www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Piszą o Nas :) (3195 - wyświetleń)
- Autor wielokropek Dodany 2017-07-29 14:40
Sonda: jakie są osoby z niepełnosprawnością? Zgadzasz się z tymi opiniami?http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/579273?utm_source=biuletyn&utm_medium=email&utm_campaign=27.07.2017

Nie da się zgrupować , posegregować ludzi. Czy są zdrowi czy mają jakąś niepełnosprawność.
To na silę szukanie podziałów.
Każdy z Nas jest inny i nie zależy to od posiadania grupy czy nie.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-29 18:42 Zmieniony 2017-07-29 18:52
Zgadzam się z tym, że się nie da poszeregować na forach, jednak w realu to bardzo często sami niepełnosprawni się odseparowują, izolują od społeczeństwa. Dużą przeszkodą są bariery budowlane, komunikacyjne, lecz największą przeszkodą jest bierność i uległość, jak również niewiedza jak z tym walczyć... Ja działam na zasadzie powiedzenia:
Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-30 07:59

> Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.


Bardzo fajna zasada, tylko czy to nie zdejmuje odpowiedzialności z rządu za zajmowanie się sprawami które do nich należą?

Ostatnio przeczytałem takie fajne hasło " Ja nie jestem leniwy - ja jestem energooszczędny" ;-)
Mamy w ostatnich czasach bardzo energooszczędne rządy
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-30 11:17
> Ja nie jestem leniwy - ja jestem energooszczędny" ;-)>
W którymś poście napisałeś:  "- mi się nie chce".
Na tym polega twoja energooszczędność??? Dla mnie jest to nic innego jak, „LENISTWO”...
Nadrzędny Autor Jola11. Dodany 2017-07-30 13:03
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-30 13:35
Nazywaj to jak chcesz, Twych barier mi się nie chce pokonywać. Swoją energię pożytkuję w zupełnie innych dziedzinach, życia i mam inne priorytety :-) w których Tobie by się z kolei nie chciało.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-30 20:14
Np. jakie priorytety??? Może i mnie się zachce...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Piszą o Nas :) (3195 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill