www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jaki kupić laptop? (2897 - wyświetleń)
- Autor alum67 Dodany 2017-01-28 17:22
Potrzebuję kupić dobry laptop do pracy, ale że się niezbyt dobrze na tym znam, to pomyślałem, że może Was zapytam, na co zwrócić uwagę podczas kupowania nowego laptopa? Przyznam, że spodobał mi się ten laptop dla firm: https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-b50-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3474/ . Jest to Lenovo B50, a ja chcę pracować jako copywriter na nim. No i nie wiem, czy do tego będzie dobry? Teraz też mam Lenovo, ale inny model i trochę zaczyna mi już odmawiać posłuszeństwa. Więc trzeba kupić coś nowego.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-28 17:27
kup sobie inny i przetestuj :-)))) Ja kupiłam niedawno i nikogo nie pytałam o zdanie. to sie nazwywa dorosłość?? branie odpowiedzialności za swoje  czyny?? Jeśli chcesz pogadać o parametrach sprzętu to powinieneś wejść w wątek Poradnik, tam ludzie udzielają fachowych porad. A ty po prostu bałaganisz, wrzucając reklamy. Trzeba mieć "kręgosłup" jeśli kumasz...
Nadrzędny Autor uprakin Dodany 2017-02-07 02:29
ten z morele całkiem spoko
Nadrzędny Autor azebys Dodany 2018-07-15 15:09
Hej, jak dla mnie lenovo i dell to dwa takie modele, którym można zaufać.
Nadrzędny Autor Kajetannka3 Dodany 2022-11-20 21:31
Warto pomyśleć o sprzęcie Apple, nawet używanym, przed używaniem, warto też sprzęt wyczyścić. To dość złożony proces, ale pamiętajmy że kurz, który gromadzi się w środku, może mieć wpływ na pracę samego komputera. Polecam http://optymalizacja-strony.pl/czyszczenie-maca-czy-warto-probowac-samemu/ , to zbiór informacji, dzięki którym potwierdzimy że to ważne, warto to zrobić szczególnie w przypadku sprzętu używanego. Komputer wolny od kurzu, działa po prostu znacznie lepiej.
Nadrzędny Autor robertus_bertus Dodany 2023-03-12 15:43
Też kupiłem sobie Lenovo około roku 2017. Działa do dziś, ale po paru latach zaczęła odmawiać posłuszeństwa karta sieciowa i przerywało połączenie wifi. Na jakiś czas pomogło zresetowanie Windowsa do ustawień fabrycznych, ale po jakimś czasie znowu zaczęło wifi szwankować. Teraz łączę się z netem po kablu i z tym nie ma problemu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jaki kupić laptop? (2897 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill