www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pożegnanie (Strona 3) (79967 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-06 20:12
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-07-06 20:13
To do mnie?!
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-06 20:20
Tak, jak najbardziej, do Ciebie...
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-06 20:25
[usunięte]
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-06 20:40
Nie przejmuję się...  :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-07-06 20:42
[usunięte]
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-06 21:02
Gadaj się, gadaj, jednym uchem mi wleci a drugim wyleci, tylko pamiętaj, że ten/ta co tak kogoś przezywa sam/a się tak nazywa...
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-07-06 22:41
[usunięte]
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-06 23:20
Śmieję się po prostu z niej...  hihihi
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-07-07 00:00 Zmieniony 2017-07-07 10:04
Jak pisałem w pierwszym poście jest to moje pożegnanie.
Nie zakładałem tego wątku jak to sugeruje to coś (był taki film "Coś" - nawet podobne :D)
ale żeby się pożegnać bo mam uczulenie na kolesiostwo.
Nie chcę brac udziału w farsie jaka aktualnie zapanowała.
Bez względu na to czy dostanę bana czy też nie - mnie już nie ma.

Dziękuje tym którzy są normalni.
Pozdrowienia dla:
Liduś, Kobietki, Tadeusza, Norbiego i Rogala.
Jesteście sobą i do tego ludźmi, tego Wam nikt nie odbierze.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-07-07 09:41
Zanim Administracja zgasi światło.... i oby nie.

1.Zarzuty Goluma są w wielu miejscach słuszne. Błąd jednak polegał na tym, że gdy wiadomy troll wyzywał i ubliżał jednym, innym pisał komplementy. Ten kto był posmarowany wazeliną odpowiadał jej miło i tak się to to toczyło.  Mało było osób, które by tworzyły wspólny front nie tylko zgłaszając posty do usunięcia, ale przestając się do tego nicka odzywać. A nick wiedział, co robi. Tu obraził wulgarnie i niewybrednie, a tam kadził. Potem zmieniał układ i bił kogoś innego, a innemu komplemencik.  Administracja tez obdarzała  wszystkie wcielenia  przez nikogo na koniec niezrozumiałą tolerancją.

2.Do Tadeusza słów kilka, skoro się odezwał.
Naprawdę musisz walić w forum, na którym nie pisałeś nigdy? Tamto i to  są dwa fora, dosłownie: dwa osobne!! fora.
Jeśli użytkownik pisze tu i pisze tam, to jego posty tu nie są pochodną postów zamieszczanych tam, a tylko wynikiem klimatów tu. Rozumiesz, czy mam to rozwinąć? Pewnie rozumiesz, ale była znowu okazja przywalić, nie?
Korzystasz z okazji i to znowu w sposób bardzo niski. Ujawniasz prywatna korespondencję?! :-) A może gdyby nie takie prostackie opinie o nas, nadal bym miała dobre zdanie o osobie do Ciebie piszącej?  Teraz pomyślę, że nie stać go było na to, żeby do Ciebie napisać, np. "mają wszyscy podobne poglądy, zgadzają się jak rzadko kto, więc nic tam po mnie"?
Przysłużyłeś się komuś Tadeusz, beztrosko ujawniając prywatne listy.:-)

> zgadzam się z Tobą, że kłamcy i prowokatorzy specjalizują się bezkarnie w "kulturalnym obrażaniu" a ci, którzy mówią
> prawdę i otwarcie piszą jak jest są karani za "brak doświadczenia w dyskusji z idiotami" (cytat z Nachbara).
> dyś dostałem na priv post, w którym autor (nadal aktywny) zaglądał na "ich" forum i ocenił je jako "idylla i wzajemne
> lizanie dupy".
> Nie dziw się więc, że podgryzać i prowokować do kłótni wchodzą tutaj na zasadzie - po co śmiecić u siebie.


No i zobacz, na ile Cię stać. Jak Ty nas obrażasz? Kulturalnie, czy nie? Zdania złożone na szczęście dobrze rozumiesz, ale...gdyby Ci umknęło powtórzę od nowej linii.
Jeśli użytkownik pisze tu i pisze tam, to jego posty tu nie są pochodną postów zamieszczanych tam, a tylko wynikiem klimatów tu.
3.
Forum szkoda, bo w przeciwieństwie do naszej zamkniętej, spokojnej przystani, ma to forum okazję być oknem szeroko na świat otwartym.
A człowiek ma ochotę raz się schować, a raz powiedzieć coś "całemu światu!".
Amen. :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-07-07 10:08
"A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
"
"Budka suflera, - "Jest taki samotny dom"............

>https://www.youtube.com/watch?v=wT_ObQMSs3U<

Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-07-07 13:23

>Ujawniasz prywatna korespondencję?!


W-Zetko, nie jest ujawnianiem prywatnej korespondencji cytowanie słów bez podawania jego autora.
To po pierwsze, a zacytowany poniżej tekst jest moją opinią w kontekście zachowań członków Twojego forum

> zgadzam się z Tobą, że kłamcy i prowokatorzy specjalizują się bezkarnie w "kulturalnym obrażaniu" a ci, którzy mówią
> prawdę i otwarcie piszą jak jest są karani za "brak doświadczenia w dyskusji z idiotami" (cytat z Nachbara).
> dyś dostałem na priv post, w którym autor (nadal aktywny) zaglądał na "ich" forum i ocenił je jako "idylla i wzajemne
> lizanie dupy".
> Nie dziw się więc, że podgryzać i prowokować do kłótni wchodzą tutaj na zasadzie - po co śmiecić u siebie.


Zastanawia mnie tylko jaki był cel tworzenia własnego forum i chwalenia się spokojem, idyllą, dowcipem, nowomową "literacką" a jednocześnie nawiedzanie Forum ON z prowokacyjnymi tekstami i linkami. Czemu ma to służyć? Zgodzie? Chęci merytorycznej dyskusji?
Czy Gollum, Lidka, ja i jeszcze kilka osób, którzy nie stoimy okrakiem na dwóch forach jesteśmy dla Was tak cennymi dyskutantami i brakuje Wam tego poziomu na Waszym forum?
Znając wysokie mniemanie członków Waszego forum o sobie, śmiem wątpić. Wchodzicie tu z prowokacjami do ostrych sporów, które mają doprowadzić do usuwania po kolei niewygodnych Wam userów. Pewnie Wam się to uda i zostaniecie jako "zwycięzcy" również na tym forum. Teraz macie nawet moderatora po swojej stronie, a tak się zarzekał, że za marne srebrniki nie będzie tego robił. Ech...... cytując klasyka :-)
Mnie, tak jak Gollumowi nie zależy na obecności tutaj. Z kilkoma osobami, z którymi mam ochotę pogadać lub spotkać się mam kontakt prywatny - e-maile, telefony ale jak już wcześniej pisałem, pomogłem kilku osobom w ich problemach. Nie dalej, jak w ubiegłym tygodniu otrzymałem na priv podziękowania od dwóch osób. I to jest dla mnie cenne i wartościowe a nie odpowiadanie na prowokacyjne linki. Prym wiedzie WzK. A ostatni jego link dotyczący obecności Lecha Wałęsy na Placu Krasińskich uznał za sensację "lądowania na Marsie". I co? I nic! Był, siedział, słuchał mądrych słów Prezydenta USA, nawet bił brawo. Ale co z tego wynika? Czy z tą samą Matką Boską w klapie marynarki przyjdzie na Krakowskie Przedmieście w poniedziałek? Nikt nie wątpi i nie neguje, że jest laureatem Nobla, był Prezydentem RP ale też wiadomo, że donosił na swoich kolegów do UB i brał za to pieniądze.
Na pierwszą część info o Wałęsie WzK tryumfalnie odpowie pozytywnie ale tej czarnej strony życiorysu Lecha W. nigdy nie jest w stanie zaakceptować czy przyznać racji.
I tym się generalnie różnimy. 
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-07 13:43
"Panta rhei" -cyt. Heraklit z Efezu.
Dzień, może trzy i ten temat też popłynie w niebyt.
Zatem po co stroić piórka? Po co się unosić?
Szukać zwady i pisać obraźliwe posty?
Ludu kochany - wyluzuj :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-07-07 13:51
Tak, jeszcze dzień lub dwa i będziesz tu królem. Sobie sam.
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 13:51 Zmieniony 2017-07-07 13:59
"Zatem po co... pisać obraźliwe posty"

Ależ HIPOKRYZJA W CZYSTEJ POSTACI!!!
Wręcz podręcznikowy przypadek.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-07 14:09

>Ależ HIPOKRYZJA W CZYSTEJ POSTACI!!!<


To jest Twoje zdanie. Oczywiście masz do tego prawo, ale po co to zacietrzewienie?
Po co to szukanie zwady? Mało złych słów tu padło ?
Pzdr.
Nadrzędny Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 14:17
Po co? Bo mi się nie podoba to co się tutaj dizeje.
Złych słów? Ileż tych złych słów ty napisałeś i nadal te złe słowa wiszą na forum bo ich nie usuwasz.
Co do hipokryzji to nie jest moje zdanie to jest fakt - piszesz o złych słowach, a sam je piszesz, sam obrażasz i powodujesz zwady - to jest właśnie hipokryzja.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2017-07-07 14:04
Schiza?!
Jako WzK blokowałeś mnie, więc nie powinien ten post pojawić się pod moim.
No....... chyba że jako MODERATOR masz dostęp do naszych myśli?
Masz wreszcie własny folwark ale od Orwellowskiego już się niewiele różni. Policja Myśli (Rok 1984 Orwell) już działa?. Bo nowomowa od dawna (źródło to samo). Skoro budujesz taki system to warto, abyś przeczytał. Masz jeszcze duże możliwości po lekturze tych dwóch pozycji. Przypominam: "Folwark zwierzęcy" i "Rok 1984"

>Ludu kochany - wyluzuj


Trybun ludowy się odezwał :-)
Kto moderuje ten ma władzę?
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2017-07-07 16:35

> nie jest ujawnianiem prywatnej korespondencji cytowanie słów bez podawania jego autora.


Tadeusz. Tyle, że można podać okoliczności łatwe do identyfikacji

> dostałem na priv post, w którym autor (nadal aktywny) zaglądał na "ich" forum i ocenił je jako....


To albo tu powiedziałeś, co do Ciebie napisano, albo pisałeś do siebie? :-)

>Zastanawia mnie tylko jaki był cel tworzenia własnego forum i chwalenia się spokojem, idyllą, dowcipem, nowomową "literacką" a jednocześnie nawiedzanie Forum ON z prowokacyjnymi tekstami i linkami. Czemu ma to służyć? Zgodzie? Chęci merytorycznej dyskusji?


Nigdy się nie zachwalałam, nie zapraszałam publicznie, przez priv gdy powstało, owszem.
Celem była ucieczka przed nickiem, który zachowywał się obelżywie i nie było na to rady.
Co to są wg Ciebie prowokacyjne teksty i linki? Te, które Cię denerwują z racji krańcowo rożnych poglądów?
Jeśli uważasz coś za prowokacyjne, to podaj powody takiej klasyfikacji. Co w ostatnich linkach tu było prowokacyjnego? To, ze się ktoś cieszył zaproszeniem Wałęsy, a Ciebie Wałęsa w sposób widoczny drażni? Dobrze zrozumiałam?

> Wchodzicie tu z prowokacjami do ostrych sporów, które mają doprowadzić do usuwania po kolei niewygodnych Wam userów. Pewnie Wam się to uda i zostaniecie jako "zwycięzcy" również na tym forum. Teraz macie nawet moderatora po swojej stronie, a tak się zarzekał, że za marne srebrniki nie będzie tego robił.


Teorie to umiesz tworzyć. Jaki moderator? Nie wiem, kto jest moderatorem i nie chcę wiedzieć.
Co Ty w ogóle masz do nas, jako grupy z innego forum, bo tak rozumiem to ciągle "Wam". Ciągle i wszędzie nas atakujesz wprost i zbiorczo, więc może jest odwrotnie i Tobie osobiście coś nie pasuje? Ciskasz się przy każdej okazji dość niewybrednie pod adresem naszego forum.

> Czy Gollum, Lidka, ja i jeszcze kilka osób, którzy nie stoimy okrakiem na dwóch forach jesteśmy dla Was tak cennymi dyskutantami i brakuje Wam tego poziomu na Waszym forum?
> Znając wysokie mniemanie członków Waszego forum o sobie, śmiem wątpić.


hihi:) Teraz to niechcący przyłożyłeś Lidce i Gollumowi. Pewnie się zastanowią nad tą Twoją konstrukcją porównawczą.:-))))
Co do siedzenia okrakiem...A Ty gdzie okrakiem siadasz? Bo ja to piszę tam, a czasem tu. Gollum też pisze gdzie indziej, Norbi i pewnie inni też. Jakieś obostrzenia chcesz wprowadzić? Napisałeś złośliwie o siedzeniu okrakiem, ulżyłeś sobie? Pomogło Ci to wszystko w czymś? To na tym zakończmy, ok?

To forum ma potencjalnie szeroko otwarte okna na świat. Chwilami tak było, może będzie.... Tylko gdy fala złości opadnie?
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 18:40
P. W-zet proszę się zająć oceną swojego forum. Tam wszyscy wiedzą kto jest Administratorem to cichutko skamlą. Pani obecność nie jest tutaj pożądana, przez nikogo.

Poza tym, prawo to nie guma: nie można rozciągać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 18:42 Zmieniony 2017-07-07 18:48
Jolka, to Ty? :-))))))) Podobnie brzmisz. :-))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-07-07 19:21
Ujawni się, jak napiszesz "Jolka, kochanie, to Ty?" I więcej miłych uśmiechów musimy pisać do 'buduja'.
Oceniłam pozytywnie to forum i  'buduj' nie wytrzymał nerwowo.:-)))
Powtórzę:
To forum ma potencjalnie szeroko otwarte okna na świat. Chwilami tak było, może będzie.... Tylko gdy fala złości opadnie?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 19:30
Wuzetko "fala złości" jeszcze długo tu nie opadnie, bo emocje zostały podsycone przez moderatora nierówno traktującego forumowiczów.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-07 19:53

>bo emocje zostały podsycone przez moderatora nierówno traktującego forumowiczów. <


Aha......... Kali ukraść krowę to dobrze. Jak Kalemu ukradną to źle. Lidian,- zaiste dziwną moralność reprezentujesz.........
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 20:04
WzK. Przynajmniej ją mam, nawet jeśli Ci się nie podoba.
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2017-07-07 20:07
Do jakiego kościoła p. lidio chodzisz?
Nadrzędny Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 20:31
buduj to to samo stworzenie pod nick'iem Jola 11.
Z rozpędu biedactwo zapomniało i pisze identycznie skróty :D
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 20:03
P.W -zet, nie ma znaczenia ocena forum przez panią. Proszę się zająć swoim forum. Nie ładnie wykorzystywać rozgoryczenie uczestników tego forum dla własnych, niecnych celów.
Z obserwacji jasno wynika, że nie jest p. lubiana, a wręcz niepożądana na tym forum, wraz ze swoimi dziwnymi postami. Pani oceny są na wyrost i na zasadzie "tak bym chciała" :-(

W przeszłości wielu forumowiczów p. to wyraźnie napisało, ale do p. nic nie dociera. Tylko ban?
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2017-07-07 20:09
No tak weekend, administracja ma wolne i wiadomo, że możesz sobie pozwalać 'buduju'. Ciekawe, jak administracja potraktuje tę nagonkę na mnie. To już drugi bezprawnie stygmatyzujący mnie post. Wyżej też coś do innych się pisało? Proponuję więc liczyć, bo być może nicków nie starczy do przebrania.:-) A teraz sobie pisz i licz.
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 20:29

>Poza tym, prawo to nie guma: nie można rozciągać.<


Nie, ale jak widac mozna odpowienio interpretować - pod siebie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-07-07 20:34
:-) Do tego posługiwać się tymi samymi niebieskimi emotkami i robić te same błędy ortograficzne. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 20:38
a pisze z innego konta bo dostala tak jak ja bana na 30 dni :-)
No cóż - inteligencją nie grzeszy.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-07-07 20:56
Przez weekend wyczerpie limit, bo obok w wątku też coś napisała już się zbytnio nie kryjąc. :-)
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 21:58
[usunięte]
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2017-07-07 22:40
Beznadziejnie prowokujesz.  A kk nie strasz, chyba, że to nie groźby, a ma znaczyć kk: knajackie komentarze, czyli do usunięcia  Twoje posty?????
Puść sobie na dobranoc
https://www.youtube.com/watch?v=BeTurYZuY4A
I bez odbioru na dziś.
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2017-07-07 21:20
Narażę się z dobroci serca: GOLLUM!

>ale jak widac mozna odpowienio interpretować - pod siebie.<


Prawa nie da się interpretować bez wyroków S.N. Ja piszę twarde fakty, a ty skomlesz nadal, tylko nie zdziw się jak dostaniesz powiastkę :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pożegnanie (Strona 3) (79967 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill