www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 68) (1288715 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-05-19 12:19
Ale i młodość też nie do końca. Widzę po sobie jak mi się już nie chce, jak oklapłem. A przez 10 ostatnich lat (od skończeni studiów) postęp technologiczny jaki nastąpił jest niesamowity. Strach pomyśleć co będzie za kolejną dekadę.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-05-19 12:32

>Widzę po sobie jak mi się już nie chce, jak oklapłem<


Nie przejmuj się, za następne 10 lat ożyjesz, bo jak mówi przysłowie u panów "głowa siwieje du.a szaleje". :-)))
Nadrzędny - Autor andrzej78 Dodany 2017-05-21 07:51
ja się wybieram dzisiaj na komunie jako chrzestny i dam tylko kase a o reszte niech się martwią rodzice bo co takiemu dziecku dac ?
znam wypadki ze dziecko pokaze się się tylko w kościele w dniu komunii a później caly rok go nie widzisz a impreze wyprawiają w restauracji na 50 ludzi
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-05-21 09:55
To już nie wina dzieci tylko rodziców.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-10 13:28
Przynoszę Wam dziś uśmiech i słońce. :-) Mam nadzieję, że ulewy jakie przeszły przez niektóre miejsca w naszym kraju bardzo Was nie "dotknęły". Życzę wszystkim pięknego dnia i słonecznych urlopów. :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-06-10 16:08
Słońce znikło, wiatr się zrywa, burza się zbliża.
U mnie później, Lidziu.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-10 16:26
Jak już wiatr pozamiata, deszcz obmyje, a burza wygoni demony, to wróci słonko i znów będzie pięknie. :-) Dobrego dnia. :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-25 19:18
Bez zastrzeżeń i bez trosk, składam mój dzień w Twoją dłoń.

Bądź moim Dzisiaj, bądź moim wiernym Jutrem,

bądź moim Wczoraj, które przebyłam.

Nie pytaj mnie o drogi, me tęsknoty,

jam jest kamieniem w mozaice Twej.

Ty złożysz mnie po prawej stronie,

ja wtulę się w Twe dłonie

(św. Teresa Benedykta od Krzyża).

(Wiara.pl)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-26 08:34
Życzę Wam wszystkim pięknego dnia. Dużo powodów do uśmiechów i słońca w sercu.  :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-29 15:51
Przestało padać. Burza się wyniosła. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-06-29 17:14
Co ty powiesz? Ale wydarzenie...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-29 17:43
Miłe słowa. Myślę, że dla wielu. :-))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-29 18:15 Zmieniony 2017-06-29 18:21
Oczywiście, że miłe dla wszystkich normalnych.
Wiesz Liduś teraz jest pochłonięta nowymi urojeniami :D, a że nikt się tym nie zainteresował to znowu pluje jadem lewo i prawo :D - nic dziwnego bo stworzyła sobie wirtualną rodzinę, a tu tylko jeden się odezwał - ale peszek.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-06-29 22:14
I po co się kłócić o pierdoly?
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-01 13:26
Właśnie, życie jest piękne. :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-07-01 16:56
Abyś znalazł szczęście...

...spokojnego snu
i radosnego przebudzenia;
...abyś czasami mógł sobie pozwolić na to,
czego od dawna pragnąłeś,
a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć;
...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim
mógł przetrwać złe chwile;
...wiosny - tego zachwytu,
który ciągle przerasta Twoje oczekiwania;
...abyś zawsze był komuś potrzebny;
...tej radości, gdy czyjaś twarz
rozjaśnia się na Twój widok,
albo gdy dostrzegasz ukochana osobę
na końcu peronu;
...radości myślenia, ostrości spojrzenia,
triumfu zrozumienia
i satysfakcji tworzenia;

...abyś znalazł szczęście,
którego szukasz.

Pam Brown
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-02 09:28
Witam Was i wszystkim życzę pięknej niedzieli. :-))))))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 15:30
Co oznacza piękna niedziela? Chodzi o pogodę , wydarzenia a może jeszcze o coś innego?
Wczoraj w Gorzowie Wlkp. paliła się katedra to Gorzowianie mają osmoloną dziwną niedzielę i mszę na zewnątrz.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-02 15:47
To może ja odpowiem co oznacza piękna niedziela.
Dla każdego cos innego. Dla jednego to piękna pogoda, dla innego niedziela spędzona w towarzystiwie najbliższych, są tacy co dla nich piękną niedzielą jest ta kiedy uda się im ukatrupić jak najwięcej ludzi - uważam, że to głupie pytanie.

Życzenie pięknej niedzieli to ogólne życzenie dla każdego i każdy w tym znajdzie coś dla siebie.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 16:26
Według mnie jest pięknie bo oglądałem "tuor de france" a tam wiele pięknych budowli, uroczych miasteczek i wielki wysiłek kolarzy.

> Życzenie pięknej niedzieli to ogólne życzenie dla każdego


Podobnie jak życzenie: spokojnej, miłej,radosnej
Wszystko zależy od okoliczności.
Gollum bywają głupie pytania lub głupie odpowiedzi.
Jak sam napisałeś dla mordercy piękną była by możliwość zabicia kogoś ale na pewno nie było by to piękne dla zabitej osoby.
Dlatego można by powiedzieć są również głupie życzenia.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-07-02 17:09
Uważasz, ze to jest łupie życzenie?
Ja uważam, że nie.

Każde zyczenie można zinterpretować na swój własny sposób - jeśli ktoś jest głupi zinterpretuje go głupio.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 17:24
Zawsze, gdy kończę w piątek pracę jako wolontariusz na WTZ w mojej miejscowości to mówię wszystkim albo przyjemnego weekendu, albo przyjemnej niedzieli, więc życzenie Lidian, uważam, że jest na miejscu...  :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-02 16:40

>są tacy co dla nich piękną niedzielą jest ta kiedy uda się im ukatrupić jak najwięcej ludzi - uważam, że to głupie pytanie.<


Pytanie Wielokropka padło zwyczajne, bez podtekstów. Natomiast ta część odpowiedzi, którą zacytowałem jest bardzo delikatnie mówiąc niestosowna.
Bo jak można zestawiać "piękno niedzieli" z "ukatrupianiem ludzi"?  Gollum,- proszę - wyluzuj.............
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-02 17:06 Zmieniony 2017-07-02 17:12
Pytanie bez podtekstów?
Co to w ogóle za pytanie - "co oznacza piękna niedziela?"
Mnie przytykasz zestawienie?
A jakie zestawienie dał wielokropek?

>Wczoraj w Gorzowie Wlkp. paliła się katedra to Gorzowianie mają osmoloną dziwną niedzielę i mszę na zewnątrz.<


Szukasz zwady?
Napisałem to co myślę, napisałem odpowiedź godną poytania bo głupota jest zadawac takie pytanie kiedy kotś życzy innym pięknej niedzieli.

Poza tym grzecznie byłoby podziękować i ewentualnie żczyczyć z wzajemnością, a nie zadawać głupie pytania i dodatkowo dawać za przykład płonącą katedrę - tego jakoś nie zauważyłeś, no, ale to kumpel z ławki... jak zwykle, nic się nie zmieniłeś - całkowit brak obiektywizmu.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-02 17:21

>Pytanie bez podtekstów?<


Oczywiście, że bez podtekstów. Wielokropek grzecznie spytał:

>Co oznacza piękna niedziela? Chodzi o pogodę , wydarzenia a może jeszcze o coś innego?<


Gdzie tu podtekst?

>Poza tym grzecznie byłoby podziękować i ewentualnie żczyczyć z wzajemnością, a nie zadawać głupie pytania<


Gollum,- tu niepotrzebnie obrażasz innego usera sugerując mu zadawanie głupich pytań. To jest nieładne i niegrzeczne.

>Szukasz zwady?<


Bardzo daleki jestem od tego, lecz w Twojej wypowiedzi ją dostrzegam.......
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-02 17:51
Powtarzam - jesteś nieobiektywny.

Uważam za brak kultury odpowiadać w ten sposób na miłe zyczenia.

To raz, a dwa:

>Gollum,- tu niepotrzebnie obrażasz innego usera sugerując mu zadawanie głupich pytań. To jest nieładne i niegrzeczne.


Bo to jest głupie pytanie - czy mam być tak obślizgły jak Ty i pogłaskać wielokropka za to pytanie pisząc, że przejawił wysocko rozwiniętą inteligencję zadając tak znakomite pytanie?

Zacznij przede wszystkim od siebie - przypomnij sobie jak niedawno sugerowałeś, ze jestem pod wpływem alkocholu - czy to było grzeczne z Twojej strony, czy nie obraziłeś mnie w ten sposób?

I tu przypomnę to co napisąłem wcześńiej - w cudzym oku dostrzegacie drzazgę, a w swoimi nie widzicie belki.

Tyle w temacie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-02 17:57

>- czy mam być tak obślizgły jak Ty i pogłaskać wielokropka za to pytanie pisząc, że przejawił wysocko rozwiniętą inteligencję zadając tak znakomite pytanie?<


Gollum,- no widzisz albo całkowicie brak Ci kultury albo tak bardzo nerwy Cię ponoszą......
Dzisiaj wpierw obraziłeś Wielokropka a teraz w zacytowanym wpisie mnie. Tym samym udowadniasz, że nie zasługujesz na kulturalną konwersację.
Ech.....Nie żal Ci tego ?
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-07-02 18:10
:D
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 17:32
Gollum.
Zestawienie ? dla każdego co innego. Jeśli powodem było podpalenie to dla podpalacza był to piękny widok popalonej katedry. Czyli piękna niedziela ;-)

a pro po zwady przypomnę Ci Twoje wadzenie którego pewnie nie skojarzyłeś- w wątku "lubię nie lubię".

> - -/- Autor Prawda Dodany 2014-11-27 13:29
> Jolu jesteś najbardziej wredną osobą na tym forum. wciąż posługujesz się nienawiścią.Chyba czas zmienić zainteresowania bo tu cię nikt nie lubi.


na co Ty udzieliłeś odpowiedzi

> - -/- Autor Gollum Dodany 2014-12-01 22:15
> Piszesz bzdury - powtarzam, ja Ją lubię i jak zauważyłem kilku innych forumowiczów też Ją lubi.
> Zdecydowanie więcej wredności widze w tobie.
> Jeśi tak wygląda prawda to ja zostaję obłudnikiem.


TU bzdury, wyżej głupie pytanie
Jesteś obłudnikiem?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-02 17:45
Wiesz co to obłuda? Wygląda na to, że nie.
Takie miałem zdanie o Joli, ale do czasu kiedy zaczęła mnie wyzywać od głąbów, debili i napisła żebym spiierdalal.  A zaczęło się od tego, że śmiałem mieć inne zdanie o Presley'u
Nie sądzisz chyba, choć może i sądzisz, kto cię tam wie - że nadal będę miły dla kogoś kto mnie zaczął poniewierać praktycznie bez powodu - jeśli uważasz, że to obłuda - to Twój problem, ja nie uważam, abym był nie w porządku.

Jak zwykle nie dostrzegasz rzeczy istotnych, nie dostrzegasz ogniska zapalnego i prowokatora, niejednokrotnie tutaj prowadziłem "wojnę" z userami którzy mnie obrażali, ale Ty stawałeś po ich stornie - tym razem jak widzę jest tak samo.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 17:59
Pytanie brzmiało.

> Czy jesteś obłudnikiem?


a Ty wpisujesz własną interpretację zdarzenia które jest mi doskonale znane.
i oczywiście błędnie to zinterpretowałeś jako atak na Ciebie. Nie zarzuciłem Ci  i nie zadałem takiego pytania - Czy jesteś w porządku?

Tylko na podstawie Twojego oświadczenia grzecznie zapytałem - Czy jesteś obłudnikiem? 
Skoro zarzuciłeś komuś pisanie bzdur a mnie zadawanie głupich pytań.
Bo za jakiś czas zmienisz zdanie i co wtedy, Przeprosisz mnie za niewłaściwą ocenę?

Określenie obłudnik wyczytałem w Twojej wypowiedzi -tak stwierdziłeś wtedy. To dlatego pytam
Czy jesteś obłudnikiem?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-02 18:09
Słuchaj - tu pytasz czy jestem obłudnikiem, a w wątku "Lubie nie lubie" piszesz >Nie lubię obłudników< i to w odpowiedzi na zacytowany post - czyli? Jak mam to rozumieć? Dla mnie jest oczywisty wydźwięk tego zdania.

Ty i W- Z macie jakiś problem, jakieś lęki z czasów dziecięcych - co wy z tymi przeprosinami?

Napisałem, że zadałeś głupie pytanie bo tak myślę. Jak ktoś życzy Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin to dziękujesz czy pytasz co to znaczy wszystkiego najlepszego i podsuwasz jakiś przykład dragegii z danego dnia?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 19:08
Ja uważam ,że to było bardzo mądre pytanie , tak myślę.

A wiadomość o pożarze była na zasadzie -własnie w TV o tym mówili i tak mi się skojarzyło ,ze dla tamtych ludzi jest to niemiła niedziela.

To jesteś czy nie jesteś obłudnikiem?
Pytanie jest proste i odpowiedź na nie jeszcze bardziej.
nie twórz jakiś wydumanych swoich psychoanaliz. Bo zapewne nie jesteś fachowcem w tej dziedzinie.

Jeśli ktoś życzy komuś połamania nóg to jest to głupie życzenie.
Choć może to być życzenie humorystyczne ale gdy delikwent wróci faktycznie ze złamaną nogą?

Ty mogłeś ograniczyć się do swojego myślenia co dla Ciebie oznacza -piękny dzień- bez oceniania pytania.
Ale nie .Ty musiałeś dodać swoje.
Po co? dla swady. To masz co chciałeś ;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-02 19:58 Zmieniony 2017-07-02 20:12
Oceniłem pytanie bo jak każdy mam prawo do własnego zdania i własnej oceny, a że Ty poczułeś się dotnknięty to Twój problem.
Czy jestem obłudnikiem - mam na ten temat swoje zdnaie, ale nie mnie oceniać mnie samego bo taka ocena nie jest obietktywna. Jest tutaj na forum jedna osoba która się ocania i docenia sama pisząc o sobie, że wygląda pięknie itp - ja nie należe do osób które same siebie oceniają.

I jeszcze jedno - nie masz pojęcia w jakiej dziedzinie jestem facowcem.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-07-02 20:28

>Oceniłem pytanie bo jak każdy mam prawo do własnego zdania i własnej oceny,<


A czy nie uważasz, stosując analogię, że każdy w tym także Wielokropek ma prawo zadać pytanie?
Dlaczego zatem z tego powodu zacząłeś zachowywać się niegrzecznie ?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 20:30
Gollum pisze głupoty, mam prawo do własnej oceny .
Jeśli jesteś dotknięty to Twój problem
Jest obłudnikiem bo napisał ,że nim zostanie gdy zdanie innego okaże się prawdą.
Jeśli poczułeś się dotknięty to Twój problem.

Nie trzeba mieć żadnego pojęcia, bo to mozna wyczytać że z pewnością nie zna się na psychologii, bo pisze bzdurne komentarze i bezsensowne wyjaśnienia.
Jeśli czujesz się dotknięty i jesteś obrażony to Twój problem.

Z forumowym pozdrowieniem przed grubą krechą. :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-07-02 21:20 Zmieniony 2017-07-02 21:37
Gratuluję wam obu sposobu rozumowania :D
Nic dodać, nIc ująć - jak już pisałem - DZIECINADA, i nie tylko ja to dostrzegłem bo i Norbi :D
Oboje pokazujecie jak powinna wyglądać DE-INTEGRACJA, byle tylko kij w mrowisko wsadzić - w kulturalny sposób - aaale.
Siedźcie dalej w tej ławeczce razem i się wzajemnie adorujcie pochwałami.
Piszcie nadal te pseudo grzeczne posty - na tyle tylko was stać.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 20:56
wielokropek...
Skoro Ty tak atakujesz Gollum'a pytaniem:
Czy jesteś obłudnikiem???
To ja Ciebie zapytam o to samo, a więc:
Wielokropku...
Czy jesteś obłudnikiem???
Pytanie motywuję tym, że zanim zapytasz kogoś o to czy jest obłudnikiem, to warto spojrzeć na siebie...
A jeśli zapytasz mnie o to samo, to z góry odpowiadam, że „Nie"...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 21:50
To ja Ci odpowiadam na pytanie.
Nie, nie jestem !!!

Norbi dlaczego nazywasz to atakowaniem. Po prostu chcę aby odpowiedział na swoją deklarację.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 22:01
A jak to nazwać, jeśli nie atakiem, to może molestowaniem słownym??? 
Gollum dawno już odpowiedział, wystarczy tylko czytać jego odpowiedzi ze zrozumieniem i z uwagą...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 22:52
Skoro tak to bądź tak uprzejmy i zacytuj/przekopiuj tu , bo ja nie potrafię tego znaleźć , zapewne brakuje mi uwagi.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-03 00:23
Skoro umiałeś sam zakopać, to z powodzeniem odkopiesz też sam...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-02 15:53
Pięknej czyli bez trosk, kłopotów w dobrym zdrowiu, wśród życzliwych ludzi i z Bogiem. :-)

Polacy, to taki naród, że w nieszczęściu potrafią się zmobilizować i bardzo zbliżają się do siebie. Gorzowianie odbudują swoją katedrę  tak jak odbudowali swoje kościoły wierni z innych miast co pokazała dziś TV. 

Gollum pięknie powiedziane. :-)))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-02 17:52
Liduś - Tobie też pięknej niedzieli i nie tylko niedzieli.
Sorki, że dopiero teraz, ale najpierw musiałem odpisać drwalom ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-07-02 18:17
Dzięki. :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 19:31 Zmieniony 2017-07-02 19:36
Dla mnie była piękna pod względem sportowym.

MŚ U-21: Kubańczycy znokautowani! Polacy mistrzami świata w znakomitym stylu!
W spotkaniu finałowym mistrzostw świata juniorów (U-21), które zostało rozegrane w czeskim Brnie, reprezentacja Polski nie dała szans Kubie, wygrywając 3:0.

Gorzowianie zapewne odbudują katedrę ale mają zepsutą i nie piękną niedzielę oraz
Święto 760 lecia, bo uroczystości i różne atrakcje zostały z tego powodu odwołane.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-24 18:24
Witam. :-))))
https://www.youtube.com/watch?v=v5dSf0x_Cd8

Pozdrawiam i uśmiecham się do Was. Nie ukrywam, że miło by mi było od Was również uśmiech otrzymać. :-)))))))

https://www.youtube.com/watch?v=xHkxWlWGwco
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-24 18:45
:-) mówisz i masz :-) :-) :-)
a dodatkowo rebusiki do rozgryzienia bo jakoś nie ma tu chętnych
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-10-24 19:12
:-) Już rozwiązałam.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-24 20:04
Hej Liduś :*
Cieszę się niezmiernie, że się pojawiłaś :-)
Pozdrawiam serdecznie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 68) (1288715 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill