www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Projekt dla osób z Warszawy- praca w urzędach m.st.Warszawy (3552 - wyświetleń)
- Autor WAZON Dodany 2017-04-28 12:37
Witajcie, być może uczestników forum, którzy mieszkają w Warszawie (lub nieopodal) zainteresuje projekt  Warszawskiej Agencji Zatrudnienia Osób z Niepełnosprawnościami. Poniżej kilka informacji o projekcie:

Jeżeli:
- posiadasz ważne orzeczenie o niepełnosprawności (lub równoważne),
- jesteś osobą pełnoletnią,
- jesteś osobą niekaraną,
- posiadasz wykształcenie wyższe,
- poszukujesz pracy,
- jesteś zainteresowany pracą w urzędzie m. st. Warszawy.

Co możesz zyskać:
- wsparcie w procesie rekrutacji oraz zatrudnienia,
- wsparcie trenera pracy, psychologa oraz doradcy zawodowego,
- możliwość rozwoju kompetencji,
- zatrudnienie w strukturach m.st. Warszawy.

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Niepełnosprawni dla Środowiska EKON.

Projekt daje szansę osobom z niepełnosprawnościami podjąć pracę w urzędzie co jak wszyscy wiemy- nigdy nie było proste...
Nadrzędny Autor andrzej1964 Dodany 2017-07-06 11:18
ja być może bym sie tym zainteresował, tylko co, gdzie i jak.

Ekon to dla mnie znana firma, ale nie polecająca, sam tam pracowałęm
Nadrzędny - Autor kati25 Dodany 2017-07-06 17:09
Jaka jest specyfika tworzonych stanowisk pracy?
Czy osoba niepelnosprawna ruchowo - poruszająca się o kulach miałaby szansę na znalezienie zatrudnienia wg specyfiki Państwa projektu? Z tego co kojarzę to w Ekon niestety niepelnosprawni ruchowo zdecydowanie nie są zatrudnianą grupą docelową. Tak samo trochę jest osobliwe wymaganie studiów wyzszych- w EKON pracują nawet osoby z UU.
Szkoda, ze Państwo nie podali ani maila kontaktowego,  ani żadnych istotnych informacji-ramy czasowe zapisów, strona internetowa, itp. Pozdrawiam i  proszę o odrobinę profesjonalizmu:) tez wielokrotnie redagowałam jako wolontariuszka notki i komunikaty dla ngosow, ale brak wynagrodzenia nie oznaczał u mnie olewactwa.

Oops,  nie zauważyłam że jakiś archeolog podbił temat sprzed kwartału.  Wolontariusze z Wazon-u się średnio przykładają,  nie sądzę by etatowy pracownik był aż tak nieogarniety:)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-07-06 18:52
EKON to "firma" bodajże z Pruszkowa, co jakiś czas coś tam otwierają, zatrudniają i zamykają....
Nadrzędny Autor kati25 Dodany 2017-07-07 14:36
KRS podaje ze siedzibą jest Wwa-Ursynów
http://m.krs-online.com.pl/stowarzyszenie-niepelnosprawni-dla-krs-176092.html
Kojarzę ze od wielu lat prowadzą sortownię odpadów i zatrudniają osoby  z lekkim/umiarkowanym UU zarowno do sortowni, jak i do odbioru workow z segregowanymi śmieciami w niektórych dzielnicach W-wy.

Tu może jakiś grancik z EFS/PFRON na ten projekt dostali (Ekon plus Wazon) a  efekty pewnie nie powalą na kolana (zresztą nabór był w kwietniu,sądzac po dacie wpisu). Wymóg studiów mgr dla ew przyszłego portiera/sprzątaczki to chyba jedynie po to, żeby być bardziej specyficznym i zapunktowac u granto-rozdzielcy. Nie wiem czy na jakiegoś mlodszego referenta (najniższe stanowisko w urzedzie) przyjęliby ON po studiach i takim przeszkoleniu (bez doświadczenia w pracy urzędniczej, co najwyżej w biurze w prywatnej firmie). Choć w sumie treści ustaw łatwiej się nauczyć niż biegle opanować Excela od zera;)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Projekt dla osób z Warszawy- praca w urzędach m.st.Warszawy (3552 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill