www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 5) (296851 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-04 19:18
Admin po prostu ma kompetencje moderatora a te liczby nie muszą oznaczać daty pisania usera@ a coś innego, np. jaki punkt regulaminu został naruszony, lub ilość postów skasowanych...
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-07-04 19:29

>ub ilość postów skasowanych...<


Nie było napisane. Punkt:4 f, ale nic skasowane.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-07-04 19:33
Teraz przeczytałam "f": niby naruszyłam "prawa autorskie"? Czyli co? Wkleiłam muzę z Google i naruszyłam prawa? No co za podelec się czepia, bo nie ma czego i na muzyce się nie zna?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-04 20:29
To może Punkt:4 f oznacza paragraf regulaminu, który został w poście przekroczony to jest uwaga aby nie przekraczać...
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-07-04 17:53
Jak narazie idzie Wam marnie.
Jeśli postanowiliście działać i stosowac regulamin literalnie (bo jak narazie tak to wygląda) to bądźcie sprawiedliwi i obiektywni.
Usuwając post zgłoszony (lub nie) należałoby przeczytać posty do których dany wpis się odnosił i sprawdzić czy aby nie został ktoś sprowokowany jak również czy nie ma w poprzedzających postach również obrazy do osoby ukaranej usunięciem postu.
Piszę to gdyż właśnie taka sytuacja miała dzisiaj miejsce, a dotyczy wczorajszego postu.
Mój post zostął usunięty gdyż nazwałem kogoś "kulturalnie bezczelnym" - czyżby to była obraza? Jak nazwać kogoś kto zwraca komuś uwagę o błedach i kulturalnie nazywa go głupkiem gdyż twierdzi iż został okradziony z książek i możliwości edukacji oraz przytacza cytat odsyłający do nauki. Czyżby to nie była obraza - a jakże, ale jakże kulturalnie stwierdził, że jest głupkiem. Oczywiście post ten nadal wisi. Żeby tego było mało w kolejnych swoik kulturalnych wywodach po zwróceniu mu uwagi, że sam robi błedy i zostgały one wytknięte obraża równiez mnie odsyłając do tej samej ławki z okradzionym z wiedzy- posta nadal wisi  - ale licznik bije na moje konto.

Jak najbardziej jestem za usuwaniem i karaniem, ale sprawiedliwym, a nie wybiórczym.

Oczywiście rozumiem dlaczego został ten post zgloszony - nie dlatego, że nazwałem go "kulturalnie bezczelnym" ale dlatego, że pokazałem iż nie ma racji i jest tak samo omylny jak inni, w tym przypadku osoba której zwrócił uwagę - czyli, że jest na tym samym poziomie :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-10-13 20:22

>Chcielibyśmy jeszcze wyjaśnić pojęcie „subtelny sposób obrazy innego Użytkownika forum”. Jest to czasem rzecz względna, ale na pewno jest to jakakolwiek próba urażenia drugiej osoby, zawarta w obraźliwym słownictwie. Na pewno nie musimy Państwu wyjaśniać, że aby zwrócić komuś uwagę można to zrobić w kulturalny sposób, z zachowaniem szacunku, także przy użyciu wyważonych słów.


subtelnie przypomnę deklarację
Nadrzędny - Autor ad.min Dodany 2017-07-03 07:50

>  Prosimy jednak zwrócić uwagę, tak jak to napisała jedna z Użytkowniczek Forum, że wówczas, przy zachowaniu przez nas obiektywizmu, wiele postów może być usuwanych, szczególnie jeśli nawet w subtelny sposób będą obrażani inni Forumowicze. Ten wniosek wyciągnęliśmy na podstawie Państwa komentarzy.


Taka zasada obowiązuje na wszystkich poważnych forach i żaden @user nie powinien mieć co do tego wątpliwości.
A tu jak sądzę, piszą ludzie przestrzegający netykiety.
Dzień dobry.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-07-03 11:56
z tego wynika, że nie będzie to bezmyślna wycinka podobna do tej z jaką mamy do czynienia w puszczy Białowieskiej . Gdzie @@@ y wycinają bezmyślnie wszystko i krzyczą 'Łapaj złodzieja" . Pewnie Bartka również wytną, bo to dąb komuny. 
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-03 12:12

>bo to dąb komuny.  <


A co tam taki dąb będzie sobie stał?
Wszyscy na klanach a on nieprzyzwoicie stoi? Ech.........Pokazać mu miejsce w szeregu.
Zaś może na podwyższenie dla prezesa drewno się nada ?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-03 13:51
Z dębu Bartek to podwyższenia wybudowali dla niego w każdym mieście  aby nie musiał po skrzynkach od piwa się wspinać ;-) by go widział lud.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 07:18
Witam, mija tydzień od wprowadzenia "kosmetycznych" zmian. Czas na poważne rozmowy o forum !!!

> Wielu z Państwa od lat kontaktuje się z nami drogą mailową lub telefoniczną, a także poprzez system wiadomości wewnątrz Forum. Są wśród Państwa osoby, które wiedzą, że jesteśmy przytomnymi ludźmi, którym – tak Jak Państwu – zależy na tym, by Forum było przyjemnym miejscem służącym wymianie opinii, wzajemnemu doradzaniu sobie czy choćby radosnej rozrywce. Zawsze z uwagą podchodzimy do Państwa wniosków, wierząc, że także Państwu zależy na tym, by Forum było miejscem, na które warto wchodzić.


> Niestety, część spośród Państwa postulatów nie jest możliwa do wprowadzenia w życie, ponieważ Forum to dość stary mechanizm, który ma swoje ograniczenia.


Proponuję i bardzo proszę o poważne potraktowanie tematu.

Niezmiernie ucieszył mnie fakt kontaktu Administracji z użytkownikami forum i ciągle mam nadzieje na częstsze wizyty Was tutaj w Kawiarence. Wiemy o ograniczeniach forum ale porozmawiajmy o (jak to ładnie  określiliście) naszych postulatach.
Jako ,ze Kawiarenka stanowi najczęściej i najliczniej odwiedzane miejsce proponuję po raz kolejny w celach porządkowych wydzielenie w  niej lub obok osobnego Działu Rozrywka.
Większość osób tu piszących stanowią poważne już (w wieku) osoby. Ale nie oznacza to ze nie lubimy lub nie potrafimy się bawić.  Wiadomo też, ze nie ograniczamy się tylko do tematyki ON.

Rozmawiamy tu na wiele ważnych dotyczących kraju wydarzeń.
Żyjemy Tu i bardzo istotne są dla Nas również sprawy dotyczące Polski jak i świata.
Chcemy mieć miejsce gdzie nie tylko o chorobach, dolegliwościach rozmawiamy. Są od tego działy powyżej Kawiarenki.
Jestem tu od pewnego czasu i wielokrotnie składałem Wam takie propozycje porządkowe.
Nie jesteśmy dziećmi i nie potrzebujemy Waszego stałego nadzoru i stosowania systemu ograniczeń w wypowiedziach. Wystarczy, że będziecie reagować na zgłoszenia.
Różnimy się w wielu sprawach jak w normalnym realnym życiu. Chcemy mieć możliwość swobodnej wymiany swoich poglądów bez stałego nadzoru !!!  Oczywiście piszę to w swoim imieniu ale zapewne wielu z piszących tu osób podziela moje zdanie.

Dlatego proponuję:
Po pierwsze - założenie pod-działu w Kawiarence lub osobnego Działu Rozrywka.
Przeniesienie do niego istniejących w niej tematów rozrywkowych lub jeśli to będzie stanowiło problem zostawienie na swoim miejscu a piszący tu zapewne szybko uzupełnią taki dział.
Po drugie -  utrzymania tego wpisu jako miejsca do kontaktu z Administracją w otwarty sposób bez ograniczania do prywatnych wiadomości.
Po trzecie - rozważenia miejsca do umieszczania zdjęć i skanów,filmów przez uczestników forum jak i również jako zapasowego "lotniska" do kontaktu w razie prac "konserwatorskich" Forum. Choć wiele osób ma już takie miejsca i zapewne jak w moim przypadku jestem z tego faktu bardzo zadowolony i spełnia a właściwie umożliwia ono nowe możliwości związane z ograniczeniami tutaj.

Z forumowym pozdrowieniem
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-07-10 07:58

> Nie jesteśmy dziećmi i nie potrzebujemy Waszego stałego nadzoru i stosowania systemu ograniczeń w wypowiedziach. Wystarczy, że będziecie reagować na zgłoszenia.


Kropek, rozpędziłeś się. Odnośnie tego zawsze się sprzeczaliśmy. Bo wg mnie zawsze błoto trzeba sprzątać na bieżąco, a nie dopiero jak inni o to proszą, czy żądają.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-10 09:52

> błoto trzeba sprzątać na bieżąco,<


Z tym nie można się nie zgodzić........

>a nie dopiero jak inni o to proszą, czy żądają.<


Ano właśnie,- takie zgłoszenie powinno być czerwoną lampką ostrzegawczą i koniecznie przez Moda zweryfikowane.
Nie zawsze użytkownik zgłaszający ma rację. Pożądane by było aby w takim przypadku zgłaszający dostał krótką informację o tym.
Wiem, że to nałożyłoby dodatkową pracę Modowi, ale chyba byłoby zasadne?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-11 11:14 Zmieniony 2017-07-11 11:21
Masz rację imienniku - taka czerwona lampka - powinna zdecydowanie wzmóc czujność. Administracji która koniecznie poważnie i uważnie: powinna zweryfikować problem i jest jak najbardziej zasadne.
Co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

Musiałem dopisać kropki by nie wyszło to jako zdanie zbyt złożone ;-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 10:24
Nie uważam tego za rozpędzenie ale kontynuację zmian na forum, zgodnie z tematem wiodącym dotyczącym zmian i postulatów o których wspomnieli Admini.

Przyjąłem  oświadczenie Adminów o ostrzeżeniach typu żółte kartki do czyszczenia i banowania po przekroczeniu jako pewnik obowiązujący od 03.07 br.  i oczekuję aby się z tego wywiązali.

Poruszyłem tu inne tematy które wymagają regulacji na przyszłość aby to forum było przyjemne i przyciągające do wypowiedzi innych uczestników. Nie chcę tu wracać do sporów między uczestnikami bez udziału Administracji o formę forum lecz aby takich niepotrzebnych scysji uniknąć.

Dlatego oczekując od Adminów by nie zatrzymali się tylko na żółtych kartkach i wyciąganiu słusznych konsekwencji i poinformowania Nas o nałożonych karach.
By kontynuowali rozmowę na temat dalszych zmian na forum. Skoro powiedziało się A to trzeba to zrobić i zastanawiać się nad innymi postulatami.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-14 12:54

> Pozostajemy z szacunkiem, licząc na to, że podejmą Państwo rzeczową dyskusję na ten temat.
> Z poważaniem,
> Administratorzy


ok. My też !
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-18 11:48

> Pozostajemy z szacunkiem, licząc na to, że podejmą Państwo rzeczową dyskusję na ten temat.
> Z poważaniem,
> Administratorzy


Czekamy na kontynuację .
W celu doprecyzowania:
Czy usunięcie wpisu oznacza "żółtą kartkę" czy to będzie osobne powiadomienie?
Oraz
Czy zaaprobowaliście fakt gdy ilość "punktów karnych" nie przekroczy w miesiącu trzech to licznik bije od zera?
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-18 17:13
Facet! O ile jesteś "facet": piszesz post pod postem SAM DO SIEBIE!
Wielokrotnie pisałeś, że na tym forum zostanie tylko Lidka i Jola :-)
Jak WIDAĆ ZOSTAŁEŚ TYLKO TY! :-(
Chyba kobietka z gollumem/i inne nicki ci wtórowała, że Jola zostanie i co? :-) został sam wielokropek/walpoz/walduś niekiepski :-(
Fajne, że norbi pluł i opierniczał cię, a ty uszy po sobie hi, hi. Teraz już tylko Ty i Norbi tu bzdety piszecie...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-18 19:48
Ostrzegałem już w maju że

> pojawi się nowy "buduj-ący,forumowy bober"


i pojawił się :-)))
pisałem też

> - -/- Autor wielokropek Dodany 2017-05-19 18:42
> Pogadaj z bud-uj-em on jest specjalistą od budowania szamba na forum.


i faktycznie tylko to ..uj potrafi :-)
jakie to budujące ,ze taki ...uj tak namiętnie bzdety czyta :-)))
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2018-01-17 18:01
Matko i córko to ty jeszcze tu istniejesz? Marni on z tego forum, że do tej pory cię tolerują
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-01-23 21:11

>  Autor buduj Dodany 2018-01-23 18:21
> Dla ciebie na 100% już niedługo umrzesz i o tym wiesz :-)


O tak, nawet byłem u wróżki aby to potwierdzić ale ona wywróżyła że najpierw musi zgnić buduj
:-) jestem zabezpieczony i oczekuję kiedy rozpocznie się twój proces gnilny
Czy można potraktować inaczej kolejny  powyższy wpis tak chorej osoby, która się podpisała buduj ? to pytanie do moderatorów.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-27 15:18
Z okazji Dnia Administratora naszym Adminom jak najmniej pracy, przyjemności z kontaktów z korzystających z waszego serwisu no i oczywiście zdrowia
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-07-27 17:03
Przyłączam się do tych życzeń.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-27 18:43
A ja życzę administratorom tutejszego forum zdrowia, jest ono najważniejsze, drugą sprawą, życzę im aby zajęli się poważnie tym forum i byli roztropniejsi, gdyż to co robią i robili jest nie w porządku wobec wszystkich użytkowników forum, a przede wszystkim w stosunku do osób niepełnosprawnych... Mam jednak małą iskierkę nadziei, że w najbliższym czasie sytuacja na tym forum ulegnie poprawie na korzyść osób niepełnosprawnych a to forum będzie przeznaczone zgodnie z nazwą, czyli forum niepełnosprawni pl...
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-28 07:46
Norbert,- w pełni popieram/podpisuję się pod Twoim wpisem.
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-07-28 08:33
Też w pełni popieram.
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2017-07-28 09:10
Bardzo dziękujemy! :-)
Robimy, co w naszej mocy, by Forum znów stało się miejscem, do którego chce się wracać. Wielu z Państwa nam w tym pomaga, za co bardzo dziękujemy.
Liczymy na dalszą współpracę.
Pozdrawiamy serdecznie!
Nadrzędny Autor Jola11. Dodany 2017-07-28 16:38
Ja Ci adminie 01 i 02 - na urlopie? Życzę logicznego myślenia, nie bój się, że forum zginie jak usuniesz obraźliwe posty i zdrowia w tym psychicznego :-) No i teraz mnie zbanuje :-( Trudno.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2018-01-25 16:04
Czyżby??? Bo ja oprócz pustych, bez pokrycia deklaracji niczego pozytywnego ruchu ze strony adminów nie zauważyłem...!!!   :-(
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-08-20 05:06
Zadziwiający fakt zaistniał po raz pierwszy na tym forum , że jakiś temat utrzymuje się zawsze jako pierwszy. Tym razem jest to wpis moderatorów.
Jak dla mnie to jest bardzo dobra wiadomość, że jest taka możliwość. Oznacza to ,że moderatorzy cały czas pracują nad możliwościami tego forum i jak to fachowcy określają "silnika tego forum" ;-)
Nie zaprzestali działań nad poprawą. Co prawda zaniedbują z tego powodu fakt trzymania nożyc i nie wycinają tego co zostało nawet oficjalnie zgłoszone do skasowania.
Ale dla mnie jest to usprawiedliwione, to przez innych może już być nie do przyjęcia. Bo jest to złamanie obietnicy danej przez nich, że na bieżąco będą to robić.
Ale przyjmuje ten fakt z radością i już myślę jak można taki układ wykorzystać.
Można by ustalić trzy  do pięciu tematów które będą zawsze na "wierzchu" a każdy nowy wpis nie będzie się "rzucał w oczy" i zaciemniał obraz dyskusji tematów poważniejszych które tu się toczą na co dzień.Można je  będzie na zasadzie dyskusji ustalić na forum które to mają być. Lub może jest możliwość ,ze takie które na bieżąco mają najczęściej nowe wpisy.
Będzie to jednocześnie pewną zaporą dla tych "czarujących" nas reklamami.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-25 15:37 Zmieniony 2017-10-25 15:53
[usunięte]
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-10-27 07:56
Kropek nie pisz tak, bo zapracowani Admini, nie wchodząc w szczegóły, bo są zapracowani pewnie niesłychanie, posłuchają Twoich rad.:-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-27 08:54
Przede wszystkim byłem bardzo sceptyczny co do ich inicjatywy. I na razie to się potwierdza.
A po drugie nie mam pojęcia o co im chodzi.
Po trzecie nie mam takiej wiedzy jak Lidian i Gollum i mogę tylko przypuszczać,że moje przypuszczenia i obawy co do Adminów i ich wyborów są uzasadnione .
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-10-27 12:01
Cokolwiek by nie napisać, to jedno trzeba przyznać: Od dłuższego czasu na forum jest spokój. "Urwało" się obrażanie czy inne dyskredytowanie innych uczestników.
Zatem widzę poprawę............ Brawo............ :-)
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-10-27 12:12
Byle było tak dalej,a będzie dobrze.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-27 13:08
Chyba Ty i Sylwester mówicie o innym forum albo jesteście głupi ?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-10-27 15:26

>mówicie o innym forum albo jesteście głupi ? <


Hmmm....... Zaprzeczasz temu co napisałem. Proszę o uzasadnienie.......
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-27 19:56
Nie będę tu cytował, poczytaj wpisy Joli11 to będziesz wiedział o czym piszę.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-28 11:42
WzK co w tym takiego superowego,że nie można dosadniej wyrazić swojej opinii,bo post zostanie bez uzasadnienia usunięty?Co w tym takiego fajnego, skoro nie można napisać,że np nie odpowiada mi twoja retoryka ,bo okrągłymi zdaniami odpowiedz,że jestem niekulturalna.Myslisz,że to takie fajne pisać posty pod sznureczek?Gdyby tak było od lipca do dzisiaj było by 5000napisanych postów a nie 500.Nic ci to nie mówi?I jeszcze to przepoczwarczenie po wielu latach pisania Sylwestra,wolałam tamtego,spokojnego wyważonego,a teraz jakby klakier moderatora.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-28 11:45
Powie ktoś, że się czepiam,może?Ale wolę jasne ,niezagadane sytuację, miłego dnia.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-10-29 21:33
Nie ,żebym się czepiał... ale po prostu nie wiem co oznacza:
-pisanie postów pod sznureczek
-poważnie-

> I jeszcze to przepoczwarczenie


o co chodzi? 
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-28 11:59
Najciekawsze jest to, że administrator zrzucił z siebie "trudy" administrowania na nieudolnego moderatora i nie przejmuje się tym, że ludzie odchodzą, bo nie życzą sobie żeby ktoś przeredagowywał  ich posty. Osobiście wolę czytać soczyste wypowiedzi niektórych forumowiczów niż te  "poprawione" przez moderatora. Oczywiście istnieją sytuacje kiedy należy zaingerować, bo dyskutanci się zagalopowali, ale bez przesady.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-29 21:41
Jeszcze raz napiszę. Jeśli wiesz coś, to powinnaś to napisać- teraz dla mnie to tylko wprowadzasz jakieś oskarżenia bez pokrycia-  napisz otwarcie.

ps
A już życzenia dla Tadeusza uważam za szczyt nietaktu.(zapewne na priw mu tego nie wysłałaś a powinnaś jeśli miałaś takie szczere intencje)
dla mnie to wielkie gó..o to co robisz.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-10-29 22:26
Mam to gdzieś co Ty o tym sądzisz.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-29 22:31
Ja też mam swoje podejrzenia co do osoby któa sprawuje tu na forum rolę moderatora, ale jest to moja sprawa, jak rónież i Lidki która ma swoje.

Jeśłi zaś chodzi o życzenia dla Tadeusza to nie widzę w tym nic nietaktownego, wręcz przeciwnie. To Ty miałeś z Nim zatarg i nie sądzisz chyba, że wszyscy forumowicze postawili krzyżyk na Tadeuszu za wasz zatarg. Ja również nie mam nic do Tadeusza, spotkałem się z Nim osobiście i uważam Go za miłgego gościa - było miło i dobrze się nam rozmaiwało. Problemem dla wielu tutaj jest fakt, że On pisze prosto z mostu i nie owija w bawełnę, a to się nie podoba.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-10-30 14:57
Gollum, i to mi się u Ciebie podoba, brawo!!!!
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-30 16:10
Hej Norbi ;-)
No cóż, nie lubię ściemy to chyba już zauważyłeś :-)
Nie należę też do klakierów :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-10-30 20:32
Gollum, dawno to zauważyłem, choć nie dawałem po sobie znać... ;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-30 20:48
Twój podpis to Lem - akurat Jego twórczość do mnie nie przemawia, poza paroma pozycjami, ale czy lubisz fantastykę czy to tylko cytat - dodam trafny :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-10-31 15:11
Gollum...
Uwielbiam fantastykę i filmy sf... A co do cytatu, to mam takie same zdanie co Ty.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 5) (296851 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill