www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 69) (1282720 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-24 20:23
Jak miło, że się odezwałeś. :-)))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-24 20:32
To oczywista oczywistość, nie mógłbym sobie odmówić tej przyjeności :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-24 20:43
To uśmiecham się do Ciebie jeszcze raz. :-)))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-24 20:54
Jedwabiście się uśmiechasz :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-24 21:05
:-)))))))))
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-25 11:42
Dobrze,że wróciliście,mam nadzieję że dotrą inni tworzący lekkość tego forum, humor, dygresję,dobra zmiana nie zawsze jest dobra zmianą, pisanie postów pod linijkę nic dobrego nie wnosi, lepiej kupić sobie gazetę,tam też artykuły przechodzą przez parę rąk nim dojdą do czytelników.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-25 12:57
Kobietko miło Cię tutaj znów spotkać. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-25 15:04
Przy okazji pozdrawiam.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-10-25 15:55
Również pozdrawiam Kobietko. :-)))
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-11-07 13:41
Też od pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-25 17:53
Hej.
Dobrze Cię widzieć, dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy osamotnieni w takim myśleniu.
Cenzura (dosłowna) nigdy nie była dobra. Czasy się zmieniły, nasze oczekiwania również - ale wazeliniarstwo zawsze pozostanie wazeliniarstewm :D pozostawiając nieprzyjemny smak/nalot na języku :D
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-10-27 07:49
Czy nadchodzą takie czasy, że powoli zaczniemy stosować autocenzurę?
Stęsknieni wrócili na łono forum i fajnie. Machanko powitalne:)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-10-27 09:14
Witaj. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-28 14:01
Dziś imieniny Tadeusza. Życzmy wszystkim zaglądającym tu Tadeuszom wszystkiego najlepszego. Szczególne życzenia wszelkiej pomyślności przesyłam dla Tadeusza P. :-)))))))
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-29 19:57
Lidian,gollum....i inni.co zmieniło się na forum przez ostatnie cztery miesiące?Nie pytam o wszędobylskie wazeliniars two bo ono jest zwielokrotnione(moim zdaniem), nadal są tacy, których postów moderator nie widzi (11),a innych pewnien kaznodzieja goni z rozchybotanym kropidłem bo powiedzieli coś nie po jego myśli.Wiec co się zmieniło?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-10-29 21:34
Moderator niektórych lubi bardziej, innych mniej i to widać.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-10-29 22:37
Też mnie długo nie było, o wazeliniarstwie wspominałem i tylko jak to opisałaś zostało zwielokrotnione :-)
Poza wzmożonym dupowłastwem nie zmieniło się nic :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-01 17:35
Tak by się chciało słyszeć na forum więcej miłych słów, ale niestety .............

Pozdrawiam wszystkich . :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-01 20:47
Byłoby tak gdyby nie było na forum mącących którzy czerpią najwyraźniej energię z czyjejś frustracji
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-01 21:07
To są zwykle zakompleksieni ludzie nie radzący sobie z własnymi problemami. Muszą się wyładować na innych żeby się dowartościować.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-01 21:54

>  Autor lidian Dodany 2017-11-01 17:35
> Tak by się chciało słyszeć na forum więcej miłych słów, ale niestety .............
> Pozdrawiam wszystkich . :-)


a co czytamy w tych czterech wpisach powyżej? ja nic miłego nie widzę oprócz emotikona?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-01 23:04
To Ty się przełam i powiedz wreszcie coś miłego. :-)

Dobrej nocy wszystkim. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 10:00 Zmieniony 2017-11-02 10:19
Cześć Liduś.
Szkoda słów, nie ma sensu odpowiadać na zaczepki/prowokacje.
Nikt normalny nie widzi nic złego w życzeniach i pozdrowieniach - takie zachowanie mówi samo za siebie :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 11:06
Ok. wróciliście na forum żeby warczeć na innych ?  Wazelinujcie sobie nawzajem Tylko nie gryźcie innych "swoimi miłymi słówkami". Nie twórzcie fałszywego obrazu że Wam chodzi o to aby miło wszystkim bo wy tylko chcecie aby wam było miło. Wyciągając spory nie poprawi się atmosfery.
Gollum nie warcz, nie gryź lepiej opowiedz o czym dyskutuje się na innych forach w których bierzesz udział lub administrujesz?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-02 11:48
Wielokropek ja na to nic nie poradzę, że miłe słowa traktujesz jak "ugryzienie". :-))))))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 12:16

> To są zwykle zakompleksieni ludzie nie radzący sobie z własnymi problemami. Muszą się wyładować na innych żeby się dowartościować.


Dla kogo to ma być miłe ? Komu ma poprawić nastrój, zmniejszyć ból ? Kogo to ma zmobilizować do walki o swoje zdrowie?

Zrób tak podkreśl swój nick kliknij na posty , następnie zaznacz -pokaż treść- i kliknij znajdź
i poczytaj z wielką uwagą i przeanalizuj je.

Nie traktuje żadnych wpisów z miłymi słowami jako "ugryzienia" gdy są miłymi dla innych. O mnie nie musisz się troskać zadbaj o swoje widzenie innych.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 12:44

>Zrób tak podkreśl swój nick kliknij na posty , następnie zaznacz -pokaż treść- i kliknij znajdź


i poczytaj z wielką uwagą i przeanalizuj je.<

Już niejednokrotnie pisałem, ale napiszę jeszcze raz - zacznij od siebie, poczytaj swoje prowokujące posty, przyjrzyj się włąsnemu postępowaniu zanim od innych zaczniesz wymagać.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 13:06
Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, nikogo nie obrażam kto na to nie zasługuje. W żadnym wpisie do ciebie nie starałem się ciebie obrazić może w tym wpisie gdzie Ciebie napisałem z małej litery a jedynie wyjaśnić to czego nie wiedziałeś albo miałeś nieprawdziwe wiadomości.
Ale nic na siłę - wierz sobie komu chcesz- tylko nie ogłaszaj ich jako prawdziwe gdy takie nie są.
Najnowszy przykład Twojego obrażania innych- to z przedszkolną wiedzą- bo co Ty możesz wiedzieć na temat wiedzy innych. Pisz o sobie nie o innych.
A to ,ze komuś(Lidian) napisałem aby przeanalizowała swoje wpisy nie jest obrażaniem i nie musisz tu odgrywać Zawiszy Czarnego.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-02 11:10

>Byłoby tak gdyby nie było na forum mącących którzy czerpią najwyraźniej energię z czyjejś frustracji <


Dziękuję i bardzo dobrze  Gollum, że to wreszcie napisałeś. Napisałeś coś ważnego o sobie, o czym pozostali już od dawna wiedzą. Ale taka samokrytyka jest zawsze doceniana i mile widziana........ Widzę,- zmieniasz się na lepsze.......... :-) Masz mój doping :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 12:46
ty jak widzę zatrzymałeś się na poziomie przedszkola - nic się nie zmieniło. Tego typu zagrywki stosują dzieci 3-5 letnie - "jak mnie nazwałeś tak się nazwałeś" :D

Żenua
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-02 13:02

>ty jak widzę zatrzymałeś się na poziomie przedszkola - nic się nie zmieniło.<


Hmmm.... Zaledwie cztery zdania prawdy o Tobie i tak cię to z równowagi wyprowadziło? Ech.............
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 13:05 Zmieniony 2017-11-02 13:09
Jak widzę masz problem z postrzeganiem, zrozumieniem i oceną.
Ja w tym zdaniu nie widzę ani krzty uniesienia - ale jeśłi ci z taką myślą lżej... :D

Jeszcze jedno - tak z czytaj ciekawości - gdzi podziałeś swoje zasady?

W - Z napisał:

>A z zasady nie wtrącam się w animozje/rozmowy innych. Prosta zasada:  Nie moja kłótnia - nie moja sprawa<

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-02 14:12

>Ja w tym zdaniu nie widzę ani krzty uniesienia - ale jeśłi ci z taką myślą lżej... :D,


Nic nie napisałem o uniesieniu. Proszę czytaj ze zrozumieniem. Natomiast pośrednio dałem ci do zrozumienia, że prawda cię poddenerwowała co wywołało twoją pisaną  reakcję.
A tak poza tym:

>Jeszcze jedno - tak z czytaj ciekawości - gdzi podziałeś swoje zasady?<


Własne zasady tylko ja sam ustalam i tobie nic do tego. Kto jak kto, ale ty z pewnością nie będziesz ustalał mi zasad ani dyktował zachowań.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 14:53
No dobra, bo widzę, że naprawdę masz problem ze zrozumieniem o czym się pisze, brakiem zrozumienia sensu napisanych zdań.
Więc zapytam inaczej (bo dla mnie uniesienie to to samo co wyprowadzenie z równowagi) - wyjaśnij mi w takim razie co wskazuje w tym zdaniu na wyprowadzenie z równowagi? Ja nie dostrzegam tam nic co na to by wskazywało.

A teraz zasady:

>Własne zasady tylko ja sam ustalam i tobie nic do tego. Kto jak kto, ale ty z pewnością nie będziesz ustalał mi zasad ani dyktował zachowań.<


I tym właśnie zdaniem pokazałeś swoje zakłamanie, swoją obłudę - zasady po to ustalamy (my sami czy ktokolwiek inny) aby dostosować do nich zachowanie, a nie na odwrót - ty jesteś właśnie przykładem typa który dostosowuje swoje zasady do zachowania - ty w zależności od sytuacji ustalasz zasady na bierząco, tak aby pasowały do aktualnego zachowania.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-02 15:00

>widzę, że naprawdę masz problem ze zrozumieniem o czym się pisze<


Sam nie rozumiesz a innym zarzucasz. Ech..........

>który dostosowuje swoje zasady do zachowania - ty w zależności od sytuacji ustalasz zasady na bierząco, tak aby pasowały do aktualnego zachowania. <


Raz jeszcze podkreślę, że swoje zasady, standardy zachowań wyłącznie sam ustalam i tobie nic do tego. Mam nadzieję, że  wreszcie to zrozumiesz.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-02 15:18
A ja kolejny raz napiszę, ze nie rozumiesz co do ciebie się pisze, że masz problem ze zrozumieniem.
Wali mnie to czy sam ustalasz swoje zasady czy ktoś na obecną chwilę je ustala - mam to głęboko w dupie, czytaj uważnie i ze zrozumieniem - napisałem tylko, że taki sposób dopasowywania zasad do okoliczności świadczy o zakłamaniu i obłudzie - zasady się ustala i się ich przestrzega, a nie zmienia w sytuacji kiedy są one dla nas niewygodne.

Tyle w temacie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-02 12:13
To może napiszę też 'miłe' słowa. Zachowujecie się od kilku dni jak opozycja. Walki wręcz i pod dywanem. Potrzeba znowu wspólnego "wroga" by się scalić? :-) W obliczu podszczypywanek wzajemnych jeszcze trochę i napiszę, że pusto na forum bez ciężkiej tej.. tej artylerii. :-) )
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-02 12:25
Wuzetko, kto jest opozycją na forum i przeciw komu, bo nie zrozumiałam? :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-02 12:40
Tez już nie wiem, bo wszyscy coś mają do wszystkich i po chwili myślę, że dobrze, że tak w miarę kulturalnie trwa to ścieranie się. Może zanim wróci ciężka wiotka artyleria i zacznie kopać za zgoda adminów, to to gryzienie może na koniec doprowadzić do zgody.
To pozdrawiam i może mały gryz na dokładkę? :-))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-02 12:59
Mam delikatne ciało, ale twarde kości więc uważaj na zęby jak ugryziesz. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-02 13:29
Nie jestem głodna :-) chciałam tylko co nieco nawiązać do klimatu.:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-11-02 13:35
Kamień spadł mi z serca. :-)))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 13:03
w-zetka - mam to samo pytanie do Ciebie co LIduś.
Zastanawiam się kogo uważasz za tą opozycję.
Ale tu się nie da - tu choćby przykład

Lidian napisałą:

>Tak by się chciało słyszeć na forum więcej miłych słów, ale niestety<


i co w odpowiedzi otrzymałą?

wielokropek napisał:

>a co czytamy w tych czterech wpisach powyżej? ja nic miłego nie widzę oprócz emotikona?<


Nie mam nic do powiedznenia nie piszę, a nie kolejny prowokujący post, jeden z wielu.

Inny przykład, pokazujący w jaki sposób myśli ten kulturalny, inteligentny, wyrozumiały, obyty i łagodny wielokropek:
Lidian napisałą:

>Dziś imieniny Tadeusza. Życzmy wszystkim zaglądającym tu Tadeuszom wszystkiego najlepszego. Szczególne życzenia wszelkiej pomyślności przesyłam dla Tadeusza P. :-)))))))


<

w odpowiedzi dobroduszny, kulturalny i nie mający sobie nic do zarzucenia odpowiedzał:

>ps


A już życzenia dla Tadeusza uważam za szczyt nietaktu.(zapewne na priw mu tego nie wysłałaś a powinnaś jeśli miałaś takie szczere intencje)<

Chęteni podyskutję na różne tematy, powygłupiam się, ale tu się nie da. Jak wiadomo forum jest po to aby rozmawiać, tutaj jest miejsce na wypowiadanie się, wypowiadanie swoich poglądów i ocen, ale jak widać do tego mają prawo tylko dowje - W z K i wielokropek bo gdy kto inny wyrazi swoją opinię jest od razu atatkowany - no chyba, ze ta opinia jest po ich myłśi. Nie na tym to chyba polega...

w-zeciu - nie wszyscy mają coś do wszystkich, jest tu przodujaca dwójka która postanowiła być alfą i omegą tego forum, która dyktuje tu zasady, zasady których sami nie przestrzegają, a od innych wymagają.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-02 13:26
Może w sytuacji, gdy wszyscy najeżeni i spięci wyraziłam się niezręcznie. Pewnie powinnam dodać, że  jak opozycja polityczna w kraju, bo chodziło mi o ten typ zachowań. Co kto powie tak, inny odbiera, albo nawet odkręci inaczej.
Nie umiem tu wyodrębnić klanów, bo wszyscy ze wszystkimi się teraz walą bardzo uprzejmie  po szczękach.
Jeden wniosek mam. Jeszcze kilka rundek dzisiaj, a potem pokój.:-) I nowe tematy, bo tyle jest tematów. Giną w walce.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 13:36
Bardzo bezpieczne stanowisko - powiedziałbym, że polityczne podejście :-)
No cóż, tak to już jest. Tu wygląda na to, że nie można się odezwać w obronie innego usera bo dostaje się reprymendę i się zaczyna.
Ale ja nie umiem siedzieć cicho jak widze niesprawiedliwość.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-02 14:58
Tak napisałam, bo nie chcę się wtrącać w bijatykę, a chciałabym rozejmu. Co do obrony...każdy chyba ma coś na sumieniu, konkretnie 'grzech zaniechania' - coś w tym rodzaju.
Jak wiotka artyleria dowalała za wiek, bo głupia (to teraz dozwolone przez adminów słowo) przyjęła te 102lata za prawdę, to jeździła po mnie jak po łysej kobyle. W tym czasie reszta z nią ćwierkała jakby się nic nie działo. Bo pewnie wychodzono z założenia, że "nie moja broszka, nie będę się wtrącać". Dopiero jak przydzwoniła z lewa i prawa innym, to się punkt widzenia zmienił. Samo życie. :-)
Trudno jest wypośrodkować i mieć dla wszystkich jakieś jednolite reguły. Życie na takim otwartym forum jest wielokrotnie skomplikowane w wielu warstwach. To też sprawa osobistych sympatii i antypatii. Najgorzej jest nie mieć wrogów, mówili mądrzy ludzie.:-) Tak mają ludzie bez kręgosłupa?
W obecnej sytuacji Kropkowi bym powiedziała, że wiem, o co mu chodzi, ale miejscami jest nieczytelny, bo za dużo ścieżek do celu otwiera. Kaszubek...też jest uparty i twardy jak Kaszubi bywali. Lubię ich, bo znam z innej strony na zielonym, kameralnym  forum. Ty jak kosa na kamieniu, zanim zobaczysz co, to tniesz równo i z rozmachem, czasem na miazgę.:-)  Lidian chce pewnie miłosierdzia dla wszystkich, tego nauczyć....nie da się.
No to może dobrze, że tak się wszystko uciera? Tylko cel powinien być jeden. Po burzy wreszcie trochę słońca? Nie za wiele, bo wazelina też szkodzi.
Tyle 'polityki' i dołożenia do pieca.;-) Muszę zmykać na razie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-11-08 09:44
Ale fajnie się okładacie słowami. Jak dzieci w przedszkolu:)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-08 09:57
Czy jest coś bardziej wesołego od dorosłych bawiących się jak dzieci?
:-)
a jak tam Twoja gromadka?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-11-08 13:40
Starsza część obrazuje mi beznadziejny poziom nauczania na poziomie zerówki. To jest jakiś dramat. Mamy listopad a oni są na cyferce 3. No k...Czytanie? "to", "ta" itp. No k..., gdybym sam z nią nie pracował to byłby dramat. Młodszy raczkuje już ostro, ma 4 zęby i jest cały czas uśmiechnięty. Aż się boję czy to normalne.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-08 15:19
Że uśmiechnięty to ja myślę,ze to jak najbardziej fajne. Gorzej by było gdyby ciągle płakał. Oby uśmiech zachował jak najdłużej. Co do poziomu nauczania to nie będę zabierał głosu. Mimo, ze mam wiele kontaktu z takimi maluszkami, to nie czuję się fachowcem od nauczania.
:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 69) (1282720 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill