www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / prośba o poradę - fundusze unijne na działalność gosp (1955 - wyświetleń)
- Autor domik Dodany 2017-02-06 21:53
Witajcie! Mam niepełnosprawność znaczną i pracuję, Chciałbym założyć działalność gosp.
W związku z tym szukam funduszy unijnych na takie cele - wszystko, z czym się spotkałem wspiera osoby bezrobotne, z dotacjami na pracujących nie spotkałem się.

Bardziej interesuje mnie oczywiście dotacja a nie pożyczka
Czy ktoś może doradzić?

Planowane wydatki to około 5.000 zł na oprogramowanie specjalistyczne i 2.000 zł n stronę internetową, co miesiąc również kilkaset zł na pozycjonowanie i CRM (niestety, nie wiem dokładnie ile)

Pozdrawiam i dziękuję
D
Nadrzędny Autor Toffi Dodany 2017-04-11 18:43
Są różne projekty w poszczególnych województwach, najlepiej szukaj takich z funduszu europejskiego.  Dotacje na rozpoczęcie działalności są na poziomie ok 20 tys zł.
Niestety w 99.9% są one kierowane do osób bezrobotnych.
Jeśli masz naprawdę dobry pomysł i wykonanie oraz wdrożenie firmy to właśnie przedział taki jak napisałeś do 10 tys a nawet mniej, to możesz próbować zagadać w start up-ach. Nie wiem dokładnie o co tam chodzi ale wiem, że pomagają jeśli pomysł na biznes im podpasuje.
Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / prośba o poradę - fundusze unijne na działalność gosp (1955 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill