www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Stymulator serca a stopień niepełnosprawności (3084 - wyświetleń)
Autor RobertS Dodany 2017-12-04 19:16
Witam. Mam 52 lata. Otrzymałem dzisiaj orzeczenie PZdSOoN klasyfikujące mnie do osób o lekkim stopniu niepełnosprawności. Mam stwierdzony blok przedsionkowo-komorowy II st. 3:1, co było przyczyną niespodziewanej (z ulicy zostałem zabrany na SOR i OIOM) implantacji stymulatora serca w grudniu 2015r. Mam również dysfunkcję aparatu mowy po mechanicznym urazie krtani. Symbole przyczyny niepełnosprawności 07-S i 03-L. Trochę jestem zaskoczony wskazanym stopniem niepełnosprawności i czasem jej przyznania - (30.11.2020 - przecież nie usunę stymulatora i elektrod z seca). Pani, która była u mnie na wywiadzie środowiskowym w innej sprawie, po tym jak dowiedziała się, że mam stymulator serca powiedziała, że powinienem złożyć wniosek o orzeczenie i z dużym prawdopodobieństwem otrzymam umiarkowny stopień niepełnosprawności. Mam pytanie dotyczące sensu odwołania się od tej decyzji do Woj. Zesp. do Spraw Orzekania o Niepelnospr -mam na to 14 dni od 04.12.2017r. Czy rzeczywiście ta jednostka chorobowa może mnie jedynie sklasyfikować do lekkigo stopnia niepełnosprawności?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Stymulator serca a stopień niepełnosprawności (3084 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill