www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wesołych Świąt (Strona 20) (535783 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-04-03 12:54
http://www.tokfm.pl/blogi/francis/2012/04/byc_ateista_w_wielkanoc/1?bo=1
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-04-03 13:40
Tak trochę rozrywkowo się zastanawiam jaki jest w prawdziwym ateiście procent ateisty ? Bo różnie to bywa, a jako dowód to niedawne pogrzeby zagorzałych ateistów właśnie..........
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-03 13:41

>A ateiści co świętują?<


Święto, wolne dni, odpoczynek, tradycję :-) Nie zapominajmy, że cała otoczka to jednak pozostałości pogańskie :-) Znam - są moimi dość bliskimi znajomymi taką rodzinę - fajni ludzie, nie agitują, ja ich też nie. Oczywiście nie ma tradycyjnej święconki za to jest świetny i wesoły dyngus :-) Moja sąsiadka taka więcej ortodoksyjnie wierząca, z domu obok w formie pochwały gani mnie, że jestem... tolerancyjna ;-)

Czas najwyższy: wszystkim życzę nadziei, miłości, zdrowia i hartu ducha. Nie poddawajcie się, bądźcie sobą :-) Nie ważne w co, w kogo wierzycie, ważne aby wierzyć -to pomaga i daje rezultaty.
https://youtu.be/yTwJvVTQ6-0
https://www.google.pl/search?q=alleluja&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Q4keVf2DI8bbaqWtgfgF&ved=0CEoQsAQ&biw=1280&bih=651
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-04-03 18:37
Na stole święcone, tuż obok baranek,
W koszyczku pełno barwnych pisanek
I jakże znamienne w polskim krajobrazie
Budzące się do życia wiosenne bazie.
Zielony barwinek, fiołki i żonkile
Malują kolorem uroczyste chwile.
W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie,
Gdy wielkanocne na stole śniadanie.
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2015-04-03 20:27
Wszystkim forumowiczom życzę zdrowych,wesołych świąt,mnóstwa radości i uśmiechu.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-04-03 21:10
Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych - spędzonych w gronie najbliższych.
Dla forumowiczów - wszystkich :-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2015-04-03 21:39
przyłączam się do tych wszystkich pięknych życzeń, życząc wszystkim pogody ducha i tej za oknem, zdrowia i miłości od bliskich, a szacunku od dalszych :-)))
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2015-04-04 15:24
Wesołego Alleluja wszystkim forumowiczom życzę.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-08 17:01
Jakoś "takoś" mi się to kojarzy:

"Na głowie ma kraśny wianek,
W ręku zielony badylek,
A przed nią bieży baranek,
A nad nią leci motylek."

Z czego to? Kto napisał? ;-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2015-04-08 17:03
Adam Mickiewicz, Dziady. Część II.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-08 17:18
:-) Wygrałaś wycieczkę na Hawaje.
Poza tym witaj - jeszcze się nie znamy :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-18 09:17
Życzę Wam wszystkim przeżycia Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze, a kolejny rok niech będzie czasem pokoju i realizacji osobistych marzeń.
                                            
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-18 15:57
Ja też :-) czyli EL :-)
https://youtu.be/3KK6sMo8NBY

No i durny El :-(
https://youtu.be/vCKQoyfwLKM

Najfajniejsze jest to, że ta jego żonka grała epizod w 1 filmiku marnym bez echa: he he i zdychała/marniała po silikonach i nic to nie dało!!! O niej nikt nic nie wie :-) a Elvisa wszyscy kochają :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-18 19:34
Już nieomal tradycyjnie przed świętami dzielę się z Wami Kaszubską kolędą. Tym razem kolędy śpiewają dzieci....... Wesołych  Świąt Bożonarodzeniowych 2015 :-)

>https://www.youtube.com/watch?v=byvIulwJOcY<

Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-12-19 19:36

>2015 <


Muszę sam siebie prostować. Przepraszam za tę literówkę/cyfrówkę :-) Oczywiście 2016 r.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-12-21 17:45
:-) piękna kolęda, ale z mojego punktu widzenia Kaszubi są trudnymi ludźmi :-(

W zw. z tym, że od jutra "świętuję z góralami" ;-) Dzisiaj życzę wszystkim - bez wyjątku - zdrowych, wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Aby Wam się darzyło!
Szczęśliwego, oby tylko nie gorszego Nowego Roku!
Chyba gorzej nie będzie? PIS dotrzymuje obietnic, ludzie w części zadowoleni, trochę wszystko podrożało, dzisiaj dostałam "list" z mojego banku :-(
Spory burdel w Polsce, na ulicy już niektórzy świętują :-( pijackimi awanturami i bójkami...

Moja ulubiona kolęda :-)

https://youtu.be/QtjrnIqee5w

Oj, maluski, maluski, maluski, jako rękawicka
Alboli tyz jakoby, jakoby kawałecek smycka.

Ref.
Śpiewajcie i grajcie mu
małemu, małemu

Cy nie lepiej by tobie, by Tobie siedzieć było w niebie
Wsak Twój Tatuś kochany, kochany nie wyganiał Ciebie.

Tam wciornaska wygoda, wygoda, a tu bieda wsędzie,
Ta Ci teraz dokuca, dokuca, ta i potem będzie.

Tam Ty miałeś pościółkę, pościółkę i mietkie piernatki,
Tu na to Twej nie stanie, nie stanie ubozuchnej Matki.

Tam kukiołki jadałeś, jadałeś z carnuską i miodem,
Tu się tylko zasilać, zasilać musis samym głodem.

Tam pijałeś ceć jakie, ceć jakie słodkie małmazyje,
Tu się Twoja gębusia, gębusia łez gorskich napije.

Tam Ci zawse słuzyły, słuzyły prześlicne janioły,
A tu lezys sam jeden, sam jeden jako palec goły.

Hej, co się więc takiego, takiego Tobie, Panie stało,
Ześ się na ten kiepski świat, kiepski świat przychodzić zachciało

WESOŁYCH, SPOKOJNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-12-18 18:22
Dołączam się do tych życzeń.
Wszystkim życzę Wesołych Świąt.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-12-19 13:42
Przyłącam się do życzeń świątęcznych.
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2016-12-24 14:06
Zdrowia i Miłości na Święta (i nie tylko).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-13 10:57
Życzę Wam pięknych Świąt Wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Jezus przyniesie Wam wiele radosnych dni, a na trudne chwile da siłę do ich przetrwania.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-04-13 11:06
Chętnie przyłączam się do życzeń z okazji świąt wielkanocnych i mokrego dyngusa.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-13 12:50
Sympatycznym forumowiczom życzę zdrowej, radosnej i pełnej ciepła Wielkanocy 2017 :-) A ze smakołykami to proszę tak z umiarem.........:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-04-14 10:30
Dzięki WzK, uważam się za "sympatyczną" forumowiczkę ;-)

Życzę Tobie, Iocie, Rogalowi, Nachbarowi, Norbiemu i innym, których nie pamiętam lub nie poznałam na tym forum, bo się nie odzywają: zdrowych, radosnych i sytych świąt oraz mokrego dyngusa :-)

Sonce, kropkowi, Lidce, golumowi i innym ijankom, kobietkom itp. trollom wielonickowym; zadumy nad życiem i śmiercią, oby Jezus was natchnął empatią i logiką. Chociaż to ostatnie dla was jest niemożliwe :-( Raz, za razem udowadniacie brak wiedzy i beton.

Kryształkowi wiary w ludzi, mniej podejrzliwości i smutku :-)

https://youtu.be/YPQA6HvRwHQ
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2017-04-14 13:11

> zadumy nad życiem i śmiercią, oby Jezus was natchnął empatią i logiką. Chociaż to ostatnie dla was jest niemożliwe :-(
> Raz, za razem udowadniacie brak wiedzy i beton.


Jolu11  J......  sobie gęby  nie wycieraj przy okazji składania tak pogardliwych życzeń. W tym wieku babciom nie wypada manipulować religią.

Chodzisz do lekarza?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-05-15 17:34
Kto ci to powiedział janko - kijanko? Rydzyk? To do niego zapierniczaj :-) durny mocherku. Nie wysilaj się z odp. i tak na to forum zaglądam sporadycznie czyli może raz na miesiąc i czytam ostatnie posty :-)
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2017-05-16 16:12

>durny mocherku <


Joluś, papież - pisałaś "rz",
moher - "rz"
Wymieniać inne?
Kupimy Ci w prezencie słownik i wyślemy. Przyda się.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-06-15 14:20

> Jola11 Dodany 2017-05-15 18:34


Kto ci to powiedział janko - kijanko? Rydzyk? To do niego zapierniczaj :-) durny mocherku. Nie wysilaj się z odp. i tak na to forum zaglądam sporadycznie czyli może raz na miesiąc i czytam ostatnie posty :-)<

***************************
Joluniu, Skarbie tego forum...
Czytaj, to, co piszesz, odpowiadając....
Ja wiem, że kiedy nabawiasz się wolności, będąc na przepustce, stajesz się sobą, nawet zwiększona dawka leków nie działa...
Ubolewamy, współczujemy, głaszczemy po główce....
Może jakoś wyjdziesz z tego stanu, po półrocznym pobycie na odwyku...

Trzymaj się, kochaniutka...trzymamy kciuki!
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2017-06-15 19:00
Dołączam się do życzeń tymbardziej, że dziś Jolanty, zdrowiej, słuchaj lekarzy,bierz leki,uśmiechaj się do ludzi, może znajdzie się ktoś kto chętnie się tobą zaopiekuje.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2017-04-13 17:41
Skoro wątek już wypłynął...

Święta będą pewnie różne - u jednych z rodziną, u innych bez. U jednych radosne, u innych średnio. Trudno mi Wam życzyć, jakie one konkretnie mają być, bo z tym różne w życiu bywa. Zamiast tego życzę: Niech Was Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami, niech Was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Wam swoje oblicze i niech Was obdarzy pokojem.

A jako, że okres Wielkanocny trwa pięćdziesiąt dni, życzenia są długoterminowe. :-) Kto ich nie odbierze teraz, zdąży później.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-04-14 08:46
Czasem tu zaglądam, czytam, a więc z potrzeby ducha składam Wszystkim serdeczne życzenia z okazji Świąt.
Zdrowych, pogodnych. Każdemu przeżyć na miarę jego świątecznych uczuć i ....światopoglądu. :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-04-14 09:32
Dziękuję za życzenia Wszystkim.
Dołączam i także każdemu z Was -

zdrowych i spokojnych świąt ,
niech Czas ten przyniesie Dobro
a Zmartwychwstały Pan obdarza potrzebnymi Łaskami.

Pozdrawiam świątecznie.
Nadrzędny Autor ijanka.5 Dodany 2017-04-14 13:22
„Tajemnica, którą adorujemy w okresie Wielkiego Tygodnia to wspaniała historia miłości, która nie zna przeszkód. Męka Pańska trwa aż do końca świata, gdyż jest to historia uczestniczenia w cierpieniach całej ludzkości i nieustanna obecność w wydarzeniach życia osobistego każdego z nas. Tak więc Triduum Paschalne jest pamiątką dramatu miłości, który daje nam pewność, że nigdy nie będziemy opuszczeni w życiowych próbach”.
Papież Franciszek, 23.03.2016

Spokojnej, radosnej i słonecznej Wielkanocy.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-04-14 17:50
Zdrowych i radosnych Świąt życzę wszystkim chrześcijanom i muzułmanom którym nie udało się opuścić zagrożonych terenów, mimo że to ich miejsce i ich dom ,życzę aby znaleźli dla siebie i swoich dzieci miejsce spokojne i bezpieczne, z dala od codziennego niepokoju o życie.

I przy okazji Wszystkim piszącym na forum bogatego zajączka
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2017-04-14 19:18
Nakrapiane, wyklejane,
Wszystkie jaja malowane,
Każde nosi kolor wiosny,
Bo Wielkanoc - czas radosny!

Zatem mocy i radości,
oraz wszelkiej pomyślności,                  
Dużo Zdrowia i pogody,
A w Dyngusa wiadra wody.

Spokojnych Świąt wszystkim forumowiczom życzy Ella
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2017-04-14 20:19
Dołączam się do wszystkich szczerych życzeń. Radosnego Alleluja!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-12-19 16:43
Życzę wszystkim pięknych Świąt i radości z narodzonego w naszych sercach Jezusa. Niech On da Wam siłę do przetrwania trudnych chwil i wiarę w to, że nigdy nas nie opuści. Nie opuści nawet, gdy będzie nam się wydawało, że nasz świat się rozpada.
Życzę smacznych potraw , dużo uśmiechów i pięknej rodzinnej atmosfery. Oczywiście życzę też żeby pod choinką czekały na Was piękne prezenty.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-12-19 20:26
W moim imieniu i mojej rodziny dziękuję bardzo :-)

Również życzę udanych Świąt, rodzinnych i dużo zdrowia
I nie żałujcie sobie :D
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-12-20 08:18
Na Boże Narodzenie AD 2017.....
Radości, spokoju i miłości najbliższych. Odpoczynku od zgiełku codzienności i wielu powodów do wspominania wyjątkowości grudniowych chwil - tego Wam życzę z okazji Bożego Narodzenia!      A z przejedzeniem proszę uważajcie.......:-))))))))
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-12-23 16:12
Ja także już dzisiaj życzę wszystkim, poza wcecią, kropkiem i gollumem (i ich innymi nickami) Wesołych, zdrowych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia, oraz Szczęśliwego, zakrapianego i radosnego Nowego Roku - oby nie był gorszy od poprzedniego. Jutro nie będę miała czasu nawet na chwilkę zajrzeć do sieci. Jak mawiał mój dziadek: "do Siego roku" :-) :-)
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2017-12-24 15:43
Nie składałam życzeń przed świętami, bo mi to jakoś nie pasuje, więc już w przedświątecznej krzątaninie, z okazji Świąt, na przyszłość życzę:

Niech Was Pan błogosławi i strzeże.
Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami i niech Was obdarzy swą łaską.
Niech zwróci ku Wam swoje oblicze i niech Was obdarzy pokojem.

Wszelkiej pomyślności.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-12-21 21:13
Wszystkim karpiom zdrowych i szczęśliwych Świąt
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-12-21 22:52 Zmieniony 2017-12-21 23:01
Kupiliście dzieciom czekoladę na prezent ? sprawdź czy nie jest to ta - opis  z salmonellą Zwróć ją do sklepu, otrzymasz zwrot pieniędzy

upss oczywiście życzenia  moderatorom tego forum od mojego poprzed-nicka wielokropka tak mi się skojarzyło z powiedzeniem " nabrać wody w usta" ;-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-12-23 18:40
Wszystkim radosnych świąt,a przez najbliższe 12 miesięcy także w listopadzie, wszystkiego czego potrzebujecie i czego pragniecie,nade wszystko zdrowia.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-12-24 11:27
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia dużo zdrowia i pomyślności w życiu.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2017-12-24 20:39
Już po Wigilii, Święta przed nami,
teraz Gwiazdory chodzą z darami.
Niech Wszystkich coś ucieszy jak dzieci,
Niechaj  spokojnie czas Świąt przeleci. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-12-30 14:47
Szampańskiej zabawy Sylwestrowej i spełnienia marzeń w Nowym 2018 Roku życzę wszystkim forumowiczom. :-))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-12-30 17:18
Oby 2018 rok nie był gorszy niż poprzedni ;-) Nadchodzący rok to rok Wenus, czyli mój. Mam nadzieję, że mi ze wszystkim pójdzie lekko i sprawnie ;-)
Poprzedni był rokiem Słońca - też nie taki zły, aleeee... W 2018 wszyscy powinni się "kochać" i rozumieć :-) Liczę na to, że w skali światowej :-) U nas walą petardy i zimne ognie... niektórym czas się pomylił? ;-)
Wenus jest patronką dobrych matek, ale urodzeni pod jej wpływem wolą rzeczy ładnie niż praktyczne ;-) itd.

https://youtu.be/XNfPseBKo9Q

https://youtu.be/LbEXVBxaD4M :-) :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-12-30 17:45
Moim znakiem zodiaku jest Waga , która jest  też pod silnym działaniem planety Wenus. Traktuję to jednak z przymrużeniem oka. :-)
Mijający rok był dla mnie trudny, właściwie jeszcze taki jest, a początek nowego wcale się lepiej nie zapowiada, ale trzeba dalej żyć i mieć nadzieję w Bogu.
Jeszcze raz pozdrawiam Was wszystkich. Bawcie się pięknie. :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-12-30 20:08
Szczęśliwego NowegoRoku 2018,dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-12-31 12:06
Tobie Sylwek nie tylko z okazji Nowego Roku, ale i z okazji imienin życzę dużo zdrowia. :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wesołych Świąt (Strona 20) (535783 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill