www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / sport osób niepełnosprawnych (16602 - wyświetleń)
- Autor turystyka-on.pl Dodany 2010-02-18 13:44
Szukam osoby które trenuja osoby niepełnosprawne lub kluby które pomagają uprawiać sport osobom niepełnosprawnym, przez organizację kursów, itp
Nadrzędny Autor Paulina Mąkosa Dodany 2016-11-05 20:30
Witam!

Jeśli chodzi o kluby w których mogą trenować różne sporty osoby niepełnosprawne to polecam ZRZESZENIE SPORTOWO-REHABILITACYJNE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START", kluby znajdują się prawie w każdym województwie w Polsce wystarczy poszukać w intrenecie.

Polecam z bardzo serdecznie, ja sama należę do tego ZRZESZENIA w Katowicach.

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Longin Dodany 2016-11-30 08:58
Zapraszam osoby niepełnosprawne na treningi tenisa stołowego na terenie Warszawy. Kontakt:
loniek5@vp.pl
Nadrzędny - Autor Amp Futbol Wielkopolska Dodany 2017-03-23 12:53
cześć,

Szukamy osób po amputacjach i z wadami kończyn z Wielkopolski chętnych do gry w piłkę nożną i założenia pierwszego ampfutbolowego klubu w regionie!
Będzie to drużyna amatorska, dlatego zachęcam każdego bez względu na wiek, płeć i poziom umiejętności piłkarskich do udziału w naszych treningach.
Podobne drużyny istnieją już w innych częściach Polski.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania oraz rozwieje Wasze wątpliwości.
Treningi będą się odbywały na orlikach na terenie Poznania.

Odważ się i dołącz do nas!

Amp Futbol Wielkopolska

Dariusz Sylwestrzak
727645864
ampfutbolwlkp@onet.pl
https://www.facebook.com/ampfutbolwlkp/
Nadrzędny - Autor Dosnawa Dodany 2017-03-27 19:08
Świetna inicjatywa! Sam swego czasu uczęszczałem do klubu, poznałem tam wiele znajomych - niestety jak to zazwyczaj bywa, ubywało nas co jakiś czas. Na dzień dzisiejszy nawet nie ma z kim pograć.
Wspominam bardzo dobrze, mimo że nigdy nie byłem dobrym piłkarzem - jeśli ktoś się wacha, to nie musi! Śmiało :-)
Nadrzędny Autor Amp Futbol Wielkopolska Dodany 2017-04-19 08:25
wszystkiego można się nauczyć. Na początku zawodnicy nie potrafią nawet biegać o kulach. Kwestia czasu.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-04-03 15:40
Opowiedz jak tam rozwija się sport w wlkp.?
chciało by się jakiś sport uprawiać ale zdrowie jakoś przeciw nam. Pozostaje ekran tv jak inni to robią ;-)
Nadrzędny - Autor Amp Futbol Wielkopolska Dodany 2017-04-19 08:23
przepraszam, że dopiero teraz odpisuje. Chęć udziału w treningach zgłosiły 4 osoby. Obecnie jesteśmy po 2 sesjach treningowych z jednym zawodnikiem.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-04-24 00:00
Nie jest to imponująca liczba chętnych ale może z czasem pojawią się inni kandydaci na sportowców OzN.
Tak sądzę, bo podnoszenie swojej sprawności zawsze tkwi w podświadomości ludzi.
Do spotkania w czasie zawodów lub treningów.
Nadrzędny - Autor Amp Futbol Wielkopolska Dodany 2017-04-24 09:06
wczoraj kolejny trening ...tym razem bramkarski. Bardzo powoli przybywa osób chętnych od gry w Amp Futbol
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-04-24 13:56
Ostatnio nasz amp odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Może to zachęci innych jak kiedyś Małysz zachęcił innych do spróbowania swoich sił.
Nadrzędny - Autor Amp Futbol Wielkopolska Dodany 2017-04-24 14:22
Amp Futbol bardzo szybko rozwija się w Polsce. W tym sezonie do Ekstaklasy dołączył klub z Niemiec. A słyszałem nawet o Irlandii
Nadrzędny - Autor Binio44 Dodany 2017-05-02 07:04
Stowarzyszenie Sportowo Rehabilitacyjne start z Poznania oraz bocciasport.com
Nadrzędny - Autor Amp Futbol Wielkopolska Dodany 2017-05-04 09:04
Dziękuję za namiary
Nadrzędny Autor kamyki_80 Dodany 2017-05-25 10:57
W każdym mieście można się zorganizować :-)
Nadrzędny - Autor Darinka Dodany 2020-08-24 14:18
Wszystko zależy od miasta i stopnia niepełnosprawności. Znam nawet osoby, które regularnie trenują takie sporty jak badminton, czy nawet tenis na okolicznych halach tenisowych. W moim mieście działa też kilka klubów sportowych dla osób niepełnosprawnych.
Nadrzędny Autor siemaquore Dodany 2020-08-26 13:15
ci co prowadza takie kluby to moim zdaniem sa cwaniakami ze niby robiąc dobra robotę sa potrzebni z tych ludzi sportowców nie będzie a jedynie właściciel klubu zarobi a punkty typowe do rehabilitacji stoją nieużyteczne bo choć przepisami maja ludzie mieć dostęp do ćwiczeń i zabiegów żaden terapeuta nie podejmuje sie byc użytecznym. Ostatnio właśnie mnie spławili po dwóch dniach zabiegów - powód pesel i stan zdrowia choć byłem wg lekarza zdolny do tych zajęć no ale rehabilitant lepiej wie i nie będzie sie przemęczał
Nadrzędny Autor orilek Dodany 2020-10-14 20:30
hmm pytałąs na siłowniach? czy chodzi o rehabilitacje?
Nadrzędny Autor StanislawTomaszewski Dodany 2021-02-01 15:43
Jak to się robi podczas kwarantanny?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / sport osób niepełnosprawnych (16602 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill