www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 654) (7140543 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-30 22:34 Zmieniony 2017-03-30 23:15
Jola czy Tobie naprawdę gorzej?? Nie mam męza, bo od pięciu lat nie żyje. Powiedziałam, że Ciebie rozumiem, bo mój mąz zmarł nagle. Nagle swiat mi sie zawalił. Syn jest informatykiem, pracuje w firmie zagranicznej, wyjeżdża i jestem sama jak kołek. Jakim trzeba być czlowiekiem, żeby kogoś tak walić z liścia.

Lecz się kobieto!!!
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-31 06:43

>Lecz się kobieo?<


Tak można powiedzieć do człowieka, a nie do kogoś kto nim nie jest.

Książkowy przykład:

>Autor ijanka.5 Dodany 2017-03-30 09:24


Nie martw się Kryształku są miłe, kulturalne panie emerytki i stare baby z innej epoki. Wymyślony partner nie dopisał, może wyobraźni już zabrakło bo się zapomniało jak to jest i trzeba pieprznąć złym słowem kogoś na forum dla adrenaliny.:-)<

Udeżyła w stół i nożyce się odezwały :D
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2017-03-31 08:37

> No jakim prawem może ktoś być młodszy, ładniejszy? Wg. was :-(Mimo strasznych przeżyć mieć dalej szczęście i
> możliwość powrotu do życia.


Ktoś kto jest młody i piękny nie wmawia tego innym. Kto jest szczęśliwy jest jak promyk, który ogrzewa ludzi dokoła wspomaga ich uśmiechem, podnosi na duchu. Ty każesz chodzić do psychiatry, przywołujesz suki (arystokracja, psiakrew, hehe) dokuczasz wszystkim po kolei. Spełniona kobieta żartuje, a nie przechwala się o biżuterii i facecie. Zachowujesz się tak jak ktoś, kto chce za wszelką cenę być najlepszy. Tymczasem twoje zachowanie to jedno wielkie zero. Dostajesz zaledwie delikatne złośliwostki za chamskie posty. Dziwię się, że tu wchodzisz. To nie dla ciebie towarzystwo idź na forum modelek, tylko one nie gustują w śpiewających starociach.:-)
Powoli odnoszę wrażenie, że wszystkim tu ciążysz. Może się mylę. Masz kibiców swojej agresji?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-31 08:48

>Dostajesz zaledwie delikatne złośliwostki za chamskie posty<


Bo najwyraźniej ma jakieś chody u modów - to coś może obrażać innych, ale wystarczy, że źle o tym czymś napiszesz i masz bana - doświadczyłem tego ;-)
To coś ma poważne problemy z samoakceptacją nie wspominając o akceptacji otoczenia - czy to w realu czy w sieci i to są typowe objawy.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-31 10:17
Macie całkowitą rację, wchodzi tu, by podworować sobie z jej zdaniem słabszych, niepełnosprawnych, a więc "gorszych". To taka jej psychoterapia, nie może poradzić sobie z samą sobą, więc chce podbudować swoje ego. Taka piękna, bogata, kochana. Masz rację Kobietko, ludzie szczęsliwi dzielą się swoim szczęsciem, sfrustrowani - frustracją
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-03-31 10:36
Witam wszystkich serdecznie w słonecznym marcowym piątku,zapraszam na poranną kawę ze śmietanką i poczkami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-31 13:12
Witajcie. Nie wiem jak u Was, ale u mnie dziś znów słonecznie. Piękny dzień. :-))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-04-01 08:59
Witam wszystkich serdecznie w słoneczną i cepłą marcową sobote,zapraszam na poranną kawę z śmietanką i drożdzówkami.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-04-03 09:33
Ja dzisiaj witam, piękna pogoda.
Jestem już prawdziwą emerytką od kilku dni, po różnych pożegnalnych uroczystościach - większych i mniejszych.
Teraz spoglądam w górę i co widzę, brudne okna.
To chyba zacznę je odkażać :-)
Dobrego dnia!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-03 14:14
To po co patrzyłaś w górę? Ja nie patrzę i nie mam problemu? :-))))))))))))))

Teraz idę się zrobić na bóstwo. :-))))))
Nadrzędny - Autor andrzej78 Dodany 2017-04-03 15:19
hej jest tu kto:-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-04-04 09:18
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny kwietniowy wtorek,byłem dziś na spacerze i na zakupach,zapraszam na kawę.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-04-08 12:26
Co tu takie pustki wszędzie,nie liczę reklam ,bo to jednopostowcy-dorobkiewicze,nie wiem,nie znam się,ale moze za roznoszenie ulotek lub umycie okien u babci jest więcej kasy niż z tego wklejania reklam.
Apropos mycia okien.Sprzątacie jak kiedyś,nasze babcie i mamy odstawiały szafki,kanapy bo święta?Okna myję,sprzątam normalnie bez szarpaniny,ciasto kupuje,cos tam święce a i tak w święta jedziemy do rodziny.
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-04-08 14:36
Witam wszystkich serdecznie w słonczną kwietniową sobotę,zapraszam na popołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-10 15:50
Witam Was. Zróbcie sobie przerwę w pracy. Zapraszam na kawę. :-))))))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-04-11 08:47
Witam wszystkich serdecznie w nocy padał deszcz teraz świeci słońce i jest ciepło,zapraszam na porannąś kawe ze śmietanką i słodyczami,tradycyjnie byłem naporannym spacerze i porannych zakupach w sklepie spożywczym.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-11 08:51
Witaj. U mnie wczoraj było pięknie, słonecznie, a teraz zbierają się czarne chmury. A ja za chwilkę muszę wyjść do szpitala na badania.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-04-12 10:53
Witam wszystkich serdecznie w deszczowy kwietniowy dzień,zapraszam na przedpołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami oraz dla poprawy nastroju na odrobine naleweczki z porzeczki.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-12 13:47
Sylwek witaj. Tej Twojej naleweczki, to ja dziś bym nie odrobinkę, a całą buteleczkę wypiła.

U mnie też leje deszcz, a od czasu do czasu grad leci. I tak już wczoraj było.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-04-13 09:42
Witam wszystkich serdecznie teraz w słoneczny dzień ale rano padała mżawka jest w miare ciepło,zapraszam na poranną kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-13 11:02
Witaj Sylwek. :-) U mnie dalej leje deszcz. Kawę chętnie wypiję i idę do kuchni. Czas zacząć przygotowanie potraw świątecznych. :-)
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-04-14 12:29
Witam wszystkich serdecznie i zapraszam na popołudniową kawę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-18 08:36
Witam Was. :-) Pora kończyć świętowanie i wziąć się do pracy. Niestety, mimo iż świeci słonko, to jest tak zimno, że nie chce się wyjść z domu.
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-04-18 09:19
Witam wszystkich serdecznie w deszczowy i zimny kwietniowy wtorek,zapraszam na poranną kawę ze śmietanką i słodyczami,zapraszam na odrobine swojskiej naleweczki dla poprawy nastroju i samopoczucia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 08:29
Kochani, to już lekka przesada żeby tak długo odpoczywać po świętach i ani słówka na forum nie powiedzieć. Nawet na kawkę nie wpaść. Wczoraj, to jeszcze zrozumiałe, niektórzy pewnie witali "króla Europy", ale dziś? :-))))

Zapraszam na kawę. Słodkości pewnie Sylwek przyniesie. :-)))) 

U mnie zimno "jak sto piorunów".
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-20 08:43
Hej Liduś :*
Penie tak obżarci, że paluchy tak przytyły, że w klawisze nie trafiają :D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 08:51
Witaj. :-) Dawno Cię tu nie widziałam. Fajnie, że Twoje paluszki są ok. :-))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-20 09:06
Moje też przytyły :D, ale używam klawiatury wirtualnej :D
Fakt - w kawiarence mnie daaawno nie było - unikam słodyczy, a tu nie tylko ciasteczka słodkie ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 09:12
I te Sylwkowe naleweczki. :-))))))))

Teraz muszę opuścić kawiarenkę. Czas na prawdziwe życie. Miłego dnia. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-20 09:20
Dziękuję i wzajemnie :-)
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-04-20 09:31
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny i zimny kwietniowy czwartek,zapraszam na poranną kawę ze śmietanką i słodyczami oraz odrobiną naleweczki dla poprawy humoru.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 15:15
Witaj Sylwuś. :-)))))))

Gollum jest nalewka. Wracaj. Sylwek nie zawiódł. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-20 15:48
Zostało coś jeszcze?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 16:00
Dla Ciebie zostało, ale jak dla innych zabraknie, to Sylwek dostarczy. Jestem tego pewna. :-) Ciekawe czy sam robi te nalewki. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-20 17:39
Dziekuję :-)
Sam czy nie - grunt, że smaczne :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 17:46
I jest codzienna dostawa. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-20 17:56
Do tej dostawy moge dołaczyć cytrynóweczkę domowej roboty.
A tu przepis dla zainteresowanych:

SKŁADNIKI:
8 cytryn
80 dkg cukru
1 l. soku jabłkowego 100% (Hortex, Tymbark)
1 l. spirytusu

PRZYGOTOWANIE:
4 cytryny obrane ze skóry, a 4 ze skórą posiekać nożem, zasypać cukrem (80 dkg), włożyć do garnka emaliowanego 3 litrowego. Zostawić na 2 dni przykryte pokrywką.
Po dwóch dniach wlać sok jabłkowy 100% (Hortex lub Tymbark)
Zostawić na kolejne 2 dni przykryte pokrywką.
Po dwóch dniach zalać spirytusem 1 l.
Zostawić na następne 2 dni przykryte pokrywką.
Po upływie dwóch dni zamieszać łyżką i przecedzić przez sitko lub gazę. Sitko musi być drobne.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 18:04
Mam przepisy mojej mamy na nalewki. Między innymi z miętą albo z aronią. Mama robiła też orzechówkę. Chyba już kiedyś w "kuchni" podawałam przepisy.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-20 18:06
Być może :-)
Ja jestem z tych raczej nietrunkowych.
Czasem lubię sobie wypić Gin z tonikiem lub Martini i to tak jedną lampkę/drinka.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 18:08
Moje zdrowie w tej chwili pozwala na wszystkie trunki, ale tylko wirtualnie. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-20 18:17
Przykro mi z powodu Twojego stanu zdrowia.
Na szczęście trunki alkoholowe to nie jets to bez czego nie można żyć :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 18:23
Wiem, wiem i nie smucę się z tego powodu, że  alkohol już nie dla mnie. Życie jest piękne i nawet w trudnych sytuacjach ma swój smak. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-20 19:22
Nie żebym był szczęśliwy z powodu mojej wady wzroku, ale ludzie którzy nie doświadczyli choroby (poważnej choroby, ograniczającej ich funkcjonowanie, zagrażającej ich życiu) nie potrafią docenić uroków życia, nie potrafią się cieszyć z każdej możliwej do przeżycia chwili.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 19:36 Zmieniony 2017-04-20 19:54
To prawda.
A o zdrowiu już Jan Kochanowski pisał

NA ZDROWIE

Ślachetne zdrowie,
Nikt się nie dowie,
Jako smakujesz,
Aż się zepsujesz.
Tam człowiek prawie
Widzi na jawie
I sam to powie,
Że nic nad zdrowie
Ani lepszego,
Ani droższego;
Bo dobre mienie,
Perły, kamienie,
Także wiek młody
I dar urody,
Mieśca wysokie,
Władze szerokie
Dobre są, ale -
Gdy zdrowie w cale.
Gdzie nie masz siły,
I świat niemiły.
Klinocie drogi,
Mój dom ubogi
Oddany tobie
Ulubuj sobie!
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-04-21 09:15
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny kwietniowy piątek,ja dziś byłem z samego rana u lekarza ogólnego,zapraszam na poranną kawę ze śmietanką i drożdzówkami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-21 12:50
Witaj Sylwek. :-) Dzięki za kawę. :-)

U mnie dalej zimno, a na dodatek co chwilkę kropi deszcz i wieje wiatr.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-04-22 08:30
Witam wszystkich serdecznie ,u mnie tak samo kropi deszcz i jest chłodno,zapraszam na poranną kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-22 08:39
Witaj. :-)

U mnie dalej zimno. Wieje tak, że nawet na balkon nie chce się wyjść.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-04-23 08:59
Witam wszystkich serdecznie w pochmurną kwietniową niedziele jest chłodno i wieje zimny wiatr,zapraszam na poranną kawę ze śmietanką i słodyczami oraz odrobiną swojkiej naleweczki dla poprawy nastroju.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-23 11:16
Witaj. Wpadłam tu na chwilkę, by wypić kawę. Właśnie wróciłam do domu. U nas dziś chłodno, ale słonko świeci i przestało wiać. :-)

Życzę Tobie i wszystkim czytającym pięknej niedzieli. Tym bardziej, że to dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. :-))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 654) (7140543 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill