu innych.
Podobno ten wieprz ma tytuł naukowy :-(?

Przy okazji co z Polakami? Jednak tacy przedwojenni? :-( Tłuką szyby Żydom i ciapatym :-(

Przypominam: kto mieczem wojuje od miecza zginie - Polska ku temu zdąża :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-04 07:20
Lepiej walczyć rysunkami na asfalcie :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-05 08:09
Ile dorzuciliście do puszek dla Kijowskiego?:-)))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2017-01-05 10:43
Ja Kijowskiemu nie dorzucałam, ale Owsiakowi dorzucę i owszem! nawet to co na kolędę miałam wydać.- też!
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2017-01-05 11:00
A Owsiak już się sądu posłuchał?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-01-05 13:20
...a ile Ty wrzuciłeś?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-05 13:38
Nic, a to jest jakiś obowiązek?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-01-05 15:52
Pytasz innych, a ja Ciebie...:-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2017-01-05 21:42
Odpowiedziałem że nic.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-06 00:02
Nie kaman :-( Jakie rysunki i co ma piernik do wiatraka? Nie wierzę, że nie mierzi Cię ta śmierdząca baba.

Poza tym jesteś kulawy czyli kaleka jak sam o sobie piszesz i przeciwnik Owsiaka?! Dla mnie nie ma nic znaczenia ważne, że sam potrafi zmobilizować ludzi i wyposażyć szpital, pomóc chorym i kalekim!
Gdyby tak każdy porąbany poseł bez względu na partię dał 100 zeta to by się trochę uzbierało, ale te śmiecie i na grosz pazerne :-( Klechy też mogliby dorzucić! Mają z czego! No ale gorzałka kosztuje... :-(

Jak tam w nowym mieszkanku?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-06 10:27
A bardzo dobrze.  Tylko słoików za dużo.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-10 13:27
No cóż stać ich - sprzeda pole... Bardzo Ci przeszkadzają? Chyba nie :-)
Małe już kopie?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-10 13:35
Dzieje się w polityce i nie tylko :-( Wesołe jest życie... ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-11 07:52
Małe wariuje, za 2 msce będzie już na świecie:)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-12 18:36
Jak ten czas leci :-) Będziesz miał małego piłkarza ;-) Imię już wybraliście? Jak córcia się zapatruje na brata?

Przy okazji: w Polsce nawet dobroczynność można opluć, zmanipulować i upolitycznić :-( Dobrze, że społeczeństwo myśli. Nawet taki katol jak Hołownia okazał się człowiekiem - moja sympatia do Niego wzrosła :-) Terlikowski to rzeczywiście (jak piszą internauci)  śmieć.
Oto wyp. Hołowni :-)
"...jeśli w sobotę spotkam kwestujących żołnierzy - dam bez gadania. A w niedzielę gdy spotkam WOŚP - też dam. Podwójnie. Bo raz tak normalnie, a drugi - bo to chyba najsensowniejsza metoda powiedzenia antyWOŚPowym fiksatom, co o ich twórczości myślę."

http://facet.wp.pl/zbiorek-ci-u-nas-pod-dostatkiem-mon-caritas-i-wosp-wszyscy-naraz-6079373909951105a

Natomiast MON mówi o "bezpiecznej Polsce" przyjmując kilka tys. żołnierzy amerykańskich. Mnie jednak się wydaje, że to oznacza niebezpieczną Polskę :-(  Byli u nas ruskie dla bezpieczeństwa, teraz amerykanie, jak Putin się wku...rzy to wiadomo, jak zwykle Polska pcha palce między drzwi :-( historia ich nic nie nauczyła :-(
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-01-12 20:14

>historia ich nic nie nauczyła <


To prawda...... A pan A Macierewicz zamiast zabrać się za konstruktywną pracę to żongluje kłamstewkami szybciej niż te obiecane i niedane helikoptery kręcą wirnikami.
Ech.....Co za żenada i tylko Rosjanie pękają ze śmiechu.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-13 11:27
Jola 11 - zamienił stryjek siekierkę na kijek... obawiam się, by ten kijek nie okazał się groźniejszy od owej siekierki :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-13 18:16
Oj chyba masz rację, niestety :-(

Polecam z You Tube serial kabaretu o "zarządzaniu przez prezesa" :-) super, są już 2 cz. niedługo będzie 3 :-) Śmieszne, ale prawdziwe niestety :-(

wklejam 2 część :-)

[url]https://youtu.be/vJArZ1jvMLo[url]
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-13 18:17
Wczoraj to przerobiłam :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-13 18:20
:-) ;-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-01-15 08:57
Serwus :-) i nieśmiertelne "Sie maaa"
Niech Orkiestra wiecznie nam gra !!!!
Na pohybel tym wszelkim idiotom
co opętani doktrynalną głupotą
w graniu Orkiestry przeszkadzają
i grosika do puszki nie wrzucają!
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2017-01-15 12:46
ale z jej owoców chętnie korzystają :-) Zawsze kogoś boli, gdy inny osiąga sukces, więc trzeba go batem!!! A jak!!! Niech się nie wychyla!! To taka katolicka moralność.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-01-16 18:48
Sie ma, sie ma Wzk :-)
Orkiestra, światełko do nieba i serduszka pokazały hańbę PIS i pisowskiej tv :-( Kurski elektronicznie został obrzucony jajami :-( Hańba, wstyd i debilizm prawicy, pisuarów itp. tfu i fuj :-(
U Kurskiego już Belzebub działa - nic dziwnego jak ktoś wierzy w diabełki i czuje się przedstawicielem jak on.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1038663,title,25-Final-WOSP-Jurek-Owsiak-gralismy-pod-kazda-szerokoscia-geograficzna-to-jest-cos-niesamowitego,wid,18676268,wiadomosc.html?ticaid=11874b&_ticrsn=3

Przy okazji: a nie mówiłam :-(

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Pakistan-goni-Indie-w-nuklearnym-wyscigu-Swiat-ma-powody-do-obaw,wid,18675856,wiadomosc.html?ticaid=11874a
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-16 08:16
Kubuś:)
A młoda póki co zadowolona. W praktyce będzie pewnie zazdrosna i trzeba będzie mocno przepracować ten temat.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-01-16 12:53
Kubusie, fajne chłopaki:-)

Ja ma syna Jakuba:-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-16 13:08
O widzisz, a wokół mnie Oskary i Miłosze. No ludzie:)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-01-16 15:38
Kubusiów też jest sporo:-)
Kubuś - Kuba - Jakub....
Jakub Piotr ładnie brzmi:-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-16 16:00
Akurat nie sądzę, że imię determinuje talenty:)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2017-01-16 16:13
Gratulacje!!! Każde imię jest piękne, jeśli człowiek, który jej nosi emanuje dobrą energią :-) Powodzenia!!!
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-16 18:32
Ładnie :-) Jak teraz zadowolona to nie będzie źle. Masz rację może być zazdrosna, ale sporo zależy od Was jak wiesz:) Gratulacje i lekkiego porodu żonie życzę :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-16 20:12
Cesarza pewna. Podobnie jak za pierwszym razem
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-17 15:56
Ma to swoje zalety i wady. Bez bólu matki dziecko przyjdzie na świat, ale matka nie pozna/nie zrozumie co to znaczy rodzić. No i Ty nie będziesz przy narodzinach :-( Poza tym cesarka to nieprzyjemne doznanie :-( kiedyś była narkoza i była to ostateczność, teraz można sobie tak życzyć, znieczulenie i cię kroją :-( No chyba, że nie ma innego wyjścia.
Jest to też jakieś ryzyko, więc życzę aby wszystko poszło dobrze :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2017-01-17 19:48
My nie mamy wyjścia.  Będzie dobrze.  Emocje nieporównywalnie mniejsze niż sześć lat temu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 265) (3675327 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill