www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 3) (296899 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-06-26 16:10

>a teraz chcesz aby było tak samo?????????<


A co się dziwisz, że Wielokropek nie chce wpaść z deszczu pod rynnę ! Dlatego podzielam niektóre jego postulaty.
Dotychczasowa "dyskusja" do niczego konstruktywnego nie doprowadziła a wręcz wykazała głębokość podziałów.
Owszem, pokazała, że ktoś tam (dobrze wiesz o kim myślę) przebiera nóżkami aby cząstkę forumowej "władzy" zdobyć ale jakoś nie widzę poklasku/przyzwolenia.
Myślę, że moderatorzy też to widzą i nie chcą ryzykować masowej ucieczki z forum........
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-26 16:25

> masowej ucieczki z forum<


A taka masa nas tutaj jest, że muszą się rzeczywiście obawiać.  Jeszcze jakby z tej masy odjąć tych, o których wspomniała Wuzetka czyli wielonikowych .........
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-26 16:28 Zmieniony 2017-06-26 16:43
Domagałem się zmian  forum  nie moderacji. Nigdy nie popierałem ani nie zgłaszałem wpisów do usunięcia.
Mam żal do moderatorów o niedotrzymywanie obietnic nie braku moderacji.
Domagałem się porównania IP i zareagowania z ich strony.
Nie protestowałem gdy moderatorzy usuwali mój wpis- widocznie kogoś uraził lub ujawniał ukrywaną prawdę.
Wystarczy mi tu podwójnych osobowości. Nie chciałbym uzyskać wiedzę o kolejnych.
Mówi się do trzech razy sztuka , ten trzeci raz by mnie dobił.
To zupełnie zniechęciło by mnie do pisania i całkowicie zniszczyło moją naiwność w szczerość wpisów i wiarę w uczciwość tu piszących. Wolę nie znać prawdy. I potrafię uszanować nie ujawnianie danych osobistych.
Nienawidzę zdradzania szczegółów o innych uzyskanych w drodze prywatnej korespondencji.
Nie zależy mi na usuwaniu czarnych charakterów z forum ale nie zgadzam się na ich tolerowanie i domagam się zgody na piętnowanie takiego zachowania.
Zmiana nicku gdy jest  ogólnie znana nie jest wykroczeniem i jest dopuszczalna.
Jeśli ktoś ma zły charakter bez cudzysłowowa " " nie mam zamiaru go zmieniać ani wychowywać wolę używać takich samych określeń wobec takiej osoby nawet gdy grozi to usunięciem wpisu.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-06-26 17:05
Jestem za wykazaniem wielonikowości, za uzasadnieniem przyczyny usuwania postu.

Uważam, że czarne charaktery, jak to nazwałeś, Kropku, będą dopuszczane nadal do głosu, bez ich własnego uszczerbku, bo one podbijają ilość wpisów i reakcje na nie.

Jak napisała Lidia, jest nas tu garstka  - teoretycznie aktywnych, stąd wielka ostrożność moderatorów, aby nie zaszkodzić i do końca nie uśpić forum. Inne pytanie - dlaczego tak mało ?

I..to tylko forum, życie "obok" życia, szkoda zdrowia na nerwy i szarpanie się. Raczej nie sądzę, że kogoś zmienię, nie mam takiej misji/zamiaru, mogę tylko przekonać do jakiejś racji właściwym, rzeczowym argumentem.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-06-26 17:18
Administracja chyba nie może wykazać publicznie wielonikowosci,chyba to nie zgodne z prawem, ale powinno z każdym się skontaktować, kto ma więcej niż jedno konto aby określił z którego będzie korzystał, pozostałe usunąć. Tylko że "problem" Joli nadal zostanie, chyba że, Administracja wpadnie na pomysł trzech ostrzeżeń i dożywotniego zbanowania.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-26 18:27
Nie wiem czy już byłaś jak zbanowano Szczerbatego. Też miał kilka ostrzeżeń. Wracał później pod innym nikiem, aż i to mu zabrano. Z perspektywy czasu nie wydaje mi się żeby był gorszy od tego co się teraz na forum dzieje od czasu do czasu.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-06-26 19:44 Zmieniony 2017-06-26 19:46
Ja nie byłam, ale poczytałam co zostało. Jasne: "szczerbaty" wg. nicku i "oświadczenia" był facetem to dla Lidki i tym podobnych sonek wystarczające :-(
Lidian pisze:

>nie wydaje mi się żeby był gorszy od tego co się teraz na forum dzieje od czasu do czasu<


Dla niej oczywiście bo: wyśmiewał i traktował jak zwierzęta Żydów, ubliżał Norbiemu, którego Lidka nie znosi. Prawił przedziwne 'komplementy" Lidce i Eli. Przede wszystkim był (oficjalnie) chłopem :-) A tak w sumie to była Staruszka, która od lat na wielu forach podszywała się pod różne osoby, nicki :-) Lidka nie może tego przyjąć do wiadomości i to jest zaje fajne :-)

To forum dostarcza rozrywki jako jedyne: takich głupot, złośliwośći nigdzie nie ma :-) Sonka opamiętaj się ;-) real już dla ciebie zamknięty - nikt z tobą nie chce gadać :-(

Jestem 'zła' bo widzę prawdę i ją mówię?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-26 19:58

>Norbiemu, którego Lidka nie znosi. <


To jest Twój parszywy wymysł, a Staruszki się nie czepiaj skoro nie ma jej już wśród żywych. Mogłabyś choć w tym przypadku być człowiekiem.
Do reszty się nie odniosę , bo nie ma sensu.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-06-26 21:54
Liduś - po co wdajesz się w dyskusję, dałaś się sprowokować, a to jest dla tej strzygi pożywka.
Stare, zgożkniałe i samotne baby tak mają - Presley już jej nie wystarcza więc szuka "jadła" tuaj.
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2017-06-27 10:11

> Sonka opamiętaj się ;-) real już dla ciebie zamknięty - nikt z tobą nie chce gadać :-( <


Ja, tu na forum ogłaszam, że zapraszam Cię do siebie - poznasz mnie i mój świat, wtedy ocenisz, a swoją ocenę - pozwalam Ci wyrazić publicznie.

Czekam na odzew:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-06-26 19:30
Kobietko! Jola ci teraz przeszkadza? Był czas, że przeszkadzał ci WzK - liczne posty także na pv. :-( przeszkadzał ci wielokropek, Lidka i właściwie to chyba wszyscy? :-(
Była tu i tam "taka" co prowokowała i na zasadzie: "mieczem wojujesz od miecza zginiesz" już TEORETYCZNIE JEJ NIE MA. Jakoś dziwnie masz ogromną wiedzę co było dawniej. Skoro jesteś taka "..do przodu" to poproś i ja też proszę, aby admin. spr. twoje IP i nicki.
Poza tym: to nie forum super hakerów - gollum jak zwykle przesadza i chce się "pokazać". Ja i chyba spora grupa innych korzysta z dostawy internetu od poważnych, wielkich firm, np. Vectra. Tam nie ma takich bzdetów. Myślę, że na tym forum istnieje PROBLEM KOBIETKI, IJANKI, PRAWDY ITP. TROLLI :-( My sobie damy radę.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2017-06-26 19:59
Jola nie wycieraj sobie gęby ludźmi o których nic nie wiesz,nikt tu chyba święty ani błogosławiony nie jest każdy ma marginesy błędów w ocenach innych też nie raz i dwa ocenilem kogoś źle ale ty jesteś w tym mistrzem jeszcze bezczelnie udajesz żeś świeta.moze i tak ale ta z Indii parzystokopytna. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-06-26 20:37
Easy.... ? żona ci zginęła ?;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-26 18:10
Wieleonikowość nie jest możliwa do zlikwidowania.
Nie jest też prawdą jak to napisała pełna niewiedzy o tym co pisze naczelna informatyczka Jola11, że to takie proste sprawdzić IP i usunąć wielonikowość czy zablokować dane IP.
Jest sporo współdzielonych IP i blokując jedno IP blokowana jest cała pula i inni korzystający z tej puli czy też z tego IP, dodatkowo jest coś takiego jak Orange (kiedyś Neostrada) czy Netia jak również sieci komórkowe i ich modemy gdzie IP jest zmienne i wystarczy zrebootować modem i mamy nowe IP.
To raz, a dwa są teraz możliwości ukrywania IP i surfowania w sieci przy użyciu takich programów jak TOR Browser czy CyberGhost - oba te programy kożystają z VPNu i tunelują nasze połaczenia "nadając" nam IP z wybranego nawet kraju.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-26 18:24
Uff, nic nie zrozumiałam oprócz tego , że jak ktoś miał kilka ników, to żadna siła mu ich nie zabierze.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-26 18:50
Dokładnie tak, bo to samo IP nie znaczy ten sam user bo na tym samym IP może siedzieć i 20 userów.
To sie da zauważyć zwłaszcza kiedy dany user pobiera z internetu jakieś pliki (filmy, muzykę) z hostingów darmowych gdzie dane IP ma ograniczenia czasowe i po pobraniu jednego pliku musi odczekać wyznaczony czas (min. 1h) aby móc pobrać drugi plik i niejednokrotnie przy pierwszej próbie inny typek nie może pobrać bo ma informację, że z tego IP było już pobrane i musi odczekać 1h.
To się dzieje tak dlatego, że niektórzy osiedlowi dostawcy mają wyznaczoną pulę adresów, a znacznie więcej chętnych i adres IP jest współdzielony i ileś osób ma ten sam adres IP.
Tak samo jest przy Orange, Netia - oni mają wyznaczoną pulę adresów IP (jak pisałem każdy restart modemu to zmiana IP) któe są przydzielane danemu użytkownikowi, ale pula nie jest nieograniczona i się zapętla, co któryś reboot mamy to samo IP, ale z kolei kiedy dla przykładu mamy adres IP 89.68.170.200 robimy restart modemu i otrzymujemy np. 89.68.170.119, a kto inny robi restart i otrzymuje nasz adres 89.68.170.200.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-26 19:11
Ok. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-06-26 19:22
A ja w przeciwieństwie do Ciebie, Liduś, Gollum'a zrozumiałem i w pełni podzielam jego zdanie, i co więcej  napiszę, że on pisze prawdę, jak również muszę go pochwalić za informatyczną wiedzę... :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-26 20:03
Norbi, Ty zrozumiałeś, bo się znasz na informatycznych sprawach. :-) W innych sprawach często się z Gollumem zgadzam, a tam gdzie się nie zgadzamy , to też jest ok. :-))))
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2017-06-27 07:31
.-ek ty już przestajesz być śmieszny a stajesz się tragiczny. Tragizm twój zupełnie jakby od orędowniczki skopiowany :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-27 07:51
Paula wstała dzisiaj czy właściwe byłoby powiedzenie jak zawsze wstała "lewą nogą" albo "że jak zwykle ma "muchy w nosie" ? ;-)
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2017-06-27 08:12
.-ek zawsze wstaje na dwie nóżki inaczej pionu nie łapię :P Skoro już ślęczysz nad swoim popędem do zmian to przypomniała się i taka humoreska o popędzie a mianowicie:

Żonka widzi jak małżonek dzieli Viagrę na cztery części , więc pyta dlaczego to robi?
- Bo chcę aby tylko w majtkach dobrze się układał
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-27 08:27
Bardzo śmieszne Paulo i zapewne dla Ciebie ważne ale jak te Twoje wpisy tutaj mają się do tematu dyskusji o moderacji. Możesz coś tak bardziej merytorycznie?
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2017-06-27 10:55
Aaaaa proszę .-ku :-) Czy ty chciałeś tu zmian jakichkolwiek czy tylko patykiem w tym błocku chciałeś pogrzebać? Już raz pytałam, ale wówczas się gniewałeś. Teraz widzę , że muchy wypuściłeś, więc może merytorycznie odpowiesz? Aaaa przy okazji "REKSIA" pozdrów ode mnie :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-27 12:13
"REKSIA" pozdrowię tylko mi podaj nr telefonu do niego ;-)
Nadrzędny Autor Paula-Nikta Dodany 2017-06-28 07:46
Skoro już Nam wytłumaczyłeś po co tu zaszedłeś , po co wciąż tu ślęczysz i reformy wszczynasz należy cię uświadomić, że: Mając na uwadze twoje dotychczasowe tu osiągnięcia musisz sobie uzmysłowić, że nigdy się tu dobrze nie ułożysz ani nie będziesz dobrze leżał. Zawsze będziesz odstawał i jak to pisał Mistrz:

"Dziwna rzecz, co się dzieje z tych plotkarzów rzeszą,
Że ci najgłośniej krzyczą, co najwięcej grzeszą."


- Molier "Świętoszek"
Nadrzędny - Autor admin_02 Dodany 2017-06-28 16:04
Szanowni Państwo,

dziękujemy za dyskusję i chęci rozwiązania kłopotów w funkcjonowaniu Forum.

Rozumiemy, że ostatecznie nikt z Państwa nie podejmuje się zostać moderatorem Forum, ponieważ do żadnego z Użytkowników wszyscy bez wyjątku nie będą mieć pełnego zaufania. Musimy przyznać, że nie jest to dla nas korzystna sytuacja, ale myślimy, co zrobić dalej.

Mamy więc inną propozycję. Możemy się wspólnie umówić na to, by od jakiegoś dnia, np. 3 lipca, zacząć funkcjonować z „czystą kartą” dla wszystkich. Jako administratorzy i moderatorzy forum nie mamy „wybranych” osób, które szczególnie darzymy sympatią, a innych nie. Staramy się być bezstronni i obiektywni. Dlatego ta „czysta karta”, zaczęcie „od nowa” byłaby szansą na to, by zakończyć spory i byście dali sobie Państwo nową szansę. Oprócz tego, zobowiązujemy się od 3 lipca do zaostrzenia stosowania regulaminu. Prosimy jednak zwrócić uwagę, tak jak to napisała jedna z Użytkowniczek Forum, że wówczas, przy zachowaniu przez nas obiektywizmu, wiele postów może być usuwanych, szczególnie jeśli nawet w subtelny sposób będą obrażani inni Forumowicze. Ten wniosek wyciągnęliśmy na podstawie Państwa komentarzy.

Czy taka propozycja Państwu odpowiada?

Pozdrawiamy,
Administratorzy
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-28 16:16
Ja osobiście jestesm za takim rozwiązaniem, tzn. za zaostrzonym stosowaniu regulaminu.
Mam jednak zastrzeżenie bo samo uswannie postów naruszających regulamin zwłaszcza tych które obrażają innych moim zdaniem nie wystarczy gdyż samo usunięcie posta to żadna kara tym bardziej, że zanim zostanie usunięty najprawdopodobniej sam "dotknięty" zdąży go przeczytać - czyli zdąży zostać obrażony, a obrażający poniesie jedynie konsekwencję w postaci skasowanego posta.
Ostrzeżenie - rozumiem - ale potem coś bardziej restrykcyjnego - ban, najpierw czasowy.
Miło by było gdyby nick'i miały obok informacje o nadanych ostrzeżeniach jak i o nadanych banach - to też działa motywująco.
Jest tu pewna osoba prowokująca i obrażająca, a czująca się niczym święta - przy zaostrzonym stosowaniu regulaminu się to zdecydowanie ukróci.
Pisze to z pełną świadomością bo sam niejednokrotnie naruszyłem regulamin stosując przekleństwa :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-06-28 16:30
Ja się z Tobą zgadzam, Gollum, podałeś bardzo dobrą propozycję, w tej sprawie Cię popieram...
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2017-06-28 16:32
Popieram zdanie Golluma i powtórzę co napisałam.Najpierw trzy żółte kartki, później czerwona tj dozywotni ban.A 3 lipiec dobrym pomysłem jest.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-06-28 16:43

>ponieważ do żadnego z Użytkowników wszyscy bez wyjątku nie będą mieć pełnego zaufania. <


To akurat było proste do przewidzenia. W sumie chyba dobrze się stało, bo nie wywołuje to nowych niesnasek.

>Mamy więc inną propozycję. Możemy się wspólnie umówić na to, by od jakiegoś dnia, np. 3 lipca, zacząć funkcjonować z „czystą kartą” dla wszystkich. <


To propozycja mi bliska. Zawsze byłem zwolennikiem opcji zerowej w konfliktach. Z małą uwagą w tym przypadku: Otóż  proponuję zmienić dosyć bliski termin 03 VII na tydzień późniejszy ( 10 VII). Tak aby jak największe grono użytkowników mogło się z tym zapoznać, a co  równie ważne rzecz przemyśleć i zapoznać się z zaostrzonym regulaminem.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-06-28 19:14
Na co chcesz czekać? Kimu chcesz dawać szanse na zapoznanie się i z czym?
Regulamin obowiązuje już od dawna i każdy kto się rejestruje potwierdza zapoznanie się z tymże regulaminem, jeśłi nie czytał - jego problem.
Tu nie chodzi o zmianę regulaminu, ale o jego surowsze przestrzeganie przez adminów/modów i nie ma na co czekać - to już powinno być od dawna - od początku.
Regulamin to regulamin - jeśli nie jest egzekwowany robi się burdel i chamstwo.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-28 17:08
Szanowny Admin 2 regulamin do tej pory też był dobry tylko Wasza praca tzn pilnowanie aby użytkownicy go przestrzegali była żadna. Proponuję abyście zaczęli pilnować swoich obowiązków, a na forum będzie ok. Ostrzeżenia i bany były już dawniej więc żadnej nowości w Waszej propozycji nie widzę, a propozycja, że od lipca będziemy się tu zachowywać jak aniołki jest śmieszna. Czy to ma oznaczać, że przez te kilka dni mamy sobie "łby pourywać"?
Wiem, że kiedyś Norbi i kilka innych osób walczyli o zmiany na forum, które ułatwią pisanie tutaj ON z poważniejszymi niepełnosprawnościami. O tym ani słowa z Waszej strony. Wchodzenie admina w dyskusję o "niegrzecznych" na forum jest beż sensu. Nie trzeba dyskutować tylko regulaminu pilnować. Chamstwa nie powstrzymacie nie stosując regulaminu. Ten jest bardzo dobry.

Moim zdaniem większości chodziło o inne zmiany, a Wy sprowadziliście je do zwykłych forumowych pyskówek, które można szybko ukrócić.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-28 19:56
Liduś - regulamin jest dobry i administracja nie chce go zmieniać tylko zacząć go stosować/egzekwować czego do tej pory nie robił co wpłynęło na tutejszy poziom.

Jeśli chodzi o zmiany ułatwiające - nie wiemy jaki jest silnik forum, a od tego zależy jakie są możliwości wprowadzenia zmian/ułatwień (lub utrudnień :D)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-28 20:10
Ok, niech wreszcie działają. :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2017-06-28 20:53

> nie wiemy jaki jest silnik forum


Cytat ze strony informacyjnej Forum: "Powered by mwForum © 1999-2008 Markus Wichitill"
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-28 21:39
Pisząc, że nie wiem jaki jest silnik nie tyle chodziło mi o wersję bo nie tworzę stron, ani for - nie administruję więc nie znam możliwości poszczególnych, ale jak sami admini napisali silnik tego forum jest dość stary wieć na pewno mozno ogranicza możliwości "tworzenia"
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2017-06-28 22:19
Tak tylko precyzuję, że jaki jest silnik to się można dowiedzieć. Tylko mało z tego wynika. :-)

A poważnie - o ile pamiętam dobrze bardzo, bardzo dawne dyskusje na ten temat (może jakieś 9 lat temu...) problem polega na tym, że mwForum jest po pierwsze mniej rozwijane niż np. PhBB, a po drugie znaczące zmiany wymagałyby zrobienia wszystkiego jeszcze raz od zera (nie można tak po prostu wprowadzić zmiany, zachowując istniejące dane - stare posty, tematy itd.) A z tym wiąże się problem tego, czy "skórka warta jest wyprawki". Zwłaszcza że - bądźmy szczerzy - odkąd Integracja dodała kiedyś opcję pisania komentarzy wprost pod artykułami na portalu, wielu ludzi tu w ogóle nawet nie wchodzi.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2017-06-29 08:20
Szanowna Administracjo ,

Państwa "pański gest" w Naszą stronę uważam za nieudolny unik pozbycia się w części (mniejszej, większej) wysiedzianego przez Państwa jaja. Tak , to Państwo poprzez swoje zaniechania doprowadzali do sytuacji jakie tu miały miejsca. Cofając się wstecz latami należy przypomnieć , że była tu wąska grupka Użytkowników, którzy to za Państwa starali się administrować to Forum. Administrować poprzez swoją postawę jak i też formę wypowiedzi. Ich starania jednak spełzły na niczym z Państwa "pomocą". Reagowaliście jedynie po nagminnym zgłaszaniu Wam wybryków jakże nieludzkich "chwilowych gości". Nie od dziś wiadomo, że Państwa Portal ma w sieci wśród osób niepełnosprawnych bardzo złą opinię. Uważam , że "kosmetyczne zmiany" świeżości tu nie wniosą a jedynie przykryją chwilowo obecne widoki i zapachy. Pomysł "grubej kreski" zapewne wszyscy pamiętają z nieodległej historii w wyniku której namnożyło się nam styropianowych bohaterów. Najlepszym rozwiązaniem jest zamknięcie dotychczasowego Forum i ewentualne ruszenie z nowym pomysłem i nie znoszenie jaj poprzez zaniedbania umyślne.
Korzystając z faktu , że przemówili Państwo do Nas proszę po raz trzeci (tym razem publicznie) o usunięcie mego konta. Żywię nadzieję, że tym razem nie okażą Państwo w stosunku do mej osoby arogancji jak to miało miejsce w poprzednich dwóch przypadkach. Z poważaniem , Paulina N.
Nadrzędny - Autor admin_02 Dodany 2017-06-29 09:36
Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z wolą i prośbą o usunięcie Pańskiego konta Paula-Nikta – usuwam konto.

Z poważaniem,
Administrator
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-06-29 10:30
Działanie Admina iście sprinterskie......
Czyżby rzeczywiście "idzie ( biegnie :-) ) nowe" ? Oby...........
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-06-29 11:21
Może admin miał dosyć tej egzaltacji w wypowiedzi rodem z Mniszkowny i tych nieodpowiedzeń w każdym poście Pauliny,ta zgaduj zgadula może męczyć, Państwa administrację tez.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-29 11:24
Ze stylu pisania admina wynika, że to nie pani Paulina tylko pan P. więc zgaduj zgadula trwa nadal.  :-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-06-29 11:26
Oo jesteś kolejną osobą która tak twierdzi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-29 11:31
Kobietko nie twierdzę, raczej czytam ze zrozumieniem. Mogę się jednak mylić. :-)))
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-06-29 14:38
Czyżby forumowy-a Grodzki'a? :D
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-29 11:35 Zmieniony 2017-06-29 11:37
Tu następuje usuwanie nazwane "czystą kartą"  ;-) przewinień starych uczestników tego forum  :-)
Usunięcie konta utrudnia innym udowodnienie ich niecnych działań.
Bo to własnie ta grupa uczestników którzy pisali tu w czasie  2007-10 narobiła najwięcej szkody w tym forum.
Gdy ja tu trafiłem forum składało sie z niezliczonej liczby "rozrywek" ostatnia litera i tym podobne.
Gdy próbowałem to zmienić rzucili się na mnie jak na świeże mięsko insynuując w każdym wpisie jaki to ja byłem zły, jak chcę zniszczyć ich miejsce rozrywki.
Są do dzisiaj i w swoim stylu pojawiają się coraz to nowe nicki "typu Jola11,Bober " aby siać zamęt .
Tak jak teraz Paula-Nikt z niby honorem wycofują się z udziału w forum.
Wiele razy czytałem podobne oświadczenia w postach "zasłużonych.
Oczywiście głównym zarzutem ich wobec innych  jest "wielonickowość" :-))) Śmiechu warty ten zarzut, ale to ich koronny dowód na winę nowych uczestników forum.
Wytworzono taką atmosferę podejrzliwości której i ja uległem zastanawiając się jaki nick miał wcześniej ktoś kto pojawił się na forum. Całości zniszczenia dokonywali po cichu na tzw. priv sącząc zjadliwe podejrzenia,oskarżenia.

Propozycja "czystej karty" ze strony Adminów wynika z ich wiedzy: jak wieloma nickami typu "dr Dżekil" posługiwali się niby zasłużeni dla forum uczestnicy, jak się wzajemnie osłaniali i wspierali.
Każdy nowy uczestnik po pewnym czasie orientował się na czym polega uczestnictwo w tym miejscu. I albo brał udział w ich "zabawie" albo uciekał z tego miejsca.

Admini !!! takie działanie tylko pomaga zacierać ślady ich winy aby trudniej było to udowodnić. Wy wiecie swoje, i usuwanie na życzenie tylko to potwierdza.
Bo naturalnym sposobem jest najprostszy sposób, przestać pisać !!!
Bez takiego teatru jaki z chęcią im umożliwiacie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-29 11:59
A czy nie wolno ujawnić wszystkich ników przypisanych do jednej osoby?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-06-29 12:14
Ok. Czysta karta. Zapraszam na melanż do Warszawy:)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-29 12:39
Akurat z człowiekiem o  nicku rogal160 mógłbym się spotkać bo nadarza się okazja wjazdu do stolicy - Mistrzostwa Świata w lipcu;) ale nauczony przykrym doświadczeniem - sorry
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 3) (296899 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill