www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Powiekszalnik dla dziecka (1220 - wyświetleń)
Autor Agata1988 Dodany 2017-09-30 10:36
Witam Państwa.szukam pomocy dla mojego syna Kacpra.nie jest to wyłudzenie pieniędzy ani kłamstwo....tak wczoraj na kafeterii określili mnie ludzie gdy prosiłam ich o pomoc.jeśli mogę udowodnić że jest to prawdziwe bardzo proszę o informację jak to zrobić ponieważ robię to pierwszy raz i porostu nie wiem.Witam proszę wszystkich ludzi o pomoc.Moj synuś Kacperek urodził się w 28 tygodniu ciąży ma ogromną wadę wzroku ktora postępuje.w jednym oczku ma -10,75 oraz oczoplas.zaczął chodzić do szkoły a w klasie ma powiekszalnik na którym pracuj***ardzo chętnie.Maszyna ta powieksza wszystko co syn robi jak pisze jak rysuje jak czyta jak nawleka koraliki czego nie robil wczesniej. Nawet rysować nie chcial bo biedny bardzo źle widzi.teraz przy tej maszynie jest szansa że będę mogła mu w domu również pomóc i uczyć go .Lecz problemem jest kwota którą sięga 15 tyś zł.nie stać nas na zakup niestety i zostaje liczyć mi na ludzi z dobrym serduszkiem.Kazda złotówka jest na wagę złota. Z całego serca mojego i Kacperka liczymy na Państwa. Podaję link gdzie można wpłacać datki.z góry bardzo dziękuję.pozdrawiam Agata Kamińska https://zrzutka.pl/942dfu
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Powiekszalnik dla dziecka (1220 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill