www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / do moderacji (7879 - wyświetleń)
- Autor Gollum Dodany 2018-01-05 16:40
Zróbcie coś w końcu z tym forum, dostajemy informację o usunieciu posta naruszającego regulamin i jedyna informacja to podany wątek źródłowy, ale odtwiera się pierwsza strona i co qrwa mam szukać w całym wątku wśród kilku tysięcy odpowiedzi któey to post usunęliście?! Jaja sobie robicie?!
To jest jakaś PARODIA FORUM, PARODIA MODERACJI!!!
Nie wspomnę już o administracji jak i prezesostwie którzy to olewają nas piszących do nich - i oto jest idealny przykład OLEWANIA INWALIDÓW, tych dla których rzekomo zostało utworzone to forum - ŻENADA
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-01-05 19:05
Dzisiaj było chyba polowanie na posty Kropka. Musiał ktoś zgłosić "bezinteresownie". :-)
Reszta postów moderatora(ki) nie raziła jak widać.  Pisałeś do Integracji, że mówisz o prezesach?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2018-01-05 19:29
[usunięte]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-05 19:39
Myślę, że niestety prędzej doczekasz się zbanowania za emocjonalne pisanie na forum niż reakcji na Twoje słuszne uwagi.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2018-01-05 20:06
Liduś wiem o tym, ale należę do tych którzy mówią to co myślą i w ten sposób w jaki myślą. Nie mam zaiaru owijać w bawełnę i lizać dupę tym którzy mają mnie w tejże dupie.
Nie boje się zbanowania bo nie zależy mi na liczniku, zawsze mogę założyć nowe konto i nadal pisać to co myślę.
Nic się nie zmieniło, powiem więcej - jest jeszcze gorzej niż było bo teraz jedynie są usuwane posty wybrane - inne np. tej o 11 wcieleniach pozostają mimo iż również naruszają regulamin - dziwnie czyż nie? Choć, nie, nie jest to dziwne - jest to normalne - tutaj
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-05 20:40
Wiele lat już tutaj piszę i zdążyłam się przyzwyczaić do tej "normalnej nienormalności".
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2018-01-05 20:57
[usunięte]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-05 21:16
Wiele razy tu "dostałam " może nie niecenzuralnymi słowami , a tymi "gładkimi" , które miały mocniej zaboleć. Początkowo reagowałam, a to powodowało jeszcze większą agresję z tamtej strony. Za radą kogoś z forum przestałam reagować i o dziwo napastnik się "wypalił". Po co sobie szarpać nerwy. 
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2018-01-05 23:14

> Za radą kogoś z forum przestałam reagować i o dziwo napastnik się "wypalił".


To musiał nie mieć w sobie wiele jadu. Tu nie pomogło ignorowanie. Tu raczej pomaga to, że poziom absurdalnych jej wymysłów w postach jest tak wielki, że idiota by poznał, co jej dolega. Pozostaje się tylko śmiać z niej.
Problem leży w czym innym. W tym, że jak piszą użytkownicy administracja i właściciele portalu dziwnie tolerują tego nicka. I to jest co najmniej zastanawiające. Toleruje, bo skoro na maila ok dziesiątej z minutami wpada moderator i poluje na Kropka, skoro Golumowi nikt nie odpisuje, to znaczy, że 11 jest tu na prawach wyjątkowych, nawet, gdy  administrację od durniów wyzywała.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2018-01-06 10:23
Hmmm............ Długo mnie tu nie było, bo poziom i kultura forum nijak ma się do moich oczekiwań.......
Ale wchodzę i co widzę ?
Poziom żenady sięgnął Himalajów.
Otóż nadal trwa "spijanie z dzióbków wazeliny". Przy tym próby rugowania innych...

>Za radą kogoś z forum przestałam reagować i o dziwo napastnik się "wypalił". <


Jak zwykle  Lidian błysnęła hipokryzją i stawia się ponad innymi.
A do głowy jej nie "przyszło", że po prostu nudzą mnie jej mało udane posty i dlatego ich nie czytam. Ech........Żenada.....
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2018-01-06 12:40
Nigdy nie przestanie mnie zadiwiać postawa takich ludzi jak ty.
Dlaczego nie piszesz o tak "wysokim" poziomie kultury kiedy wypowiada się jolnięta11?
Dlaczego nie piszesz i nie wypominasz jej hipokryzji kiedy pisze o swojej wrażliwości i uczuciowości, a zaraz postem życzy innym śmierci bliskich.
Qrwa ty i ona to dopiero przykłąd hipokryzji i wzajemne wazeliniarstwo
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2018-01-05 20:36
:-) Dokładnie "polowanie" ;-) :-) :-) Może "obudził" ich mój niewinny mail, którego kopię umieszczam poniżej ?.
*******
Do admin_02 Data 2018-01-05 10:09 Temat Przypomnienie
Co się u Was dzieje?. Nie reagujecie na maile?

Przesyłam kopie maila do admin_1

Do admin_01 Data 2017-12-13 15:14 Temat Przypominam że
według Waszej informacji "nick wielokropek " został zabanowany na 30 dni a nastąpiło to 11 listopada.  Czyli minęło już 32 dni. Proszę o odblokowanie dostępu do poczty "wielokropkowi"

******

W efekcie nadal brak odpowiedzi i taka reakcja na maila z godz 10:09 ?
I kropek już dwukrotnie dzisiaj powinien być "zabananowany ;-)" a wielokropek dawno odbanowany bo minie niedługo 60 dni ;-).
Oczywiście nie mam możliwości sprawdzenia czy odpowiedziano wielokropkowi na PW, bo nie ma możliwości otworzenia poczty po zabanowaniu ale jestem przekonany, że nie!!!.

Co prawda kropek zostawił Wam pożegnanie z forum dwie godziny po północy w Nowy rok ale nie mogłem odmówić sobie przyjemności napiętnowania Adminów.
zostawiłem sobie chyba dwa-trzy lata temu miejsce gdzie będę ewentualnie odpowiadał na wpisy skierowane do mnie lub będą powiadomienia o takim wpisie oczywiście nie dotyczy to zygzakowatej prukwy i jej innych nicków.
       Muszę to skopiować i wstawić  drugi wpis w innym miejscu bo tak jak piszesz Gollum - nie wiadomo co usunęli i z którego miejsca
a to chyba proste wytłumaczenie gdy znika skasowany post to nie ma do czego się odnieść wiadomość od adminów, bo powinni zostawić post chociaż z jednym słowem a potem poinformować o który chodzi. Wtedy jedyną wskazówką  zostaje tylko temat z którego go usunęli i to na pierwszej stronie ;-)))) a stron dwadzieścia u mnie po sto wpisów.

To mój polew z Adminów że nie znają działania swojego forum ;-)
i jeszcze jedno czym się różni złamanie regulaminu od naruszenia ??? poniżej dwie sesje "pracy modziów" na zlecenie. W powiadomieniu jest info o dniu usunięcia i godzinie wpisanie tego powiadomienia przez modzi ów.

Powiadomienie
2018-01-05 16:21:  Moderator usunął posta. Powód: Złamanie regulaminu forum 4e
2018-01-05 16:14:  Moderator usunął posta. Powód: Naruszenie regulaminu forum 4e
2018-01-05 16:11:  Moderator usunął posta. Powód: Naruszenie regulaminu forum 4e

Powiadomienia
2018-01-05 13:14:  Moderator usunął posta. Powód: Złamanie regulaminu forum 4d
2018-01-05 12:02:  Moderator usunął posta. Powód: Złamanie regulaminu forum 4a,4e,4d
2018-01-05 11:59:  Moderator usunął posta. Powód: Złamanie regulaminu 4e
2018-01-05 11:57:  Moderator usunął posta. Powód: Złamanie regulaminu 4d
2018-01-05 11:53:  Moderator usunął posta. Powód: Złamanie regulaminu 4e

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2018-01-05 20:43
[usunięte]
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-01-05 22:44
No i widzisz, gdybyś koniaczki z golniętą spijał, to byś miał spokój i błogosławieństwo adminów.:-)
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2018-01-06 11:08
Kropek najgorsze jest to że usuwanie postów w całości powoduje,że ten kto wchodzi raz czy dwa razy w tygodniu i czyta myśli że ten kropek, gollum czy kobietka to muszą być dopiero gnojki ,że poniżają,naśmiewają się itp.Bo właśnie takie myślenie prowokuje informacja"post usunięty".
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2018-01-12 18:35
[usunięte]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-12 18:45

>Myślę, że niestety prędzej doczekasz się zbanowania za emocjonalne pisanie na forum niż reakcji na Twoje słuszne uwagi. .<


Zaledwie kilka dni minęło i moje słowa się sprawdziły. :-((((

>Dodam jeszcze, że to WY MODERATORZY WRAZ Z ADMINISTRATORAMI JESTEEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA OBECNY STAN NA FORUM <


Całkowicie się z tym zgadzam.
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2018-01-12 20:31
Hej Liduś :*
Oczywiście, zdaję sobie sprawę, ale coś trzeba robić, bo nie może być takiego marazmu, takiego stanu rzeczy, że jakieś niezrównoważone babsko wszystkich obraża i nikt nic z tym nie robi, a jak ktoś zareaguje to jest reakcja niemal natychmiastowa.
Ja mogę zakładać nowe konta i powtarzać wciąż.
Teraz to już doszło do apogeum, usunęli cały wątek, musi mieć wysoko postawionych znajomych
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2018-01-13 10:08
To moim zdaniem moderator "działa", a że jest z forum, to ma swoje sympatie. Mnie nie lubi, to już wiem, bo jak przy tym wszystkim wygląda moja usunięta "żmija" chyba widać. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2018-01-12 17:30
DLACZEGO CAŁY WĄTEK "Wszystko o 11 wcieleniach" POLECIAŁ DO KOSZA?
Pierwszy post nie był przecież obraźliwy - zawierał jedynie dowody na łamanie nie tylko regulaminu tego forum, ale i łamanie zasad bycia człowiekiem.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-01-12 19:01 Zmieniony 2018-01-12 19:26
Banek? :-) Jednym słowem wyrabianie odruchu Pawłowa? Piszesz do administracji na skargę, dostajesz bana. :-)
Tak na wszelki wypadek  nie napiszę, bo mnie się tam Jola i jej stan charakteru podoba, jest wyjątkowo rozrywkowy. Szkoda mi jej usuniętych postów, bo nie wszystkie w odpowiedzi cytowałam, ale zrzuty dobrze jest robić.:-)

Tyle żartów, a na poważnie, może się coś zmieni. W końcu nawet rząd wymienił tych, którzy mu opinię psuli, więc jest nadzieja na zmianę i tu.:-).
p.s.
Zapomniałam dopisać za klasykiem: to pisałam ja w-zetka. :-)))))
Administracjo, administracjo, "cóżeś ty z pani"........jak ktoś walczył z Jolą11 w odpowiedzi na jej podłe posty, to banujecie?
Nadrzędny Autor Gollum-bis Dodany 2018-01-12 20:35
Ale ja sobie oczywiście z tego sprawę zdaję, nie mogę jednak przejść do codzienności i nic nie robić z obawy przed banem, Nie jestem emocjonalnie związany z moim nick'iem, mogę ich zakładać do woli bo nie zgadzam się z takim stanem rzeczy - bo ktoś ma układy na wysokim szczebelku i to wykorzystuje.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / do moderacji (7879 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill