www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / misz-masz (Strona 2) (37148 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-09 13:22
Ja kiedyś mimo pracy, dzieci i wszystkich związanych z tym obowiązków dużo czytałam, rozwiązywałam krzyżówki, haftowałam obrusy i robiłam gobeliny. Nie wiem jak dałam radę, bo teraz ciągle mi czasu brakuje.  :-)))))

Dzięki. Idę, bo mi słonko ucieknie. :-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2017-03-09 16:10
Mnie czasu nie brakuje, ale już chęci tak :-). Kiedyś też pracowałam, pomagałam, czytałm, ubierałam sie sama :-) w sensie robienia sweterków, szycia, serwety też.. dlatego dziś do wszelkich robótek ręcznych mam awersję :-)))) W zasadzie to nie wiem co by mnie zadowalało.. Wszystko jest dostępne - kiedyś wystane, wykombinowane...

U mnie chłodno i ponuro.. nigdzie nie byłam i się nie wybieram :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-10 05:34
Dziś jest Dzień Mężczyzn

> Ale najbardziej prawdopodobnym powodem powstania Dnia Mężczyzn zdaje się zazdrość panów w stosunku do pań, które od lat z powodzeniem obchodzą swoje święto 8 marca. W Polsce święto to nie cieszy się dużą popularnością


Ja wcale tak nie myślę choć faktycznie popularność nie jest duża- to oczywiście sprawka kobiet oraz skromność mężczyzn jest tego przyczyną ;-) i dlatego nigdzie nie przyjął się zwyczaj obdarowywania panów prezentami przez kobiety.
A oficjalnie ( pierwsze z 60 państw) jako święto  uznało je Trynidad i Tobago w 1999 roku :-)

ps. Kryształku Kosz różności powinnaś teraz złożyć bo moja informacja to nie rupieć ;-) chociaż jako misz -masz się nadaje
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-03-10 12:32

>skromność mężczyzn jest tego przyczyną<


Niech Wam się, Panowie, wiedzie :-) I, za bardzo do serca nie bierzcie słów, "chłop potęgą jest i basta", bo "Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy?" ?
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2017-03-10 13:14
A ci, którzy tu piszą jacy są?
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-03-10 18:28
Co za pytanie jacy są?Jak wolisz,krzywi,bezzębni ,starzy i śmierdzący/młodzi,piękni,inteligentni.Chcesz pisać czy podziwiać?
Nadrzędny Autor ijanka.5 Dodany 2017-03-10 18:42
Nawiązywałam do słów "Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy?".
Nieważne jak kto wygląda, na ekranie nie widać. Forum to forma zabawy umysłem, nie ciałem. ;-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-03-10 15:38

>Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy?"<


Chowają się przed gejami :D
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-12 23:56

> I, za bardzo do serca nie bierzcie słów


Nie bierzemy ale nie będziemy udawać ,że ich nie było
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-03-13 11:36

>nie będziemy udawać<


Kropek, potraktuj to jako pytanie, nie stwierdzenie :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-13 13:37
Co tam będę pytaniami sobie głowę zawracał jak i tak wiem ,że piękniejszych i przystojniejszych chłopów niż tu na forum nigdzie nie znajdziesz!  ;-)
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2017-03-13 16:01

> jak i tak wiem <


Dlatego tu jestem, patrze na Was, marze chociaż, skoro i tak do mnie nie należy, to chociaż tyle,o! :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-10 13:55
Oj.. tam... Wielokropek czepiasz się :-) rupieć.. rózność.. wsio rybka..

Ale niech Ci bydzie.. kosza nie zmienię :-)))

No i na ten Twój dzień.. duże piwko!!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-10 14:20
Panom dużo miłości życzę. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-10 15:36
A dziękuję i juz łapię :-)
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2017-03-10 18:28
Dobrego wszystkiego Chłopaki.:-))
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-03-13 00:00
Nie miałem czasu podziękować to robię to teraz :-) Doceniam Twoje poświęcenie.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-16 11:33
Poszukajcie w swoich rupieciach może znajdziecie Pandę i przytulcie ją bo dzisiaj jest Dzień Pandy nie mylić z panną ;-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-16 14:46
nie bawię się już miśkami :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-06-12 19:23
Czym  dzisiaj kryształek się bawi?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-05-01 08:41
Dzisiejszy dzień mogą uznać za radosny wszyscy seniorzy.
Na listę tanich leków trafiło wiele nowych pozycji czyli za te 8zł podwyżki renty czy emerytury będziecie mogli sobie kupić wiele pastylek ;-)
I jak tu nie chwalić rządów Pisów ;-) nie da się
zdrowia życzę
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-01 14:54
Z przyjemnością oglądam film "Pan Wołodyjowski"/
Nie wiem dlaczego na TVP2 dzisiaj go powtarzają, może dlatego że wielu odtwórców głównych ról już nie żyje.
Może to taki sposób hołdu dla ich talentu?
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-11-01 16:34
Według mojej oceny jest to rodzaj hołdu oddanego dla zmarłych aktorów w dniu święta zmarłych.
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-22 09:04
Jak misz masz to info dla Rogala i wszystkich opiekujących się dziećmi.
Dzisiaj jest Dzień Kredki
Pamiętajcie o naostrzeniu kredek bo połamanymi nie da się ślicznych obrazków rysować ;-)
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-27 13:29
Smartwatche dla dzieci zakazane w Niemczech. Każą je zniszczyć
Urządzenie zostało sklasyfikowane jako "nielegalny aparat podsłuchowy".

Fajny prezent :-) teraz trzeba je dzieciakom zabierać i niszczyć. Dzieci się ucieszą?
Niedawno było święto pluszowego misia. Zapewne trzeba je przywrócić.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-11-27 15:45
U nas w domu żona z córką zrobiły mega kalendarz i przy każdej dacie jest wpisany czego dzień jest aktualnie.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-27 15:53
Nie wiem co kalendarz ma wspólnego z .... chyba ,ze odniosłeś się do wpisu o kredkach?
Rodzice czasami używają smartwatchów swoich dzieci do słuchania tego, co mówią nauczyciele w klasach. Nagrywanie rozmów bez wiedzy i zgody wszystkich osób zaangażowanych w rozmowę jest w Niemczech sprzeczne z prawem. Czy u nas też tego nie wiem?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-11-27 16:02
Jasne, że do kredek.
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-27 16:10
Domyśliłem się :-) chociaż w tamtym wpisie niezbyt jasno się wyraziłeś (masz godzinę na poprawienie swojego wpisu " wystarczy edytować >)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / misz-masz (Strona 2) (37148 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill