www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 660) (7139995 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-02 14:06
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny lecz ciepły listopadowy czwartek,zapraszam napopołudniową kawę ze śmietanką i cukrem,choć sam pije ze względu na cukrzyce bez cukru.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-02 14:10
Witaj. :-) Chętnie, ale bez śmietanki i bez cukru. :-))))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-03 09:53
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny i ciepły listopadowy piątek,zapraszam na poranną kawę.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-03 10:03
Zazwyczaj kawę wypijam pierwszą  ok11godz dzisiaj wyjątkowo jestem już po  śniadaniu. Ale na kawę zawsze jest czas a jako deser mam herbatniki petibery .
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-03 10:38
Serwus :-)
A ja do dzisiejszej kawy mam lody o smaku Adwocat oby żylaste nie były :-)))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-03 16:34
Jesteś prawdziwym z dziada pradziada Kaszubem? Czy się jeszcze na nich nie poznałam?
Wiesz W z K, dziadek mojego obecnego męża, prawdziwy Kaszub, opowiadał o przeszłości, zwłaszcza o... czasach II wojny światowej i roli Kaszubów :-( Podobnie jak Ślązaków :-(

Nie zmienia to faktu, że zrobili na mnie dobre wrażenie i są dla mnie b. mili.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-11-03 17:23
Pokaż im forum i jacy tu są mili ludzie dla Ciebie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-03 17:48 Zmieniony 2017-11-03 17:51

>Jesteś prawdziwym z dziada pradziada Kaszubem? <


Tak,- jak tylko udało mi się w urzędach wyszperać to od wielu pokoleń przodkowie z tej ziemi się wywodzą. Zresztą mam nazwisko stąd się wywodzące i nie występujące w innych regionach kraju. Trochę rodzin w Niemczech też nosi to nazwisko. Jest taka strona w necie gdzie można sobie sprawdzić skąd nazwisko się wywodzi i gdzie występuje.

>Wiesz W z K, dziadek mojego obecnego męża, prawdziwy Kaszub,<


Hmmm.... Jeszcze się krewniakiem okaże :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-04 12:00
:-) W życiu wszystko jest możliwe:) Może mieszkamy blisko, może się spotkaliśmy :-) Coś, kiedyś, gdzieś czytałam, że mieszkasz koło czy w Wejherowie :-) Czyli do mnie rzut beretem ;-)
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-11-04 12:34
Witam wszystkich serdecznie w słoneczną listopadową sobotę,zapraszam na kawę ze śmietanką i cukrem.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-06 08:26 Zmieniony 2017-11-06 08:35
Ja wstawiam czajnik z gwizdkiem aby obudzić Was na dzień dobry a Sylwestra aby miał czym zalać kawkę po turecku .
sylwester cukier dla siebie i tych co słodzą zostawiam w cukierniczce .
;-)

https://www.youtube.com/watch?v=V3g7adB6HlU
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-06 14:39
Witam wszystkich serdecznie,do południa była słoneczna i ciepła pogoda,lecz teraz jest niebo zachmurzone i jest chłono ale mamy listopad i jesień a nie lato,zapraszam na popołudniową kawę ze śmietanką cukrem i słodyczami oraz odrobiną naleweczki dla poprawy nastroju.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-08 10:14 Zmieniony 2017-11-08 10:17
Czas obudzić motyla . Sylwek ! gdzie kawa? ;-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-08 13:05
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny listopadowy dzień,jest w miare ciepło jak na te pore roku,zapraszam na południową kawę ze śmietanką z cukrem i słodyczami oraz odrobiną swojskiej naleweczki dla poprawy nastroju.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-11-08 18:37
Nalewka wskazana w wz. z"ciemnym dniem" :-(
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-09 14:48
Motyl jeszcze śpi?
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-12 09:25
Witam w piękną słoneczną listopadową niedziele,zapraszam naporanną kawę ze śmietanką i cukrem oraz ze słodyczami.
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-13 14:35
Wczoraj nie wypiłem to sobie z niej  dzisiaj mrożoną  kawę zrobię i lody na dokładkę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-14 12:56
Witajcie. :-) Przyniosłam do kawy rogaliki z serem.
Zawiodłam się na poznaniakach, bo do dziś żadnego Marcińskiego rogala nie podrzucili do kawiarenki. Nawet okruszka. Sami wszystko zjedli. :-)
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-14 14:49
Oj, oj grzeszysz kobieto !!! sama zjadła i udaje że nie widziała poczęstunku w temacie Nowi... aby nie było na Nią
;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-14 14:55
W innych wątkach zwykle się nie częstujemy rogalikami więc nie zauważyłam. :-)
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-14 15:04
Nowy jestem to nie wiem gdzie zazwyczaj tu się baluje
;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-14 15:06 Zmieniony 2017-11-14 15:09
Tak samo nowy jak wszystkie Twoje poprzednie niki. :-)

PS Mówiłam o rogalach w naszej kawiarence, a nie na forum. :-)
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-14 15:10
Ty to nie potrafisz być dyskretna. Musisz chlapać jęzorem na prawo i lewo jak nie powiem... co.
J23 to był wzór do naśladowania a Ty naśladujesz ten niższy nic nie warty numer. 
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-14 15:17
Na forum szukasz dyskrecji? Tu wszyscy wiedzą ile masz ników. :-)
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-14 15:26
Ciekawe? Dlaczego plotki rozpowszechniasz i zdradzasz tajemnice korespondencji? No może nie korespondencji. Ale ....
       Chyba zamówię catering tylko ciiiii bo zawsze mówię że to ja ugotowałem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-14 15:37
Dlaczego tak o mnie mówisz? Czy chcesz mnie sprowokować? Nie uda Ci się. Więcej nie odpowiem na Twoje posty. Nie ma sensu.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-14 19:14
No to wszystko jasne! Moderatorem jest w-zeta, kropek albo Norbi - niestety![b/]
"kropek" napisał słowo w słowo, które ja napisałam zgłaszając jego posty. Co ciekawe Adminom to powiewa :-( Gratuluję Rogalowi "lubienia" :-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-14 19:26
Napisałaś słowo, a Kropek je powtórzył słowo w słowo???
Moderatorów szukaj w osobach, które Twoje posty poprawiają, kasując/czyszcząc  Twoje wyrażenia typu 'cham' aż OSIEM DNI później. Pewnie dlatego, że dostałabyś bana?
Więc głupot raczej nie opowiadaj! Podziękuj moderatorowi i powiedz, że ingerencja na poważnie w cudze posty jest nadużyciem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-14 19:32

>ingerencja na poważnie w cudze posty jest nadużyciem. .<


Wuzetko proszę powiedz mi co to znaczy "na poważnie", bo w moim poście ktoś "grzebał" . Już o tym pisałam.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-14 19:36
Na poważnie, bo przypomniało mi się, że u siebie  'na czasie; kiedyś na czerwono dopisywałam znajomemu żartobliwe uwagi, albo kasowałam, gdy komuś się zdarzyło użyć brzydkiego słowa. :-) Pisałam na czerwono w sposób widoczny. Tu moderator nie zaznacza w żaden sposób swojej ingerencji. Napisałby chociaż w nawiasie na czerwono "(cenzura- mod.)"
A to, co robi to na poważnie robi, bo żarty to nie są..
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-14 19:45
Dzięki Wuzetko. O to mi chodziło. Tak jest uczciwie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-14 20:03
Ingerencja nie wiem czyja, ale jednak:
Zdanie w poście:
… "Admin też jest be, bo zbanował chama Gol."  ....i dalej treść...(2017-11-02 18:49 )

Post został napisany 2017-11-02 18:49 Zmieniony 2017-11-10 16:58 usunięto wyraz 'chama'

Edycja przez użytkownika jest niemożliwa po 8 dniach, a więc?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-14 20:14
Ktoś zmienia sens niektórych postów poprzez wycinanie niektórych słów. To jest nieuczciwe. Dostałam wiadomość od moderatora, że mój post został skasowany bo w nim było coś co jemu się nie podobało. Zaznaczam, że nie było wulgaryzmu tylko tekst niezgodny z poglądami moderatora.

Proszę Cię Wuzetko powiedz mi jeszcze czy moderator lub admin mają wgląd w prywatną korespondencję?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-14 20:17
Mogę tylko mówić o forum typu fora.pl. Tam nie widać prywatnej korespondencji. Tu nie mam pojęcia....
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-11-14 20:19
Dzięki za odpowiedź. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-14 20:20
Moderatorzy - w zależności jakie otrzymali uprawnienia.
Administracja - tak, ma możłiwość - to w razie potrzeby - policja itp.
Poza tym forum nie jest szyfrowane więc ktoś jak chce i ma narzędzia i umiejętności może w dość prosty sposób odczytać haslo logowania i wówczas ma dostęp do PW
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-14 20:22
W takim razie upewniłam się , że dobrze robię kasując co jakiś czas korespondencję. Dzięki. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-14 20:33 Zmieniony 2017-11-14 20:38
Tak, dobrze, ale istotne wiadomości należy kopiować, nie kopiuj/wklej tylko robimy zrzut ekranu i zapisujemy jako obra - mamy wówczas w razie czego dowód/potwierdzenie i pewność, żę to z forum, a nie spreparowany tekst.

I dodam, mod/admin ma prawo do zmiany postów, ale tak, aby nie zmieniały one sensu wypowiedzi co ma miejsce tutaj. Poza tym powinna być informacja o ingerencji moda, powinno być jasno zaznaczone miejsce które zostało zmienione, powinna być też umieszczona jasna informacja dlaczego zostały wprowadzone zmiany - nie tylko dla usera, ale ogólnie dla wszystkich forumowiczów.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-14 20:45
Wrócę jeszcze do prywatnej korespondencji. Kasuję żeby jakiś wścibski cham nie mógł czytać co przeżywam czy co czuję. Zarówno ja jak i osoba, która mi zaufała i pisze o sobie. A widzę, że tu na forum są też tacy, którzy prywatne sprawy innych co jakiś czas lubią wywlekać. Dlatego lepiej się zabezpieczyć.
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-14 20:57
Skoro widzisz to oznacza że z nimi korespondujesz- czyli grasz w tej samej orkiestrze?
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-14 20:35
Ja nie słyszałem aby ludzie postępujący zgodnie z etyką i prawem musieli kasować swoją korespondencje. Zazwyczaj gdy ktoś mataczy pròbuje tak ukryć swoje czyny.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-14 20:56
Bredzisz.
W prywatnych wiadomościach ludzie piszą swoje prywatne niejednokrotnie poufne informacje, informacje o swoim stanie zdrowia, tzw. dane wrażliwe i może, a nawet ma prawo bać się o ich poufność/bezpieczeństwo - trzeba dużego zaufania, aby komuś takie informacje powierzyć.

Trzeba być kimś twojego pokroju, abyw ten sposób pisać. Nadal mataczysz, prowokujesz i bez względu na nick z któego piszesz. Zmiana nicka nie zmienia osobowości.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-14 21:06
Wszystko co napisałeś o prywatnych korespondencjach to prawda.
Ale poniżej to oszczerstwo.
Czy gollum.bis to inny charakter. Sztuczna postać?
To czemu piszesz takie bzdury? Rycerzu?
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-14 21:25
Ja się nigdy nie ukrywałem pod innym nick'iem - każdy mój nowy był zawsze powiązany z Gollumem, nie ukrywałem się udając kogoś innego, nowego w przeciwieństwie do ciebie więc porónanie mocno chybione.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2017-11-14 22:23
Krótka informacja praktyczna: moderatorzy nie mają (nie mieli) uprawnień do zaglądania na PW.

Wiele, wiele lat temu - chyba koło 2008 roku - pytałam moderatora, bo ktoś, kogo już na tym forum nie ma, wysłał mi tę samą wiadomość z dwóch różnych kont i chciałam się upewnić, czy nie mam do czynienia z jakąś dziwną awarią. Potwierdził, że nie ma dostępu do PW, ale że żadnych awarii nie było, więc skoro tak wiadomości przyszły, to najwyraźniej tak zostały wysłane i on nic więcej o tym nie wie.

(Sprawa miała przebieg klasyczny: użytkownik miał po prostu świadomie dwa równoległe pseudonimy, do czego się po latach nawet przyznał.)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-14 22:36
Dlatego napisałem, żę moderatora w zależności od uprawnień - jeśłi administrator nadałby mu takowe miałby dostęp. Administrator również może zmienić sobie podpis na Moderator :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2017-11-14 22:45
Rozumiem / wiem.

Dodawałam tylko posiadane informacje do dyskusji.

Wprawdzie wielkie niepokoje o to, że ktoś czyta PW użytkowników wydają mi się jednak trochę przesadzone (komuż tak strasznie miałoby zależeć na naszych danych z małego, pokątnego forum?) ale to już insza inszość. Każdy tak się zachowuje w sieci i podejmuje takie środki ostrożności, jak uważa za słuszne, bo - jak słusznie zauważyłeś - pozyskanie takich informacji jest technicznie możliwe. :-)
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-14 22:56
Ale oskarżanie moderatorów o takie prakyyki według mnie jest pomòwieniem?
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2017-11-14 23:20 Zmieniony 2017-11-14 23:22
Tylko że tu nie mamy do czynienia z "oskarżeniem" a z pytaniem "czy mogą".

Pani na poczcie albo listonosz może przeczytać moją pocztówkę do rodziny - bo ta forma komunikacji nie jest poufna. W przypadku wiadomości w internecie, to czy masz do czynienia z "pocztówką" (korespondencją otwartą) czy z "listem w kopercie" (korespondencją poufną - objętą tajemnicą) zależy od środków technicznych użytych do zabezpieczenia (lub ich braku) / od uprawnień administratorów i moderatorów.

Insza inszość że ja akurat myślę sobie tak: wszystko co jest w internecie należy uważać za z zasady publicznie dostępne. A zatem jeśli chce się mieć naprawdę pewność, że nikt nie będzie czegoś tam czytał czy czegoś ujawniał, to się tego nie przekazuje przez internet. A w zakresie tego, co się już przez internet przekazało, obawy warto mieć realistyczne. Ja np. nie obawiam się ujawnienia informacji udostępnionych na PW przez administrację - owszem, są np. ludzie na tym forum, którzy mnie znają z imienia i nazwiska (i wolałabym, żeby nie wszyscy mnie tak znali), ale nie mam obaw, że administrator czy moderator chciałby taką informację wygrzebać z PW. Bo nie widzę w tym sensu - komu i po co miałoby się chcieć?

Głównym ograniczeniem takich działań jest nawet nie technika, tylko stosunek wysiłku do zysku. Są naprawdę ciekawsze rzeczy, które można z internetów ludziom wygrzebać niż ich tożsamość na pokątnym forum.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 660) (7139995 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill