www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Potrzebuję pilnie pracy zdalnej (2203 - wyświetleń)
- Autor wieczorynka76 Dodany 2017-08-30 19:44
Mam orzeczenie o niepełnosprawności wzroku, stopień umiarkowany. Pilnie poszukuję pracy przez komputer. Proszę o polecenie jakiś wiarygodnych , uczciwych firm gdzie mogłabym pytać , czy możecie coś polecić. Proszę o priv .
Nadrzędny Autor domik Dodany 2017-09-04 14:26
uważam, że nikt Ci tutaj z pomocą nie przyjdzie - nie tworzymy zwartego środowiska, które sobie pomaga - jak to Polacy - każdy sobie zazdrości, z mojej strony szukam pracy podobnej codziennie przeglądając olx , indeed praca (najlepsza www jaką znam) szukam google i bing - ludzie absolutnie sobie nie pomagają! trezba być bardzo wytrwałym i robić to codziennie. zadzwoń też do biur pośrednictwa ON i skorzystaj z facebooka

Powodzenia i wytrwałości !!!!
Nadrzędny Autor domik Dodany 2017-09-10 06:49
polecam Ci jeszcze zainwestowanie w smartfona - najlepiej z androidem - albo przynajmniej emulator tego systemu na windowsa , jak bluestack. na androida jest masa oprogramowania automatyzującego wyszukiwanie pracy (jobsquare, pracuj, indeed też) i jest ono ogromnie pożyteczne i ułatwiające szukanie ofert. w zasadzie każdy, większy serwis ma aplikację i warto z niej korzystać.

Pozdrawiam
D
ps - jeśli nie wiesz, jak ruszyć z emulatorem - puść mi priva to pomogę
Nadrzędny Autor frendzie Dodany 2017-11-16 11:07
Może na początek jakiś staż? Jest dużo firm z branży marketingu internetowego, ktory szukaja stazystów i nie wymagają stacjonowania w ich siedzibie. Potem z reguły nie ma problemu by zostać dostając lepsze wynagrodzenie :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Potrzebuję pilnie pracy zdalnej (2203 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill