www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CO NAS DZIELI A CO NAS ŁĄCZY (Strona 2) (54574 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-14 19:09
pytam bo marudzisz a o co pytam moja sprawa nie chcesz nie odpowiadaj
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-01-12 18:14
123456 nie masz racji co do bicia się o klienta. Jakoś mało to kogo obchodzi kogo stać a kogo nie stać i to jest czarna prawda. Owszem biją się ale o własne stołki. NFZ ze stoickim spokojem odkłada wnioski na półkę by dać na piśmie odpowiedź że załatwione zostaną w I lub II kwartale. No super. Tylko skakać z radości.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2012-01-14 15:07
powiec mi jedno czy znasz jakiegoś lekarza który by nie miał własnej apteki lub choćby udziału w niej a wie o co tu idzie jeśli chcesz kontynuować lub obserwować tego rodzaju targi to wiedz że zawsze jest walka o kogoś.A czy się martwią spójrz na to inaczej dlaczego Palikot chciał zalegalizować trawkę wiesz mi nie dlatego aby na niego głosowano lecz po to aby nas już nie truli różnego rodzaju chemią nie chce tłumaczyć jak działają mięknie narkotyki gdyż nie wolno lecz wiem że jeżeli mnie coś boli nie pomoże mi żadne k etanole czy inne świństwa lecz marycha tak jest w całej europie tylko u nas nie nie chce się tu rozpisywać o ćpunach czy dilerach oni będą tak jak są wypadki drogowe to jest filozofia życia jednych aby coś odstresowało wystarczy popływać w basenie czy inne sprawy a innych takie sprawy biorą  czyli tak jedni wolą to inni to i nie mamy na to wpływu.O złodziejach z NFZ nie będę pisał gdyż już poszło tam miliardy obraźliwości dorzucę jeszcze swoje.Jak po sylwestrze gdzie gościłaś ja miałem w Bieszczady pojechać lecz po drodze napotkałem lepsze miejsce także w Bieszczadach a to z tego powodu że można było w tym roku tam dojechać
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2012-01-12 13:26
nigdy niczego się nie boje i nigdy nie panikuje i nigdy nie wprowadzam ludzi w błąd gdyż nie mam w ty żadnego celu ktoś inny taki cel aby ludzi uspokajać i aby przypadkowo nie wyszli na ulice i ja nie sieje paniki bo u mnie w głowie niema kryzysu w kieszeni także
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-12 15:26

>juz niebawem nas złączy a zarazem podzieli to co jest nieuchronne i nadejdzie a mianowicie kryzys na razie to jesteśmy na wczasach<


To po co to napisałeś?
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2012-01-14 15:08
no jak myślisz takie coś co piszesz do mnie na pewno nas nie złączy
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-01-14 15:51
Tylko zapytałam. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-01-14 22:01
Pomerdała się cała dyskusja.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-15 10:39
łączy nas niepełnosprawność dzieli płeć :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-01-15 18:10
:-))))))))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-15 18:52
:-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-06 08:20
Rogal już wielokrotnie czytałem tu Twoje inicjatywy spotkań z innymi. Niedawno nawet o tym wspólnie rozmawialiśmy. Mój pobyt w Warszawie nie wypalił i minął. Bo wiązał się z terminem jakieś imprezy (mistrzostwa Świata - które już były)
Zastanawiam się tylko nad tym. Spotkanie ok. ale .....
Wiadomo, że podróże kształcą ale i kosztują. Co może być najczęściej hamulcem takich inicjatyw?
Dzisiaj wiem ,ze czasami konflikty po takich spotkaniach mnie zdecydowanie od takich pomysłów odstraszają. Przedtem nie miałem zastrzeżeń, dzisiaj to się zmieniło.
Ale pytanie do Ciebie .
Czego oczekujesz po takim spotkaniu, dlaczego chciałbyś poznać osoby z którymi zawarłeś znajomość w necie ? (chodzi mi o takie plusy i minusy-teoretyczne).
A co sądzą o tym inni?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-06 09:53
Jak ktoś zechciałby się spotkać ze mną, to albo może do mnie przyjechać (przed tym umówić się co do terminu i miejsca i uzyskania mojej zgody na wizytę), albo ja na wskazane miejsce miałbym przyjechać ( jak będę chciał i jak mi zapłacą bo mnie nie stać)...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-07-06 11:37

>Czego oczekujesz po takim spotkaniu<


Kropek, poznajesz kogoś w sieci, masz o nim jakieś wyobrażenie, fajnie się z nim rozmawia, coś łączy.
Tworzy się swoista więź - mniejsza, większa.

Osobiście spotkałam się z 3 osobami poznanymi w sieci, wszystkie OP.
Z jedną osobą w Warszawie, akurat byłam tam służbowo, a ona jest z Warszawy. Spotkanie bardzo miłe, bardzo, bardzo. Mamy ze sobą kontakt, co prawda rzadki, ale jest.
Natomiast 2 osoby - gościłam w domu, kilka razy, razem i oddzielnie. Poznali moją rodzinę. Było super, trochę pokazałam miejsc ciekawych, moje miasto i okolice, a zwiedzać jest co. Spotykaliśmy się także na gruncie neutralnym, np. przyjechała do, mnie owa koleżanka do sanatorium, w odwiedziny.
Nie rozczarowałam się, a wręcz odwrotnie, nasze znajomości umocniły się. Dzielą nas kilometry, ale znajomość trwa. Mamy wspólne tematy, jedna z tych osób prowadzi bloga, pasją drugiej jest malarstwo.

Znajomości z sieci nie różnią się, moim zdaniem o innych, tych poznanych w innych okolicznościach. Jeżeli one trwają długo, to wcześniej czy później dochodzi do spotkania ( chyba, że strony tego nie chcą, nie mogą z różnych przyczyn).

>Czego oczekujesz po takim spotkaniu<


Nie należy NICZEGO oczekiwać, jeśli Cię ono zaskoczy mile - to radość, jeśli rozczaruje - nie czujesz się  źle :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-06 12:25
Ciekawe czy to ta sama osoba z którą ja się spotkałem w Krakowie :-) Byla tu turystycznie i był również barzdo miło :-)

Nie będę się tu ponownie rozpisywał, ale mam swoje zdanie na temat tego typu pytań.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-07-06 13:33
Kraków turystycznie daje się lubić, ale przerażają mnie te masy turystów, przebierańcy, kuglarze i drożyzna ;-).
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-07-06 16:17
amalian nikt nie każe Ci przebywać w Rynku, Kazimierzu czy przy Wawelu gdzie jest największe skupisko turystów i przebierańców oraz wysokie ceny.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-06 15:55
Nie wiem dlaczego masz wątpliwości? To tylko  pytania. A warto znać odpowiedzi by nikt nie był zawiedzony.
Nie chodzi o uklady damsko - męskie ale normalne zwykłe kontakty między ludzkie,  bo po to zaglądamy na fora.
Gdy szukamy czegoś innego to wchodzimy ns inne fora;)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-07-07 13:30
Niczego wielkiego. Zjeść dobry obiad, spędzić miło czas. Podyskutować. Czas poznawanie kobiet do sexu w necie już za mną:)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-07 13:58
Wiadomo. Nawet nie pomyślałem o tym.
Teraz  masz rodzinkę :-) Spędzenie miło czasu to jest to.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-07-08 19:11
A jutro do Karwi.  Wakacje z 500+:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-08 19:28

>A jutro do Karwi.<


Hmmm..... To całkiem blisko mnie będziesz. Niestety na jutro mam inne plany. Jak się pensjonat nazywa? Może go znam/ w nim byłem..........
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-07-09 06:04
A nawet nie wiem. Brat załatwił. Jesteśmy w drodze. Pod Łodzią leje straszliwie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-09 07:12

>Jesteśmy w drodze.<


Pojedziecie trasą przez Władysławowo czy Wejherowo ? W Redzie,-kierunek Puck, Władysławowo jest czynny odcinkowy pomiar prędkości. Uważajcie!
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2017-07-09 07:15
Nie wiem. Teraz pod Włocławku piękne słońce.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-08 20:01
Może byś nam pomachał o określonej godzinie przy schodach na zjeżdżalnie ? ;-)

http://www.nadmorski24.pl/kamery/47.html

za chwilę będzie widać ładny zachód słońca ;-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-16 11:10
Drodzy Forumowicze, Przyjaciele, Obywatele...
Podajcie dalej ten tekst, by dotarł do jak największej liczby osób.
Niektórzy z Was lub Waszych bliskich nie interesują się na co dzień polityką.Ja zazwyczaj też unikam takich tematów. Być może uważamy, że obrona Trybunału, praworządności, czy zrównoważonego budżetu to temat polityków, oderwany od codziennych, ludzkich spraw.
Przyszedł czas, gdy zaangażowanie każdego z Nas bo jego brak może zdecydować o losach naszego kraju.
Zamach na Sąd Najwyższy, którego dokonuje Zbigniew Ziobro, dotknie każdego Polaka.
Po pierwsze, Sąd Najwyższy stwierdza ważność wyborów parlamentarnych i referendum. Podporządkowani Zbigniewowi Ziobrze sędziowie mogą zapewnić PiS-owi władzę na wiele lat, niezależnie od głosów wrzuconych przez Was do urn wyborczych.
Po drugie: jakie bezpieczeństwo prawne będzie miał obywatel stający przed dowolnym sądem, jeśli zarówno sędzia, prokurator jak i radca prawny będą całkowicie uzależnieni od humoru Zbigniewa Ziobry?
Za chwilę możemy żyć w kraju, w którym przed sądem wygrywa nie strona, która ma rację, lecz ta, która ma lepsze poglądy polityczne.
❌ Czy zasądzenie alimentów dla samotnej matki ma zależeć od poglądów politycznych sędziego, adwokata lub pozwanego?
❌ Jaką sprawiedliwość znajdzie molestowane dziecko, jeśli oprawcą będzie bliski aktywnego zwolennika "dobrej zmiany"?
❌ Gdzie będzie szukać ochrony żona bita przez radnego z PiS?
❌ Czy dochodząc odszkodowania za bezpodstawne zwolnienie z pracy lub wypadek komunikacyjny chcecie, by zastraszony lub lojalny wobec PiS sędzia wydawał wyrok na podstawie Waszych preferencji politycznych?
❌ Jak skutecznie wyegzekwujecie dług od dłużnika, który będzie znajomym polityka PiS?
❌ Czy adwokat będzie Was skutecznie bronić w starciu z aparatem państwowym, jeśli na mocy ustawy forsowanej przez PiS organ dyscyplinarny Sądu Najwyższego będzie mógł zniszczyć mu karierę?
Każdy z nas, sam lub poprzez swoich bliskich, styka się z wymiarem sprawiedliwości. Trudno zaprzeczyć, że dotychczasowy system wymaga głębokiej reformy. Tylko że PIS-owi nie chodzi o reformowanie, a wyłącznie o stołki i kontrolę nad obywatelami.
Zbigniew Ziobro nazywa zamach stanu i zmianę ustroju prawnego reformą dla dobra obywateli. Tylko że jedynymi, którzy na niej skorzystają, będą Zbigniew Ziobro i jego klika. Staną się kastą stojącą ponad prawem.
Możemy ich wspólnie powstrzymać.
Udostępnicie ten tekst znajomym, wydrukujcie go i wrzućcie sąsiadom do skrzynek. Niech każdy Polak i każda Polka zrozumie, że to również jego sprawa.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-16 13:21

>Podajcie dalej ten tekst, by dotarł do jak największej liczby osób. <


Sprawa niezwykle poważna.
Do tej pory byliśmy świadkami różnych "przegięć" rządzących, ale to już jest totalne przegięcie.
Ubezwłasnowolnienie i pozbawienie ochrony obywateli. Czy to już jest całkowity koniec demokracji w Polsce ?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-16 14:06
Od stanu wojennego wyłączyłem się z polityki.
Na co liczyłem? Ano na to ,ze większość zdecyduje a ja się z tym zgodzę.
Większość wybierała do tej pory różne opcje,partie,układy i układziki. Nie zgadzałem się najczęściej z tymi wyborami ale zgadzałem się z większością która za mnie zdecydowała.
Teraz może się okazać, że nie ważne będzie jak zagłosuje większość. Ważne będzie  jak zdecyduje sąd. A sądy będą pod wpływem garstki żądnej władzy, nie sprawiedliwości.
I nie będzie zmiłuj się.
Słowa Kaczyńskiego obudziły mnie. Tak!. Obudziło mnie jego wystąpienie.
Kto nie będzie przestrzegał prawa ten zostanie ukarany. To straszna groźba, jak słowa " kto podniesie rękę na władzę temu władza rękę utnie" i tak samo niebezpieczna.
Wielu ludzi straciło życie i zdrowie aby to zmienić.
A teraz Pis chce przywrócić tamte prawo, zdeptać zasady demokratycznego społeczeństwa.
Pozbawić społeczeństwo nadziei na sprawiedliwość.
A to jest tak samo okrutne jak odmowa choremu prawa do leczenia.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-16 14:23

>To straszna groźba, jak słowa " kto podniesie rękę na władzę temu władza rękę utnie"<


A to się Gomułka (autor cytatu) w grobie śmiechem zanosi.
Czy prawdą  jest to, że J. Kaczyński takiego idola sobie znalazł? Znaki na niebie, ziemi i w PiS TV na to wskazują. Ech..........
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-07-16 19:55
„Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny.”

Te słowa wypowiedział Cyrankiewicz w przemówieniu na antenie Polskiego Radia w Poznaniu  w 1956
https://www.youtube.com/watch?v=kSK5sY13Gv8
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-07-16 20:01

>Te słowa wypowiedział Cyrankiewicz w przemówieniu na antenie Polskiego Radia w Poznaniu  w 1956 <


Hmmm....... A myślałem, że Gomułka........ Jako Wielkopolanka jesteś bardziej w temacie bo wszak wypowiedź ta ma związek z pamiętnymi Wydarzeniami Poznańskimi.
Dzięki za sprostowanie i jak widać człowiek całe życie się uczy.......
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-16 19:49 Zmieniony 2017-07-16 20:34
>Na co liczyłem? Ano na to ,ze większość zdecyduje a ja się z tym zgodzę.
Większość wybierała do tej pory różne opcje,partie,układy i układziki. Nie zgadzałem się najczęściej z tymi wyborami ale zgadzałem się z większością która za mnie zdecydowała.>


Bycie biernym to błąd, bierność nie popłaca... :-) Ci co nie głosowali niech teraz albo w następnych wyborach pójdą po olej do głowy i zagłosują albo niech cicho siedzą do następnych wyborów, to tak jest jak się zaufa  tym co głosowali, sami sobie jesteście winni... Ja głosowałem... :-) i nawet startowałem w wyborach samorządowych... 
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-16 20:13
Ja mam odmienne na te wybory zdanie.
Znalazłem się w grupie ponad 50% ludności która nie ufała tym którzy startowali w wyborach.
A wybieranie mniejszego zła uważam za zły pomysł. Tak doszedł do władzy pis.
Wystarczy, że brałem udział w czasach powstawania Solidarności , gdy ta skręciła w złą stronę poszedłem swoją ścieżką.
Skoro głosowałeś to mogę przypuszczać, że źle wybrałeś?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-16 20:20

>Znalazłem się w grupie ponad 50% ludności która nie ufała tym którzy startowali w wyborach.<


Ech.....Proszę opuść tę grupę............
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-16 21:18
Zamierzasz startować w wyborach jak Norbi?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-16 21:33
Jak zdrowie pozwoli i siły mnie nie opuszczą, to mam taki zamiar, do samorządu...
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-07-17 05:03

>Zamierzasz startować w wyborach jak Norbi? <


Brak mi na to czasu......
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-16 20:30

>Skoro głosowałeś to mogę przypuszczać, że źle wybrałeś?>


Moim zdaniem ja wybierałem dobrze, tylko dzięki tej twojej grupie (50%) PiS wygrał, gdyby twoja grupa (50%) poszła na wybory, to PiS byłby w opozycji i nie byłoby cyrków pod cyrkiem narodowym na Wiejskiej...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-16 21:21
Do tej pory byś żył w nieświadomości i zastanawiał się kto jest dobry a kto zły. Teraz wiesz że niestety jeszcze dobrego nie było.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-16 21:41
Być może dla tej twojej grupy, jak dla ciebie nie było „dobrego”, jednak dla mojej grupy było owe „dobro”... a kim było, to moja sprawa... :-p
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-16 22:09

> Być może dla tej twojej grupy,


moja to trzecia

Norbi ja się nie pytam Ciebie czy Twoi to zieloni czy różowi ani czy masz jakąś grupę --- miej co chcesz-- obyś tylko grypy nie złapał :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-16 22:29
Owszem mam kilka grup na Facebooku i jedną w realu w której jestem vice szefem... To także mój były KWW Nowe Zawadzkie.             
https://www.facebook.com/groups/1563726063864240/
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-17 10:26

> jednak dla mojej grupy było owe „dobro”... a kim było, to moja sprawa...


To Twoje stwierdzenie jest jakieś podejrzane, ok Twoja sprawa, tylko mam wątpliwości czy było to "dobro" . Z tego powodu, że cyrkiem nazywasz sejm , cyrkiem nazywasz to co dzieje się przed nim.

To gdzie to owe "dobro" się ukrywa?

Określenie "kim" sugeruje ,że to  jakaś Twoja ;-) kobieta była ale już jej nie ma. Tylko czy do tego potrzebne były aż wybory?

Doprecyzuję że moja trzecia grupa to dzisiaj jest określana jako stopień lekki ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-17 10:46 Zmieniony 2017-07-17 10:54
Nie muszę się tobie tłumaczyć z moich poglądów... Skoro jesteś taki ciekawy, włóż nos do kawy, i nie obawiaj się, nie jestem ani w PO, ani w PiS-ie...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-17 11:09
:-))
Do kawy nos włożyłem
i się nie sparzyłem.
Bo ona tylko zmielona była
by mi krzywdy nie zrobiła.

> Nie muszę się tobie tłumaczyć z moich poglądów..


nie , nie musisz :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-07-17 12:57
co nas dzieli ? Poglądy ? Pewnie tak, ale ...największy problem mam w zrozumieniu pani premier i jej obozu politycznego w tym ciągłym powoływaniu się na poprzednią władzę :w tym co robili nie patrząc na siebie . Dwa lata rządów i ...Kto im doradza ??? To jest ta pokora ??? kliknij
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-17 13:58
Zapewne budowanie dróg do posiadłości rządzących kacyków zdarzyło się w niejednym mieście.
Całe szczęście ,ze mogą z nich korzystać zwykli ludzie. Ale masz rację że to jest jakaś symbolika korzystania z przywilejów która nas zwykłych zjadaczy chleba może denerwować. A szczególnie denerwuje osoby ON które nie mają możliwości swobodnego wyjazdu aby żyć.

Pytasz się kto im doradza? Ja sądzę że oni nie chcą nikogo słuchać tylko kierują się zasadą wykorzystać każdą sytuację dla własnej korzyści Choć ze zdjęć wynika ,że taki remont drogi był potrzebny tylko czy wiele innych dróg nie wymaga wcześniejszego remontu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CO NAS DZIELI A CO NAS ŁĄCZY (Strona 2) (54574 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill