www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Macie swoje ulubione miejsce gdzie ładujecie akumulatory? (9381 - wyświetleń)
- Autor wielokropek Dodany 2017-06-27 07:50
I oczywiście nie chodzi o te w Waszych samochodach.
Najczęściej zaczyna się planowanie od ustalania -uzgadniania terminu czy miejsca? Czy każdy ma już swoje plany na takie miejsce.
Ja jako mieszczuch wypoczywam najlepiej na wsi z dostępem do wody. Oczywiście nie tylko tej do mycia i picia ale chodzi mi o miejsce nad rzeką, jeziorem gdzie mogę posiedzieć z kijem zwanym wędką i czaić się na taaaaką rybę.
Do tego jakiś zimny pieniąc się napój i pełnia szczęścia.
Niewiele mi trzeba ;-) aby wypoczywać. Kiedyś były większe wymagania ale z wiekiem w moim przypadku potrzeby maleją chociaż wrastają wymagania co do warunków.
Nie wystarczy już namiot czy kosz na plaży ;-) Jednak te podstawowe warunki "luksusu" mają znaczenie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-06-27 08:00
Zdecydowanie plaża lub leżak nad basenem. Ewentualnie łagodny szlak prowadzący na stosunkowo niewysoką górę.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-27 08:06
Ty jeszcze preferujesz zagraniczne wojaże. Nie spełnia Twoich wymagań zwykła plaża nad Bałtykiem?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-06-27 11:26
Jadę do Karwi za 2 tygodnie. Ale głównie ze względu na towarzystwo. A nie pasuje mi:
1. Ceny nieprzystające do jakości.
2. Niepewna pogoda.
3. Ciasnota na plażach.
4. Syf na plażach.
5. Gastronomiczna katastrofa.
6. Kultura turystów - darcie ryja, chlanie i brudzenie.
7. Ogólna przaśność "kurortów".
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-06-27 12:39

> ze względu na towarzystwo<


Toż ono, powinno Ci zrekompensować wszelakie niewygody, pkt 1-7 albo wybrać należy inne morze :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-06-27 12:57
może trza coś uprawiać ; może pszenicę a może konopie ;-) . Podobno bedzie legalna uprawa konopi i nie będą karać ;-) . Poleżysz na takim polu to zapomnisz o bożym świecie i o chorobie . Co sie zaś ma do wypoczynku to w Polsce zdecydowanie polecał bym miejsca ustronne i wolne od tłumów . A tak na marginesie to od kiedy młodzież szkolna ma wakacje? Pewnie od maja ... i człek nie może odpocząć od od ciągłego jazgotu . W ciągu roku jazgot wiertarek i młotów udarowych, dochodzących zza ściany ,na majowych czy wrześniowym wypoczynku jazgot szkolnej dzieciarni :-((( .
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2017-06-27 13:06
Rok temu byliśmy w Bieszczadzkiej głuszy - piękna sprawa. Polecam też Karpacz i Szczawnicę. W górach jednak większa kultura.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-06-27 13:05
Jadę tylko dlatego, że rekompensuje:) Nad innym już w tym roku byłem.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-27 14:17
Czy mi się  tylko wydaje?  Czy Ty tym razem jedziesz wreszcie wypoczywać bo bez rodziny ale doborowym towarzystwie ? ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-06-27 15:19
Z rodziną ale i rodzina brata i kuzynki.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-06-27 19:21
jeszcze telefon, bo komputera już nie trzeba , zasięg i można wypoczywać ;-) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-27 19:26
Jak jest telefon i zasięg, to już gorzej z wypoczynkiem. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-06-27 20:29
gorzej...widzę zagonionych turystów z komórką w ręku szukających zasięgu. Nerwowi i zapatrzeni w ekran komórki . Po co ???
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-27 20:32
A jak mają zasięg, to nie są zapatrzeni w ten ekran?
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-12 14:28
Są. Ale wtedy są "szczęśliwi" i miejsce ma najmniejsze znaczenie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-06-27 22:01
Po pensje.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2017-06-29 11:35
Lubię i mam sentyment do Prowansji, ale fajnie w gronie fajnych ludzi może być w gospodarstwie agroturystycznym przy ognisku, przy śniadaniu z mlekiem nie z kartonu,masłem nie z papierka czy z szyneczka świeżo uwedzoną.I równie fajnie jest z fajnymi ludźmi poleniuchować na plaży lub połazic po górach.Fajnie jest spędzać czas z rodziną i fajnymi ludźmi, nie toksycZnymi.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-17 18:23
Dzisiaj zaczynają się skoki . To jest też co co pozwala mi wypoczywać (bo męczą się inni)
Właśnie trwają eliminacje do niedzielnego konkursu a w sobotę drużynówka.
Ja się cieszę ,ze w okresie zimowym mam cotygodniowe emocje.
No to hop
:-)
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-18 18:31
Pięknie akumulatory naładowane .
Super emocjonujący konkurs drużynowy w Wiśle.
Dwa drugie miejsca świadczą o emocjach z nim związanych.
Kto nie oglądał niech żałuje , ale jutro jest konkurs indywidualny i na pewno emocje będą olbrzymie.
Nadrzędny Autor MarylaD80 Dodany 2019-08-25 10:53
Wieś i cisza. Bardzo też lubię wyprawy na grzyby, nawet jak nic na nich nie znajdę :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Macie swoje ulubione miejsce gdzie ładujecie akumulatory? (9381 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill