www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 8) (296881 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-20 13:31
Zawsze jesteś taki dociekliwy i wyciągasz archiwalne wypowiedzi, a trudno ci odszukać świerzynki?
Podpowiem, że pisałem to w życzeniach o czym doskonale wiesz, ale jako drugi/piąty nick udajesz nieoświeconego.
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-21 11:11 Zmieniony 2017-11-21 11:21
Przeczytałem co napisałeś w życzeniach ale jaśniej wypowiedziałeś się w kawiarence i tam udzieliłem szczegółowiej odpowiedzi KLIK  a fakt ,że na tym forum pojawiło się dwóch Waldemarów urodzonych tego samego dnia czyli 16.listpada jest i dla mnie niesamowitym zbiegiem okoliczności który w życzeniach podkreśliliśmy oboje. Co nie zmienia faktu ,że jesteśmy zupełnie innymi osobami mającymi swoje radości i smutki i życie.
A że tu piszemy, jest jedynie wyjątkową zbieżnością co Nas łączy.
Do edytuję
Zapewne Nicki Gollum, WzK i kropek też coś  łączy i jest to fakt, że w swoim czasie pisaliśmy zapewne na forum elektroda.pl ale nie oznacza, ze jesteśmy jedną osobą tylko ,że mamy podobne zainteresowania :-) .
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-11-20 17:46
Gollum...

>na pewno nie potrafi tego Jola11.


Racja...
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-11-23 18:42

>Raczej z takiego powodu lamentu bym nie podniosła.<


Podnosiłaś - była długa awantura i długo to wypominałaś kasującym i zgłaszającym... :-(

Jednak obecnie chyba masz rację, niestety :-( że jest jakiś dziwny, "powiązany" moderator :-(, bo: post kropka został prawie idealnie "wyczyszczony", że by go nie zbanować? Usunąć na stałe?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-11-18 12:26
To wskazuje, i to dobitnie, że stow."Integracja" nie zależy na "INTEGRACJI" a raczej na jak najgłębszej de-integracji, gdyż lepiej się manipuluje z deintegrowaną grupą społeczną jaką są osoby z niepełnosprawnościami...
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-18 12:30
Oczywiście, nie byoby wskazane, aby osoby z niepełnosprawnościami się zjednoczyły - byłyby zbyt silne jako jedno ciało, a w niewielkich podgrópkach nie stanowią zagrożenia.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-11-18 13:24
Dokładnie,  o to chodzi...

>Oczywiście, nie byoby wskazane, aby osoby z niepełnosprawnościami się zjednoczyły - byłyby zbyt silne jako jedno ciało, a w niewielkich podgrópkach nie stanowią zagrożenia. >

Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-11-18 12:13
Na Facebook'u, na stronach grupowych jest wiadomo kto jest administratorem, moderatorem... Takie rozwiązanie podoba mi się...
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-18 12:28
Norbi, nie tylko na FB tak jest, jest to stosowane na większości for, a na wszystkich na jakich bywam i bywałem do tej pory - oczywiście oprócz tego forum któe jest ewenementem w każdym calu, zarówno w konstrukcji jak i obsługi :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-11-18 13:27
Masz rację w 100%...
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-18 16:34
Chyba ktoś w Administracji traktuje nick w-zetka i kropek w sposób szczególny?
Proszę policzyć od sierpnia ile banów by się uzbierało: (może nie od sierpnia, bo tyle czasu to ja nie mam na hobby siedzenia przy kompie i wyszukiwania bzdetów) :-)
Autor w-zetka Dodany 2017-11-11 18:33
Tym 'my' ten uprzywilejowany nick szermuje bardzo głośno, więc może zapytam, w czyim imieniu mówi? Niech się ci MY odezwą w końcu. No bo nikt nie będzie przecież oskarżać nicka Jola 11 o rozdwojenie jaźni, prawda?

w-zetka Dodany 2017-11-14 19:26

>Napisałaś słowo, a Kropek je powtórzył słowo w słowo???
>Moderatorów szukaj w osobach, które Twoje posty poprawiają, kasując/czyszcząc  Twoje wyrażenia typu 'cham' aż OSIEM DNI później. Pewnie dlatego, że dostałabyś bana?<
>Więc głupot raczej nie opowiadaj! Podziękuj moderatorowi i powiedz, że ingerencja na poważnie w cudze posty jest nadużyciem<


Ten post świadczy tylko o tym, że mam rację :-) Nie, nie dostałam bana :-) Wyobraź sobie, że niektórzy ludzie żyją na tyle intensywnie w realu, że czasu na internet brak :-)
Idąc twoim tokiem "rozumowania" to ciebie i kropka czy jak mu tam, już dawno na tym forum (i jeszcze jednym) nie powinno być.

To TY "w-zetko" zaraz po moim wejściu na to forum zaczęłaś mi dogryzać, czepiać się, byłaś i jesteś chamska i złośliwa. Dziwne tylko jest to, że inni, którym dogryzasz i ich ośmieszasz tego nie widzą, np. Rogal, Lidian, Norbert, kobietka, Staruszka (podobno nie żyje) :-(, Basia i Sylwek :-( Nie da się napisać "itd", bo piszesz tylko tam gdzie można komuś dokopać. Jedyną osobą jaką bronisz i poklepujesz po plecach to walpoz czyli kropek.

Pisało tu wielu wartościowych i ciekawych osób, ale jakoś tak dziwnie po twoim i kropka wejściu odeszli :-(

Aaa, muszę też przypomnieć zadymę, którą zrobiłaś po numerze Staruszki i zniszczeniu forumowiczki.. nie pamiętam jej nicku, ale tutaj prałaś brudy i mnie pomawiałaś! Jesteś złym, zawistnym człowiekiem.
------------------------------------------------------------------
A teraz kropek, wielokropek, walpoz czy tam Walduś... i inni:
Odp. do niewinnej wypowiedzi: "Autor 62norbi03 Dodany 2017-11-14 16:28
Rogaliku, ja nie muszę kupować jajek ani masła bo mam dobrą ciotkę na wsi to mi przywozi"
Autor kropek Dodany 2017-11-14 18:10
Oby nie wiotką i pachnącą 
Prowokacja!? Czy ...

Autor kropek Dodany 2017-11-14 15:04
Nowy jestem to nie wiem gdzie zazwyczaj tu się baluje"
Autor lidian Dodany 2017-11-14 15:06 Zmieniony 2017-11-14 15:09
Tak samo nowy jak wszystkie Twoje poprzednie niki"
Autor kropek Dodany 2017-11-14 15:10
Ty to nie potrafisz być dyskretna. Musisz chlapać jęzorem na prawo i lewo jak nie powiem... co.
J23 to był wzór do naśladowania a Ty naśladujesz ten niższy nic nie warty numer. 
Do Lidian:

>kropek Dodany 2017-11-14 15:26<
>Ciekawe? Dlaczego plotki rozpowszechniasz i zdradzasz tajemnice korespondencji?<


Autor kropek Dodany 2017-11-14 15:55
Ok. nie musisz. Możesz pogadać z J11 albo lepiej nie bo Ci się bardziej pogorszy.
Obraża to tylko mnie? Ależ nie :-) Czytaj/cie ze zrozumieniem: "jej się pogorszy" czyli co? Już jest głupia?
Do Lidki:

>A czemu Ty o mnie mówisz ,ze mam więcej nicków? Chcesz mnie oczernić albo sprowokować<


Doczytajcie, poszukajcie, albo niech się odezwie zainteresowany Tadeusz (B czy tam P) nie pamiętam, którego właśnie kropek obrzucał obelgami.

Więcej nie chce mi się szukać ani wklejać. Jedno WAM LIDIAN, GOLLUM I NORBERT POWIEM: W-zetka i kropek[OSIĄGNĘLI TO CO CHCIELI - SĄ DOSKONAŁYMI MANIPULATORAMI.
My szaraczki jesteśmy naiwni :-(

Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2017-11-18 17:10 Zmieniony 2017-11-18 17:30

> Tym 'my' ten uprzywilejowany nick szermuje bardzo głośno, więc może zapytam, w czyim imieniu mówi? Niech się ci MY odezwą w końcu. No bo nikt nie będzie przecież oskarżać nicka Jola 11 o rozdwojenie jaźni, prawda?


No to ci wytłumaczę. Ciągle szermujesz słowem My i nie wiadomo za kogo, więc napisałam, żeby ci MY się odezwali, jeśli istnieją. Bo jeśli nie istnieją, a ich sobie zmyślasz, mówiąc tylko o sobie, to....wniosek by się sam nasunął, że to jakieś poplątanie liczby pojedynczej z mnogą, gdy mówisz o sobie.
Więc, żeby go ktoś pochopnie nie wyciągał, napisałam, że ci MY powinni się w końcu odezwać, a nie wypychać Cię na front. :-)
No, ale jeśli taka obrona Ciebie Ci nie pasuje, to znaczy, że wtedy nie zrozumiałaś intencji. Więcej Ci tłumaczyć nie będę, bo nie mam czasu.
I jeszcze jedno, jeśli cytując, sama pogrubiasz tekst, to należy zrobić przypis.
----
By zostało, gdyby ktoś zgłosił twój post,  zacytuję:

> To TY "w-zetko" zaraz po moim wejściu na to forum zaczęłaś mi dogryzać, czepiać się, byłaś i jesteś chamska i złośliwa. Dziwne tylko jest to, że inni, którym dogryzasz i ich ośmieszasz tego nie widzą, np. Rogal, Lidian, Norbert, kobietka, Staruszka (podobno nie żyje) :-(, Basia i Sylwek :-( Nie da się napisać "itd", bo piszesz tylko tam gdzie można komuś dokopać.


Mistrzostwo świata w okręcaniu kota ogonem, ale to nic. Biedne te wymienione nicki, powiedz im dokładniej, uświadom, zacytuj, bo może się nie zorientowały, co się tu z nimi wyrabia.:-) :-)))))))) Przecież nie jesteś zapewne gołosłowna, nie wymyślasz w szalonej złości, co Ci przyjdzie do głowy,  prawda? :-)))))
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-18 16:09
To sobie forumowicze dyskutują o swoich upss  o innych winach a nie własnych a Administracja zajmuje się obecnie bzdetami, kasowaniem i banowaniem już i tak okrojonej grupki forumowiczów zamiast posłuchać rad i zająć się udoskonaleniem działania forum a przestać naprawiać banowniem forumowiczów (wcześniej trzeba upominać wpisami pod niewłasciwymi postami).
Gollum gdzie Twoje konstruktywne pomysły. Przypomnę tylko dla porządku że wielokropek dostał pierwszego bana przy okazji dyskusji z jakimś
b-mulloG=iem. Poczytaj co Ty wtedy pisałeś i porównaj z wpisami WzK - niczym się nie różnią, tak że nie rób z siebie obrońcy uciśnionej Lidian bo ona powinna sama sobie dać radę, choć ostatnio stosuje metodę obrażania się na wpisy(np.moje) które nie zawierają żadnych słów zabronionych. To nie jest dobra metoda lepiej sobie wyjaśnić wszystko bo można, bez używania słów przyjętych jako obraźliwe.

Poniżej przytoczę dla przywrócenia pamięci Administracji czym się powinna zajmować i czym się kiedyś zajmowała z pożytkiem dla forum i przypomnieć o obowiązku dotrzymywania obietnic szczególnie tych oficjalnych jako Admin 01 czy 02. 

>  -/- Autor admin_01 Dodany 2014-01-20 14:03


Szanowni Użytkownicy Forum,
W ciągu ostatnich kilku dni Forum przenoszone było na nowy serwer. Jest on szybszy i o wiele bardziej pojemny - chcemy w ten sposób usprawnić korzystanie z Forum i zapobiec przypadkom (a wielu z Państwa wie, o czym mówię), gdy kończyło się miejsce na serwerze i nie można było z Forum korzystać.
Mamy nadzieję, że sama operacja przenoszenia zawartości Forum na inny serwer nie była dla Państwa uciążliwa.
Zajęliśmy się już kasowaniem postów, zamieszczanych przez ostatnie dni przez anglojęzyczne roboty. Nie wiemy jeszcze, czy ten atak na nasze Forum był bezpośrednio związany z przenosinami, czy też jest to tylko zbieg okoliczności. Tak czy tak sprzątamy po nich i będziemy wdzięczni za zgłoszenie tego typu postów, o ile jakieś przegapiliśmy.
Przy okazji chcielibyśmy poinformować, że prowadzimy prace nad unowocześnieniem Forum. Tak jak i Państwo doskonale wiemy, że nie spełnia już ono najnowszych wymogów. Musimy jednak działać ostrożnie. Nie chcemy unowocześnić Forum w sposób, który jakkolwiek zagrozi opublikowanym treściom.
Będziemy Państwa informować o postępach w tej sprawie.
Z poważaniem,
Admin
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-24 09:34
Ponieważ Administracja jak widać ma ciężki orzech do zgryzienia, ale pewnie się doczekamy odpowiedzi, coś na szybko dołożę.
Mam pytanie, czy to prawda, czy tylko poniżej cytowana osoba wymyśla kolejna bzdurę, siejąc ferment.

" Autor Jola11 Dodany 2017-11-23 18:42
(...) jest jakiś dziwny, "powiązany" moderator :-(, bo: post kropka został prawie idealnie "wyczyszczony", że by go nie zbanować? Usunąć na stałe? "

Jeśli prawda, dlaczego Administracja nie zaznacza na czerwono ingerencji w posty? Manipulacja bez śladu, jest czymś  niegodnym ze strony admina lub moderatora. Traci się zaufanie, że cokolwiek się napisze, może być zniekształcone, a przecież piszemy tu czasem rzeczy istotniejsze niż pyskówki z nickiem J11.
Proszę o wyjaśnienie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-24 09:49 Zmieniony 2017-11-24 09:51
Wuzetko , już wyżej o tym pisałam. Prawdą jest, że niewinne posty są usuwane. Kiedy się do admina zwróciłam o udowodnienie na forum , że to co napisałam było obraźliwe , dostałam odpowiedź, że nie archiwizuje usuniętych postów. To , że ktoś "grzebie" w tym co piszemy, to już od dawna mówią forumowicze.

Jeszcze jedno. Chciałabym wiedzieć, kto jest moderatorem.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-24 09:54
Może Jola11? Gdyby tak spekulować, to najpierw dyskretnie siebie czyściła, a teraz, gdy się wydało,  dla zacierania śladów Kropka? :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-24 10:25
Wuzetko nie wiem kto. Może admin to wyjaśni. :-)
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-24 12:32 Zmieniony 2017-11-24 13:04
Dla przypomnienia dyskusji. Poczytajcie co wtedy pisaliście i co się zmieniło?polecam aby odświeżyć  pamięć
Wykorzystując podpowiedź Golluma na zamieszczanie wpisów zostawiam tu swoją (muszę poprawić nie swoją a wielokropka ;-)odpowiedź do Lidian z tamtej dyskusji. Czytałem i pamiętam ale nie potępiałem Twojego wpisu, czytał i opisał to również amalian.
Dlatego Twoje wspólne picie koniaczku z osobą obrażającą Golluma (którego bardzo lubisz,podobno) i innych to jest dopiero perfidia i nieuczciwość.

> do " faceta" podpisujacego się TadeuszP . Po co było Ci potrzebne tworzenie innego wizerunku aby obrażć innego forumowicza? czy to nie nick "buduj" był wtedy przyczyną Twojego przeobrażenia się w "wojtekk"  Według mnie było to zmuszanie innych których na pw o tym poinformowałeś, zmuszanie do nieuczciwości i postawienie w bardzo niezręcznej sytuacji!?

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-24 10:12 Zmieniony 2017-11-24 10:15

>Kiedy się do admina zwróciłam o udowodnienie na forum , że to co napisałam było obraźliwe , dostałam odpowiedź, że nie archiwizuje usuniętych postów.<


No tak,- Lidian, własnego obrażania innych to się nie pamięta? I jeszcze chcesz Administrację forum tym obarczyć ? To Ci przypomnę dlaczego Twój post usunięto:
Otóż obraziłaś w nim inną uczestniczkę forum (Jolę) określeniem "żmija". Co ciekawe teraz jej w innym wątku proponujesz wspólne picie koniaku. Doprawdy perfidne.........
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-24 10:24 Zmieniony 2017-11-24 10:27
Perfidne, to jest to co do mnie napisałeś.

Ps
A tak swoją drogą zwykle forumowicze nie pamiętają postów, które im mod usuwa, a Ty masz chyba jakiś nadprzyrodzony dar w tym kierunku, albo to Ty jesteś tym "niegrzecznym" moderatorem. :-)))

I jeszcze jedno. Słowo żmija było "rzucone" ogólnie, a nie do konkretnej osoby.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-24 10:33

>Perfidne, to jest to co do mnie napisałeś.<


Doprawdy tak parę zdań prawdy Cię zabolało. Wiesz co ? Na ten ból jest doskonały sposób:
Po prostu zmień się, nie obrażaj i nie oczerniaj innych. Taką odmienioną Lidian z ochotą bym przywitał na forum.........
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-24 11:33
WzK

>Taką odmienioną Lidian z ochotą bym przywitał na forum<


A za kogo Ty się masz, to forum nie jest Twoje.

>Po prostu zmień się, nie obrażaj i nie oczerniaj innych<


Ty mnie ciągle obrażasz takimi słowami.

Nie zaczepiaj mnie więcej jeżeli aż tak mnie nie znosisz.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-24 17:44

> jeżeli aż tak mnie nie znosisz. <


Lidian,- ależ ja Cię lubię, może trochę inaczej, ale lubię..... Gdybyś się trochę zmieniła to może bym i uwielbiał ?
Któż to wie ??????
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-11-24 18:02
Aż tak mi na Twoim uwielbieniu nie zależy żebym się miała zmieniać. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-24 11:11
Już niejednokrotnie pisałem - zacznij od siebie, bo wielokrotnie obrażałeś innych i nie zostało z tym niz zrobione, posty nie dość, że nie zostały usnięte, ani zmienione to pozostały nadal na forum.

Przypomnę, że Lidia nikogo nie obrazila bo było to napisane bezosobowo, nie skierowane bezpośrednio do osoby.
To raz, a dwa ponownie napiszę CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM. Niektóre posty jak wspomniany przez Lidię są kasowane i "nagradzane", a inne jak w przypadku to11 są modyfikowane - zmieniana jest ich treść i wymowa, usuwane są obraźliwe zwroty takie jak "cham" i to skierowane bezpośrednio do danej osoby wymienionej z nick'a (skierowane do kropka) - czy to jest w porządku, czy to jest właściwe podejście? Czy to jest sprawiedliwe traktowanie userów? Według ciebie tak bo ty należysz do tej uprzeywilejowanej grupy.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-11-24 11:31
WzK kim ty właściwie jesteś na tym forum,żeby decydować kogo witać lub żegnać na tym forum?Co ci do tego kto jak się do kogo zwraca,adwokata Integracja wynajęła?Nie jesteś święty,obrażanie nie polega tylko na epitetach i używaniu niecenzuralnych słów,obrazić mozna o wiele perfidniej niż sie potocznie uznaje.Masz trochę inteligencji i przebiegłości i to wykorzystujesz.Zmiję napisał Sapkowski i Słowacki,wiec moze to nie jest AŻ takie brzydkie słowo?
Nie staraj się w swoj judaszowski sposób odpisywać,bo nie mam czasu na twoje gierki,pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-11-24 11:32
Administracjo,również optuje za ujawnieniem moderatora.Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-24 11:42
Mnie tak naprawdę nie interesuje kto jest modem, ale sporo by się wyjaśniło :-)
Przypomnę tylko, co było już niejednokrotnie pisane, że jest to ogólnie stosowane na forach, że moderatorzy i administratorzy są znani, nick w podpisie ma czy to moderator czy administrator.
Uważam, że tu też tak powinno być.
No i co istotne - moderator powinien być bezstronny i rozumny, a tutaj to wygląda zupełnie inaczej.

WAŻNE - moderowane posty powinny zawierać info kiedy, przez którego moda i co zostało zmienione, a jeśli już zmieniane nie powinno to zmieniać sensu wypowiedzi.
Prosta zasada jest stosowana na forach - posty obraźliwe i owszem są kasowane, ale to posty naprawdę już wulgarne, w przeciwnym wypadku wyrazy niecenzuralne są wykropkowane/wygwiazdkowane/krzyżyki... a reszta postu jest nienaruszana.

Nie byłoby zbędnych dyskusji i pretensji, teraz pisząc posta trzeba by było każdy post zachowywać w formie screen'a żeby miec potem dowód winy lub nie - bo naprawdę są kasowane posty które nie naruszają regulaminu, a pozostają te naruszające.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-11-24 11:38

>WzK kim ty właściwie jesteś <


Ponieważ zostałem za "frak do tablicy wytargany" :-))))) to odpowiadam:
Przede wszystkim jestem sobą. A resztę/więcej informacji o mnie znajdziesz klikając w nick W z K w nagłówku postu. To tyle........
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-24 12:50
Iota Twoje powiedzenie " wytargać za frak " powinno przejść do historii forum a nawet netu :-) jako kulturalne wezwanie do tablicy.

> a tak przy okazji do osoby podpisującej się jako " Kobieta " bo pod jej wpisem umieszczam wpis do Ioty - proszę przypomnieć sobie swoje dziwne insynuacje dotyczące "czas i pora".

Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-24 17:39
"Kobietka"? Kogoś z tego forum mi przypomina, ale nie mogę zajarzyć kogo....
Wiem i pamiętam jednak, że pisała m.in. do mnie na pv, że W z K to ktoś tam z forum wzety. Wynikało z tego, że była u nich na forum jakiś czas...
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-24 17:49

>Wynikało z tego, że była u nich na forum jakiś czas... <


A tak......Ale nie w formie porządnego użytkownika, a takiego gościa co zamęt siał..........
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-11-24 18:38
To by się i tutaj zgadzało :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-24 17:34

>Lidię są kasowane i "nagradzane", a inne jak w przypadku to11 są modyfikowane - zmieniana jest ich treść i wymowa, usuwane są obraźliwe zwroty takie jak "cham"<


Po 1. to jest l. pojedyncza, po 2. Lidian też niedawno użyła tego słowa i co? Nie wyczyszczono, nie usunięto.... Ma jakieś "chody" u Admina czy Moda?

>To ty jesteś bólem tego forum.<


To już nie ja tylko W z K?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-24 17:39

>To już nie ja tylko W z K? <


Tak w oczywisty sposób wynika z tamtego kąśliwego przez Golluma napisanego postu.
Ale ponieważ nie jest w stanie mnie on obrazić to nie reagowałem........... I niech sobie tamten post "wisi".
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-24 17:44
Masz rację. Gollum jest osobą nadpobudliwą, łasą na pochwały (wazelinę) mimo deklaracji. Jest niesłowny, nie widzi swoich przewinień tylko innych. No niestety, ale przypomina mi "kropka" czyli "wielokropka" :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-24 18:15
Jola, Gollum mimo słabego wzroku, a może dzięki temu, szybciej niż inni "widzi" fałsz i obłudę. Zostaw go. To równy facet. :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-11-24 18:39
Rzecz w tym, że ja Go już dawno zostawiłam, ale On mnie nie.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-24 18:03

>Po 1. to jest liczba pojedyncza>


Jeśłi już to powinno to powinno być napisane
"to" jest liczbą pojedynczą, a poza tym trzeba umieć cyztać ze zrozumieniem co jak widzę nadal przychodzi z trudem.

>To już nie ja tylko W z K?<


Nie odpowiadałem tobie, ale skoro sie dopominasz - ty też.

Zauważyłe, że szukasz sprzymierzeńców :D, cóż - napisałem kiedyś, że nie będzie chętnych na rozmowy z tobą - i się nie pomyliłem :D - pozostał jedynie doskonałwy w swojej perfidii (mogła byś się od niego uczyć, nie dostałabyś banów) W z K, czemu się nie dziwię bo jedyne co was różni to płeć - jeśli faktycznie jesteście tym za kogo się podajecie...
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-12-03 15:24
Chciałby tu podziękować Adminom tego forum za życzenia dla ON a właściwie dla forumowiczów szczególnie działu Kawiarenka.
Wystarczy troszkę logicznego myślenia.
Na ok. 260 tyś. wpisów 220 tysięcy zostało napisanych w Kawiarence. To jakiś szacunek i wzajemna wymiana myśli dla piszących w niej się chyba należy? W procentach i statystykach to pewnie przedstawiłby to lepiej Rogal i nie będę tu jego działki mu zabierał ;-)
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2017-12-03 17:42

>W procentach <


Kropek, procenty zostaw na święta...
Statystyka się przyda Mikołajowi, z kolei, bo na pewno nie zdąży do każdego z prezentem:-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-12-04 08:54
Kawiarenka odpowiada za 84,61% wszystkich wpisów:)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-12-06 21:55
Normalka! Ludzie chcą gadać o zwyczajnych sprawach i  nie chcą czytać/widzieć kropków czy inne wcecie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-12-06 22:58
Administracji do zachwaszczonego ogródka.

Autor Jola11 Dodany 2017-12-06 22:14
Matko jedyna czemu mi tyle wyświetla powiadomień od kropka i wceci?! Ja z nimi nie rozmawiam, do nich nie piszę , nie odpowiadam, a tu tyle ich odpowiedzi na moje posty.
Wceta i kropek deklarują się, że mnie nie czytają itp, obrażają mnie, cytując. Jednocześnie ciągle piszą do mnie i czytają (z uwagą) moje posty!! O co Wam biega lamusy?

Tak przy okazji dziadziu kropku i babciu wzeciu, nie używajcie słów, których nie rozumniecie, np"czniam" to stare powiedzenie - ile wy macie lat? Poza tym nie potraficie odmieniać - do podstawówki kropek kiepski i w-ce :-( No i macie okazję mnie zgłosić i zbanować śmiecie !
----------------

Autor w-zetka Dodany 2017-12-06 22:48 Zmieniony 2017-12-06 22:51

    > Matko jedyna czemu mi tyle wyświetla powiadomień od kropka i wceci?! Ja z nimi nie rozmawiam, do nich nie piszę , nie odpowiadam, a tu tyle ich odpowiedzi na moje posty.
    > Wceta i kropek deklarują się, że mnie nie czytają itp, obrażają mnie, cytując. Jednocześnie ciągle piszą do mnie i czytają (z uwagą) moje posty!! O co Wam biega lamusy?

    > Tak przy okazji dziadziu kropku i babciu wzeciu, nie używajcie słów, których nie rozumniecie, np"czniam" to stare powiedzenie - ile wy macie lat? Poza tym nie potraficie odmieniać - do podstawówki kropek kiepski i w-ce :-( No i macie okazję mnie zgłosić i zbanować śmiecie !

A po co, jesli jesteś dla mnie osobiście Jolniętą gimbazą? :-)))))))))))  Niech Cię administracja sama zabanuje, jeśli nad Tobą panuje, a jak nie, to przynajmniej widać, kto jest kim.
P.s.
Ja Cię czytam jako kuriozalną rozrywkę tego forum i czekam, co z tym nickiem Jola11 administracja zrobi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-12-07 11:36
W zw. z tym, że prawie widać pianę na ustach autorki powyższego postu :-) dodaję:

>Administracji do zachwaszczonego ogródka<
>Autor w-zetka Dodany 2017-11-23 21:04<
>A to dlatego ucieszył Cię padalcowaty w swoim charakterze post , osoby<
>Czasem nie warto szukać sojuszników wśród gadzin. To oczywiście, podkreślam, nie o Joli11<
>Ups. i nie o wymienionych przez Ciebie, muszę dodać dla formalności<

Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2017-12-07 12:29 Zmieniony 2017-12-07 12:32
No i jak nie o Tobie i innych, to znaczy się ogólnie taki z cyklu filozoficznych przemyśleń i czego się czepiasz?
P.s.
I nie uczyli Cię tam w gimnazjum, że jak się cytuje, to dokładnie, a gdy się coś podkreśla, to należy się objaśnienie typu "podkreślenie własne - podpis, inicjały itp.)?
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-12-12 00:08
Gollum odsłuchałem to co Ty słyszysz czytając forum. Szok. Po ośmiokrotnym wysłuchaniu zacząłem nadążać co czyta twoja gadaczka. Dla mnie zdecydowanie za szybko.
Na początku słyszałem tylko abiabiabi 2017 abiabiabi. Za kolejnym chyba dziesiątym wsłuchaniem się, prawie nadążałem. Prawie, oznacza że wiedziałem który post jest czytany.
Jak odpisujesz nawet nie próbuję sobie wyobrazić.
Jeszce raz napiszę, ze podziwiam Cię i to że chce ci się udzielać rad mimo tak trudnego czytania wpisów innych. Często w moich wpisach nie używałem poprawnej składni zdań i używałem dziwnych zwrotów ale nie zdawałem sobie sprawy ile kosztuje Ciebie czytanie forum. Szacun Gollum.
Ja chyba rzuciłbym kompa w kąt i zajął się hodowaniem i obserwacją rybek w akwarium ;-)

Do adminów forum,
radzę odsłuchać to co napisał Gollum i odnieść się w końcu do wszystkich uwag wpisywanych przez użytkowników tego jakby nie było wspólnego forum! http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=272914#pid272914
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-12-12 10:53
Tez posłuchałam 'gadaczki', poczytałam i mam zawrót głowy od szoku. A Administracja? Pogratulować zimnej krwi właścicielom portalu. Na pierwszej stronie artykuły fasadowe, a w środku kocioł i głupie reklamy wpisywane na miarę intelektu 'pracujących' w nich. Czytających jest bardzo dużo. Kabaret  z bezkarnym 'mieszadłem' w tym kotle chętnie się czyta.
Sama aż tęsknię czasem za tym kuriozalnym zjawiskiem.:-) Stanowi wizytówkę Administracji, co dopowiadam, jakby ktoś sobie tego jeszcze nie uświadomił.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-12-12 11:53

>Administratorzy to dwie osoby, które na co dzień robią wiele innych rzeczy, i nie zawsze mają tyle czasu, ile by chcieli, by na bieżąco reagować na wszystko<


To cytat  z pierwszego postu tego wątku napisanego przez admina.

Co na ten cytat odpowiem? Nie reagujecie ani na bieżąco ani na przez lata wysyłane do Was sygnały.
Inna sprawa, to admini, którzy "robią wiele innych rzeczy" (z cytatu). Niech zajmą się jedną, ale solidnie, bo jak wszystko robią tak jak administrują forum, to może lepiej zająć się czymś co się lubi robić.
Co na to szefowie Integracji? Niech wreszcie w pełni dopuszczą do forum osoby z wadami wzroku.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-12-12 13:13
Żeby nie było, że niewidomi mają tak źle - ten głos który ja używam jest z darmowego programu NVDA, jest on jeśli chodzi o funkcjonalność nawet lepszy od płatnych programów któe kosztują 4000-5500 zł W tych płatnych są głosy bardziej ludzkie tzw realspeak i są tam głosy kobiece i męskie - ale niestty to kosztuje.
Jeśli chodzi o sam system Windows 10 daje on możliwość użycia wbudowanego syntezatora mowy i tu są takie bardziej ludzie głosy, te głosy możńa zastosować w NVDA, ale niestety te głosy bardziej przyśpieszone zaczynają bełkotać więc jeśli ktoś chce szybciej cokolwiek przeglądać to nie da rady, do tego są nieco opóźnione - rozpoczynają mowę z lekkim opóźnieniem - to jest irytujace - ten głos który używam jest bardzo sprawny i szybki - kwestia przyzwyczajenia :-)

Pniżej próbka głosów - dwa z Windows 10 i jeden dla porónania NVDA:
http://www47.zippyshare.com/v/bfHa4Pmb/file.html
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 8) (296881 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill