www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Podjazd zbiórka pozyskanie darczyńców (2679 - wyświetleń)
- Autor natalia1995 Dodany 2017-05-09 14:45
Witam, mam założone konto w fundacji i usiluje zebrać srodki na wykonanie podjazdu bądź platformy schodowej.
Czy ktoś orientuje się gdzie mogę zwrócić się o pomoc i wsparcie zbiórki?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2017-05-12 18:04

> Czy ktoś orientuje się gdzie mogę zwrócić się o pomoc i wsparcie zbiórki?


Natalio - pytasz o to trochę tak, jakby gdzieś siedzieli bogaci ludzie, którzy tylko czekają na możliwość rozdawania kasy. :-)

Generalnie jeśli masz subkonto w fundacji, to możesz prowadzić tzw. "zbiórkę publiczną" czyli informować każdego o tym, że masz takie konto i prosisz o wsparcie. Niektórzy robią to prosząc prywatnie, inni zakładają strony internetowe lub profile społecznościowe, na których opisują sprawę,a potem starają się te strony i profile rozpowszechnić przez swoich znajomych, jeszcze inni np. drukują ulotki i rozdają je "w ciemno" różnym ludziom (ostatnio na przykład znalazłam taką ulotkę w swojej skrzynce pocztowej). Ale oczywiście i tak od tzw. darczyńcy zależy, czy zechce coś dać, czy tę informację zignoruje (z różnych powodów). Do proszącego należy skontaktowanie się z jak największą liczbą ludzi, w nadziei że część zechce dokonać darowizny.

Teoretyczne można również kontraktować się pisemnie z firmami, prosząc o darowizny, ale nie wiem, jak często taki kontakt przynosi dobre skutki.

Ogólnie, jeśli zbierasz poprzez subkonto w fundacji, to w zasadzie Twój (i np. Twoich znajomych) wysiłek decyduje o tym, do kogo dotrzesz.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-12 11:14
Zapytaj fundacji.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Podjazd zbiórka pozyskanie darczyńców (2679 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill