www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nowi.... (Strona 4) (80348 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor bonafides Dodany 2013-04-30 09:54
Dawno nie widziałam ewelki:(
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-30 22:58
Tu podobno jest zacofane forum. Ci co walczyli o zmiany teraz już jako starzy forumowicze ich nie chcą . A Ci co bronili kiedyś jako starzy poznikali popękali jak baloniki takie , to znaczy że nastąpiła wymiana pokoleniowa ;-)
Kiedyś i Ty będziesz stara forumowiczka .
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-05-31 20:14
Czy współistnienie nie jest możliwe?
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-31 20:25
Jest możliwe jak najbardziej. Zachęcam do wypowiadania swoich przemyśleń.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-03 00:41
tak, jest możliwe, nawet w towarzystwie posła Niesiołowskiego i posłanki Pawłowicz... :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-19 14:28
Pozdrawiam nowego czorta upss belzebuba
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-05-31 19:19
:-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-03 00:42
:-) :-D
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-04 16:10
>Pozdrawiam nowego czorta upss belzebuba<
Czy to było do mnie?
Też pozdrawiam :-) Jestem raczej panią Belzebubową :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-06 00:10
:-D
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-06 10:30
WATEK DLA NOWYCH A SZCZERBATE DZIADKI SIE SMIEJA.:-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-06 11:10
Staruszka123

>WATEK DLA NOWYCH A SZCZERBATE DZIADKI SIE SMIEJA.:-)))))))))))) >


szczerbate, takie jak Ty???? :-p :-) :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-06 11:13
SZCZERBATE,GARBATE,ŁYSE I PRYSZCZATE.:-):-):-):-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-06 11:23
takie jak Ty???? :-p :-) :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-03-04 19:01
cholera jakoś brak tu nowych a starych ubywa .
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-03-04 19:56
MIAŁES CHAMIE ZŁOTY ROG OSTAŁ-Y CI SIE PUSTE STOLIKI W KAWIARENCE ,NIE CHCIAŁES ZEBY LUDZISKA PISALI O POGODZIE,CO JEDZA CZYM PORANNA KAWE ZAGRYZAJA I JAK KRZYZOWKI ROZWIAZUJA TO SE POSZLI.O KONFLIKTACH CZY NIEUDOLBNOSCI PANSTWA MOZNA W GAZECIE PRZECZYTAC CZY INNYM ONECIE.TERAZ SE GADAJ DO OBRAZU.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-03-05 04:28
gupiababowoletoniżfozfyckowezlo
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-03-04 21:45

>cholera jakoś brak tu nowych a starych ubywa .


Zwykła kolej losu.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-03-05 04:31
nie taka zwykla, podobno net trafil pod sttzechy. a to oznacza że ........
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-03-05 09:20
Ze kompy leżą w barłogu????????:-))))))
Spokojnie jak na wojnie, chwila przerwy.

Do Staruszki. Wiadomości może czytać każdy, ale jak widać nie każdy może je komentować i rozmawiac o tym, co się dzieje, bo to już trudniejsze. Prawda? Więc nie kracz jak wrona, tylko słuchaj i się ucz. ;-)))
Pozdrówka żartobliwe.:-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-03-05 11:03
SE SZNYTKI NA SZYCHTE POPOŁUDNIOWA SZYKUJ PRZECIEZ WIDZISZ ZE OPROCZ MNIE I SASIADA NIKT Z TOBA NIE GADA.:-):-):-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-03-05 16:23
Zmień optyka, albo już teraz lecz zaćmę, hihi.:-) Poza tym, nawet gdyby tak było, to pamiętaj, że lubię od zawsze prelekcje i wykłady.;-) Lubię też wszelkie wrony bezogoniaste.:-) Bo to znaczy, że kotom i tygrysom właziły w drogę, zadziory jakieś.:-)
Nadrzędny Autor .szczerbaty. Dodany 2014-10-02 12:09
A TA STARA CHOLERA JESZCZE TU MACI?
NOWYCH JAK MRUFEK
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-04 17:18
Specjalnie odnalazłem ten pomysł Sonki , bo warto ;-).
A zainspirowała mnie "pszczoła" która wyświetla się jako nowy użytkownik. Co prawda nie wiadomo czy będzie z tego miód czy ..
ukąszenia ;-) bo jeszcze nie umieściła żadnego wpisu ale pozdrowić chyba można ?
Krysia pozdrawiam

ps Sonka a tak niedawno wielu z Nas było tu nowymi ?)
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2017-03-04 17:54
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-11 12:33
Witajcie . Jestem nowy. Zapoznałem się z forum od deski do deski.
Dokładnie wiem co jest tu grane.
I na razie z Wami zostane ;-)

Życzę Wszystkim
Pogody ducha i wiele zdrowia
oraz zostawiam WAM w poczęstunku jako wkupne
ROGALE świętomarcińskie
w/g oryginalnego przepisu zrobione: z glancem i białym makiem.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-11 15:34
[usunięte]
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-11 17:50
A nick Jola11 nie otrzymał bana?!?!
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-11 18:03
No nie, bo "cham" to nie obaza - według administracji. To znaczy - wszystko zależy kto pisze - nadal tak jest, w tej kwesti nic się nie zmieniło.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-11 18:10
Pewnie nikt nie zgłasza postów nicka Jola11, a administracja zapomniała, co obiecała. Znowu wygodnie w fotelu zasiadła i założyła ręce.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-11 18:24
Ale nawet zgłoszone są dziwnie rozpatrywane - choć "dziwnie" to nieodpowiednie określenie.
Na jeden z postów gdzie padło pytanie kim są ci "my wszyscy" ja odpowiedziałem "jak to kto - wy" i to zostało usunięte jako naruszenie regulaminu 4e :D
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-11 18:33
Tym 'my' ten uprzywilejowany nick szermuje bardzo głośno, więc może zapytam, w czyim imieniu mówi? Niech się ci MY odezwą w końcu. No bo nikt nie będzie przecież oskarżać nicka Jola 11 o rozdwojenie jaźni, prawda?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-11 20:09
Wytląda na to, że będzie musiała wystarczyć Tobie moja wcześniejsza odpowiedź :-)
Tak to niestety jest kiedy ktoś wyżej sra niż dupę ma i zabiera głos w imieniu wszysktich, ale kiedy jest poproszony o sprecyzowanie to jakoś zapomina języka w gębie.
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-12 00:04 Zmieniony 2017-11-12 00:07
Norbiemu napisałem długi wykład ale pominąłem jeden nick " buduj" który Ty też powinieneś przeanalizować zanim zostanie usunięty i niby przestanie istnieć(bo niby skąd on może znać Twoje utajnione sprawy?) a na forum wcześniej sugerowano ,ze To ja za nim stoję.
Niektórzy są mistrzami intryg ale do czasu, popełniają błędy które wydobywają prawdę na wierzch.
Czytać potraficie, właściwe wnioski wyciągnijcie sami.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-11 18:41
Rozśmieszył mnie komunikat

> "Zostałeś zabanowany. Powód: Złamany regulamin 4e. Okres: 30 dni.


> Jeśli sądzisz, że to błąd, możesz o nim poinformować administratorów. Prosimy dołączyć dokładny opis błędu oraz datę wystąpienia.


tylko ,ze w tym momencie nie możesz otworzyć wiadomości aby im  wysłać opis błędu :-))) ale zapewne ban był za maila który dostali wcześniej ;-))
ps
Pytanie dla znawców języka polskiego . Jak się powinno pisać zbanowany, za banowany czy tak jak uczynił to modzio?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-11 19:26
Kropek, kogo Ty pytasz, na przykład mnie?! Tu potrzebna jest jakaś prawdziwa krynica mądrości.:-) Jednak na moją skromna wiedzę  kursują równolegle  określenia 'zbanować, zabanować, odbanować' W necie też tak znalazłam.
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-11 19:45
Poprawiłem stronę www a przy okazji doczytałem się informacji statystycznych

> Informacje statystyczne
> Posty  3
> Data rejestracji  2017-11-11 11:56
> Ostatnio zalogowany  2017-11-11 19:33
> Ostatnio czytał  2017-11-11 18:13


Skąd oni wiedzą ,ze ja umiem czytać i że czytałem ;-) ale co, wiadomości, książkę, gazetę ? i zapewne bez tych informacji przestałbym żyć .
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-11-11 19:04
J11, Ameryki nie odkryłaś... I tyle... Ja to dawno wiedziałem i bez twoich "odkryć"... :-)
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-11 20:23
Norbi rozbroiłeś mnie tym wpisem :-)
Dawno wiedziałeś że

> Nikt cię tu nie lubi, nie jesteś przydatny - nie udzieliłeś nigdy nikomu konkretnej porady, jątrzysz, mieszasz itd.


??? ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-11-11 21:45
Owszem, dawno... Tzn od samego początku... Poczytaj jak najeżdżali na mnie za czasów "Szczerbatego" a później za "STARUSZKI"...
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-11 22:24
Norbi doskonale pamiętam te najazdy na Ciebie. Ja przyszedłem w 2011 a właściwie po rocznej przerwie w 2012 roku a wcześniejszych archiwalnych wątkach doczytałem się wszystkiego. Dlatego domyślałem się o co Ci chodziło,że Ty też nie ukrywałeś swoich innych nicków. A to był ich jedyny argument przeciwko Tobie.  Tylko ,ze tych najeżdżających wtedy niby już tu nie ma a metoda taka sama wobec mnie :-)
Napisałem tak żartobliwie bo czasami wyrażasz się wieloznacznie i nie wiadomo czy Ty popierasz agresorów czy jesteś przeciw.
Był też moment ,ze próbowano przywrócić "szczerbatą" agresję na forum co wychwyciłem, i wprowadziłem wtedy dwie kropki przy podrobionym nicku i ktoś natychmiast się z tym pomysłem wycofał.
Ale to musiałbym napisać epopeję rozwoju ukrytej agresji na Tym forum w innym wpisie.
A przy dzisiejszych metodach moderacji ( nastąpiło zaprzeczenie ich zobowiązania) bo po jednym usuniętym wpisie nakładają bana :-)
Dla Nas doświadczonych w boju to żaden problem bo przykładem jest natychmiastowy nick kropek :-)
Wymieniłeś tylko dwa nicki a doskonale pamiętasz ,że było ich więcej, tych ukrytych złych.
Musiałem rozwinąć Twój wpis aby przypomnieć IM jak również wyjaśnić innym o co Ci chodzi,że ja również to pamiętam i wiem i znamy te nieuczciwe zagrywki.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-11 23:41
Norbi przypomnę Ci a może przywrócę pamięć jak poczytasz
http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=238557;hl=

Że Ty (nie tylko Ty)tez czasami dajesz się podpuszczać i ufasz ludziom którzy Cię okłamali np.wojtekk,szczerbaty. z jedną kropką.Staruszka123
Zwróć uwagę że sztuczne twory likwidują konto aby trudniej było odnaleźć ich wpisy. Na szczęście te wpisy nie znikają są nadal w tematach.
Zauważ ,ze w ich wpisach podejrzenia kierowane są na niewinnych forumowiczów. Aranżowane były sztuczne kłótnie na potwierdzenie ,ze to dwie różne osoby.
Zastanawiałeś się czy po śmierci można zlikwidować swoje konto? Poczytaj wyszukaj wpisy .szczerbaty. (te wpisy z normalnymi nie Dużymi literami)może coś Ci zaświta?. Może też Iota coś zrozumie a przy okazji wspomnę,ze od tamtego czasu strona małej dziewczynki przestała się otwierać ;-)?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-11-12 10:15
Zróbmy sobie grupę na fb
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-11-12 12:09
Wejdę w tą grupę, jednak piszące w niej osoby ujawnią prawdziwe dane o sobie...
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-12 13:07
Może dlatego rogal zrobi/ł sobie fikcyjny profil ;-)
Może ja mam uraz co do zaufania innym. Nawet tu to się zdarzyło. Może w takich przypadkach powinno(powinienem) się skorzystać z pomocy psychologa aby wróciła ufność w ludzi, w ich uczciwość, bezinteresowność. Po wejściu(forum ogólnie) tutaj jestem bardziej poraniony niż przed. Ale nie ukrywam, że nauczyłem się też dużo.
Czy to wykorzystam, czy zdążę, czy nie poznałem za mało? Tysiące niewiadomych bez odpowiedzi ;-)
Mam nadzieje, że poczucia humoru i pogodnego, pokojowego nastawienia nikt nigdy mi nie odbierze a na pewno (wiem to)że nie bez walki ;-) z mojej strony.
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-12 13:22

> Owszem, dawno... Tzn od samego początku... Poczytaj jak najeżdżali na mnie za czasów "Szczerbatego" a później za "STARUSZKI"...


Nie czytałem wszystkich Twoich wypowiedzi pod innymi nickami w tamtych czasach. Dlatego niedawno zadałem Ci pytanie o Twoje nicki i czy je pamiętasz :-)
Przypomnę Ci tylko pewien opis który dotyczył Ciebie

> Ale to Twoje szkalowanie każdego i wszystkiego na każdym kroku, podszyte tęsknotą za komunizmem jest żenujące. A najgorsze, że wielu kulawych ma takie same proste poglądy - dlatego nie są pożądani ani jako pracownicy, ani wspólnicy, ani koledzy czy koleżanki... Są często po prostu przykrymi ludźmi.


Może niesprawiedliwy i krzywdzący Ciebie a może jednak..... ;-) powinieneś wtedy się zastanowić chwilkę.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-03-13 14:41
Sonka - czy tak Służba Zdrowia się poprawiła ,ze już nie ma nowych ON ?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2018-03-14 10:20

>ma nowych ON ? <


Kropku, nie wiem gdzie są ON, a nowi tym bardziej.
Ci "starzy" tu też chyba na wyczerpaniu, schowani czekają na wiosnę?
Służba zdrowia ma się....no, jak?  Na pewno nie lepiej, bo lepiej nie mówić.
Jutro mam sama ważną wizytę i... to jest tak, jak się  zabiorą za leczenie, to tylko "kłopot" i mniej senne noce... :-(
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-03-14 13:17
Lepiej się leczyć na szpitalnym łóżku niż brać udział w wypadku jak napisał Rogal :-)
Obyś miała rację z tym chowaniem a nie "głębszym ukryciem" czasy takie niepewne a wieńce drogie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2018-03-14 11:50
Nie ma, codziennie są wypadki samochodowe, a więc i nowe ON.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nowi.... (Strona 4) (80348 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill