www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zwrot za dojazdy (2982 - wyświetleń)
- Autor D86 Dodany 2017-10-27 12:21
  Witam, widzę iż część ofert pracy dla niepełnosprawnych ma w swojej ofercie ryczałt na dojazdy paliwowe z PFRON. Jak to zdobyć, gdzie się udać? Pracę zaczynam od 2 listopada, oczywiście za minimalną. Muszę przejechać dwa inne miasta, aby dostać się do pracy. Nie widzę życia przy minimalnej pensji, oraz tak dużych wydatkach na dojazd oraz całą resztę tj leki, czynsz, jedzenie...
Osoba która mnie zatrudniała, zapytana o ryczałt paliwowy, powiedziała że nie słyszała o czymś takim.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2017-10-27 17:56
Ja również słyszę po raz pierwszy.
Nadrzędny Autor m166 Dodany 2017-10-27 19:28 Zmieniony 2017-10-27 19:34
ja  mam  stopień znaczny :-(
05R i dostaje od pracodawcy 100 zł co miesiąc na paliwo do samochodu , zawsze na koniec roku składam dla pracodawcy ksero prawa jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu że to jest mój pojazd :-)
ale wiem że osoby które mają te same uwarunkowania ... co ja dostają nawet po 300 zł  , no  ja nie mam odpowiednich koneksji :-)
pozdrawiam
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 11:32
Uleno , wiem że niektóre firmy wypłacają takie dopłaty dla ON ze stopniem wyższym niż lekki. Czy to jest sprawiedliwe , nie mi rozsądzać?
Wiem też ,że starają się tego faktu nie nagłaśniać ,b o  b y  b y ł o   z b y t   d u ż o  chętnych.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-11-02 18:17
Pracodawca może (jak zechce) Ci zwrócić koszty dojazdu do pracy. PFRON nie ma nic do tego.
Nadrzędny - Autor anka99 Dodany 2023-08-10 10:19
Teraz wiele firm ma karty flota https://www.flotex.pl/  jeśli chodzi o paliwo służbowe to dzięki nim rozliczanie się za tankowanie jest wygodne. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale też daje wiele korzyści. Warto je sprawdzić.
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2023-08-11 07:38
Czy reklamowana firma posiada w ofercie jakąś kartę rabatową dla niepełnosprawnych czy też ma gdzieś takie osoby.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zwrot za dojazdy (2982 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill