www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / pokój - rad,porad,pomocy,aktualne przepisy itp (4166 - wyświetleń)
- Autor ARO Dodany 2017-02-19 20:05
Witam wszystkich jako ON  podzielę się wszelkimi informacjami i pomocą przekopania się w gąszczu przepisów i chorej interpretacji -NA WSZYSTKO JEST SPOSÓB
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2017-02-20 17:14

>NA WSZYSTKO JEST SPOSÓB<


Fajnie, miłe, popieram, czekam na rozwój :-)
Brzmi optymistycznie.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-02-20 17:57
Też jestem ciekawy poruszanych tu w przyszłości tematów.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-02-24 15:13
mówię sprawdzam -

> podzielę się wszelkimi informacjami i pomocą przekopania się w gąszczu przepisów


Czy deklaracja jest aktualna ale wiadomo skoro lepiej liczyć na siebie to tu chyba można liczyć na wszystkich ON .
Nie wiem czego można oczekiwać w takim temacie ale myślę że wzajemnie możemy sobie pomóc w wielu sprawach.
Choćby teraz - jak będzie trzeba sobie radzić przy zmianach w służbie zdrowia?
Na razie teoretycznie bo zmiany dopiero będą ale czy przewidujecie jakieś polepszenie dostępności czy raczej więcej będzie ograniczeń ?
Czy już nie będzie można dostać się normalnie w terminie do szpitala gdy się nie jest członkiem rządu?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-02-24 17:45

>NA WSZYSTKO JEST SPOSÓB<


W takim razie - jak niewidomy może odliczyć sobie auto nie mając żadnych dokumentów na przebyte rechabilitacje?
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-03-01 16:22
Ten kto ten pokój założył chyba zgubił klucz,pojawił sie i wszelki ślad zaginął.
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2017-03-01 18:36

>zgubił klucz<


kod dostępu :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-03-01 20:55
No, ale jak sam napisał >NA WSZYSTKO JEST SPOSÓB< więc na otwarcie drzwi bez klucza również :D
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-03-09 04:53
Od marca 2018 r. renty i emerytury miały wzrosnąć o ok. 30 zł.  Ale jakoś przegapiłem komunikaty GUS a nasz dyżurny analityk śpi na stojąco choć zwinięty jak rogal ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / pokój - rad,porad,pomocy,aktualne przepisy itp (4166 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill