www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pożegnanie (79970 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor Gollum Dodany 2017-07-06 15:28 Zmieniony 2017-07-07 09:39
Witam.
To jest raczej pożegnalny post. Myślę, że niektórych ta wiadomość ucieszy.
Napisałem do Moderatora, co myślę o ich pracy i sposobie interpretacji postów.
"Dobra" zmiana nastąpiła.
Co to jest?!, co to za moderacja?!
Usunięte zostały już dwa moje posty z punktu 4 i została mi jedna szansa jak to określili.
Najciekawsze jest to, ża nadal wiszą zgłoszone posty gdize zostałem obrażony ja jak i inny user - tego samego użytkownika.
Jak widać interpretacja moderatora jest delikatnie mówiąc mocno selektywna.
Gdzieś mam takie działania i nie chodzi mi o to, że to moje posty sa usuwane, jeśłi zasłużyłem to OK, choć nazwanie kogoś "kulturalnie bezczelnym" nie uważam za zniewagę. Chodzi o to, aby była sprawiedliwość więc jeśli inne posty z obelgą wiszą to dlaczego moje są usuwane?

Najbardziej to się ucieszy jola.
Uczepiła się do mnie jak rzep do psiego ogona, w każdej swojej wypowiedzi musi gdzies mnie wcisnąć sugerując jaki to jestem głupi. Nawet w ostatnim swoim poście w wątku "wyprzedaż majątku..." sugeruje, że nie umiem odpowiednio zinterpretować PWN - napisałem, zapytałem co się tak mnie czepiła, czy siadłem jej na wątrobie i żeby uważała bo ją... - post został zapewne przez nią zgłoszony i usunięty, natomiast jej wypowiedź nadal wisi. Obrazila już chyba każdego na tym forum, ale jakoś bana nie otrzymała. Mnie wyzwała od idiotów i głąbów ja ją nazwałem strzygą - ja dostałem bana, ona nie. Najwyraźniej mają do niej słabość

No i ciekawostka - do tej pory było to zgłaszane przez Admin 1 czy 2, teraz pojawia się Moderator - czyli kogoś powołali na to "stanowisko" - ciekaw jestem kto z tutejszych - bo smiem twierdzić, że to właśnie stąd osoba i ktoś kto za mną nie przepada.

Piszę ten post, żebyscie byli świadomi niesprawiedliwości jaka tu panuje, nie mam ochoty brać w tej szopce udziału.

Nie udalo sie usunąć tutejszych niewygodnych userów poprzez prowokacje to dostał się taki na moda i wykończy go banem.
GRATUALCJE!!!
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-06 15:50
Od 3 zostałeś dwa razy usunięty?Przecież byłeś stosunkowo grzeczny. Dlaczego nie przyjrza się postom usera soviet?Czy to co on wypisuje jest zgodne z regulaminem? Czy za każdym razem trzeba zgłaszać czyjeś dyrdymaly?zgłosiłam jeden post innego usera przed "reformą" i co,wisi do dzisiaj. Znaczy są lepsi i gorsi.
Jeśli tak ma być też proszę o zlikwidowanie konta.Lepiej może jak zostaną same 11.30 i inne dziwy może o takie forum chodzi,lub będzie bezpieczniej jak emotikonami zaczniemy wyrażać opinie.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-07-06 16:00
Dlaczego ja, a inni nie? Jak napisalem, najwyraźniej to któryś stąd otrzymał posadę moda, ktoś dla kogo jestem niewygodny.
Ja osobiście zglosiłem posty sovieta, jest ewidentnym rasistą, zgłosiłem również jego wątek Albania... - wisi nadal.
Nie oczekuję łaski, nie chcę też dodatkowej szansy, jak mnie zbanują już tu nie wchodzę. Jeśli zechcę to i tak wejdę co już udowodniłem poprzednim razem.
To jest po prostu qrestwo połączone z rybołówstwem :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-06 16:00
Widocznie nowemu moderatorowi nadepnąłeś na odcisk. Szkoda, że właśnie Ty zdecydowałeś się odejść. Pozdrawiam serdecznie.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-06 16:02
Eee tam Liduś - będzie kulturalnie bezczelnie :-)
Ci co sugerują naszą i waszą głupotę pozostaną, ci co zwracają im uwagę na bezczelność odejdą - proste.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-06 16:05
Bo jakaś zakompleksiona "istota" siedzi przy kompie i myśli, że my też nie mamy innego życia niż to wirtualne. Myśli, że nam dokopie, ale się myli. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-06 16:09
Przykłady kulturalnie bezczelnych wypowiedzi:

>Upiłeś się?? Mnie zestawiać z funkcjonariuszem PiS-u ? Myślałem, że lepiej z Twoim intelektem. Sorki za pomyłkę<


>Piłeś coś procentowego dzisiaj? Bo wszak sobota i to by też wiele tłumaczyło. :-))))<


>Ciebie to "okradziono' z książek i możliwości edukacji.<


Może ja jestem przewrażliwiony, ale na moje oko jest to obelga, jak na mnie wszystkie te wypowiedzi sugerują jedno - "jesteś głupi" - delikatnie rzecz ujmując, posty nadal wiszą.
To tylko skrawek góry lodowej.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-06 16:16
[usunięte]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 10:34
Proszę o wyjaśnienie gdzie w tym poście było przekroczenie regulaminu 4e.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-07 10:43 Zmieniony 2017-07-07 10:52

>Proszę o wyjaśnienie gdzie w tym poście było przekroczenie regulaminu 4e. <


Lidian,- doprawdy "nie moja broszka", nie moja kłótnia, ale obelżywe nazywanie innego użytkownika "żmiją" jest przekroczeniem regulaminu forum.

>4. Zabrania się zamieszczania w Serwisie treści:<


>a) sprzecznych z prawem,


>b) wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej,
>c) propagujących przemoc,
>d) zawierających wulgaryzmy oraz w inny sposób naruszające zasady współżycia społecznego,
>e) obrażających jakiekolwiek osoby trzecie,
>f) naruszających prawa autorskie,
>g) reklamowych i promocyjnych.<

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 10:47
Było to powiedziane ogólnie, a nie konkretnie. Skoro tak dokładnie wiesz co było w tym poście, to wiadomo kto się przyczynił do jego usunięcia, bo nie sądzę abyś tak dokładnie pamiętał wszystkie nasze posty.
Znam regulamin i nie musisz mi go przytaczać.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-07 11:09

>Znam regulamin i nie musisz mi go przytaczać. <


To bardzo Cię proszę, przestrzegaj go. Nic więcej.........
Uprzedzając Twoje oburzenie, proszę zdaj sobie sprawę z tego, że sporo osób ten post czytało.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 11:14
Wiem i nie sądzę żeby ten post w ogromie innych był zapamiętany najlepiej. Daruj sobie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-07 11:29

>nie sądzę żeby ten post w ogromie innych był zapamiętany najlepiej.<


Otóż,- proszę, zdaj sobie sprawę, że na forum zapanowały nowe zasady i nie będzie Ci już tak łatwo obrażać innych licząc na to, że "post nie będzie zapamiętany w ogromie innych". Przepraszam za zdanie za długie, mocno złożone.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-07-07 11:41
Ty mnie  dręczysz tymi oskarżeniami. Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę odpowiadała w ten sam sposób. Nie obraziłam nikogo, to tylko Twoje wymysły. Sam mnie obraziłeś , ale dla Ciebie najważniejsze jest to, że zdanie ci nie wyszło. Nie będę więcej dyskutować na ten temat. Możesz doprowadzić do wykasowania również tego mojego wpisu. Już mnie to nie interesuje.
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 11:53
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-07 11:57 Zmieniony 2017-07-07 12:46
Chyba Ci się Gollum dostanie,ale MASZ 100%racji i jeśli moderator ma trochę rozsądku to ten post SLUSZNY w swoim przekazie zostawi.
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 12:34
[usunięte]
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 12:46
Jeśli możesz, Gollum, to zerknij na priw, napisałem Ci tam coś...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 12:56
Uważaj, bo Ci pw wykasują. :-)))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 13:02
Nie mogą tego zrobić, bo to przestępstwo, chyba, że chcą iść do PAKI...
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-07 12:53
Oo moderator zmienia nawet treść posta o później powiadamia.ŻAŁOSNE!!!
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-07-07 13:23
Moderator chciał mieć prywatny folwark, na którym by rządził, ale mu się gawiedź zbuntowała. :-))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-07-07 15:45 Zmieniony 2017-07-07 15:49
Krzyczę a administrator tego nie słyszy ;-) . ŻMIJE WY MOJE  :-):-):-)Ku../.fa nie macie pifka , bo mi zaschło w gardle  od tego krzyczenia ;-) .
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-07-07 15:48
No to uważaj, bo o alkoholu pewnie też nie można mówić. Doigrasz się. :-))))))))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-07-07 11:07
Jeszcze jedno WzK mówiąc, że zwracałam się do kogoś obelżywie w wykasowanym poście, to Ty szkalujesz moje dobre imię, bo nikt nie może tego sprawdzić żeby wyrobić sobie własne zdanie.
Nadrzędny - Autor admin_02 Dodany 2017-07-07 12:38
Szanowna Pani,

został złamany punkt regulaminu 4e, czyli punkt "obrażający jakiekolwiek osoby trzecie", określeniem kogoś "żmija".

Z poważaniem,
Administrator
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 12:45
Proszę zacytować moje słowa z tego postu. Żmija owszem było, ale nie tak żeby kogoś personalnie obraziło. Chyba, że jakaś żmija się do tego poczuwa i doprowadziła do wykasowania.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 18:21
P. Lidian, kłania się czytanie ze zrozumieniem, a nie "chceniem".
"...obrażający jakiekolwiek osoby trzecie".

Nie ma tak, że p. chce zbanować osoby niewygodne, o innych poglądach. Staż na forum nie czyni p. nietykalną.

>doprowadziła do wykasowania<


Walczyła p. o zmiany, żądała ostrej cenzury, to jest - p. nie może być wyjątkiem. W przeszłości naruszała p. regulamin w stopniu znacznym.
Nadrzędny Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 20:19
Skoro taki literalny pan/pani jesteś to proszę o interpretację przytoczonych przeze mnie cytatów w odniesieoniu do punktu 4e (obrażanie jakkowlek osób trzecich)

jak również:
"rzepraszam za zdanie za długie, mocno złożone." w odniesieniu oczywiście do dialogu jaki wywiązał się mięcy Lidką i W z K
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-07 12:50
Czy Administrator nie widzi że kopie dołek temu forum? Czy ktoś ma q tym jakiś interes?Jeżeli user wyzlosliwia się od miesięcy na wszystkich pisząc per debile,głupek,starucha i podobne epitety jest ok,a jeśli ktoś w swojej obronie napisze krowa lub zmija to wtedy jest bee.Zastanowcie się co robicie,lub zatrudnijcie bardziej szerokospojrzeniowego,nie kolesiowego moderatora.
Czy uprzykrzanie komuś życia nie można podciągnąć pod mobbing? Zgłaszając post i temat i nic.Żałosne!Na tym miały polegać te zmiany??
ŻAŁOSNE!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 12:55
Uważaj, bo i Ciebie wykasują, a później powiedzą, że obelżywe posty piszesz.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-07 12:56 Zmieniony 2017-07-10 15:12
A pal sześć z nimi,a szczególnie z nim,bo chyba wiesz kto ów moderator.Przeniosa tu swój czas i porę i będzie cool.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-07-07 12:58
Gollumowi się przecież dostało za to, że stanął w mojej obronie.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 13:08
Dokładnie, masz rację kobietko, równa z ciebie babeczka, ooo sorry, miało być LADY... :-)
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 18:24
P. działania nie są wolne od osobistych uprzedzeń i chęci robienia zamętu.

>Na tym miały polegać te zmiany??<


Polegają na jednakowym traktowaniu wszystkich forumowiczów.
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 20:22

>olegają na jednakowym traktowaniu wszystkich forumowiczów<


więc dlaczego jedni są "nagradzani" i ich posty są usuwane inni nie?
Wracam ponownie do moich cytatów.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 20:49
Wystarczy przeczytać dokładnie, ze zrozumieniem regulamin forum.
Wszyscy jesteśmy niepełnosprawni, ale p. Gollum-bis p. przekracza wszelkie normy współżycia społecznego, a nawet prawne. W realu ktoś może p. zaskarżyć. Przytoczone przez p. cytaty nie naruszają regulaminu. Poza tym powinien p. pamiętać o "grubej kresce" i dacie: 03.07.2017 r.

Tak całkiem nieprofesjonalnie: P. gollum żegnał się pan, ubliżał, narzekał, na pyt. forumowiczki Jola11 odp., że odchodzi i nie chce pomocy, ani zostać.
To jak mamy odczytać to, że wraca pan pod innym  nickiem ( nie jedynym), żeby płakać? Nie ma p. godności o której pisze? Niestety przynosi p. wstyd wszystkim osobom niewidomym!
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 20:54 Zmieniony 2017-07-07 21:08
Odczytuj joju jak chcesz.
Ja nie wróciłem - ja piszę zauważ tylko w tym wątku - moim wątku bo nie podoba mi się niesprawiedliwe/nierówne traktowanie userów - NIE MNIE
Sa usuwane posty, a inne zgloszone i ewidentnie naruszające paragraf 4e wiszą nadal ponieważ ktoś interpretuje je na swój własny sposób, sobie przydatny.

cytaty nie naruszają regulaminu?

Proszę mi wyjaśnieć czym sie rózni poza formą:
Jesteś głupi
od
rzepraszam za zdanie za długie, mocno złożone.

Zostałeś "okradziony" z książek i możliwości edukacji
do
Jesteś idiotą/jesteś głupi

i każdy z moich cytatów w tłumaczeniu znaczy - jesteś głupi/głupia.
ale jak widać jeśli interpretujemy koleżkę wówczas zdecydowanie jest większy wachlarz możliwości dla ocenianego.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 20:58
Proszę się zająć realnym życiem, które podobno p. ma.
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 21:09
[usunięte]
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-07-07 21:12

>nie musze sobie jej tworzyć na potrzeby forum. <


Gollum,- wybacz ale to jest chwyt poniżej pasa. Takich rzeczy się nie robi/pisze.
Rozczarowałeś........
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 13:03
Szanowny Adminie proszę mi w takim razie tu publicznie zinterpretować poniższe stwierdzenia:

>Upiłeś się?? Mnie zestawiać z funkcjonariuszem PiS-u ? Myślałem, że lepiej z Twoim intelektem. Sorki za pomyłkę<


http://s5.ifotos.pl/img/Upiles-si_qpxqeen.jpg

>Piłeś coś procentowego dzisiaj? Bo wszak sobota i to by też wiele tłumaczyło. :-))))<


http://s2.ifotos.pl/img/Piles-cos_qpxqene.jpg

>Ciebie to "okradziono' z książek i możliwości edukacji.<


http://s5.ifotos.pl/img/Uczy-orto_qpxqena.jpg

>Przepraszam za zdanie za długie, mocno złożone.<


http://s5.ifotos.pl/img/Obraza-Li_qpxqaex.jpg

Co według Admina one oznaczają.
Wszystkie zostaly zgłoszone i żaden usunięty.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 13:10
WG MNIE,  TO OBRAŻA MORALNA...
Nadrzędny Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 13:25
To jest oczywista oczywistoś, ale chcę tu publiczną interpretację administracji bo posty nadal wiszą.
Śmiem tweirdzić, że moderatro nie kasuje swoich własnych postów, kasuje jedynie zgłoszenia, tak aby administracja nie widziała tychże zgłoszeń.
Postawili nie na tego konia co trzeba, postawili na "konia" :d
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 18:25
Proszę się nie wypowiadać w kwestiach prawnych nie mając o tym pojęcia.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 19:02
O jakie kwestie prawne Tobie "buduj" chodzi???
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-07 13:26

>Wszystkie zostaly zgłoszone i żaden usunięty. <


Gollum,- to przykre. Innym użytkownikom zarzucasz zgłaszanie postów, pisząc o tym delikatnie mówiąc nagannie, a okazuje się, że sam jesteś wręcz liderem w zgłaszaniu.
Doprawdy to przykre..........
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 13:28
Gdzie, w którym miejscu zarzucam komukolwiek zgłaszanie postów?
No i wdzę, ża brak ci argumentów, mowę ci odjęło? A może twój intelekt nie nadąża? i czepiasz się detali i do tego niesłusznie.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2017-07-07 13:55
Wzk skąd wiesz kto, kiedy jakie posty zgłasza?Ja napisałam ze zgłosiłam i co?Nic! Do teraz jest.Wiesz czemu?Bo to jest Twój post!Wg mnie dużo gorszy niż zmija czy krowa.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pożegnanie (79970 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill