www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 6) (296850 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-10-31 17:10

>Uwielbiam fantastykę...<


To tak jak ja, uwielbiam fantastykę. Ostatnio czytam (słucham) Gwiezdne Wojny - jest tego trochę, a nigdy nie czytałem.
Jedna z ostatnich książek które bardzo mi się spodobały to "Hayden War" - 6 części, szybka akcja i sporo się dzieje - super książka.
Teraz nieco odskoczylem od fantastyki i czytam 50 Twarzy Grey'a :-) Świetna książka i nie chodzi tu o "te" fragmenty, a jest ich sporo. Nie wiem o co tyle szumu, o to, żę są "te" fragmenty opisywane ze szczegółami - gdyby tak nie było to książka straciła by na wartości, trudno byłoby zrozumieć rozterki głónej bohaterki, a ma o czym rozmyślać i nad czym się zastanawiać - ta książka to nie tylko seks, tak naprawdę seks jest pobocznym tematem - jest dużo psychologii w tej książce - bardzo przyjemnie się ją czyta, jest lekko napisana.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-10-31 17:12
Czytając Was mam też takie samo zdanie co do cytatu.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-30 17:58
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-30 18:50
Próbujesz mnie obrazić czy wywołać awanturę?
Mam głęboko w dupie co myślisz choć nie podoba mi się to co piszesz i insynuujesz - ale to wolny kraj.
Ja mam informacje zgoła odmienne od Twoich wywodów i wygląda to zupełnie inaczej niż ty to przedstawiasz, pozwól, że sam będę oceniał ludzi i wybierał komu ufam, a komu nie.
Nie mam powodów, aby mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do Tadeusza.
Tyle w temacie.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-10-30 19:26
Ja mam też ... w poważaniu czy ci się podoba czy nie to co ja piszę.
A Twoje zdanie o oszczercy TP ma się tak jak kiedyś Twoja obrona J11.

Pozdrów wojtkak :-)))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-10-28 15:31

>WzK co w tym takiego superowego,że nie można dosadniej wyrazić swojej opinii,<


Ubolewam, że nie potrafisz odróżnić "dosadnego wyrażenia opinii" (sam to lubię) od zwykłego obrażania innych użytkowników. Także w ten zawoalowany sposób, np. posługując się kłamstwem. W swoim wcześniejszym wpisie wyraziłem swoją opinię, dostrzegając poprawę standardów kulturowych forum. Niewątpliwie związane to było także z usunięciem się w cień pewnego grona osób, które przodowały w niegodnym zachowaniu. Dlatego raz jeszcze wyrażam opinię uznania dla Administratorów za podjęte działania. A tak już zupełnie na marginesie, proszę napisz dlaczego zaczęłaś się czepiać Sylwestra? Obrażając go pisząc:

>a teraz jakby klakier moderatora. <


No cóż? Było ładnie i spokojnie dopóki "Kobietka" nie wróciła? Ech...............:-(
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-10-28 16:01
Nie, nie było łądnie i spokojnie - było dupowłastwo i wazeliniarstwo.

Co do zawoalowanego sposobu obrażania to akurat Tyjesteś w tym niedościgniony:
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-28 16:55
WzK, dlaczego gdy 11-stka pisze jak pisze udajesz ,że tego nie widzisz,a gdy ja napisałam to co zauważyłam tj wyraziłam czytelnie swoje zdanie sugerujesz,że mące spokoj?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-10-29 10:26

>WzK, dlaczego gdy 11-stka pisze jak pisze udajesz ,że tego nie widzisz,a gdy ja napisałam to co zauważyłam <


Odpowiedź jest bardzo prosta:
Otóż Ty Napisałaś do mnie ( wywołałaś mnie z nicku). Dlatego odpowiadam. Gdy Jola   napisze do mnie to też odpisuję. A z zasady nie wtrącam się w animozje/rozmowy innych. Prosta zasada: Nie moja kłótnia - nie moja sprawa.............
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-10-29 16:01
Nie chciało mi się szukać postów w których wtrącałeś się niejednokrotnie niw "wzywany do tablicy", ale długo nie trzeba było czekać na podobną sytuacją:
KLIK

Albo już całkiem oślepłem, albo co innego mi się wyświetla - jakoś nie widzę w poście Noribego wzmianki o tobie.
Wyraźnie zwraca się z zapytaniem do wielokropka, a ty musisz wrzucić swoje umoralniające 5gr - jak dla mnie ten post zupełnie przeczy twoim słowom.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-10-28 13:42
Jak widać nie przeglądasz dokładnie forum.
Zmieniło się narazie to, że nie doszło jeszcze do kłótni, ale sądzę, żę tylko kwestia czasu bo na forum są osby któe nie potrafią istnieć bez obrażania innych - przykład poniżej:

KLIK
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-28 15:50

>"Urwało" się obrażanie<


A to ciekawe:
KLIK[/i

Niestety na forum nadal przesiadują czerpiący zadowolenie z obrażania innych.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-29 21:16
Gollum gdybyś Ty to napisał może mógłbym czuć się obrażony ale ,ze to chora J11 to mnie to nie rusza.

ps. zupełnie inną sprawą jest brak reakcji Adminów, ja w każdym bądź razie nie zgłaszałem i nie mam zamiaru zgłaszać żadnego wpisu do usunięcia. 
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-29 22:07
Nie chodzi o to czy to Cię rusza czy nie, ale o fakt, że ci co obrażali nadal obrażają bo tacy już są. To jest forma reakcji na samotność - zwracanie na siebie uwagi.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-30 18:04
Nie tobie to oceniać. Nie znasz jej ani warunków czy też stanu i powodu takiej reakcji. Dlatego noe do Ciebie to nalezy.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-30 18:58
A kto mi zabroni ocaniać ludzi - ty?
Mam prawo ocaniać kogo chcę i w kategoriach jakie chcę. Wyniki oceny również są moim przywilejem bo to ja oceniam i ustanawiam kryteria - moje kryteria.

A warunki dla mnie nie są istotne, bo żadne warunki nie upoważniają do takiego traktowania innych.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-30 19:33
Ok. Panie moderatorze. :-)))
Tylko oceniać trzeba umieć i mieć chociaż minimalne wykształcenie i trochę taktu, aby inni brali na poważnie takie ocenianie.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-30 20:11
Żeby kogokolwiek ocenić nie jest potrzebne wykształcenie, a spostrzegawczość, umiejętność czytania ze zrobumieniem i analizowania otrzymanych informacji. Ocena może być dokonana na podstawie tego co ktoś sobą reprezentuje poprzez swoje wypowiedzi i sposób odnoszenia się do innych, sposób ich traktowania. I niejednokrotnie łątwiej jest kogoś ocenić właśnie na takim forum, tutaj nie ma barier, nie ma zahamowań bo jesteśmy anonimowi i z osób o wielosobowości wyłazi prawdziwe oblicze. Nawet po pijaku ludzie tak nie obnażają jak w necie.

Co do wykształcenia - hm... cóż, pozostaniesz nadal w nieświadomości, a skoro mowa o ocenianiu to zacznij od siebie zanim zaczniesz pouczać innych.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-31 17:21

> Żeby kogokolwiek ocenić nie jest potrzebne wykształcenie, a spostrzegawczość, umiejętność czytania ze zrobumieniem i analizowania otrzymanych informacji.


Już to zdanie w który wyjaśniasz kryteria swojej oceny innych powoduje ,że te oceny są psu na budę :-)
Mam nadzieje ,ze zrozumiesz jak przeczytasz co do Ciebie napisałem :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-31 17:59

>Mam nadzieje ,ze zrozumiesz jak przeczytasz co do Ciebie napisałem :-)<


Nie sądź innych według siebie - choć wcale się nie dziwię, że tak robisz, nie chcesz czuć się wyobcowany, gorszy :-)

To ty nie rozumiesz. Każdy ma prawo do oceny innego człowieka lug gada, nie jest potrzebne wykształcenie bo nie jest to ocena specjalistyczna, nie wydajemy zaświadczenia lekarskiego - ale widzę, ze masz z tym problem, problem ze zrozumieniem treści pisanej.
Poza tym przypominam - zacznij od siebie zanim zaczniesz pouczać innych.
Robisz dokładnie to samo co twój poplecznik - uczysz innych kultury, a sam postępując dokładnie tak samo, innych karcisz za zachowania któe sam przejawiasz.

KLIK

Co to jest jak nie ocena? I to jaka, nawet więcej rzeczowych opisów osobowości, ale tobie wolno, to ty oceniłeś więc nie jest to nic złego.
To tylko jeden z przykłądów.

Na tym kończę dyskusję zanim sprowadzisz mnie do swojego poziomu.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-31 18:44
Masz rację morderatorze . Ty wiesz najlepiej :-)) Pozostań z tym przekonaniem bo Ciebie ,żaden argument nie przekona.
Bujaj się i Trzym się     (gałęzi).
qurcze ktoś mi zmienia literki w poście,dopisuje i pisze zamiast mnie - to obrzydliwe.
;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-10-31 20:13
Wielokropek... Chyba masz jakieś halucynacje, widziałem, że źle z Tobą było od zawsze, tylko, że aż tak, to dopiero się dowiedziałem po tym twoim wpisie... Pytam: Czy coś brałeś lub piłeś???
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-10-31 20:31
Chłopie , wchodzisz tu po to aby obrażać innych?. Jeśli nie masz nic konkretnego i merytorycznego do dodania to odpuść sobie pisanie bzdur i wymyślone przez innych sensacyjne sny o forum i forumowiczach.
Również posmakowałeś w wazelinowaniu?
I nie wtrącaj się między wódkę a zakąskę bo se plecy podrapiesz. ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-02 14:04
Zdejmijcie ten wątek z pierwszej pozycji w kawiarence. Potraktujcie go jak każdy inny, tym bardziej, że już od jakiegoś czasu odbiega od tematu.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 14:39
Co proponujesz aby znalazło się na pierwszej pozycji forum może "miłe słowa" albo "pakt o nieagresji"? .
Dla mnie pozycjonowanie to bardzo dobry pomysł moderatorów i warto by się zastanowić jakie wątki w KAWIARENCE powinny być pozycjonowane.
A może trzeba założyć, zaproponować nowe tematy które nie będą odbiegały a w nich wszystkie wpisy na inny temat wycinać ;-)
A może wystarczy tych nowych poszukać w gąszczu już napisanych tematów?
a może bedzie tu jakaś kontynuacjia z ich Adminów strony?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-02 14:45
Niech na pierwszej pozycji zawsze będzie wątek, w którym aktualnie wypowiadają się forumowicze. Do niedawna tak było i jakoś nikomu to nie przeszkadzało.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-02 14:55
Obecność tego wątku na pierwszym, niewzruszalnym miejscu jest jak najbardziej wskazana. Niech ten wątek służy jako mocne "memento".
Tylko osobom nieprzestrzegającym zasad forum może on przeszkadzać. Nie tędy droga drodzy "wywrotowcy" :-))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-02 14:58
No tak i wszystko jasne. Po tylu latach na forum zostałam wywrotowcem. :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-11-02 15:04

>Po tylu latach na forum zostałam wywrotowcem. :-)<


:-) :-)) ;-))) :-)))) :-))))) :-)))))) itd.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 16:18

> Niech na pierwszej pozycji zawsze będzie wątek, w którym aktualnie wypowiadają się forumowicze. Do niedawna tak było i jakoś nikomu to nie przeszkadzało.



Nieprawda. Mi przeszkadzało zawsze !!!.
zapewne zaraz Gollum uzna to za atak na jego forumową sympatię
Od początku domagałem się Zrobienia takiego pod-forum w którym umieszczone by były wszystkie wątki rozrywkowe, przez co byłem atakowany jako ten który chce wyrzucić z forum tych co w nich piszą. Chyba wszyscy to pamiętają którzy wtedy pisali.
W mailach Admini forum zgadzali się ze mną ale nic nie robili. Teraz gdy jest możliwość pozycjonowania niech poszukają możliwości aby założyć pod-forum ROZRYWKA i umieścić tam wszystkie tego typu wątki łącznie z Humorem.
Proszę to potraktować jako propozycję która według mnie poprawi czytelność Kawiarenki a nie jak atak na któregokolwiek z forumowiczów.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 16:31

>zapewne zaraz Gollum uzna to za atak na jego forumową sympatię<


CZyżbyś był zazdrosny? Wybacz, ale nie gustuję w chłopcach.

A teraz co do forum i postów.
A jak ty sobie wyobrażasz inaczej, żę co, stałe miejsce wątków? Wszystkich? Po pewnym czasie musiałbyś szukać wątku nawet tego aktywnego na kolejnych stronach, musiałbyś przelatywać wszystkie strony, aby się dowiedzieć czy aby ktoś nie napisał w wątku na 60-tej stronie - paranoja.

Nawet tworząc nowe podforum w któym byłyby wątki o tematyce rozrywkowej to też musiałby wątek z najnowszym wpisem znajdować się na samej górze strony. Tak jest na wszyskich (przynajniej na tych na któych bywam i bywałem) forach. Podpięte są wątki o najczęściej omawianych sprawach/problemach/poruszanych tematach.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 17:04
:-)

Wracając do forum.
Jestem tylko użytkownikiem nie znawcą budowy forum.

to tak jak napisałeś o tych innych forach: jedni chcą nowe wpisy na początku inni na końcu.
Tutaj pozycjonowanie to w/g mnie rewolucyjna i nowa zmiana.
Stałe miejsce tematu czy wątku pozwala podkreślić co jest w danym miejscu ważne. Bo można pozycjonować np KUCHNIA i wtedy wiesz, że to temat główny tego miejsca i przepisu na knedle jakiegoś forumowicza możesz szukać w nim.
Można takich tematów pozycjonować więcej i wtedy każdy nowy temat będzie pod pozycjami a nie na pierwszym miejscu reklama jakiś np podpasek.
Gdy jakiś temat nowy będzie wzbudzał zainteresowanie innych znajdzie się na pierwszym miejscu pod pozycjonowanymi.
Zrozumiałeś czy mam dalej wyjaśniać?
Oczywiście cały czas moje wypowiedzi dotyczą Kawiarenki
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 17:37
I to są główne tamty - tak masz na pierwszej stronie.
Jest to forum ogólnotematyczne - podforum KAWIARENK i w niej wątki o nadawanych tytułach przez założyciela wątku. Nie można podpinać wątku np. KUCHNIA - za jakis czas może się okazać, że nikt tam nie pisze i po co ma wisieć jako pierwszy.
Zakłądając że będzie tych wątkuw ze 40 - będziesz biegał po stronach patrzeć gdzie kto coś napisał?
Teraz są zatytułowane wątki - to wina nas wszystkich, ze nie trzymamy się wybranego tematu i w każdym z wątków bez względu na tytuł piszemy o wszystkim - nawet gdyby były podpięte nadal by tak było - nic by się nie zmieniło,

Układ czy najnowszy wpis na początku wątku czy na końcu ustala sam użytkownik w odpowiendich opcjach w ustawieniach forum dostępnych dla usera.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 17:52
Ok. Ale chcę Ci uzmysłowić ,że jedna złośliwa osoba można zniszczyć forum tak jak wtedy gdy zaczęły się ataki z wpisywaniem obcojęzycznych tematów i tylko one były widoczne na Kawiarence.
Piszemy cały czas o Kawiarence nie o całym forum.niepełnosprawni.pl
Tylko tak się składa,ze na całym forum jest tyle wpisów w roku, co na Kawiarence w jeden dzień(tak jak dzisiaj) a odpowiedzi moderatorów wcale choć temat główny nazywa się
Porady Centrum INTEGRACJI
Zadaj pytanie specjalistom z Centrum INTEGRACJI
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 17:59
Nieważne jak będzie skonstuowane forum czy tak jak jest, czy na sztywno podpięte wątki - jak będzie atak to i tak rozwali forum. Akurat ataki tego typu jakie były tutaj to nic w porónaniu z atakami które powodują, że forum przestaje finkcjonować.
Nawet jak podepniesz wątek to takie ataki zaczną siać swoje posty w tychże podpiętych i zaglądając tam będziesz miał same posty z linkami.
NIe ma złotego środka i właśnie po to są potrzebni moderatorzy.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 18:02
I tu przyznaję w tej sprawie całkowicie rację.
Moderatorzy są od porządku na forum
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 15:01
A dlaczego znowu startujesz z pozycji napastnika?
Czy Lidian coś wspominałą o innym przypiętym wątku? Nie zauważyłem - napisałą tylko, aby zdjąć ten wątek i jestm tego samego zdania bo temat powinien być przypięty kiedy była w nim dyskusja z moderatorami, a teraz - jakoś nie widzę ich wypowiedzi, nie widzę również propozycji zmian - temat jest martwy i nie powinien wisieć jako podpięty.

Nie powinno też być żadnych podpiętych w tym podforum - układ tego forum nie sprzyja przypinaniu - staje się jeszcze mniej czytelny niż jest.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-02 15:06

>temat jest martwy i nie powinien wisieć jako podpięty.


<
Jak widać na załączonym wyżej obrazku nie jest martwy bo się w nim wypowiadasz.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 15:21
Człowieku - czytaj ze zrozumieniem.
Martwy jeśłi chodzi o temat przewodni, wypowiedzi nie mają nic wspólnego z porpozycjami zmian. Moderatorzy też nic tu nie wnoszą bo się nie odzywają.
Nie napisałme, że wątek jest martwy, ale temat jest martwy - to zasadnicza różnica.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-02 15:41

>Nie napisałme, że wątek jest martwy, ale temat jest martwy - to zasadnicza różnica. <


Z braku argumentów rozpocząłeś szukać "dziury w całym".
Wszak temat i wątek są tożsame a że moderatorzy od jakiegoś czasu nie pisują to nad tym też ubolewam.
Ale może mój wpis kogoś z Administracji zdopinguje ?
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-02 15:54

>Ale może mój wpis kogoś z Administracji zdopinguje ?<


No tak, w kóncu jesteś tu najważniejsz więc powinno to ich zmotywować.

Niby po bo mieliby tu pisać - temat dawno został wyczrpany, zostały wyjaśnione ograniczone możłiwości zmian na forum z powodu pracy na danym silniku.
Moderatorzy, a tym bardziej administratorzy nie mają obowiązku wypowiadania się na forum - ich obowiązkiem jest utrzymywanie forum w odpowiedniej, sprawnej kondycji i dbanie o porządek na forum.

I znowu kłąnia się czytanie ze zrozumieniem.
Napisałem wyraźnie:

>nie widzę również propozycji zmian - temat jest martwy i nie powinien wisieć jako podpięty.<


I nadal uważam, że temat jest martwy.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-02 18:49 Zmieniony 2017-11-10 16:58
W z K daj sobie z nimi spokój: jeden wart drugiego. Te posty Gol. i krop. to takie: "przyganiał kocioł garnkowi" :-(  No i oczywiście "cudowna" Lidian ;-) to "trójca", która uważa, że "prawo MUSI być po ich stronie" ;-) Oni (dodam do tego w-cecię) uważają, że jak im się coś - ktoś nie podoba - ma inne zdanie to jest fe i Admin musi, no musi go zbanować. Jak oni plują, ubliżają, mącą itd. to jest o.k. a Admin be, bo ośmielił się np. takiej Lidce poprawić post, w którym obraża innych (co jest normalne na innych forach). Admin też jest be, bo zbanował Gol. itd. Sam wiesz o co chodzi. Ciekawe, że ja nie przeżywałam tak jak oni bana :-)
Ubliżają innym od ps. chorych, ale ich posty świadczą właśnie o tym, że cierpią na tę chorobę :-(

Fakt:postów przybyło tyle tylko, że z wzajemnymi obelgami :-(
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-02 19:18
Napisała wszechwiedząca, łągodna nikogo nie obrażająca jola.
Żal ci dupę ściska, ze my ze sobą piszemy, a z tobą nie - cóż każdy otrzymuje to na co załuguje - czasami jest sprawiedliwie. Przemawia przez cieib gorycz, lista chętnych zamienić z tobą zdanie jest coraz krótsza.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-11-02 16:08
W tym przypadku jestem za tobą, Gollum i za propozycją Lidian, także nie widzę aby władze tego forum kontynuowały temat omawianego wątku... I także uważam że to forum jest niedostosowane do wymogów ON, innym słowy nie spełnia standardów aby było to forum dla niepełnosprawnych...
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 16:16
Hej Norbi.
Samo założenie, że odpowiedź jest bezpośrednio pod postem jest błędem, to widać na tym forum idealnie. Posty z nowszą datą wiszą wyżej niejednokrotnie niż posty stare - ciężko ogranąć jak się zajrzy po przerwie - masło maślane :-)

To jest jedyne takie forum z jakim się do tej pory spotkałem - chodzi mi o sposób "umiejscownienia" postów/odpowiedzi. Najczęstrzą formą jest najnowszy postjest na samym końcu wątku, ale są fora któe dla wygody userów mają w opcjach możliwość zmiany, że ostatni post (najnowszy) jest jako pierwszy - jedno i drugie rozwiązanie ma swoich zwolenników i przeciwników - jedno jest pewne - jest zachowana chronologia wypowiediz przez co dany wątek staje się czytelniejszy i przejrzystrzy. Są odpowiednie przyciski [CYTUJ] i możemy wówczas odpowiedzieć komuś z kilku/nastu/... postó wcześniej i będzie on wiedział, ze tyczy się ta odpowiedź bezpośrednio jego wypowiedzi.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 16:33
A jeśli nie zacytuje o wychodzi masło maślane gdy ktoś odpowie na wpis z przed miesiąca. Tutaj : Są powiadomienia na stronie głównej ,że ktoś odpowiedział na kogoś wpis. Szczególnie to widzę gdy prze loguję się na wcześniejszy nick.
Mi nie podobają się takie fora jak opisujesz i "meczę" się gdy mam coś odszukać gdy temat był  omawiany wcześniej.
A więc nie ma co ustawiać się w pozycji atakuj gdy omawiane są na spokojnie sprawy dotyczące forum.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 16:48
Na tego typu forach możesz szukać według daty, są odpowiedzi poukłądane zgodnie z datą kiedy była odpowiedź w danym wątku, a tutaj jak już pisałem taka odpowiedź może być gdzieś w środku.
Na forach jest coś takiego jak śledzenie wątku i również otrzymujesz powiadomienia o odpowiedzi w danym temacie - wystarczy raz kliknąć i powiadomienia przychodż na PW.

Jak wspomniałem - gdyby nie było tak, że nowy wpis winduje wątek na początek to trzeba by było przeglądać całe forum w poszukiwaniu nowych wpisów.
Nie zawsze ktoś odpowiada bezpośrednio nam i wówczas powiadomienia nie otrzymasz.
Czasem ktoś coś ciekawego napisze w wątku na 25 stronie i tego nie przeczytasz - nie otrzymasz powiadomienia, a nie sądzę, abyś przeglądał wszystkie strony za każdym razem jak się tu logujesz.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 17:14 Zmieniony 2017-11-02 18:05
Gollum udowodnię Ci że znajdziesz wpis choćby był ukryty gdzieś na początku tematu i nie będzie to dla Ciebie trudne.

Tu mnie denerwowało że jeśli miałeś ustawione dziesięć tematów na stronie a te dziesięć pozycji zajmowało nawet w tytule rozrywka to gdy weszła osoba która w tych dziesięciu rozrywkach wpisała jedną literkę to windowała temat na pierwsze miejsce.
I wtedy gdy otwierałeś Kawiarenkę to miałeś dziesięć rozrywek na pierwszej stronie inne ciekawsze,ważniejsze na drugiej.
Teraz ustawiłem sobie 100 tematów na stronie a w każdym temacie 200 postów ;-) i ogarniam wszystko.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 17:40
Nie ma czegoś takiego jak najważniejszy temat na forum ogólnotematycznym.
Dla ciebie będą to aktualności, dla innego PORADNIK
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 18:07
Gollum my dyskutujemy tu o KAWIARENKA  nie o całości forum.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 6) (296850 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill