www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co teraz robicie? (Strona 2) (70590 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-08 13:08
Zastanawiam się czy bierzecie udział w "czarnej środzie" Czy może kobiet ON to nie dotyczy?
A zastanawiam się z powodu ciszy, ciszy która tu zazwyczaj panuje, bez względu czy to weekend czy dzień powszedni.
Wiadomo,ze każdy ma swoje plany ,zajęcia i obowiązki.
Nikt nie musi tu cały czas pisać.
Zazwyczaj w nieprawdziwych oskarżeniach zarzucały mi niektóre osoby ,że wyganiam innych dla których to może być jedyną formą kontaktu z innymi.
Niezaprzeczalnym faktem jest też to ,ze ja piszę na innym forum.
Nie miałem ochoty użerać się z wpisami takich osób jak (bober,Rea,kobietaK,TadeuszP,jola11 a ostanio Paula-Nikta)
bo ograniczały się tylko do obraźliwych wpisów w stosunku do innym i mnie.
Nie wiem dlaczego tak podchodzą/dziły to tego forum a może to jedna i ta sama osoba często rzucająca podejrzenia na siebie wzajemnie?
Nawet nie chce się zastanawiać nad powodem -może to jakiś uraz psychiczny, może?

Ale fakt ,że to forum ON, nie zmusi mnie ,żebym takich osób nie potępiał. Może to sprawiać wrażenie ,że to ja jestem zły ale nie zmieni to faktu ze oficjalnie zawsze będę przeciw takim wpisom i takim osobom.
Takie wpisy powodują,ze powstaje zły nieprawdziwy obraz dla pozostałych tu piszących.

Lubię pogadać o wszystkim i o pierdołkach,posprzeczać się i pożartować. Ale gdy byłem zmuszony tylko do "dyskusji "  odpierając kłamliwe oskarżenia wolałem się wycofać.
Faktem jest że lubię trochę po prowokować do wypowiedzi, do szczerych wypowiedzi! Można mieć to za złe, ale jestem za tym aby można na forum porozmawiać o wszystkim.
Taka forma forum jaka tu jest, bardzo mi odpowiada i jest czytelniejsza, bardziej niż tego forum na którym teraz piszę. Co prawda jest tam  wiele więcej możliwości niż tu choćby możliwość zamieszczania zdjęć.

Niezaprzeczalnym faktem jest że np. tu na tym forum napisaliśmy w ciągu trzech dni tyle wpisów ile średnio pojawiało się tu w okresie trzech miesięcy przez ostatnie dwa lata.
Nie jestem przeciwnikiem tego forum ani ludzi którzy którzy tu od czasu do czasu coś napiszą.
Smucił mnie fakt ,że faktycznie forum "umierało". Przyczyniłem się też do tego uciekając. Uciekając a właściwie wycofując się z pisania tutaj jak wiele innych osób.
O przyczynach i błędach moderatorów pisaliśmy tu wielokrotnie i na pewno ma to zdecydowanie wpływ na taką sytuację jaka powstała. Niestety My nie mamy na to wpływu, niestety :-( .

Pisałem ,ze nie wiem czy to miejsce nie zniknie całkowicie, czy zostanie zlikwidowane czy z powodu że nikt tu już nie będzie miał ochoty pisać. Wiem na pewno, że  ja tego nie chcę.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-03-08 14:02
Kropek, przeczytałam Twoją wypowiedź.

Forum jest potrzebne, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości.
Każdy może pisać tak, jak umie, tak jak chce i kiedy chce.
Czasami ma się tego czasu więcej, czasami mniej. Czasami nas coś gryzie, boli, mamy zły nastrój. Jest to też zrozumiałe, ale nie znaczy, że ma się przez to dokładać innej, drugiej, nie winnej osobie. Nie mam w zwyczaju atakowania, wiem też, że brak odpowiedzi dla atakującego zmusi go do tego, że nie ma z kim polemizować.

Czasami odbieramy coś inaczej, niż było w zamiarze piszącego, czasami ciężko coś ubrać w słowa, czasami ich brakuje.
Pewnie każdemu zdarza się dzień, że słowa się nie kleją, a innym razem piszemy z prędkością światła.

Każdy z nas ma swoje życie, swoje problemy, obowiązki, swój realizm, swoisty pył dnia. On jest najważniejszy. Ten "ołtarz" przed którym teraz siedzę za chwilę zamknę i ten świat się wtedy kończy, znika. Pewnie, że czasami myślę o ludziach stąd, wyobrażam ich sobie jakoś, układam po swojemu. Jednych bardzo lubię, innych lubię, a z innymi - dziękuję Bogu, że nie mam kontaktu.

Piszę o sobie to, co chcę. Nie kreuję  się na modelkę, kobietę obdarzoną specyficzną estymą, posiadającą jaguara w garażu, faceta biznesmena...
Jestem zwyczajna, bardzo sobie moją zwyczajność cenię, na nią zapracowałam.

Teraz wróciłam z galerii, uśmiecham się do siebie, bo kupiłam mojej wnusi nowe ciuszki, bowiem rozpoczęła w swoim życiu nowy etap, od kilku dni - przedszkole i już wiem, jak będzie się cieszyła je oglądając i ubierając.  I to mnie nakręca, dodaje sił.

Jestem z Wami, czytam Was, pozdrawiam i jeśli powiem - fajnie, że jesteście, nie będzie przesadzone :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-03-08 16:33
No i fajnie .
Nie skłamię ,że zacząłem tu pisać po pojawieniu się Sonki i Kryształka. a nikogo nie mam zamiaru przekonywać aby tu nie pisał nawet tych "złych" Byłbym szczęśliwy gdyby zaczęli ponownie pisać inni którzy tu pisali i przestali.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-03-21 22:56

>kreuję  się na modelkę, kobietę obdarzoną specyficzną estymą<


To trzeba mieć, kreowanie nie pomoże. Bez kreowania tracisz przyjaciół (przyjaciółki) zwykle mówisz o słowo za dużo, obrażasz (z zawiści?). WTEDY ODCHODZĄ BEZ SŁOWA, BO CO CI TŁUMACZYĆ JAK WIADOMO, ŻE NIE ZROZUMIESZ Sonaka.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-03-22 11:02

>Sonaka.<


Dziękuję za filozoficzny wykład :-)
Sama mądrość :-)
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-03-27 16:17
Tym postem potwierdziłaś to co napisałem (Sonka). Obiektywnie nie da się z tobą długo wytrzymać.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-28 01:13
Jola11  to też buduj ?! Mało było bobra ,rea i tych innych popapranych nicków. Ile ich jeszcze się tu kryje?
Sonka tu się już nic nie zbuduje ani nie odbuduje.

Gollum nie daj się wpuścić ponownie w maliny. Ja spadam.
Rogal dbaj nie tylko o małego Rogalika ale całą rodzinę.
Iota podziwiam Twoją wytrwałość.

Ktoś mi kiedyś tak powiedział. Nie chciałem wierzyć ,że to toksyczne forum kawiarenka.
Zapewne nie wszyscy w niej, ale już nie mam ochoty aby się o tym przekonywać.
Adminom tego forum dziękuję.
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2017-03-28 09:56

>Sonka tu się już nic nie zbuduje ani nie odbuduje. <


Oj, tam, oj, tam.... Kropek, nadzieja umiera ostatnia.
Nie zrażaj się. Słońce świeci, wiosna, maj będzie, Twoje ryby, wakacje...no:-))))
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2017-07-18 16:57
Wielokropku! :-) piszesz z dużą dozą żółci i złośliwości:

>Ja spadam<
>to toksyczne forum kawiarenka<
>Zapewne nie wszyscy w niej, ale już nie mam ochoty aby się o tym przekonywać<


ależ masz ochotę, masz, jak widać - piszesz nawet sam do siebie.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-08 14:08
W-pek o czym piszesz "czarna sroda" ? Mnie trzeba "łopatą". To jakaś medialna akcja? taki mam czas wyłaczenia mediów za swojego jestestwa, dlatego nie kumam.

Co do reszty - czy warto??? Może spuścic zasłonę, uśmiechnąc się do wiosny i do lustra, przecież nikt Cię nie pogryzie.

Co do drugiego Forum - zapomniałam hasła - nie wiesz jak odzyskać?
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-03-08 16:05
Co do drugiego fora-wejść nie idzie,nie lubią gości,sprawdziłam.:-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-08 16:25 Zmieniony 2017-03-08 16:37
W kwestii wyjaśnienia.
To nie dlatego ,ze jest to jakieś tajemnicze forum ale zalogowanie było konieczne jako obrona przed wpisywaniem tak jak tu niechcianych reklam.
Można było brać udział w dyskusjach nie logując się w części udostępnionej, ale ze względu na przenoszenie tutaj "zjadliwych " wpisów na temat użytkowników(niektórzy z nich nawet nie wiedzą o istnieniu forum ON) zostało to ostatnio zablokowane. I dostęp niestety tylko po zalogowaniu.

Dodam tylko że pisanie tam, nie oznacza zakazu pisania TU.
Jest to czasami bardzo wygodne gdy następuje awaria administracyjna któregoś z forum.
(a dostęp z powodu zapomnienia hasła pewnie zostanie jakoś zlikwidowany w info na priw)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-08 16:36
To teraz ja potrzebuję wyjaśnienia.
Jaka jest różnica czy link go reklamy wstawi ktoś zalogowany czy przebywający bez logowania jako gość?
Jaka jest różnica gdy ktoś wyniesie cokolwiek z forum będąc zalogowanym czy jako uczestniczący w dyskusji jako gość?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-08 16:43
Tu masz rację. Że mając możliwość pisania i czytania tam można przenosić i tu. I tego się nikt nie boi. Chodzi o treści bardziej osobiste, które tam wymieniamy a o których nie chcemy opowiadać całemu światu.
;-) tak ja to odbieram.
Linki z reklamami są po prostu usuwane przez adminkę forum .
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-08 17:05
No tak, ale linki z reklamami można równiez usuwać gościom.
Poza tym można gościom zablokować (oczywiście zależnie od silnika/od możliwości forum) wstawianie linków niezalogowanym. W ogóle sa mozliwości ustawienia tak, że np. tylko zaufani - a o tym decydują już moderatorzy - mogą wstawiać linki.
A co do "całego świata" to dopóki logowanie jest otwarte to znaczy, że każdy może się alogować i tak czy siak treść jest dostepna dla całego świata.
Na forum można stworzyć podforum dostępne dla wybranej grupy i problem prywatności rozwiązany.
Można też zamknąć logowanie, które to byłoby dostępne jedynie na zaproszenie.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-03-08 18:57
Ty wiesz więcej na temat możliwości admina, ja wiem tylko o usuwaniu wpisów z reklamami których pojawia się wiele.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-08 19:14
Gollum zapytam Ciebie

Pytam Ciebie jako faceta, my wielokrotnie się sprzeczaliśmy tu na forum o bzdury dlatego liczę na szczerą odpowiedź.
Wiesz ,ze przyjadę do Twojego miasta. Przychodzisz tam gdzie ja będę. Widzimy się po raz pierwszy.
Z własnej inicjatywy zapraszasz mnie na kolację to oczekujesz że zapłacę za to czym mnie poczęstujesz?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-08 19:34
Skoro ja zapraszam to ja płacę.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-03-08 19:53
Też tak myślę. A przy następnej okazji ja się zrewanżuję choćby to miało nastąpić za rok. Bo wiem,że taka okazja będzie tym bardziej ,ze spotkanie zakończyło się w przyjaznej atmosferze. Również dobrze może się zdarzyć ,ze Ty przyjedziesz do mojego miasta :-) i wtedy będziesz moim gościem :-)

Za godzinę zaczną się piłkarskie emocje,zatem na razie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-08 16:44
Wielokropek. O zjadliwości, to Ty już lepiej nie wspominaj. Na początku istnienia tamtego forum, kiedy jeszcze nie blokowaliście, weszłam tam. I trafiłam na Twój wpis o mnie. Nawet o tym wspomniałam tutaj na forum. Nie wybielaj się więc, bo Ty też nie jesteś taki święty. Tutaj jak ktoś ma coś do Ciebie, to mówi Ci w oczy, a Ty gadałeś za naszymi plecami.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-08 16:54
Skoro czytałaś coś takiego tam to miałaś również możliwość odpowiedzenia. Jestem pewien ,że mógłbym napisać to tu
ale jeśli nie napisałem Ci tego tutaj to odszukam swoje wpisy tam i to przeniosę bo na pewno nie było to nic wymyślonego przeze mnie ani kłamstwem. Przypuszczam że może nie chciałem Ciebie urazić- sprawdzę obiecuję.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-08 17:09
Twoja świętość mnie poraziła. Nie chciałeś mnie urazić. Puknij się w głowę i poczytaj swoje posty tutaj , nie tylko te co mi za plecami mówiłeś. Oczywiście pod różnymi nikami. Jestem w stanie być ponad to, ale przestań udawać świętoszka, bo chyba się już nikt na to nie nabierze. Oczywiście nikt kto uczciwie spojrzy na sprawę. 
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-08 17:34
Puknąłem się i piszę Ci ,że kłamiesz paskudnie przekręcasz może dla swojej wygody(przypuszczam) fakty!!!.
Pisałem tu tylko pod trzema nickami i o zmianie wszyscy byli powiadamiani oficjalnie. Ty udajesz teraz "głupią" że nie doczytałaś się takiej informacji?
Lidian jaki masz cel pisząc takie kłamstwa tutaj!!!
Co Ty za kłamstwa wypisujesz. Dlaczego tak fałszywie oskarżasz?
Jeszcze raz Ci napiszę i to grubymi literkami  abyś zapamiętała.
Pisałem jako walpoz następnie jako walduśniekiepski teraz jako wielokropek.

I jeśli miałem jakieś uwagi do kogoś nigdy nie ukrywałem się za jakimś nowym nickiem jak to Ty kłamliwie sugerujesz.
Żądam od Ciebie przeprosin za kłamstwa napisane przez Ciebie w tym miesiącu bo fałszywie mnie pomawiałaś kilkakrotnie wypisując bzdurne oskarżenia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-08 17:44
Krótką masz pamięć. A przepraszać nie będę, bo nie mam za co. Tym bardziej, że nawet to co wyżej napisałam przeinaczyłeś, albo w swojej bucie zrozumiałeś po swojemu czyli nie zrozumiałeś.

Ps
I pod tymi nikami byłeś tak samo wredny jak teraz. Oskarżasz innych nie widząc tego co wyrabiałeś na forum. Wystarczy nie zgadzać się z Tobą i już burza w szklance wody.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-08 18:52
Nie pisz za innych bo nikogo nie oskarżam tylko twierdzę że TY kłamiesz  i piszesz nieprawdę!
I masz za co przepraszać bo fałszywe oskarżenia wobec mnie pisałaś w poprzednim tygodniu.
Masz taką sklerozę,ze nie pamiętasz co wypisywałaś trzy dni temu?
Oskarżając kogoś o chamstwo trzeba to udowodnić!
Ale skoro nie poczuwasz się do przeproszenia to nie mamy po co dalej dyskutować.
Oczekuję przeprosin za Twoje fałszywe oskarżenia. Sama przyznałaś ,ze nie wiesz jak było to znaczy ze zmyśliłaś .
Skoro to wyjaśniliśmy należy przeprosić za fałszywe oskarżenia.
I nie wredny tylko prawdomówny a że prawda może boleć to wiedzą nawet dzieci. Ponownie zmyślasz kolejne kłamstwo  o jakimś wyrabianiu. Pisałem prawdę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-08 18:57
Widać bardzo Cię zabolała. Z jednym się zgadzam, nie mamy o czym mówić.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-08 21:45
proponuję zwołać komisję Forum :-) :-) :-)))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-03-08 21:51
Ostatnio komisje są na czasie. :-))))
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2017-03-08 21:52
Jestem za :-) Adwokatkę mamy, uciskającego i uciskanego też , więc tylko osła ofiarnego trzeba znaleźć. Ośle miej się na baczności :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-08 21:56
no to kurdę chyba będę tym osłem :-)), bo jakoś życie mnie tak ustawia :-))))
Nadrzędny Autor Paula-Nikta Dodany 2017-03-08 22:01
Czekajmy cierpliwie nie wyprzedzając faktów na pierwsze wezwania komisji. Zapukają ja Ci to piszę :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-18 16:23 Zmieniony 2017-03-18 16:27

> Co do drugiego Forum - zapomniałam hasła - nie wiesz jak odzyskać?


Kryształku rozmawiałem z adminką forum i niestety mam smutną informację

Z regulaminu forum
Dobrze przemyśl nick, bo go zmieniać nie można.
Zapamiętaj hasło, bo Administracja go nie przywraca, hasło jest tylko Twoje.


dlatego czeka Cię ponowna rejestracja :-)

a teraz "biegnę" na skocznię bo Piotrek tam poszaleje ;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-18 16:33
Co to za forum które nie posiada opcji zapomniałem hasła
Każde forum posiada taką opcję i w razie zapomnienia można wybrać tą opcję - i tu różnie (zależnie od forum) podajemy swój login (nick) i adres email lub tylko sam adres email podawany podczas rejestracji. Na dany adres zostaje wysłane nowe hasło z linkiem aktywującym - po kliknieciu w ten link stare hasło zostaje zresetowane, a nowe aktywowane - logujemy się na dane forum ze swoim starym nick'iem i nowym hasłem, które oczywiście po zalogowaniu możemy zmienić.
I nie ma do tego nic administracja - robi to automat.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-03-18 17:32
Ja nie sprawdzałem możliwości odzyskiwania hasła, tak powinno być ale info chyba dostaje jako jedyny zainteresowany na adres podany przy pierwszej rejestracji a jeśli zapomnimy z jakiego adresu było logowanie to umarł w butach ;-) ja tak gdzieś zrobiłem i już nie odzyskałem logowania bo info tam automat wysyłał :-)) ta skleroza.

tak przy okazji Michał Kwiatkowski własnie wygrał wyścig "monument" jak nazywali to komentatorzy z eurosportu
piękna walka z Saganem na grubość opony
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-03-18 19:09
Zgadza się, jest tak jak piszesz, sprawdziłam. Jest opcja 'nie pamiętam hasła' zaraz pod logowaniem, ale trzeba znać adres, z którego się logowano. Jeśli się poda inny, piszą, że nie pasuje. Jednak admin nie widzi hasła, ma natomiast możliwość zobaczenia adresu, z jakiego się ktoś rejestrował. W pewnym momencie fora.pl zmieniły właściciela, może coś dodano, albo wcześniej ja tego nie widziałam, nie szukałam, bo nie było potrzeby. Trochę źle Kropka poinformowałam, więc prostuję.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-22 14:24
Dziękuję Wszystkim za info.. Informatyk ze mnie, jak.... itd.. dlatego pozostanę tutaj, tu jest prosto i od lat tak samo... :-))))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-23 09:29

> tu jest prosto i od lat tak samo... :-))))


Nie ma sprawy.
Właśnie niedawno przekroczyliśmy 50 tyś wpisów. Twój wkład to dokładnie 1% czyli 25% tego co napisałaś tutaj przez 7 lat. ;-) a tam w czasie jednego roku (chyba faktycznie trudniej-przepracowałaś się):-):-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-23 12:32
łoo..matko!!! chciało Ci się przeprowadzać statystykę?? :-) nie masz ciekawszych zajęć?? Ja traktuję Forum jak... "cukiereczek", raz mam ochotę go zjeść, raz nie.. Naprawdę nie zyję iluzją, bo co mi może przynieść znajomość z Tobą?? - nic - piszesz co chcesz. Mogę wierzyć, nie muszę. Co w ogóle wnoszą w życie takie znajomości zza szybki?? Przecież nikt nie pomoże, nawet nie wesprze w trunej chwili. Piszemy, bo nie mamy nic ciekawszego do roboty. :-)))
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-03-23 13:39
Krysztslek, mądrego to i dobrze posłuchać ☺
Wielokropku, 50tyś postów napisanych przez 17 zarejestrowanych z czego czynnych pewnie ok.10 to jakby nie licząc chyba sami bezrobotni.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-23 23:55
Widzę fankę kabaretów :-)))
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-03-24 08:21
No i seriali.:-):-):-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-03-24 08:32
Ostatnio oglądałam rosyjski serial na Viasat History Katarzyna Wielka. Podobał mi się bardzo. :-)))
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2017-03-24 11:42
czyli +? :-)))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-24 10:07 Zmieniony 2017-03-24 10:24

>  przeprowadzać statystykę?? :-) nie masz ciekawszych zajęć?? Ja traktuję Forum jak... "cukiereczek", raz mam ochotę go zjeść, raz nie.. Naprawdę nie zyję iluzją, bo co mi może przynieść znajomość z Tobą?? - nic - piszesz co chcesz.


Statystykę powiadasz . To nic trudnego podświetlasz nick piszącego i Ci wyskakują informacje np:wielokropek
Wyślij wiadomość Ignoruj Posty
Profil
Imię i nazwisko  kropek:)
Email  (ukryty)
Strona WWW  https://czas1pora2.fora.pl/
Data urodzenia  11-16
Zajęcie, zawód  piszę też na innym forum j/w, bo admini tego forum nie wywiązywali się z obowiązków i obietnic
Hobby  lubie rozmawiać i pomagać
Miejsce zamieszkania  nie lubie fałszu i zakłamania a najbardziej oszczerców
Informacje statystyczne
Posty  1398
Data rejestracji  2014-11-04 23:53
Ostatnio zalogowany  2017-03-24 09:52
Ostatnio czytał  2017-03-16 17:04


Zastanowiło mnie to stwierdzenie że ostatni czytał?  Przez dziesięć dni nic nie czytałem? ;-)

W tym co piszesz zaprzeczasz sobie.
Jak to nic  nie wnoszą? - Nie wiedziałabyś co pisze kropek;) Ani tego ,że mam wiele ciekawszych zajęć ale potrafię dobrze zagospodarować swój czas i mogę nawet pisać tutaj aby takie Kobietki czy kryształki wiedziały co się dzieje i jak to się robi :-) czyktoś jest bezrobotny czy bardzo robotny (jak by to miało jakieś znaczenie ;-)
Ale nie myślałem że Ty kryształku jesteś taką materialistką i każda znajomość musi Ci coś dać.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-24 11:41
no.. to prawda wyszła na jaw..., albo szydło z worka..

nikogo szpiegować mi sie nie chce.. to o czym piszesz wiem.. :-), pokazywać jak co się robi, też nie musisz, bo niewiele wiesz.. :-))) i zapewniam Cię, że byłbyś zdziwiony..., ale nic mi do Twoich umiejętności, wielu uważa sie za eksperta w każdej dziedzinie, a tak naprawdę pokornych jest mało. Ja o Tobie też nic nie wiem, bo pisać można... :-)

Oczywiście, żę każda znajomość powinna coś wnosić w nasze życie. To czy ktoś uśmiecha się plastycznie, czy szczerze. Czy warto podtrzymywać znajomość z kimś, kto "na dzień dobry" mówi, ile pogrzebów jest dziś w mieście, o narodzinach nie wie :-)))), albo kto zaczyna post od wytykania komuś błędów..

Mimo wszystko jestem optymistką z natury.. jakoś to będzie WIELOKROPKU :-))))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-24 14:07 Zmieniony 2017-03-24 14:09

> no.. to prawda wyszła na jaw..., albo szydło z worka..


No proszę, prawda wychodzi z kryształka ;-) ten uśmieszek oznacza że piszę to rozbawiony
Ja bym nie nazwał tego szpiegowaniem ale poważnym i z szacunkiem potraktowaniem rozmówcy.
Pisząc ,ze niewiele wiem oznacza ,ze wiesz więcej co jest niewątpliwie prawdą bo Ty o sobie wiesz więcej niż ja chciałbym wiedzieć ;-)
Pisanie o sobie więcej w necie dzisiaj to by był brak rozsądku bo ludzie w różnych celach zdobywają info o nas.
Podam Ci przykład z życia. Wczoraj jechałem autobusem komunikacji miejskiej pięć przystanków ze starszym panem który dobiegał do autobusu i który usiadł obok. Jako ,ze jestem osobą komunikatywną to w tym krótkim czasie wiedziałem że pan ma 70+ był mistrzem Polski w żeglarskiej klasie. Ja dla osobistej wiedzy doczytałem się w necie że rozmawiałem z panem Henrykiem B. i jak kiedyś spotkam się z Kusznierewiczom będę wiedział kto przed nim był mistrzem Polski. :-) uśmiech mimo że plastyczny jest szczery
Dlatego trzeba dzisiaj zachować dystans do netu i nie podawać info. które można zweryfikować w necie.
i nie krzycz na mnie bo ja też jestem  optymistą na dodatek niepoprawnym.
:-):-):-)

a teraz za chwilę popatrzę jak latają nasi skoczkowie
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2017-03-24 14:51 Zmieniony 2017-03-24 14:53
wolę kabarety i nie krzyczę :-) a szanuję.. wszak obracasz się wsród znanych osobistości.. ja  kocham "doły" :-))))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-24 15:23
a.. jeszcze zapomniałam (to przez ten +) :-) że jest mi bardzo miło, że rozbawiłam cię ... :-) mam nadzieję, że skoczkowie + piwko = więcej radości :-)))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-24 17:14
Niestety nie zawsze można na piwko sobie pozwolić, :-( nie ze względu na oszczędności ale na miejsce gdzie się ogląda. dlatego radość jest mniejsza :-) a skok Kamila nie pomógł .Za to Noriaki Kasai zaspokoił radość z odlądania. Może jutro na drużynówce będzie więcej emocji?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-24 17:24
Kamil już kryształowej kuli nie zdobędzie. :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co teraz robicie? (Strona 2) (70590 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill