www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Uchodżcy(ukraińcy oraz arabowie i czarni) (1856 - wyświetleń)
- Autor soviet30 Dodany 2017-07-04 17:37
Witam,nie zauważyłem jak dotąd podobnego wątku na tym forum,więc rozpocznijmy dyskusje na najbardziej kontrowersyjny temat ostatnich lat i miesięcy.(W Polsce za sprawą ukrainńców)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-07-04 19:23
Soviet! W innym wątku po łebkach przeczytałam co piszesz i odp. Ufff, w zw. z tym przeczytaj, pomyśl...
1. człowiek jako gatunek - ssak.
- ssakiem jest też pies, kot, szczur, delfin itd.
2. Do Polski napływają nie tylko Ukraińcy - ale o nich się mówi.
- osobiście znam... i jestem przeciwna temu napływowi.
3.Czarny, Arab? Oni do Polski się nie pchają, studenci muszą...
Największy krzyk jest w zw. z wiarą tych ludzi. Tak jakoś wychodzi, że gdyby ludzie nie wierzyli w jakieś nadprzyrodzone siły to by awersji i wojen nie było.
Trochę zjeździłam świat, trochę poznałam ludzi i tak suma sumarum katolicy, Polacy to niestety, najgorszy gat. człowieka. Pewnie ktoś to zgłosi, ale to prawda - fakt!

W każdej wierze; Muzułmanie, Izraelici, katolicy itd. wierzą w Boga, tylko mamy różnych pośredników.
Poza tym: Jesteś niepełnosprawny, a więc różnisz się od innych ludzi, jesteś inny - wadliwy, może jest nieprzyjemnie na ciebie patrzeć? Czarny - Murzyn(np. Denzel) to przystojniak, a ty... i co trzeba by cię spuścić w klozecie?

Zacznij myśleć :-)
Nadrzędny - Autor wiktor002 Dodany 2017-07-21 09:41
sytuacja wyglada tak ze zaczynaja wracac z emigracji Polacy.Natomiast ukraincy opanowali rynek pracy i teraz nasówa sie pytanie gdzie Polacy beda pracowac?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2017-07-24 09:08
Czytasz cokolwiek o rynku pracy? Nie, bo piszesz bzdury.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Uchodżcy(ukraińcy oraz arabowie i czarni) (1856 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill