www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 273) (3693817 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-25 09:02

> jako prawdy objawionej. <


To wkleję link ukazujący prawdę. Wcale nie upieram się czy "objawioną". Jeżeli masz jakąś przeciwwagę dla tego faktu to proszę zalinkuj lub inaczej udowodnij.........
", 61 proc. Polaków jest zdania, że Lech Kaczyński nie zasługuje na pomnik w centrum Warszawy. Kolejne 20 proc. pytanych jest przeciwnego zdania. "

>http://wiadomosci.wp.pl/czy-lech-kaczynski-zasluguje-na-pomnik-w-reprezentacyjnym-miejscu-warszawy-6115720515467393a<

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-04-25 09:06
Równie dobrze możesz wkleić link mówiący o tym, że po wiośnie następuje lato i domagać się kontry.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-25 09:39

> domagać się kontry. <


No....Sam widzisz, po prostu brak Ci argumentów do dyskusji. A takiego "światowca" udajesz. Ech........... Żal........
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-04-25 10:09
Tak, ech, żal. Daj jeszcze jakiś emotikon:) Uwierz chłopku, nikogo nie muszę udawać, doskonale mi z tym jaki jestem, gdzie jestem i z kim jestem.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-25 10:59

>doskonale mi z tym jaki jestem, gdzie jestem i z kim jestem. <


Nie neguję tego, że Ci z tym dobrze. Ale nie możesz/nie powinieneś własną miernotą obarczać innych userów. A emotikon proszę dopasuj sobie sam........
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-04-25 11:21

>nie możesz/nie powinieneś własną miernotą obarczać innych userów<


Kto Ci dał prawo nazywania innych miernotami? Przemawiasz jak zawistny , niespełniony i bardzo samotny człowiek. Życzę Ci z całego serca , abyś zobaczył , że jest wiosna, wokół kwitną kwiaty, ziemia budzi się do nowego życia i  słońce od czasu do czasu pokazuje się na niebie. Niech i dla Ciebie zaświeci. Powodzenia. :-)))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-04-25 11:36
Nie jesteś w stanie mnie obrazić chłopaku.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-25 11:50

>Nie jesteś w stanie mnie obrazić chłopaku. <


Żartujesz, prawda ?  Nie ta liga Rogaliku..... Ponownie udowadniasz jak bardzo masz "napompowane" ego.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-04-25 12:05
Jeszcze, jeszcze. Masz rację nie ta liga, ty okręgowa, ja mistrzów.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-25 12:08

>ja mistrzów<


Owszem, jesteś uczestnikiem ligi mistrzów żenady. Taki emotikon ci odpowiada?  :-) :-)) :-))) :-))))
Bywaj chłopku........
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-04-25 12:34
Spróbuj jeszcze kilka razy, może kiedyś ci się uda.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-04-25 13:34
A. Macierewicz wicepremierem?
To taki "balon próbny", czy coś na rzeczy ?

>http://opinie.wp.pl/dziendobrywp-nowy-scenariusz-dla-macierewicza-padlo-nazwisko-jego-zastepcy-6115772388116609a<


Z mojego punktu widzenia, coś wspaniałego :-) :-))))))))
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-04-26 07:24

>Autor W z K Dodany 2017-04-25


To wkleję link ukazujący prawdę.
...
61 proc. Polaków jest zdania, że Lech Kaczyński nie zasługuje na pomnik w centrum Warszawy. Kolejne 20 proc. pytanych jest przeciwnego zdania. "<

I to ma być prawda? To jest właśnie jeden z książkowych przykładów manipulowania ludźmi, ukierunkowywania ich myśli/działań.
Masz w ogóle pojęcie jak przeprowadzają tego typu badania i skąd się biorą wyniki do publikacji?
Typowe manipulowanie masami.
Ciekawe w której gruoie się znalazłem i w której grupie byłem w innych badaniach bo nigdy mnie nikt o zdanie nie pytał, a do statystyki byłem wliczany o_O
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2017-05-19 17:34
Aktualne na tym forum jest to, że wszyscy wartościowi ludzie przestali tutaj pisać. Został się mąciwoda, wulgarne i złośliwe babcie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-25 14:22
Następna agencja ratingowa podniosła prognozę wzrostu gospodarczego dla Polski. Co forumowi eksperci na to powiedzą?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-04-25 16:44
Kolejna agencja ratingowa prognozuje gwałtowny spadek wzrostu gospodarczego Polski.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2017-04-25 17:44

> Dlatego śmieszy mnie wklejanie tu linków i traktowanie ich jako prawdy objawionej.


To powiedz mi, jak można dyskutować o czymś, skoro się o tym nie czytało? Pod linkiem nie ma prawdy objawionej, ale informacja, z którą się można zgodzić lub nie. Nawet, gdy przytacza się czyjąś opinię, to też podlega osobistej ocenie.
Co to TVN24, to jeżeli występują tam przedstawiciele różnych partii i prowadzą dyskusję na jakiś temat oraz odpowiadają na pytania prowadzącego program redaktora, to niby gdzie tu masz jakąś manipulację lub brak wiarygodności?
Natomiast różnica polega na tym, że w mediach rządowych prowadzi się dyskusję w ten sposób, że ze strony prowadzącego nie padają kłopotliwe pytania lub po prostu nie zaprasza się niektórych osób.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2017-04-25 20:03

> Co to TVN24, to jeżeli występują tam przedstawiciele różnych partii i prowadzą dyskusję na jakiś temat oraz odpowiadają na pytania prowadzącego program redaktora, to niby gdzie tu masz jakąś manipulację lub brak wiarygodności?Natomiast różnica polega na tym, że w mediach rządowych prowadzi się dyskusję w ten sposób, że ze strony prowadzącego nie padają kłopotliwe pytania lub po prostu nie zaprasza się niektórych osób.


Sąsiad! Czy ty się leczysz na pomroczność jasną? Różnica(?) jeśli jest takowa to jest taka, że kiedy oni byli u koryta to też mieli swoją telewizje. Teraz, kiedy kwiczą bo koryto się przesunęło w prawo jako łopozycja fatalna też mają teny 24 , saty i żurnalistów na niemieckim wikcie. Rząd też ma swoją , więc czemu kwiczysz o tej Rożnicy(?)
Nadrzędny Autor ijanka.5 Dodany 2017-04-25 22:04
Skąd się urwałaś paulo nikto? Twój język i sposób odzywania się jest na kuriozalnie niskim poziomie. Celowo, czy z powodu ograniczeń?
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-04-26 18:03

>odpowiadają na pytania prowadzącego program redaktora, to niby gdzie tu masz jakąś manipulację lub brak wiarygodności?<


Myślisz, że którykolwiek z posłów czy inny wyżej postawiony "osobnik" zgodzi się na taką dyskusję bez wcześniejszego ustalenia ram w jakich się mogą redaktorzy oraz inni uczestnicy poruszać?
Pytania sa wcześniej ustalane, oni otrzymują plan spotkania wraz z pytaniami - jeśłi jakieś im nie leży pytanie nie pada. Dlaczego nie padają w takich dyskusjach pytania które nam tu się nasuwają, pytania oczywiste i to nie tylko nam tutaj, ale wielu ludziom, zwykłym obywatelom, pytania na które trzeba byłoby odpowiedzieć. Jeśli jednak juz przecieka jakieś pytanie to najczęściej pada odpowiedź wykrętna, okrążanie tematu, wywoływanie sprzeczki tak aby uniknąć właściwej odpowiedzi.
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2017-04-25 22:14

> odpowiadają na pytania prowadzącego program redaktora, to niby gdzie tu masz jakąś manipulację


TVN nie jest bez grzechu. Niektórzy redaktorzy bezczelnie sami sobie odpowiadają na pytania, rozwodzą się tak, ze nie starcza czasu dla gościa. Celowo czy z nadęcia własnego?
TVPInfo  z kolei opuszcza, co niewygodne, patrz WOŚP mały przykład.
Republika? Miałam szczęście trafiać na magiel nie na programy.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-26 16:09
Co prawda jedna jaskółka wiosny nie czyni ale pojawienie się jej na "sondażowym niebie" niezwykle cieszy......

>Najnowszy sondaż dla "Faktów" TVN pokazuje, że PiS stracił prowadzenie na polskiej scenie politycznej. Gdyby wybory odbyły się dzisiaj, wygrałaby je Platforma Obywatelska. <
>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/548361,pis-po-sondaz-wybory-partia-glosowanie-poparcie-wyborcy-badanie-prowadzenie.html<

Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-04-26 18:11

>Buha,ha.PR-owska zagrywka TVN,a głupiemu radość


to cytat jednego z wielu podobnych komentarzy spod linkowanego artykułu.
Nic dodać - nic ująć!
i cytując "klasyka": Eeeeech............. żal d. ściska :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2017-04-26 20:37

>Myślisz, że którykolwiek z posłów czy inny wyżej postawiony "osobnik" zgodzi się na taką dyskusję bez wcześniejszego ustalenia ram w jakich się mogą redaktorzy oraz inni uczestnicy poruszać? Pytania sa wcześniej ustalane, oni otrzymują plan spotkania wraz z pytaniami - jeśłi jakieś im nie leży pytanie nie pada. Dlaczego nie padają w takich dyskusjach pytania które nam tu się nasuwają, pytania oczywiste i to nie tylko nam tutaj, ale wielu ludziom, zwykłym obywatelom, pytania na które trzeba byłoby odpowiedzieć.


Chcesz powiedzieć, że zaproszony do studia telewizji niezależnej z żurnalistami na niemieckim wikcie przedstawiciel rządzącej partii ustala pytania i jest niewiarygodny w swoich wypowiedziach?

>Jeśli jednak juz przecieka jakieś pytanie to najczęściej pada odpowiedź wykrętna, okrążanie tematu, wywoływanie sprzeczki tak aby uniknąć właściwej odpowiedzi.


I właśnie o to chodzi, aby słuchacz/widz sam wyciągał wnioski z takiej dyskusji, a nie z przekazu redaktora będącym streszczeniem jakiegoś zagadnienia, przeważnie w formie komentarza.
Nadrzędny - Autor andrzej78 Dodany 2017-04-26 20:46
widze ze tu nie ma sensu wchodzić na ten portal bo nic się nie dzieje
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-04-26 20:49
To daj przykład i zadziałaj. :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-04-26 21:05
To nie wchodź, przymusu nie ma.
Płakać również nie będziemy - ja na pewno nie.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-26 21:07
Nie, właśnie nie o to chodzi, aby widz sobie sam zdanie wyrobił tylko, aby mu podsunąć "właściwy" tok myślenia.
Nie wiem na jakim świecie żyjesz - media to siła - dlaczego PiS tak usilnie obsadza swoimi ludźmi media?
Teraz PiS, poprzednio PO - po to by właśnie przez media rządzić, ustalać kierunki myslowe społeczeństwa.
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2017-04-27 11:23
Kto ma media ma władzę. Inteligencję władzy poznaje się przez sposób sterowania mediami. To jak Pis sobie poczyna przez  TVP jest bardzo prostackie i obliczone na mniej wyrobioną widownię. Ministrowie biegają do Trwam, bo tam siedzi też szczególny elektorat. Manipulacja jest wszędzie, zgoda, ale nie wszyscy lubią tą prostacką i brutalną manipulację. Nie każdy chce, by go traktować aż tak jak idiotę.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-04-27 11:42
Od dłuższego czasu nie oglądam TVPPis ,bo tego nie da się oglądać mimo szczerych chęci,nie lubię jak ktoś na siłę próbuje robić ze mnie barana i wmawiać,ze czarne jest różowe gdy widzę,ze jest czarne.Na szczęście nikt jeszcze nie zmusza do oglądania jedynie słusznej telewizji i nie trzeba szukac w eterze Radia Wolna Europa.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-04-27 11:52
Pro rodzinna polityka rządu,pewnie niektorzy z was znają ten"problem".http://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/1037997,edukacja-chore-dzieci-men.html
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-27 15:55
PiS-owski "atak" na media zostaje szeroko zauważony.

>Wolność prasy nigdy nie była tak zagrożona z powodu ataków na media, rozpowszechniania fałszywych informacji, stosowania represji i triumfalizmu polityków rządzących twardą ręką - ostrzegli w środę Reporterzy bez Granic. Polska spadła w klasyfikacji o 7 miejsc. <
>http://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/548351,kolejny-spadek-polski-w-rankingu-wolnosci-prasy-jednym-z-powodow-plany-repolonizacji-mediow.html<

Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2017-04-27 20:23

>Nie wiem na jakim świecie żyjesz - media to siła - dlaczego PiS tak usilnie obsadza swoimi ludźmi media?


Tym stwierdzeniem nie odkryłeś Ameryki. Uważam jednak, że ten przekaz trafia do określonej grupy osób i raczej nie wskazuje ilości zwyżkowej.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-05-01 11:08

>http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szwecja-pozar-meczetu/drdln93<


Mój Boże.......Czy tam w Szwecji nigdy nie słyszeli o trzeciej zasadzie dynamiki Newtona? Przecież w ten sposób sami proszą się o reakcję w postaci zamachu.
No chyba, że to jakaś prowokacja.......... Oby u nas jakiemuś neofaszyście nie wpadł do wygolonej głowy pomysł podpalenia meczetu.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-05-02 05:15
Dzisiaj jest Dzień Flagi czy na meczetach i kościołach wywiesza się flagi w jakieś święta.
Ja nie wywiesiłem na swoim balkonie i zbyt wielu flag nie zauważyłem u innych.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-05-02 08:41
Ja też nie wywiesiłem flagi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-05-02 08:51
Teraz wiesza się tęczowe.
Nadrzędny Autor ijanka.5 Dodany 2017-05-02 19:24
Również biało-niebieskie i biało-żółte.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-05-02 08:52
Oburzałeś się tak na zamachy ba katolików?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-05-05 07:55
"Dobra zmiana" coraz bardziej drąży kieszenie "gorszego sortu"

>http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/prawo-wodne-podatek-od-deszczowki-oplata,190,0,2311870.html<


Oczywiście tenże "gorszy sort" będzie o tym pamiętał przy urnach wyborczych.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-05-16 11:53
WzK gdzie linki o dynamice PKB?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-05-16 12:07
Piotrek, nie licz na reakcję do pozytywnych zmian.
Jest grupa (na szczęście coraz mniejsza), dla których IM GORZEJ - TYM LEPIEJ.
To zwolennicy "państwa teoretycznego" i określeń "ch. du.a i kamieni kupa".
.N, PO już zaczynają to rozumieć ale do "obywateli RP" jeszcze nie dotarło. No cóż, to kwestia czasu.
Nie każdy nadąża z percepcją i inteligencją zrozumienia DOBREJ ZMIANY.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-05-17 07:14
Żeby było tak jak było:)
Nadrzędny - Autor andrzej78 Dodany 2017-05-17 07:33
Dzien dobry  witam wszystkich w srodowy poranek i chciałbym się dowiedzieć w którym dziale się cos dzieje
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-05-17 07:45
W reklamie. :-))))))
Nadrzędny - Autor andrzej78 Dodany 2017-05-17 10:01
tzn.?gdzie tego szukac
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-05-17 10:33
Ostatnio reklamują się prawie we wszystkich wątkach. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-05-17 18:11
Nawet B. Kempa lekceważy, ignoruje A Dudę. To co się dziwić, że opozycja woła na niego "marionetka, długopis".

>http://noizz.pl/spoleczenstwo/beata-kempa-znow-sie-popisala-zobacz-jej-wystep-na-konferencji-w-toruniu/2jxmp3s<

Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-05-18 11:38
Zamaskowane zakłamanie wzrostu?.
Jeśli coś spadło trzy poziomy a teraz wzrosło o cztery to faktyczny wzrost to tylko jeden poziom?

http://forsal.pl/artykuly/1002421,prognozy-wzrostu-pkb-gospodarka-w-najgorszym-stanie-od-3-lat.html

Jeśli coś kosztowało złotówkę i podniesiono cenę o na dziesięć złotych to twierdzenie o spadku ceny o 50%  na pięć złotych - jest typową manipulacją bo faktycznie cena wzrosła o cztery złote.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 273) (3693817 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill