www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Szpital Uzdrowiskowy "Energetyk" w Inowrocławiu (9377 - wyświetleń)
- Autor list Dodany 2017-05-24 16:49
Witam serdecznie, proszę o najświeższe opinie z pobytu w "Energetyku " w Inowrocławiu.
Nadrzędny Autor list Dodany 2017-05-28 11:53
Nikt nie przebywał na turnusie w Szpitalu Uzdrowiskowym  "Energetyk" w Inowrocławiu ?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-05-28 16:42

>najświeższe<


Widocznie mamy stare dane :-)
Nadrzędny Autor list Dodany 2017-05-29 17:05
Czekam na najświeższe z pobytów.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2017-05-30 20:30
Moja koleżanka przebywała ale nie w ostatnich 3 latach. Chwaliła sobie tam pobyt. Była z NFZ
Nadrzędny - Autor list Dodany 2017-05-31 11:23
Proszę o rzeczowe odpowiedzi a nie na zasadzie " moja koleżanka".
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-05-31 11:32
A co jest nierzeczowego w opini mojej koleżanki?
Jeśli utrzymuję kontakt z koleżanką, częsty kontakt i rozmawiałem z Nią o pobycie, opisała mi wrażenia to co jest w tym nierzecczowego?
Oczekujesz odpowiedzi, a jesteś bezczelny - gratuluję.
Mam sporo informacji, ale od koleżanki więc się nimi nie podzielę.
Nadrzędny - Autor list Dodany 2017-06-01 09:32
Na psychiczne posty nie odpisuję.Bądź zdrów!
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-01 09:52
Nie oczekiwałem odpowiedzi, Ella niestety nie wiedząc z kim ma do czynienia chciala pomóc, ale zamiast dziękuję otrzymała odpowiedź "na poziomie"
Nadrzędny Autor list Dodany 2017-06-01 10:15
Na zaczepki również nie odpisuję. Nie zaśmiecaj tego wątku.  Bądź  zdrów ! Oczekuję odpowiedzi od osób które przebywały na turnusie w  roku bieżącym lub ubiegłym. Jutro wrócę na forum .Mam nadzieję, że ktoś się odezwie.Narka.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2017-06-01 10:56

>Na psychiczne posty nie odpisuję.Bądź zdrów!


Właściwie Twój post można by użyć jako odpowiedź do Ciebie.
Ale ja jednak napiszę coś więcej.
Zarejestrowałeś się na Forum ON ponad 3 lata temu, napisałeś 13 postów i każdy z nich dotyczy pytań o opinie dotyczące wybranych sanatoriów.
Jeśli nikt nie odpowiada - irytujesz się, dopytujesz ze zdziwieniem jak to możliwe! Nikt nie był!?
Poniżej Twoje posty z 2014 roku:
Sanatorium'Perła Bałtyku" w Kołobrzegu  list  2014-03-14 20:04
Prosiłem o opinie osób które były w "Perle Bałtyku ".Odsyłacze osobiście mnie nie interesują."Forum nasze- sanatorium" jest mi znane jako ogólne ble-ble.
Sanatorium'Perła Bałtyku" w Kołobrzegu  list  2014-02-15 17:46
Nikt nie był w tym sanatorium.Dziękuje za uwagę.

Ale kiedy wróciłeś z "Perły Bałtyku" to już z nikim nie podzieliłeś się swoją opinią.
Teraz czeka Cię kolejny wyjazd i sytuacja powtarza się dokładnie jak poprzednio. Nawiasem mówiąc niepotrzebnie zaśmiecasz Forum nowymi wątkami.
Ty oceniasz wartość odpowiedzi Eli, która napisała to co wiedziała, nie ważne czy sama tam była czy ma wiedzę "z drugiej ręki".
Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany taką odpowiedzią to chociaż zachowaj się kulturalnie, podziękuj za dobre chęci i na tym koniec.
Ale ty wręcz wyśmiewasz się i komentujesz w sposób, który budzi niechęć do rozmowy z Tobą.
Gollum zwrócił na to uwagę a Ty od razu oceniłeś Go bardzo niesprawiedliwie.
Kiedy to piszę, widzę że nadal popisujesz się brakiem kultury i umiejętności uzyskania informacji.
To Ty czekasz na odpowiedzi ale czy ktoś jeszcze będzie chciał z Tobą rozmawiać ryzykując otrzymanie "podziękowań" na jakie Cię stać - wątpię.
Zmień ton, pisz na różne tematy, zachowuj się normalnie to może ktoś będzie chciał z Tobą rozmawiać.
Twój roszczeniowy sposób pisania nie sprzyja nawiązywaniu dobrych relacji z innymi użytkownikami Forum.

Życzę zdrowia i empatii :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2017-06-01 19:52
Tadku dziękuję Ci.
Tamtych odpowiedzi nie pamiętam ale mimo wszystko odpowiem teraz.
Od ponad 7 lat rok w rok jeździłam do sanatorium "MSWiA" oraz "KORAL LIV" w Kołobrzegu. Mając do czynienia z turystyką dla osób niepełnosprawnych zwiedzałam między innymi inne sanatoria dla osób na wózkach. Kołobrzeg znam i kocham jak swoje rodzinne miasto, a może nawet i lepiej. "Perła Bałtyku" dawniej "Kombatant"
Dziś już wiem że nie warto pomagać.

Pozdrawiam Ella
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2017-06-01 20:32
Witaj Elu,
dobrze, że Twoja sprawa wyjaśniła się i jesteś na Forum. Szkoda tylko Twoich postów bo zawierały dużo ciekawych informacji.
A co do Twojej wiedzy o sanatoriach i połączeniach komunikacyjnych z uwzględnieniem warunków przejazdów i pobytu dla ON wszyscy dobrze wiedzieli.
Jak pisała do mnie osoba z Administracji, która z Tobą i z Gollumem korespondowała jest szansa na poprawę poziomu Forum.
Zobaczymy.

Pozdrawiam,
Tadeusz :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Szpital Uzdrowiskowy "Energetyk" w Inowrocławiu (9377 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill