www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / wolontariat (10649 - wyświetleń)
- Autor rym Dodany 2006-04-20 17:30
jestem wolontariuszem w organizacjach działajacych na rzecz ON.Ukończyłem kurs asystenta osoby niepełnosprawnej.Mam ciągle wrazenie ze nie robie tego co potrzeba. Interesuje mnie ocena wolantariuszy, ich wady postrzegane z pozycji ON, jak powinnismy sie "docierać" ?
Nadrzędny Autor jaroslaw Dodany 2006-04-21 07:59
witaj, jestem żoną jarosława który ma uraz rdzenia kręgowego i jest niemal całkowicie sparaliżowany.napisz proszę coś więcej o swoich doświadczeniach z ON. chętnie podzielę się refleksjami itp. pozdrawiam ela. aha napisz też z jakiego regionu pochodzisz.
Nadrzędny Autor adaslitwin Dodany 2006-04-25 12:06
Cześć, jestem osobą niepełnosprawną i szukam dla siebie Asystenta. Chciałbym w niedługim czasie poje-chać do ośrodka Stocer w Warszawie, uczącego większej samodzielności - niestety jeszcze nie znam termi-nu, mam 27 lat. Szczerze powiedziawszy, to Asystent jest dla mnie dużą nadzieją na przyszłość. O dalszych moich planach jest w moim artykule, który niedawno ukazał się na portalu niepelnosprawni.info w rubryce listy, Osobisty Asystent-jedyna szansa na realizowanie się w życiu. Niedawno uderzyłem do Pani Anny Gryżewskiej odpowiedzialnej za ten program, wypełniłem już ankietę i czekam na swojego asystenta! Ucieszyłbym się z każdego kontaktu, mój namiar to adaslitwin@o2.pl , kom. 506 157 836. Korzystam z sms, gdyż mam niestety niesprawne ręce i niewyraźnie mówię. Serdecznie pozdrawiam Adam Litwinowicz
Nadrzędny - Autor zanikowiec Dodany 2006-05-13 10:44
a ja bym poznał miłą wolontariuszke ;-) do 25 lat ale wiek jest do negocjacji ;-) ...
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2006-05-21 00:20
jeszcze jakies wymagania;) ?? A rehabilitacja w jakim zakresie jesli wolno spytac?? Spytac jak spytac, ale uzyskać odpowedz...
Nadrzędny Autor zanikowiec Dodany 2006-05-24 17:28
rehabilitacja bierne cwiczenia nie lubie sie przemeczac ;-) ale jak i z racji mojego stanu zdrowia przemeczanie nie jest wskazane :> i tak serio to szukam kogos na gwalt bo potrzebuje z kims jechac na oboz ;>
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2006-05-29 18:36
w jakim terminie masz ten obóz i gdzie jesli mozna wiedziec?
Pozdraiwam
Nadrzędny Autor zanikowiec Dodany 2006-05-31 17:57
hej wlasnie jest w tym problem ze jezeli nie znajde wolontariusza to mam ograniczone terminy i miejsce ale z wolontariuszem to juz mi obojetne ale zastanawaim sie i chyb bede zmuszony jechac do mielnicy kolo konina nie jest tam zle ale poco jechac tam gdzie sie juz bylo ...
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2006-05-29 18:33
Witam serdecznie!!
Jestem aktywną studentką, chcącą mimo swojej niepełnosprawności fizycznej żyć aktywnie i realizowaćswoje marzenia. Jedyną acz znaczącą przeszkodą, jest brak człowieka, który zechciałby być moim wolontaruyszem (asystentem osobistym). Biuro Osobistego Asystenta w Warszawie, nie dysponuje osobami, które mógły by mi pomóc w pokonywaniu barier architektonicznych. Dlatego iż zapotrzebowanie na takie usługi wielokrotnie przwyzsza możliwości. Dlatego się zwracam do Was. Proszę o odzew na e-mail thule@onet.eu
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-12 12:26
Jak dla mnie rym obrał dobry kierunek. Ciekawe czy nadal jest wolontariuszem
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / wolontariat (10649 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill