www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Praca magisterska, badanie, nadzieja na sukces, kompetencje (1280 - wyświetleń)
- Autor marinka994 Dodany 2017-08-27 11:26
Witam serdecznie :-)
Mam na imię Magda, jestem studentką V roku psychologii i prowadzę badanie do pracy magisterskiej dotyczące nadziei na sukces, kompetencji społecznych i religijności u studentów z niepełnosprawnością. Badanie składa się z 3 części (kwestionariuszy samoopisowych). Jest anonimowe. Jego wypełnienie nie powinno zająć więcej jak 30 minut.
Zachęcam do wzięcia udziału w badaniu i pięknie dziękuję wszystkim zainteresowanym :-) Oto link do badania: http://profitest.pl/s/11506/ajgkY4roFO1Z0l9j
Nadrzędny Autor marinka994 Dodany 2017-09-06 15:00
Po raz kolejny błagam wszystkich, którzy mają możliwość wypełnienia mojej ankiety. Zebrałam niestety zdecydowanie za mało wyników, które nie pozwalają mi na zakończenie badań. Proszę o udostępnianie testu znajomym, którzy mogą go wypełnić. I oczywiście - znów pięknie dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi poprzez wypełnienie ankiety :-) :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Praca magisterska, badanie, nadzieja na sukces, kompetencje (1280 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill