www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / prawo do emerytury. (2256 - wyświetleń)
- Autor wieczorynka76 Dodany 2017-07-15 20:56
Chciałam poruszyć taki temat. Kiedy osoba niepełnosprawna nabywa prawo do emerytury. Jak to jest z przepracowanymi latami pracy i czy znaczenie ma to, że pobieramy rentę socjalną?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-16 09:41
Ciekawe, jak to jest? W moim przypadku nie zastanawiam się nad tym. Wierzę ,ze są przepisy które to regulują.
Ale czytając to co tu piszą inni stwierdzam ,ze to jest mój błąd i potem okaże się że powinienem coś zrobić, coś zachować, o jakiś dokument zadbać, bo jakiś urzędnik czegoś nie wprowadził a ja nie mam na to żadnego potwierdzenia.
I nie dotyczy to tylko ON ale wszystkich. A Twoje pytanie tylko potwierdza,że brakuje nam jasnych przepisów w wielu sprawach. Nawet nie potrafię powiedzieć czy są jakieś różnice czy ktoś ma/jest niepełnosprawny czy nie. Czy pobiera czy nie rentę socjalną albo jakąś inną? Może są tu specjalistki/ci którzy wiedzą. Może doczekasz/doczekamy się odpowiedzi od CI?
Nadrzędny - Autor wieczorynka76 Dodany 2017-07-17 14:51
Uważam, że takie rzeczy warto wiedzieć . Gdzieś doszły mnie słuchy, ze ON mają wcześniejszy wiek emerytalny ale nie znam żadnych konkretów. Na emeryturę co prawda sie nie wybieram,ale bardzo mnie to  ciekawi. To jest bardzo dobry temat dla redakcji niepełnosprawni.pl
Nadrzędny Autor Jola11. Dodany 2017-07-24 12:12

>ON mają wcześniejszy wiek emerytalny<


Na dzień dzisiejszy nic takiego nie istnieje.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / prawo do emerytury. (2256 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill