www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (Strona 7) (193737 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor ijanka.5 Dodany 2017-04-27 11:30
Ewidentny przykład manipulacji w sondażu. :-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-04-27 11:35
Również wybieram/d/ ,gdyz brak zimy,a lubię zimę zimową bo lubię narty i skoki,a czasem nawet bałwany.;-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-04-27 11:57
Ja nie lubię zimy,lubię pozostałe pory roku.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-04-29 08:47 Zmieniony 2017-04-29 08:51
To Sylwester i właściwie Sonka też, skłonili się racej do odpowiedzi b/ tak jak 40% ankietowanych :-)
A pytanie było takie
Które z podanych przejść pór roku kojarzy Ci się najprzyjemniej?
A ludowych przysłów związanych z tym dniem
Na świętego Augustyna orka dobrze się poczyna.
Na św. Piotr suchy dzień, suche lato, sucha jesień.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-07 08:17
Mamy sobotę,  oczywiście nic "kulawych" nie cieszy. Ani słońce, ani deszcz ani brak jednego i drugiego. Ponure miny, żadnych planów na weekend, żadnych przyjaciół, żadnych zainteresowań?
Pozostaje tv niektórzy maja komputery tylko czy potrafimy to wykorzystać?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-10-08 10:50 Zmieniony 2017-10-08 10:53
Komputer, tablet, smartfon... nie wystarczy, że mamy, jednak zachodzi pytanie: Czy potrafimy to wszystko wykorzystywać aby poprawić swój byt?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-10-09 15:30

>Czy potrafimy to wszystko wykorzystywać aby poprawić swój byt? <


Ty poprawiłeś?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-10-09 17:29
    >Czy potrafimy to wszystko wykorzystywać aby poprawić swój byt? <

>Ty poprawiłeś? >


Ja tak...
A Ty???
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-10-10 14:45
Mój

>byt<


od lat jest na podobnym poziomie, czyli całkiem dobrze :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-09 13:08
Napiszę tu do Piotra Kowalskiego "wiedźminem" zwanym :-)
Po co Ci taki sztuczny twór na fb ?
Zaraziłeś się od tutejszych "twórców" sztucznych postaci? Chcesz kogoś wyzywać lub atakować będąc "in koguto" ;-)
Przecież fikcyjna postać nigdy nie będzie poważana ani opiniotwórcza.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-10-10 10:37
Za to można  zdobyć wiedzę, dużo wiedzy. Bo gdy się pojawisz u fikcyjnej postaci, zostawiasz swoje prawdziwe namiary, znajomych, uczelnie, czasem funkcje. A odpowiednia wiedza to skarb w dzisiejszych czasach.:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-10-10 14:57

>odpowiednia wiedza to skarb w dzisiejszych czasach.<


Co znaczy "odpowiednia"? Wiedza, którą nas karmiono, którą mają nasze matki i babki w dzisiejszych czasach jest niestety zbędna. Ludzie z tą "wiedzą" są czasem okropni, bez odrobiny empatii :-( Szanuję i lubię ludzi bardzo młodych :-) przykład:

"ide se, patrze se, a tu leży facet se". Starszy w okularach, dobrze ubrany. Z dala widziałam, że obok niego przeszło kilka osób w "słusznym" wieku - czyli takich jak: Wcecia, kropek itp.
Przy człowieku zatrzymały się b. młode dziewczyny, które: powąchały czy jest pijany, stwierdziły, że ma rozbitą głowę i zadzwoniły po pogotowie :-) W takim przypadku nie obchodzi mnie "wiedza" tych dziewczyn! One są prawdziwymi ludźmi.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-11 18:08
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-10-12 17:54
[usunięte]
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-10-13 19:52 Zmieniony 2017-10-13 20:10
a ja se, postawie jedną . albo wiele ....
i se sprawdzę, czy modzie czytać potrafią. Bez wpisu nie byłoby śladu :-)

i zacytuję post pewnego koteczka z . :-)

>  Autor Jola11. Dodany 2017-07-28 17:38
> Ja Ci adminie 01 i 02 - na urlopie? Życzę logicznego myślenia, nie bój się, że forum zginie jak > usuniesz obraźliwe posty i zdrowia w tym psychicznego :-) No i teraz mnie zbanuje :-( Trudno.

Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2018-01-12 14:53
Chyba ten wpis usunięto w grudniu po miesiącu . Czyli można na tym forum być zbanowanym nawet jak się już nie pisze. Coraz bardziej się boję.

A ja napisałem (jak pamiętam) tylko ,ze J11 nie jest " prawdziwym ludziem" i tylko se patrzyła bo brak jej empatii mimo że nie jest w "słusznym" wieku a może jest ?, i se patrzyła, zamiast pomóc starszemu panu w okularach.
;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-10-14 00:53
Po pierwsze do prowadzenia profilu firmowego. Po drugie messenger jest przydatny do kontaktu z ludźmi. Po trzecie FB to też źródło informacji o wydarzeniach i ludziach
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-14 11:15
Profil firmowy pod fałszywym nazwiskiem?
Messenger: faktycznie to pożyteczne narzędzie.
Źródło informacji w przypadku fikcyjnych postaci ?
;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-10-14 12:37
Ja też używam Facebooka, lecz w odróżnieniu od Rogalika używam mojego faktycznego imienia i nazwiska.
Używam także Messengera i Whatsappa ponieważ są bardzo przydatne narzędzia do darmowej komunikacji ze znajomymi za pośrednictwem urządzeń tj. jak smartphone, tablety i komputery... Co najważniejsze, dzięki tym narzędziom mam kontakt z kim chcę, gdzie chcę, z czego chcę i o każdej porze...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-14 15:15
Tylko że FB to wielki kolejny szpieg, gdzie można poznać o Tobie wiele danych których nie masz ochoty ogólnie udostępniać.
Mesendżer używam do szybkiego wysyłania zdjęć.
Norbi chyba nie budzisz znajomych po północy aby im powiedzieć - cześć jak się czujesz?

Kiedyś Iocie napisałem ,że "odkryła" się na swoim profilu i ona wtedy szybko usunęła dane z profilu.
Są informacje których nie chcemy podawać do ogólnej wiadomości.
Nie każdy ma takie parcie na szkło aby zgodzić się na udostępnienie kamer zainstalowanych w swoim domu a tak traktuję FB.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-10-14 17:25
Dlatego ja jestem tajny przez poufny.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-10-15 14:02
Ok. Tylko. Jak tajność sprawdzi się w firmowych kontaktach?
A jak skontaktują się z Tobą sami tajniacy ;-) ?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-10-14 19:38 Zmieniony 2017-10-14 19:44
wielokropek

>Norbi chyba nie budzisz znajomych po północy aby im powiedzieć - cześć jak się czujesz? >


Jeśli chodzi o messenger, to piszę o każdej porze a jak jest niedostępna, to poczyta i odpowie jak się udostępni... Jest także funkcja sprawdzania czy ktoś jest dostępny, czy nie... Można też rozmawiać na głos lub prowadzić wideo konferencje... A jeśli chodzi o udostępnianie danych osobowych, to jest wiele funkcji na Facebook' u aby udostępniać tylko, to co się chce... :-) Można także być pod całkiem innym nazwiskiem...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-15 14:07
Właśnie pod innym nazwiskiem chce wystąpić(występuje?) wiedźmin ;-) Będzie zapewne pisał albo robił coś czego nie zrobiłby nigdy pod własnym.
Norbi i dla takich możliwości jakie opisałeś o FB ja jestem na nie ,choć niestety jestem tam, bo kiedyś (na początku) się na to skusiłem.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-10-15 15:12
Biedaczek ;-) hi, hi, hi...
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2017-10-18 18:17

> Kiedyś Iocie napisałem ,że "odkryła" się na swoim profilu i ona wtedy szybko usunęła dane z profilu.


Tak na marginesie waszej rozmowy: nie przypominam sobie, żebym "usuwała dane z profilu" z powodu Twoich uwag. Teoretycznie mogłoby tak być, ale imienia, nazwiska ani adresu e-mail nigdy tam nie było (bo nie po to używam pseudonimu w sieci, żeby się potem podpisywać nazwiskiem), więc z pewnością nigdy go nie usuwałam. Zawód był zawsze, tylko się zmieniał zgodnie z zatrudnieniem. Jesteś pewien, że nie mylę Ci się w tym momencie z kimś innym?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-18 18:39
Nie ma to dzisiaj najmniejszego znaczenia. Na 90% pamiętam, że zrobiłaś zmianę na profilu. Niekoniecznie na tym nicku ;-)
Ważne, że przy dzisiejszych zagrożeniach trzeba o to zadbać a przypomnienie komuś o tym w/g mnie należy do obowiązków forumowych znajomych.
Ja wychodzę założenia, że dane  "tajne przez poufne"uzyskane przez ze mnie nigdy nie przekazuje innym bez zgody zainteresowanego.
Czym innym jest wiedza uzyskana na zasadzie zaspokajania własnej dociekliwości w stosunku do osób z którymi się nie zgadzam albo mam zastrzeżenia do ich uczciwości forumowej.
Dzisiaj na innym forum na którym jestem od bardzo dawna, zaczynamy polowanie na milionowy wpis ;-)
Miłego wieczoru dla wszystkich :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2017-10-18 19:22

> Niekoniecznie na tym nicku


To by było jeszcze mniej prawdopodobne: na jedynym poprzednim jaki mam (Boginka), od maja 2010 czyli od oficjalnego ogłoszenia zmiany zmieniam wyłącznie avatar, żeby się zgadzał z tym z aktualnego konta. Nie używałam tego konta dosłownie do niczego od lat - trzymam je tylko po to, żeby moje posty były indeksowane przez wyszukiwarkę forum.

Nawet sprawdziłam w tej chwili i tam mam wpisane stare, nieaktualne dane o zawodzie... oraz stronę internetową małej dziewczynki, której wtedy pomagałam charytatywnie. Ale która zdecydowanie nie mogła być mną, bo dzieci z podstawówki na studia jeszcze nie biorą. :-)

Żebym się tam ""odkryła" a potem na Twoją uwagę coś zmieniała, to musiałoby to być ponad siedem lat temu, przed majem 2010. A wtedy Cię tu jeszcze, ani jako waldka, ani jako wielokropka, nie było.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-10-18 19:42
Ok. nie było tematu ;-) Masz racje, że mnie wtedy jeszcze nie było. Dowiedziałem się o tym przy zamieszaniu które wywołała Lidian gdy ja zmieniłem nick. Nieopatrznie i niepotrzebnie o tym wspomniałem.
A teraz przestawiam się na mecz piłkarski.
:-) heej
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-10-24 15:59

> To by było jeszcze mniej prawdopodobne: na jedynym poprzednim jaki mam (Boginka),od maja 2010 czyli od oficjalnego ogłoszenia zmiany zmieniam wyłącznie avatar, żeby się zgadzał z tym z aktualnego konta.


Przez niektórych jesteś tak TU traktowana i już sam fakt nie zgodzenia się z Tobą ;-) jest uważane przez niektórych za obrazę Ciebie.
To że piszesz tu już od ponad siedmiu lat jest wystarczającym powodem do miejsca na ołtarzu.
Dlatego przesyłam ukłony i przyjmij przeprosiny Boginko z tego powodu :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-21 03:14

> Ekstrawertyka odróżnia od introwertyka to, że koncentruje swoją uwagę na świecie zewnętrznym. Mówi energicznie i szybko podejmuje działania. Potrafi zajmować się wieloma wątkami jednocześnie. Dla odmiany, język ciała introwertyka jest stonowany, a słowa są bardzo dokładnie dobierane. W niektórych przypadkach taki typ osobowości wypowiada się wolniej od ekstrawertyka. Chcąc o czymś opowiedzieć, lubi to najpierw przemyśleć. A im większą ma wiedzę o danym zagadnieniu, tym może mu być trudniej wypowiedzieć się na ten temat w krótkich zdaniach. Ekstrawertyk funkcjonuje odwrotnie, tzn. opowiadanie może być dla niego okazją do głębszego rozważenia danej sprawy.


– Różnica w stylu funkcjonowania polega na tym, że ekstrawertyk jest nastawiony na mówienie, a introwertyk – na słuchanie. Ten drugi może zostać odebrany jako osoba nieśmiała, ponieważ nie stara się zdominować swojego rozmówcy. Jednak wstydliwość nie ma z tym nic wspólnego.

Taki temat do dyskusji=  kim się czujesz, czyli co  myślisz o sobie?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-10-21 08:31
Kropek, nie licz, że ktoś o sobie będzie TU opowiadał. Wszystko może się odwrócić przeciwko odkrywającemu się. Poza tym nie ma typów jednoznacznych, by nie powiedzieć czystych, najczęściej są mieszane. Ludzie się też zmieniają trochę z wiekiem, albo tylko bardziej przystosowują do wymogów środowiska, w którym żyją. To nie jest taki lekki temat forumowy.
Trzeba było coś o fantastach napisać. :-)
Wtedy bym napisała, że właśnie znalazłam wartościowe żelazne wiadro w kupie srebrnego złomu, albo będę miała wirtualne bliźniaki, albo wyszłam za Ciebie za mąż, albo coś tam o biznesie, albo, że jestem VIP, albo jadę na olszówki, bo grzybów "w brud", a wyszukiwarka, która nie rozróżnia niuansów nie podkreśliłaby błędu.
O, jakie przyjemne jest bycie fantastką. Proponuję sprawdzić, jakie to wesołe.:-) Kończę, bo mi tak zostanie. :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-10-21 10:19
Jednym Bóg darzy innym nie :-) Zawistnicy, skwaśniałe baby i złośliwcy mają prze...gwizdane u Boga ;-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-21 11:51

> Proponuję sprawdzić, jakie to wesołe.:-) Kończę, bo mi tak zostanie. :-)


:-)  Sprawdziłem  ;-))))  klawo jak ..., Egon :-)))
Są tacy którzy: są skwaśniałą, zawistną babą i nie słyszą gwizdów na siebie długo przed nim dotrą przed oblicze Pana, takie starają się być złośliwe.
:-) :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-10-23 09:30
Może myślą, że te gwizdy to z podziwu :-) bo są przecież takie mądre i takie piękne, że wszyscy siadają z wrażenia (fantazji tom II to był chyba), a że wulgarne i trywialne, to nic. Pod tynkiem własnej pychy się skryje.:-)
Ludzie różni są, jak już tak ogólnie o ludziach mówimy.:-) Każdy ma w końcu jakieś wady.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-10-23 16:13
To jest zaje... jak głuchy (wzeta i kropnięty) mówią o muzyce ;-) Czy Wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, że przez was tutaj ludzie nie chcą pisać? Nie "usłyszeliście", nie dotarły  do was gwizdy po waszych "wystąpieniach"?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-23 18:07
Szkoda ,że takiej "wartościowej" forumowiczce elzwis padł  na słuch i nie tylko teraz wszystko jej się miesza :-))) że nawet gwizdy na siebie traktuje jak muzykę.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-10-23 18:17
Mówisz o tej pani, która się dość nieprzyjemnie wcina w naszą rozmowę i wyskakuje jak filip z konopii???
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-23 18:39
to taka forumowa "fasolka":-)
Może myśli ,ze jest wielką fantastką :-)  muszę coś muzycznego jej zostawić
"bo fantazja , bo fantazja jest od tego"
:-)))))
https://www.youtube.com/watch?v=M4aquMflsYo
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2017-10-23 19:19
Zrobiło się muzycznie, to masz jako bonus :-) :-))))
https://www.youtube.com/watch?v=uSt-IVNcN54
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-26 15:55
Postanowiłem wygrać trochę milionów w tego nowego totka "spoconego jacka". Piszą ,ze można trafić 43 miliony ;-)
Jakoś nie udaje mi się ostatnio trafić nawet trójki to zwracam się o pomoc.
Potrzebuję Waszej pomocy.
Zaproponujcie jedną, no niech będzie, dwie cyfry od 1 do 50 . Zobaczymy co z takiego wspólnego grania wyjdzie.
Ja wybiorę z nich pięć i dodam jeszcze dwie z dziesięciu i będziemy świętować , oczywiście każdy z Was może też tak zrobić.
Losowanie w każdy piątek ;-)

Tylko błagam zaproponujcie liczby które wylosują ;-)

pamiętam ,ze jest tam gdzieś temat lotto , jak się spodoba to mozemy zabawę przenieść tam
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-10-27 07:57
Ty lepiej nie trać kasy na te gierki.:-)
Chociaż...a co jesli?.....to proszę 7, 10, 35
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-27 09:06
Miały być dwie(ale pewne ;-) i teraz jestem w kropce ;-) ale może w połączeniu z innymi propozycjami coś wypromujemy na plus.
Z poprzedniego losowania mam wygraną jedenastego stopnia ;-) teraz liczę na dziewiąty stopień co najmniej;)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-10-28 19:30
Jeśli podałbym liczby a wygrałbyś to jaki procent z tych 43 milionów mi oddasz???
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-10-29 10:46
Hmmm....... Norbert,- pytanie raczej z kategorii retoryczno/etycznych, bo przecież żaden przepis prawny tego nie reguluje.
Wydaje mi się, że w tym przypadku powinieneś zdać się na dobry gest Kropka i każdą kwotę przyjąć.
A tak poza tym  jednemu i drugiemu życzę jak najwięcej szczęścia........:-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-29 16:04

>Wydaje mi się, że w tym przypadku powinieneś zdać się na dobry gest Kropka i każdą kwotę przyjąć.<


A mnie się wydaje, że zgodnie z własną zasadą nie powinieneś się wtrącać.

Cytuję twoje słowa:

>A z zasady nie wtrącam się w animozje/rozmowy innych<


Pytanie zostało skierowane do wielokropka i to on powinien na nie odpowiedzieć (jeśłi ma ochotę), no chyba, że jesteś na usługach wielokropka...
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-10-29 16:44

>A mnie się wydaje, że zgodnie z własną zasadą nie powinieneś się wtrącać.<


Zwykła zrzędliwość i zawiść przez Ciebie przemawia. Obydwu rozmówców darzę sympatią i szacunkiem i mam prawo z nimi porozmawiać.
Gollum ! A Tobie nic do tego. Czyżbyś uzurpował sobie prawo do tego, że będziesz wyznaczał kto z kim może rozmawiać? Proszę wyluzuj!! To wolny kraj...........
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-29 17:07
No i jak zwykle obracasz kota ogonem - jesteś w tym mistrzem.
Napisałem w tym samym tonie co ty napisałeś do Norbiego:

>Wydaje mi się, że w tym przypadku powinieneś zdać się na dobry gest Kropka i każdą kwotę przyjąć.<


Czyż to nie wolny kraj? Czyż Norbi nie ma prawa pisać co chce - tobie nic do tego. Jakim prawem narzucasz Noribemu co ma robić i jak postępować? Jak widać tobie wolno i tego nie dostrzegasz.

Ale u ciebie to norma - wytykasz, przytykasz wszystkim oprócz tym któzy ci wazelinują z wzajemnościa.
Powtórzę to co już napisałęm kiedyś - jesteś hipokrytą.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-11-01 14:11
Nie rozumiem Gollum Twojej agresji wobec każdego kto nie napisze po Twojej myśli?
To Ty jesteś zwolennikiem wazeliny. Nic mi do Twoich umizgów. Nawet szanuję Twoją obronę swojej wybranki ale to tylko forum i nikt nikomu krzywdy zrobić nie chce. A bardziej agresja Twoja jest widoczna i każdy który Ci nie wazelinuje uznawany jest przez Ciebie za agresora.
Zabastuj trochę i wykaż więcej empatii w swoich wpisach, chyba że za swój wzór wybrałeś wypowiedzi Joli11  która tyle pożytku na Tym forum przynosi co kiedyś  barbara33.
Gdybyś troszkę wcześniejszych postów poczytał to ta której tak bronisz, niestety zawsze takie "chore umysły" wspierała wbrew wszystkim.
Co do tadeuszaP - ja też go poznałem i spotkałem się z nim w czasie pobytu w Warszawie. I też wtedy twierdziłem że to porządny gość. Nawet uległem jego zaproszeniu na kolację do własnego domu.
Bardzo mnie to zaskoczyło . W końcu ja byłem tylko znajomym z forum. I nigdy bym nie uwierzył ,że może on być tak podłym by pod innym nickiem wysuwać niezgodne z prawdą oskarżenia. Wiem to dokładnie bo ja byłem uczestnikiem a Ty niestety tylko możesz opowiedzieć się po jakiejś stronie. A że teraz opowiadasz się po stronie faceta który przybrał inny nick aby oczerniać, to tylko Twój wybór. I obyś nigdy nie znalazł się w podobnej do mojej sytuacji.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-10-29 17:45
WzK, nie mam zamiaru tłumaczyć się komukolwiek, więc poczekam na odpowiedz "wielokropka", gdyż to on poprosił o liczby do "lotka" a nie Ty...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (Strona 7) (193737 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill