www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Trudna sprawa (11360 - wyświetleń)
- Autor andrew5 Dodany 2016-12-26 11:21
Aby otrzymać rentę to wielkie są schody przy tym.Każda komisja Orzeczników ZUS  to tylko są oględziny każdego z nas i nigdy nie było inaczej.Nikt nie wnika w terminologie schorzeń które są np trwałe już czy nieodwracalne.To jest celowo pomijane a tak samo każda komisja trwa kilka zaledwie minut gdzie jest to zapewne odgórnie nakazane.Tak to wygląda na dzień dobry. Osobiście to przechodziłem ,na dodatek nie jest to rejestrowane-nagrywane ze względów własnego orzekania a nie zgodnie z ustawą.Wystarczy obejrzeć program pani Jaworowicz ,oczywiście raport NIK także mówi jasno i wyraźnie o fatalnym orzecznictwie i jak to powinno wyglądać.Kodeks karny praktycznie obejmuje prawie każdego Orzecznika za celowe pomijanie prawa. Później odwołujemy się od takich decyzji po Sądach gdzie Skarb Państwa traci kolosalne pieniądze przez fatalne orzecznictwa.Ludzie chorzy są uzdrawiani a przez to dużo umierają lub żyją w męczarniach gdzie ich los nikogo wtedy nie interesuje.Wiadomo iż sady są powiązane z ZUSem i występuje wtedy Solidarność Sądowo - lekarska a nie prawo.Mam nadzieję iż obecny Prokurator Krajowy dobierze sie do tego układu .
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2016-12-26 12:32
Piłeś coś?
Nadrzędny - Autor andrew5 Dodany 2016-12-26 20:14
Jestem osobą nie pijącą a to co napisałem to jest tylko perudium co wyprawiają lekarz i sąd .Jestem w stanie pokazać swoją dokumentację i sądowe wypociny .Jest to wszystko jeszcze w toku.
Nadrzędny Autor Mroki Dodany 2017-01-07 19:58
ciekawe...
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-10 15:00

>wszystko jeszcze w toku.<


To poczekaj na koniec.
Nadrzędny - Autor andrew5 Dodany 2017-01-12 08:56
Szanowna Pani nie mogę poczekać na efekt końcowy,za łatwa by to była sprawa dla Sądu i tych z tzw ,,układu zamkniętego'' lekarsko-lekarskiego oraz lekarsko -sądowego.Stronniczość i fałszowanie dokumentacji najpierw należy wyjaśnić , art.6 Konwencji Praw Człowieka jest adekwatny do tej sprawy. Dlaczego nie dostałem prawa swobodnej wypowiedzi w Sądzie.Nawet przestępca ma prawo linii obrony a mi nie udzielono prawa głosu w Sądzie Okręgowym w Białymstoku.To niestety jest ciężkie przestępstwo, które obowiązkowo należy wyjaśnić.Takich celowych pominięć  jest mnóstwo a dokument to dokument który jest kserowany dla moich potrzeb gdzie nie pozwolę aby cokolwiek było zatajone .Ustawy tworzy się po to aby tego przestrzegać a pomijanie ustaw prawnych to przestępstwo. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2017-01-12 11:01
Z protestem pod sejm.Teraz dobry na to czas.
Nadrzędny Autor andrew5 Dodany 2017-01-13 09:54
Droga Pani wiem że pani jest wysokim urzędnikiem Sądowym .Jeśli dla pani coś się nie podoba to także ma pani taką możliwość pójść pod Sejm..Czas skończyć z układami i układzikami namaszczonych świt PO.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-12 18:45
Na razie to Ty straszysz i się wkurzasz :-( A to nic nie zmieni.

>Dlaczego nie dostałem prawa swobodnej wypowiedzi w Sądzie<


bo sąd bada fakty i dowody, gadanie nic nie zmienia to raz, dwa będziesz przesłuchany jako strona i wtedy należy mówić konstruktywnie, a trzy: sąd na rozprawę ma określony czas, więc jak jest opóźnienie to ponaglają i leci szybko. Tak to już jest w sądach: żeby wygrać trzeba mieć twarde, niepodważalne dowody. Działać spokojnie i z rozwagą. "zatajenie", "fałszowanie" dowodów/dokumentów - musisz mieć na to dowód! Jak masz to złóż z pismem przewodnim, sąd to rozważy.
Nadrzędny - Autor andrew5 Dodany 2017-01-13 09:50
Szanowna Pani ,komisja pierwsza 8 min,komisja odwoławcza 12 min,Sąd Okręgowy także te same wszystkie dokumenty posiada i raczej nie są o i tym zainteresowani,dwuch lekarzy na prywatnej wizycie neurochirurgów w pół godziny szczególowo zaznajomili się i mam wiedzę która w późniejszym czasie zostanie wykorzystana.Neurochirurg już biegły z zapoznaniem się tego samego materiału w sprawie 7 godzin mu zabrało czasu a dla Sądu 2 latato samo zajmuje.To są układy zamknięte które tylko łupią kasę na maxa ze Skarbu Państwa.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-13 18:19

>mam wiedzę która w późniejszym czasie zostanie wykorzystana.<


Wiedza bez dowodów do kosza. Żebyś się nie spóźnił, ale z tego jak Cię czytam to dostaniesz rentę, bo nie nadajesz się do pracy i życia w społeczeństwie.
Nadrzędny - Autor andrew5 Dodany 2017-01-14 09:15
Witam Panią.Oto kilka schorzeń które są ukrywane przez biegłych w mowie i piśmie sprawy.Tylko kilka. Rwa kulszowa lewostronna  w przebiegu wypuklin krążka międzykręgowego na poziomach L3-L4,L4-L5 z modelacją worka oponowego i możliwością ucisku na korzenie nerwowe (MRI).W badaniu MRI odc.L-S kręgosłupa wypukliny krążków międzykręgowych od L4 do S1, zmiany zwyrodnieniowo wytwórcze .Discectomia C4/C5 ze stabilizacją międzytrzonową PEEK (zabieg).Zespół  korzeniowy odcinka szyjnego w przebiegu wielopoziomowych dyskopatii.M50.2.Zniesiona lardoza szyjna. W trzonie C3 i C5 zmiany w obrazie naczyniaków.Na krawędziach tylno-bocznych trzonów C4/C5,C5/C6,C6/C7 brzeżna osteofitoza.Przepuklina tylno-boczną prawostronną na głębokość 2 mm krążka, wypuklinę pierścienia włóknistego krążka międzykręgowego Th7-Th8 która modeluje brzuszna powierzchnię worka opony twardej, zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych które na  poziomach Th5-Th6,Th6-Th7,Th8-Th9  i Th10-Th11 powodują stenozę zachyłkową, naczyniak o średnicy ok.7 mm w trzonie kręgu Th6. Góz tarczycy lewego płata 40 mm.To kilka pokazałem przykładów które są ignorowane przez biegłych , medycynę pracy, neurochirurga namaszczonego przez poprzednią władzę, Sądy .Zapraszam panią do definicji tych schorzeń bo innym to przez gardło nie przechodzi.Mam przepracowane 36 lat pracy w zawodzie hydraulik-spawacz,kierowca,ślusarz zgodnie z dokumentacją.Nikt nie ma prawa mi powiedzieć że byłem czy jestem hultajem czy nie nadaję się do życia w społeczeństwie.Mnóstwo ludzi jest starszych ode mnie którzy mają tylko po parę lat pracy na papierach.18 miesięcy byłem bez prawa do jakiejkolwiek pomocy państwa,tylko  na utrzymaniu żony ,przykre to jest co się dzieje w tym kraju ludziom co pracowali dużo lat i nie mając pomocy .Tak na marginesie to pani nie ma pojęcia o prawdziwej cięzkiej pracy.W/g bigłych z zamkniętego układu to jestem zdrowy .
  To co opisałem jest to na podstawie dokumentacji szpitalnej -choroby rozpoznane .
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-01-14 09:58
Nie włączałem się wcześniej do rozmowy bo uznawałem, że szkoda słów "rzucanych po próżnicy". Ale po przeczytaniu powyższego postu ( o schorzeniach) napiszę kilka uwag.
Wcale się nie dziwię lekarzom orzecznikom, że odmówili prawa do renty. Te opisane schorzenia aczkolwiek  z Twojego punktu widzenia groźne to z punktu medycznego to po prostu "pikuś". I najlepiej zrobisz jak przyjmiesz to do wiadomości......... Nie wiem dlaczego ale wplatasz w swój problem wątek polityczny ( konkretnie poprzednią władzę). W czym ma to Ci pomóc? A co robi dla Ciebie dobrego obecny układ polityczny? Sam sobie odpowiedz, szczególnie w momencie jak Sąd odprawi Cię "z kwitkiem" .
Tym nie mniej życzę powodzenia, chociażby ze względu na wiek i lata pracy.
Nadrzędny Autor andrew5 Dodany 2017-01-14 11:45
Zapraszam aby Pan poswięcił troszkę czasu na definicje tych schorzeń.Także pan też nie zauwarzył że to ma swoje medyczne definicje.To nie moje spojrzenie a lekarzy neurologów ,reumatologa  z poza układu są przerażeni i na 24 próby podjęcia pracy ,medycyna pracy nie dopuszcza mnie bo nie chca brać na siebie odpowiedzialności.W tej chwili mam np leki tj. tramal na bazie morfiny.Moja praca także to i jest pracą na wysokości.Mam stwierdzoną głuchotę obustronną odbiorczą powyżej 45 Db trwałą uznaną przez biegłą .Także zapraszam wszystkich do Raportów NIK organu KONSTYTUCYJNEGO na temat orzecznictwa fatalnego ZUS.Bardzo dużo jest widzy.Po zapoznaniu się z tymi raportami i porównującymi a Orzecznictwem ZUS to jest porażające.Wtedy niech ludzie będący na tym forum zaczną zasadnie z tą wiedzą wypowiadać się.Poprzednia władza zmieniła wiele ustaleń a obecna na razie to utrzymuje w mocy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Trudna sprawa (11360 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill