www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 7) (296868 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-02 18:16
tak i w tej KAWIARENCE są wątki pozaklądane przez nas wszystkich.
Nie można ich podpinać bo niby jakie kryteria wybrać - które są istotne, a któe nie?
Który wątek ma być pierwszy, a który 7-my czy 20-ty?
KAWIARENKA jest jestnym z głownych podfor na stronie głównej i w nim zakłądane są wątki o różnych tytułach - tak jak wszędzie i tak jak wszędzie wątek z najnowszym wpisem ląduje na samej górze - za podbijanie wątków (nieuzasadnione) na innych forach lecą ostrzeżenia, a w razie braku reakcji bany. No, ale tam moderatorzy działają prężnie mimo, że za free.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 16:41

> także nie widzę aby władze tego forum kontynuowały temat omawianego wątku... I także uważam że to forum jest niedostosowane do wymogów ON,


Norbi wbrew Twoim oświadczeniom tu ludzie nadal piszą albo tak jak ja chcą pisać mimo ze piszę równolegle na innym forum.
A cóż to za wymogi forum dla ON chcesz wymyślać jakieś unijne dyrektywy chcesz wprowadzać.
Wyjaśnij na czym mogły by polegać takie zmiany?

Władze umieściły na pozycji temat. Tego wcześniej nie było. Czyli według mnie szukają nowych rozwiązań które nie zniszczą dotychczasowych wpisów.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 16:59

>Norbi wbrew Twoim oświadczeniom tu ludzie nadal piszą albo tak jak ja chcą pisać mimo ze piszę równolegle na innym forum.<


W którym miejscu Norbi wpominał o tym, że tu na forum inni nie piszą lub nie chcą pisać?
Znowu brak zrozumienia tekstu?
Wyraźnie odniósł się do tego wątku w któym poruszony temat zmian na forum jest martwy i jako taki nie powinien wisieć jako podpięty - na pierwszym miejscu.

>Władze umieściły na pozycji temat. Tego wcześniej nie było<


Mylisz się - było stosowane i jest, strona główna tak właśnie wygląda - wątki są podpięte i bez względu na aktywność danego wątku są w tym samym miejscu.

>A cóż to za wymogi forum dla ON chcesz wymyślać jakieś unijne dyrektywy chcesz wprowadzać.


Wyjaśnij na czym mogły by polegać takie zmiany?<

I po co ten sarkazm?
A choćby właśnie ułożęnie postów według ostatniego wpisu - według daty, ostatni post na końcu (lub na początku strony - według upodobania usera - zmiana w ustawieniach)
Jesteś osobą widzącą - postaw się na miejscu osoby niewidomej lub tak jak ja osoby któa jest już u shcyłku widzenia (ja w danym wyrazie widzę pierwsze dwie litery - reszty nie widzę) - ogarnąć jakikolwiek dłuższy wątek jest niemożliwe, no prawie, zajmuje to wiele czasu, trudno jest cokolwiek wyłapać, trudno znaleźć ostatni wpis bo nie zawsze jest na samym końcu.

I do tego nie potrzeba żadnych dyrektyw, wystarzy odrobina pomyślunku.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-02 18:51
No nie do wytrzymania! Gollum! Może powinieneś pracować u rzeźnika, tam się rozbiera dokładnie na części!
Czy wszyscy niewidomi są tacy pamiętliwi, upierdliwi i kłótliwi?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 18:57
Tak, ale jak widać sporo nam wszystkim brakuje do ciebie.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-02 19:31
Poczytaj od nowa wszystkie swoje posty i "listy miłosne" do Admia, oraz moje posty może coś zajarzysz. To my jesteśmy bezradni wobec twojego chamstwa, upierdliwości, mściwości i przynudzania :-( przynosisz wstyd niewidomym zwłaszcza, że widzisz, tyle że przez grube bryle :-(
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 19:40
nie wiem co gorsze - przynosić wstyd niewidomym czy przynosić wstyd jaki ty przynosisz kobietom.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-02 20:08

> To my jesteśmy bezradni wobec...


A ta osoba o kim mówi, mówiąc na tym forum "my jesteśmy"?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 20:16
[usunięte]
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-02 20:33
Jak zwał, tak zwał, ale to 'my' mnie naprawdę zastanowiło, bo 'my' w takiej formie to jakby my wszyscy, czyli wypowiedź za wszystkich, albo...osoba i admini na zasadzie utożsamiania się? ;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-02 20:47
Tak, wiem o co Ci chodzilo :-)
Rozgoryczenie, żal i przede wszystkim samotność rozbudzają w ludziach takie zachowania, pobudzają potrzebę zaistnienia i akceptacji za wszelką cenę. Tworzą wirtualne obrazy swojej rzeczywistości... znalazło by się tu sporo przykładów :-)

Ehh - perfidna obłłuda i chipokryzja - nic bym nie mówił gdyby to napisał np. Sylwester, miałby zupełną rację, ale to coś? To coś co obrzuciło już błotem i obelgami wsyzstkich?

Nie wiem czy dobrze robię pisząc to co napisałem bo w końcu nawet policja się jej boi i schodzi z drogi :D
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-02 21:15
Pamiętam tę opowieść. Wystarczy, że zrobi odpowiednią minę, cokolwiek to znaczy ta 'odpowiednia mina'. ;-)
Dobra, dajmy spokój, może się wyjaśni, kto to ci my. Powinno w każdym razie.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-02 21:19 Zmieniony 2017-11-02 21:25
ci "my" to "wy" :D

A może "wy" to "my"?
Chociaż nie, moze "my" to "oni"
A może nie, może "oni" to "wy"
Sam nie wiem - pogubiłem się :D

Ale fakt - sam jestem ciekaw kim oni są ci my :D - albo wy, a qwra nie wiem jak to ma być...
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-11-02 21:21
Gollum, jo sie 11-stki nie boja, a jak nie zejdzie mi z drogi to ją rozjada... :-)  :-) I będzie po "ptokach"...
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-02 21:23
Norbi - szkoda lakieru... :D
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-03 09:16
Zagadaliście/śmy moją propozycję wykorzystania pozycjonowania na KAWIARENCE.
Dla mnie TO jest rewelacyjne i nowe rozwiązanie. Mogły by być wykorzystane tematy które już są lub założone nowe: np. przez Administrację

Ja mam propozycję aby pozycjonowany był Sport upss nie to zła propozycja bo tu nie ma entuzjastów sportu.
To teraz na poważnie :
Uważam że pozycjonowany mógłby temat "Zdrowie- nie widzę na forum takiego tematu który określałby to ogólnie.
Na pozycjonowanie zasługuje temat "Interesujące,Ciekawe,Przydatne,Pożyteczne"
Kolejną propozycją są "Porady"
Oczywiście "Kawiarenka w Kawiarence"
i powinna być "Rozrywka"
mogłaby być " Muzyka"
jakie jeszcze proponujecie tematy do pozycjonowania?
Oczywiście kolejność też do ustalenia.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-03 11:12
Hmmm...... Tyle wątków "przypiętych" ? Owszem, można i tak ale czy pomoże to w oczyszczeniu forum z osób szkalujących i kłótliwych?
Niestety, ale w to wątpię. Zatem nadal jestem za ściślejszym moderowaniem przez Administrację.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-03 11:24
Takie osoby same się wykluczą, a pozostali im w tym pomogą. Według mnie jest tutaj teraz tylko jedna kłótliwa.
Choć jest to przemiennie znika jedna pojawia się kolejna wiotka ;-))
I jak to Gollum słusznie zauważył nikt z takimi osobami nie ma ochoty pisać chyba,że zgrywa samarytanina
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-03 17:01
Czyli piszesz o sobie? Tyle, że wiotki nie jesteś, ale raczej beczkowaty: brak ruchu, samotność i piwko...
No raz mnie skusiło kliknąć ignora.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-03 17:27
No popatrz,to to samo wiotki=beczkowaty nie pomyślałem a zapomniałem jeszcze dodać że pachnący :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-04 12:24
Musiałbyś się myć!
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-11-04 12:46
Hmmm...... No to "strzeliliście" do siebie ripostami, nawet zabawnie wyszło............ W każdym razie uśmiechnąłem się......... :-)
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-12 14:09 Zmieniony 2017-11-12 14:21
[usunięte]
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-11-12 15:16
Kropek, rozweseliłeś mnie dziś tą bajeczką o Cioci (nie)wiotkej i (nie)pachnącej....
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-17 22:28
Autor bober Dodany 2011-08-19 20:46
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska (znam ten wiersz na pamięć).

Ciotki

Ciotki nie były piękne, nie miały nic z wróżek.
Były dzielne, szczawiowe, barchanowe żony.
Nie miały złotych włosów ani cienkich nóżek,
ani oczu złowrogich o rzęsach zdziwionych.

Brały serio swe dzieci, kwiaty i owoce,
mężów trzymały krótko, perfum nie lubiły,
zasypiały spokojnie w księżycowe noce,
pełne kurzej tężyzny i jaglanej siły.

Jedynie ciocia Jola wiotka i pachnąca
przypominała wróżkę i paryską lalkę.
Chodziła w piórkach ptasich i tiulach ze słońca,
całowała, podnosząc gwiaździstą woalkę...

Wkrótce ją jakieś wichry żałosne rozwiały
wśród wiosennych błyskawic i szumów ponurych...
Zgrzebne ciotki płakały - lecz nic nie wiedziały,
jaki był smak miłości i ... trutki na szczury.

POWTÓRZĘ WPIS ZNACZY postawię kropkę nad i , najwyżej kropek tez zostanie zabanowany.
Jak myślicie jaki wyraz, zdanie, może data a może autorka wpisu a może wytłuszczenie słów Jedynie ciocia Jola wiotka i pachnąca była przyczyną usunięcia wiersza, który rozbawił Norbiego może on za głośno się śmiał? A może połączenie tych informacji?  Bo zapewne nie Maria Pawlikowska-Jasnorzewska?
Dodam że oryginalny wpis jest nadal na forum :-)))
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-15 16:01 Zmieniony 2017-11-15 16:42
Przypomnę Administratorom że
DO NICH NALEŻY UTRZYMYWANIE PORZĄDKU.
DO NICH NALEŻY ZAPEWNIENIE POWAGI FORUM.
Co to oznacza?
Oznacza że oni czyli Administratorzy też muszą przestrzegać regulaminu i ustalonych zasad. A nakładanie bana po jednym wykasowanym wpisie uważam za złamanie  zasad.
Przypomnę ,ze fakt nałożenia zabanowania, jak to zostało nazwane, uniemożliwia zaprotestowanie bo nie ma możliwości wysłania protestu z poczty.. W usuniętym wpisie nic nie było, co naruszało by regulamin. Zwykła rozmowa z Norbi .
Nie było wcześniej żadnego ostrzeżenia. Powiem więcej nie było odpowiedzi na dwa zapytania skierowane do Administracji  z zabanowanego adresu !!!
Zapytałem bez epitetów, dlaczego pozwalacie na to, aby Jola11 obrażała notorycznie innych użytkowników forum.
Żądam od Was oficjalnego wyjaśnienia tu na forum, dlaczego został zabanowany nick wielokropek???
Nadrzędny - Autor admin_02 Dodany 2017-11-17 16:57
Szanowny Panie,

nick "Wielokropek" został zbanowany zgodnie z umówionymi zasadami. Usunięte zostały Pana cztery posty: pierwszy z dn. 14 lipca, 18 września, dwa w dniu 10 listopada. Przy usunięciu posta Moderatorzy informują o przyczynie usuwania posta. Jeśli post został usunięty - musiał naruszyć któryś z punktów regulaminu, informacja o tym powinna się Panu wyświetlić wraz z informacją o usunięciu posta.

Pozdrawiamy,
Moderatorzya
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-17 17:13 Zmieniony 2017-11-17 17:19
Dziękuję za odpowiedź w imieniu "wielokropka"
Ten wpis potwierdza ,że moderatorzy ponownie czytają forum i to cieszy i słusznie napominają niegrzecznych :-) za przekroczenia regulaminowe.

Korzystając z okazji chciałbym się spytać czy pozycjonowanie więcej niż jednego tematu jest tu w "Kawiarence" możliwe?

I mam nadzieje ,ze przestaniecie folgować J11 bo kolejne wykroczenia innych brały się z Waszego tolerowania obrażających innych jej wpisów.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-17 21:28

> Usunięte zostały Pana cztery posty: pierwszy z dn. 14 lipca, 18 września, dwa w dniu 10 listopada.


Chyba ktoś w Administracji traktuje nick Jola11 w sposób szczególny?
Proszę policzyć od sierpnia ile banów by się uzbierało:
post usunięty - 2017-08-17 19:58
post usunięty (2017-10-12 17:54 )
post usunięty bez śladu „...a mnie nic nie wkurza (...)nawet przychlast wielokropek „(2017-10-12 18:56)
post usunięty „...jesteś tym samym wielonikowym chamem! „ (2017-11-11 15:34 )
post usunięty bez śladu „...bo jest zwykłym chamem tak jak walpoz! „(2017-11-11 15:29)
post napisany 2017-11-02 18:49 Zmieniony 2017-11-10 16:58 usunięto wyraz 'chama' (po kilku dniach!)

Naprawdę trzeba za Administrację całą pracę wykonywać i podawać na tacy przekroczenia regulaminu? A to nie wszystko, chyba, że zasady kultury są tu teraz inne i jeśli jedna strona wielokrotnie (bez echa z Waszej strony) zniekształca pogardliwie nick z w-zetki na wcecie, czy wucecię, co nie jest trudne do odczytania intencji, to znaczy, że można ten nick Jola11 w odwecie nazywać publicznie jolniętą razy 11???
Szanowna Administracjo, to konkretne pytanie, czy do tego zmierzamy za aprobatą Administracji, która sama nie reaguje?
A ile jest pogardy dla innych uczestników jest w poniższych określeniach? Proszę poniższe  posty w całości  odszukać,  zważyć i zmierzyć.

…..takiej Lidce (2017-11-02 18:49),
… przynosisz wstyd niewidomym zwłaszcza, że widzisz, tyle że przez grube bryle (2017-11-02 19:31)
… ale czy Ty uważasz, że taki wielokropek to pojmie? (2017-11-08 18:33)
Naiwny jesteś W z K, sądząc, że taki Norbert czy inny kropek to pojmie 
(2017-11-08 18:39 )
........iiiii najpiękniejsza kiedyś para - już nie para, ale facet dalej jest zaje... sex - durna, stara pinda ta Jego "żona" (2017-09-20 18:45 )

Jak się Państwo poczulibyście, gdybym zapytała na koniec „..czy taka administracja to pojmie?”
Zresztą Administracji też się dostało od nicka Jola11:

(2017-11-14 19:23)  „Doszłam to "tematu" gdzie hmmm "wypowiadał" się kropek  i na 99% jakiś dureń zatrudnił jego, wcecię lub Norbiego jako moderatora  To już wiecie kto wam grzebie w postach, usuwa, które chce i banuje kogo chce - ban dla wielokropka-mała strata bo ma wiele innych nicków  spadam z tego forum puki nie oczyści się z takich... nie będę się wyrażać.”

Nie wiem, kto kogo zatrudniał, ale mnie nikt taki, jak to bezceremonialnie określa J11 nie zatrudnił nawet na 100%.  I tu czuję się nieco rozbawiona, bo czy akceptacja postu przez Administrację jest akceptacją jego treści?  Jednak  poza wszystkim post był w stosunku do mnie ewidentnym oczernianiem, a nowy moderator też milczał - hmm..jeśli jest taki, ale ktoś  posty zmienia.
Co do zatrudniania Norbiego – nie wiem.:-)
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2017-11-17 22:00
Jak myślicie,co by się stało gdyby Administrator podał kto jest tym moderatorem? Skończyłyby się domysły, kontrowersje i wybiórcze traktowanie Userow.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-17 22:41
To nie ma sensu, ja zgłaszałęm posty o identycznym wydźwięku, posty poniżające nie tylko mnie, ale w odpowiedzi od administracji otrzymałem odpowiedź, że jestem przewrażłiwiony, że powinienem mieć do siebie więcej dystansu.
Ciekawe jest tylko to, że inne posty dużo mniej obraźliwe były i są usuwane jako naruszające punk 4e
Mnie usunięto post o treści:

>jak to kto - Wy<


kiedy padłopytanie kim są ci "My" kiedy to J11 wypowiedziała się za wszystkich pisząc właśnie, że "My wszyscy..."

Często niegrzeczne/obraźliwe wypowiedzi innych są wynikiem prowokacyjnych postów J11 i te są kasowane i "nagradzane" gdzie posty J11 są edytowane lub usuwane bez śladu (j/w wspomniane)

To jest jakiś absurd i ja się pytam czy administracja posługuje się mózgiem czy tylko wykorzystuje wolną przestrzeń pod powierzchnią czaszki?

No chyba, że o czymś nie wiemy, może regulamin jest inny dla wszystkich, a dla J11 jest inny.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-18 09:18

>Ciekawe jest tylko to, że inne posty dużo mniej obraźliwe były i są usuwane jako naruszające punk 4e<


Kiedy mój post został usunięty jako naruszający ten punkt regulaminu poprosiłam admina, aby wyświetlił post żeby wszyscy wiedzieli za co, bo pamiętałam, że napisany był bezosobowo czyli nie do konkretnej osoby. Otrzymałam taką odpowiedź:

>Odnosząc się do Pani pytania usunięcia Pani posta - pojawił się tam wyraz "żmija", który według naszej interpretacji łamał punkt regulaminu 4e, mówiący o tym, by nie obrażać jakichkolwiek osób trzecich. Nie prowadzimy dokumentacji usuwanych postów.<


Zwróciłam też adminom uwagę na nierówne traktowanie forumowiczów. W związku z tym również proszę o ujawnienie, kto jest moderatorem, bo wtedy wszystko będzie jasne.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-11-18 11:37
A mi jest to całkowicie obojętne kto zajmuje się moderowaniem. Co mi po tym, że będę wiedział, że to Pani "A" czy "B" ?
Za to dla mnie najbardziej liczy się skuteczność i bezstronność, tak aby forum nie stawało się śmietnikiem pełnym obelg i pomówień.........
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-18 11:40
To jest jak walenie głową w mur.
Nic się w tej kwestii nie zmieniło, problem polega na tym, zę moderatorami/administratorami są nieodpowiednie osoby, taką funkcję powinny piastować osoby zdystansowane i bezstronne, umiejące dostrzegać podteksty jak rónież oceniać całość dialogu, a nie wyjęty pojedynczy post.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-18 12:01
Tym bardziej, że słowo dupa czy durny może być w niektórych wypadkach mniej obraźliwe niż "pseudokulturalne" gnębienie przez tych "lepszych".
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-18 12:26
Dokładnie tak Liduś. O tym właśnie piszę. Zgłaszałem tego typu posty i pozostaly nieruszone i niezmienione, a w odpowiedzi na wtórne zgłoszenia otrzymalęm odpowiedź o ktorej wspominałem wyżej. Posty te nie tyczyły się tylko J11, ale i W z K.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-18 12:37

>Zgłaszałem tego typu posty i pozostaly nieruszone i niezmienione, a w odpowiedzi na wtórne zgłoszenia otrzymalęm odpowiedź o ktorej wspominałem wyżej. Posty te  tyczyły się  W z K.<


Gollum, - a nie przyszło Ci do głowy, że moje posty nie naruszają czyjejś godności osobistej ? Dlatego nie były usuwane. Wprost przeciwnie do niektórych Twoich zaczepnych.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-18 13:05

>a nie przyszło ci do głowy, że moje posty nie naruszają czyjejś godności<


No jakoś nie przyszło mi to do głowy patrząc na poniższe przykłady:

>przepraszam za zdanie za długie, mocno złożone<< (patrz screen)


http://s5.ifotos.pl/img/Obraza-Li_qxrxwxx.jpg
Dla mnie jest to stwierdzenie, że nie potrafi czytać i ma problemy ze zrozumieniem długich zdań - czyli jest tępa
Jest to przyklad twojej bezczelności i kulturalnego obrażania.

>myżlałem, że lepiej z Twoim intelektem. Sorki za pomyłkę< (patrz screen)


http://s10.ifotos.pl/img/Upiles-si_qxrxwnp.jpg
Jak dla mnie jest to stwierdzenie, żę jednak jesteś głupi - tylko pięknie bez używania jednoznacznego nazewnictwa.

>Piłeś coś procentowego dzisiaj? Bo wszak sobotai to by też wiele tłumaczyło< (patrz screen)


http://s10.ifotos.pl/img/Piles-cos_qxrxwxs.jpg
Niby sam pojedynczy post niewiele mówi, ale czytając całą dyskusję jest to sugerowanie, że jestem idiotą.

>Zatem spokojnie możesz usiąść w jednej ławce z Sovietem.............Tam pasujesz........< (patrz screen)


http://s2.ifotos.pl/img/Wysyla-mn_qxrxwnr.jpg
Jak wyżej, post jako pojedynczy nic nie oznacza, ale czytając całość gdzie sugerujesz wcześńiej, że Soviet jest głupi, jest jednoznaczen, że mnie również nazywwasz głupim.

Posty pozostały nienaruszone - było takowych więcej wcześńiej, ale wcześniejnie robiłem screenów - to był błąd.
Niby wzór cnót i kultury, a w rzeczywistości bezczelny typ domagajacy się kultury i przeprosin od innych gdzie sam obraża i nie przeprasza.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-18 12:33

>gnębienie przez tych "lepszych". <


Hi hi hi :-) Doprawdy?  Uważasz się za gnębioną?
To proszę napisz jasno przez kogo, a nie tak z niedomówieniem.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-18 13:58 Zmieniony 2017-11-18 14:06
Wystarczy przejrzeć posty J11 i wieloWzK

Post napisany przez ciebie, a wskazany we wcześńejszej odpowiedzi do ciebie jest jednym zprzykłądów.
Ten post któy teraz napisałeś rónież świadczy o twojej bezczelności, towim traktowaniu Lidki - z góry.

Oczywiście jak zwykle traktujesz wypowiedzi Lidki jednoosobowo i czepiasz się Jej, gdziie w poście wyraźnie napisała ogólnie, a nie o sobie. Przykłądaem takiego traktowania z wyższością i poniżania innych jest nazewnictwo twojej ulubienicy J11 w stosunku do w-zetki - nazwyając Ją wcecią - oczywiście tego nie dostrzegasz, nie nalegasz, aby przeprosiła - dlaczego? Bo trafiłbyś na jej czarną listę sprzeciwiając się królowej forum.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-18 14:40
Gollum ,proszę doprawdy wyluzuj. Bo chyba rzeczywiście słusznie ocenia Cię Administracja, że jesteś przewrażliwiony.
Czy to, że zadałem nickowi Lidian 2 pytania jest czymś nagannym? Czy nie wolno mi pytać się innych userów?
Poza tym proszę nie uzurpuruj sobie tego, że będziesz mówił innym uczestnikom forum co im wolno pisać a co nie.

>Doprawdy?  Uważasz się za gnębioną?<


>Ten post który teraz napisałeś również świadczy o twojej bezczelności, towim traktowaniu Lidki - z góry.<


Ten Twój powyższy wpis praktycznie dowodzi jakiegoś braku rozumienia świata. Raz jeszcze proszę : Wyluzuj.........
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-18 14:59

>Poza tym proszę nie uzurpuruj sobie tego, że będziesz mówił innym uczestnikom forum co im wolno pisać a co nie.<


I kto to mówi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-18 17:54 Zmieniony 2017-11-18 17:59
No i okazało się, że NIE MAMY MODERATORÓW I NIE MA NA KOGO ZGONIĆ NIE UWZGLĘDNIANIA NASZEGO CHCENIA
Lubię Cię Lidka, ale muszę Ci przypomnieć dla dobra forum, że nie pierwszy raz skasowano Twój post. Wtedy też podnosiłaś lament i były awantury :-(

W z K nigdy nikogo w tym mnie, nie obraził tak jak i Nachbar, Rogal, Iota czy Amalian :-)

Ps. zapomniałam, że nawet Iocie nawtykał i miał do niej dziwne uwagi "kropek", a wcześniej w-zetka. Podziwiam Iotę, że tego "nie pamięta" ? ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-18 18:17

>Wtedy też podnosiłaś lament i były awantury <


Raczej z takiego powodu lamentu bym nie podniosła. :-)
Nie wiem jakie dobro wypłynie dla forum dzięki temu, że przypominasz mi jakiś skasowany post, ale jeśli dzięki temu komuś będzie lżej na duszy, to ok. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-18 21:59
[usunięte]
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-20 06:34
Gollum. Może wyjaśnisz to wieloWzK bo coś mieszasz nicki albo tuszu Ci brakuje?

Słowo do Pani obrażalskiej(Lidian) przypomnę coś

>  Autor lidian Dodany 2014-11-22 19:00Już nie pierwszy raz przychodzi mi przyznać rację Walpozowi czyli Waldusiowi Niekiepskiemu w sprawie wątków rozrywek. Wygląda na to, że ON nie potrafią już rozmawiać, ale znakomicie potrafią powtarzać już setny raz nazwę miast , rzek czy ulic. Nawet potrafią cyfry wymienić i podzielić wyrazy na sylaby. Żeby choć kalambury lub anagramy, ale.............. ach szkoda słów. Jeszcze trochę i forum zniknie w gąszczu rozrywek dla przedszkolaków i to tych mniej kumatych. :-(


Dzisiaj rozrywki zniknęły na dalszych stronach Kawiarenki . Nie  zgadam się że nie potrafią ON rozmawiać ale na pewno nie potrafi tego Jola11.
Kiedyś gdy ostrzegałem Ciebie , że "wylezie z Joli bober" bardzo się obrażałaś ,ze nikt nie będzie Ci narzucał z kim masz rozmawiać.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-20 08:35

>Gollum. Może wyjaśnisz to wieloWzK bo coś mieszasz nicki albo tuszu Ci brakuje?<


Myślę, że tuszu mu nie brakuje,
tylko zwykłą złośliwość okazuje.
Jakaś zazdrość go zżera,
Nie daje mu żyć ta szechera.
Ma bardzo złe samopoczucie
bo obce mu radości odczucie
Nie cierpi naszej urodzinowej radości
i pęka w swojej Gollumowej złości.
Ech............

Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-20 08:57
Zazdrość? Czego mam zazdrościć - rozdwojenia jaźni?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-20 08:57
Oboje(?) dobrze wiecie o co chodzi w wieloWzK, poza tym pisałem o tym już i nie będę się powtarzał.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-20 12:38
Bym nie pytał Golluma Pana
gdyby sprawa była mi znana.

Uważam że to rycerskie zadanie
miesza Ci w głowie rycerski Panie

powinna być tu poniższa wersja która spełniłaby mój "poetycki zmysł" ale poetą nawet się nie czuję dlatego  przypuszczam :-) że zapewne uznałbyś to za obrazę co by mnie wcale nie zdziwiło znając Twoje reakcje na wpisy inne niż Lidian.
miesza ci we łbie rycerski Panie.

Pytam bo nie rozumiem a chciałbym wyjaśnić u źródła aby na przyszłość uniknąć nieporozumień?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 7) (296868 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill