www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 10) (296860 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2018-01-17 16:40

> No np. mój caly wątek "Wszystko o jedenastu wieleniach" poleciał do kosza mimo, że pierwszy post nie zawierał nic obraźliwego jedynie screen do prywatnej wiadomości jaką dwunaste wcielenie jeszcze w jedenastym wcieleniu do mnie napisała.


Widziałam Twój wątek. Postu Lidii nie jestem pewna (zdaje się, że tak, ale ręki uciąć sobie nie dam). Mam o tym nawet zdanie (w skrócie: w Internecie "nie karmić trolli" jest ważną zasadą, także dla osób poszkodowanych, bo tego typu przepychanki zawsze degenerują stronę/forum i jeszcze ani razu nie widziałam, żeby cokolwiek dobrego się z tego urodziło).

Pewnie dłuższe "kazanie" ode mnie byłoby zbędne i może nawet obraźliwe, więc po prostu dziękuję za wymianę zdań.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor kropek111 Dodany 2018-01-17 02:16

> Mnie w zasadzie trochę "wszystko jedno", ale tak gwoli rozważenia:


Iota nie wierze ,że Ci wszystko jedno.
Nie masz żadnych zastrzeżeń do wymienionych przez Moderatorów punktów?

A choćby punkt 3.

Co to znaczy usuwać inne nicki a wybiorą sami a jak wybiorą inny niż Ty chcesz bo np. akurat od jutra nie będziesz miała dostępu do netu? 
Gdy usuną pozostałe nie będzie można edytować swoich poprzednich nicków a odnalezienie wpisów, będzie bardzo ale to bardzo utrudnione.
Ja nie wstydzę się moich wszystkich poprzednich nicków ani wpisów które tak zalogowany wykonałem. I nie mam nic do ukrycia
Przekonałem się gdy zostałem zabanowany ;-) jako wielokropek. A po usunięciu ukazuje się info przy próbie zalogowania "kropek" że nie ma takiego uczestnika !!! ANatomiast po wpisaniu w szukaj użytkownika" kropek " piszą ,ze nic nie znaleziono.
Ja się nie zgadzam i protestuję choć ten nick istniał tylko dwa miesiące po zbanowaniu wielokropka.
Nawet nie wyrażam zgody na zabanowanie poprzednich nicków, bo gdy ktoś do mnie pod poprzednim nickiem wyśle wiadomość na PW nie będzie ona widoczna i nie będzie możliwości aby ją przeczytać .
Mogę tylko zadeklarować ,że nie będę poprzednich używał, tak jak to robię.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2018-01-17 15:45

> Iota nie wierze ,że Ci wszystko jedno. Nie masz żadnych zastrzeżeń do wymienionych przez Moderatorów punktów?


Powtarzam to już któryś raz - ja na tym forum jestem gościem i dostosowuję się do gospodarzy.
A co do pkt. 3, skoro bardzo chcesz wiedzieć dokładnie:

1. Zgodnie z zaleceniem dałam znać na PW, że Iota jest moim pseudonimem bieżącym, a wyrażam zgodę na usunięcie Boginki. Skoro miałam czas na napisanie tutaj posta, miałam czas na wysłanie PW.

2. Owszem - w takiej sytuacji stare wpisy nie będą indeksowane przez wyszukiwarkę forum wg. nazwy użytkownika (zakładam, że innej możliwości nie ma), ale skoro ja tego nie zmienię, bo im innego forum nie postawię, to traktuję to w takich samych kategoriach, jak śnieg za oknem. No spadł, a jak nie odśnieżą, to mi będzie trudniej sprawy załatwiać. Przeżyję - nie spadł mi na złość.
(Zresztą równie dobrze forum mogłoby np. ulec awarii z podobnym skutkiem. I co, miałabym się wtedy o to chandryczyć?)

3. Gdyby jakimś cudem chochlik komputerowy sprawił, że wyjdzie odwrotnie niż prosiłam - też nic strasznego się nie stanie.
Nadrzędny - Autor kropek111 Dodany 2018-01-17 19:28
Ponownie Iota mnie zadziwiasz. Ty z reguły pisząca takie merytoryczne odpowiedzi, nagle potulnie zgadzasz się na jakieś nowe zasady które spowodują utrudnienie a nawet uniemożliwienie odczytywania wiadomości na PW.
Ja w zasadzie też jestem gościem. I logując się na forum zgodziłem się na zasady na nim obowiązujące. Tylko że ostatnio gospodarze takie zasady wielokrotnie  zmieniają. Nie dodając zmian do regulaminu. To skąd o nowych zasadach maja wiedzieć osoby które wchodzą tu powiedzmy raz na rok albo i rzadziej . Skąd mają o tym wiedzieć nowi użytkownicy zwani przez nas jako goście, że obowiązują jakieś zmienione zasady o których w regulaminie nikt nic nie wspomina?.

Dla mnie to przekroczenie kompetencji moderatorów bo skąd nowy nick logując się w listopadzie lub teraz w lutym miałby znać nowe zasady gdy w regulaminie forum nic o tym nie wspomniano ?

> 3. Gdyby jakimś cudem chochlik komputerowy sprawił,


że przydzielą Ci teoretycznie np nick Kobieta I, a usuną wymienione, to nic nie będziesz mogła z tym zrobić, bo nawet się nie zalogujesz. A protest będziesz mogła zrobić gdy założysz sobie kolejne konto z innego komputera, tylko nie wiem czy będziesz mogła pisać ze swojego gdy będziesz miała zablokowane IP ?
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2018-01-17 19:50 Zmieniony 2018-01-17 19:52

> które spowodują utrudnienie a nawet uniemożliwienie odczytywania wiadomości na PW.


Realistycznie - kto będzie chciał mi wysyłać prywatne wiadomości na niedziałający pseudonim (bo jak już pseudonim będzie usunięty, to nikt nie może PW wysyłać, więc rozumiem że mówimy o tym, że pseudonim istnieje, a ja się tylko do niego zalogować nie mogę)? Precyzyjnie poproszę dane tych osób, to im teraz mogę wyjaśnić, co mają zrobić, żeby jednak wysyłać na ten działający (podpowiadam: wysłać mi wiadomość teraz - a potem nie wysyłać, aż się okaże, że wszystko poszło dobrze). :-)

A jeśli to pytanie z gatunku "Teoretycznie ktoś ci może wysłać i nie dostanie odpowiedzi - nie bulwersuje Cię to?", odpowiedź jest taka sama, jak gdyby ktoś założył wątek, który pozostaje bez odpowiedzi, bo nikt inny się nim nie zaopiekował, a ja albo nie mam czasu albo potrzebnej wiedzy: wydarzyło się - trudno. Widziałeś kiedyś, żebym sobie - w  przenośni - włosy z głowy z tego powody wyrywała, że inni forumowicze nie udzielają np. porad (jak nie udzielają)? Nie mam nad tym kontroli, to nie mam po co się żołądkować. Mam "robić swoje" - to, na co wpływ mam.

> przydzielą Ci teoretycznie...


Uważam to za tak prawdopodobne jak to, że jak sobie będę robić kolację, to moja kuchenka spontanicznie wybuchnie. :-)

Ale gdyby - myślisz, że stałoby się coś wielkiego? Okej - Centrum Integracji miało awarię z gatunku tych prawie niemożliwych i przydzieliło mi nick osoby, której tu już od lat nie ma. Nie mój, nie moje hasło. No to... trudno? Spróbuję się skontaktować innymi drogami, jeśli mi będzie zależało. Jeśli się to okaże niemożliwe... po prostu mnie na tym forum już nie będzie.
Nadrzędny - Autor kropek111 Dodany 2018-01-17 20:11

> Jeśli się to okaże niemożliwe... po prostu mnie na tym forum już nie będzie.


Było by mi bardzo przykro gdy ubyła osoba z którą "kóltólarnie" można się posprzeczać ;-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2018-01-17 20:21
To czy by Ci było przykro byłoby przecież nieistotne w praktyce akurat.

Dokładnie tak samo, jak - jeśli jednak moja kuchenka wybuchnie, wbrew moim wszystkim oczekiwaniom, albo kosmici mnie porwą :-) - również mogłoby Ci być przykro i to by nic nie zmieniało.
Nadrzędny Autor kropek111 Dodany 2018-01-17 20:34
Iota Ty się odczep od tej kuchenki, bo faktycznie wybuchnie :-)
Nadrzędny - Autor G-o-l-l-u-m Dodany 2018-01-17 21:20

>albo kosmici mnie porwą <


Jak to się stanie to proszę wyślij mi zaproszenie :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2018-01-17 21:40
Nie mogę nic obiecać - nie mam wpływu na stosowane metody komunikacji... a poza tym dosyć pochopnie zakładasz, że to by było przyjemne doświadczenie i że chciałbyś zostać zaproszony. :-)

[Są takie ciekawe badania, że część ludzi doznających paraliżu sennego, wycieńczenia i podobnych stanów przekonuje samych siebie, że halucynacje, które wtedy mieli pochodzą od kosmitów... nie wszystkie te historie są szczególnie przyjemne ---> więcej o tym w tej książce, którą niedawno skończyłam: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/230857/

Ale to już chyba trochę poza tematem tego wątku jest.
Nadrzędny - Autor G-o-l-l-u-m Dodany 2018-01-17 22:07
Chyba zaryzykuję - astronautą nie zostanę ze względu na stan zdrowia
Książki nie znam.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2018-01-17 23:02
Polecam ogólnie bo dobra jest.
(A w Twoim przypadku, jeśli gdzieś jest audiobook - zdaje się, że Ty bardziej słuchasz niż czytasz).

Może nie do poduszki, bo nie wszystko jest tam fajne i sympatyczne, ale wartościowa i ciekawa.
Nadrzędny Autor G-o-l-l-u-m Dodany 2018-01-17 23:17
Tak, niejednokrotnie piszę, że czytam, jak z kimś rozmawiam to też używam tego zwrotu - ale chodzi o słuchanie :-)
Już nie czytam, a do księgarni zaglądam, zęby książki powąchać hehe - uwielbiam zapach nowej książki

Książkę poszukam, w txt też możę być - przekonwertuję sobie na audio
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2018-01-16 20:49
Szanowni Moderatorzy. Proszę rozważyć poniższe uwagi.

> 5. Usunięcie z forum nastąpi po 8. usuniętych postach, licząc od samego początku, czyli: 5 usuniętych postów – ban na 30 > dni – 3 usunięte posty – wydalenie Użytkownika z Forum. Nie będzie możliwości powrotu, ponieważ adres IP zostanie
>  zablokowany.


Który użytkownik dostał bana powinno się ogłaszać na forum, bo niby dlaczego nie? Ile to czasu zajmie?
Z blokowaniem IP proszę się zastanowić, bo które IP zablokujecie, jeśli ktoś zmienia miejsce pobytu i ma różne IP? A co jeśli na przykład Kropek, albo Iota będą pisali z mojego, bo przyjadą do mnie na wakacje i narozrabiają? Moje IP wtedy zablokujecie??? Protestuję już teraz, bo potem już na forum nie wejdę, skoro zablokujecie.:-)

> Jako moderatorzy nie mamy możliwości, by codziennie być na forum. Bywają okresy, tak jak ostatnio, że nie było nas przez tutaj jakiś czas. Dłuższa nieobecność jest zawsze wynikiem licznych obowiązków, które wynikają nie tylko z prowadzenia portalu


Proponuję ustalenie dyżurów, nie muszą wszyscy wszystkiego razem pilnować. Portal nie jest wytworem amatorów, więc robi się tylko te rzeczy, nad którymi się panuje organizacyjnie, albo nie robi wcale.

> Jednak jesteśmy dość zaskoczeni tym, że gdy moderatorzy nie są obecni, NIEKTÓRE osoby nie szanują innych Użytkowników Forum i potrzebują moderatora, by dobrze się zachowywać.


A ja jestem bardzo zaskoczona tym, że te NIEKTÓRE osoby są przez kogoś ze strony Państwa szczególnie chronione, co jest dla wszystkich widoczne. Mogą się zachowywać skandalicznie i nic. Przykładem wczorajszy dzień. Gollumowi wycięto 5 postów, REA osłonięta - tylko 3 posty na 10 ZGŁOSZONYCH.

> Prosimy także przyjrzeć się także naszej perspektywie - Użytkownicy Forum mają powyżej 18 lat, co oznacza, że są osobami dorosłymi, które powinny brać odpowiedzialność za swoje zachowanie.


Moderacja to niewdzięczna robota, nikt Państwu nie zazdrości. Wszyscy się tu różnimy, ale  nikt nikogo z błotem nie miesza, nawet, gdy jest wściekły na kogoś. A proszę zauważyć, kiedy się naprawdę zaczyna bezceremonialna jazda.

> Tymczasem, na Forum niektórzy Użytkownicy przesadzają z hejtem na innych


Proszę o wyjaśnienie, co oznacza zwrot "przesadzają z hejtem na innych"? Czy w takim razie hejt nie przesadzony, a zwykły  hejt jest tolerowany? Tak chyba dziś postąpił ktoś, kto usunął tylko 3 posty Rei, a zostawił inne. Uznaję, że te zostawione jej określenia są dopuszczalne w stosunku do innych i postaram się te określenia stosować jako akceptowany przez Moderatorów wzór.
No byłoby jeszcze podejrzenie, że coś co chroni tego nicka w  relacjach Rea - J11 i moderator z dnia dzisiejszego, ale o tym  już pisałam..
Życzę spokojniejszej pracy i spokoju na Forum.

Nadrzędny - Autor kropek111 Dodany 2018-01-16 23:51
Raczej nie będę się wypowiadał na temat Waszej Adminów propozycji.
Bo moje wcześniejsze uwagi do Was zostały usunięte. A  słowo "kopia" zaliczone jako wykroczenie.  Nawet nick kropek został usunięty !!!  z tego powodu (a może po sugestii 11 ?) i to przed ogłoszeniem Waszych obowiązujących od dzisiaj zasad.
Ale napiszę, ponowny raz, co myślę.

1. Uważam że to Wy źle wykonujecie swoją prace nawet gdy ona jest nieodpłatna?.
2. Tworzycie jakieś swoje bzdurne zasady ( zwłaszcza że uznajecie je jako obowiązujące przed ogłoszeniem: przykład nick kropek )
3. Nie konsultujecie swoich zasad ani nie poddajecie ich pod głosowanie wzorując się na partii rządzącej?.
3a Nie czytacie i nie odpowiadacie na Nasze wpisy na PW ani w wątku który Wy założyliście a który na siłę utrzymujecie na pozycji pierwszej .
4. Wymyślacie te zasady według siebie lekceważąc  zasady panujące w necie (likwidacja wcześniejszych nicków)
5. W związku z tym i tak nie ma po co odpisywać na Wasze propozycje bo i tak zrobicie to co chcecie.

> Jednak jesteśmy dość zaskoczeni tym, że gdy moderatorzy nie są obecni, NIEKTÓRE osoby nie szanują innych Użytkowników Forum i potrzebują moderatora, by dobrze się zachowywać.


My nie wiemy kiedy Wysoka Administracja jest nieobecna na forum a Wy po upływie  miesiąca, usuwając dwa wpisy jeden po drugim nawet nie zadajecie sobie trudu przeczytania i stwierdzenia że ten drugi został wykonany w samoobronie z powodu braku Waszej reakcji. Co mogło innym sugerować i oznaczać zgodę na użyte w pierwszym wpisie słowa, że przez administrację one są tolerowane i dozwolone.
I nie piszcie NIEKTÓRE  bo tylko nick Jola11 i wczoraj jako REA tak się zachowywały a Wy skasowaliście tylko niektóre ich wpisy, pozostawiając większość ich wpisów też obrażających innych które właściwie powinny być skierowane do prokuratury.
Boicie się nazwać po imieniu przestępców forumowych pisząc "niektóre"?
Dlatego tak tu obecnie jest i to z powodu Waszej indolencji powstała taka sytuacja na forum i nie zganiajcie tego na innych forumowiczów.
Uderzcie się w pierś a "dudnienie" powinniśmy usłyszeć (przeczytać) tu na forum w Waszym wątku który później możecie zwolnić z pozycjonowania.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2018-01-17 10:07
Hmmm........ Nie zabierałem wcześniej głosu w dyskusji bo czekałem co z tego wyniknie. Jedno co od razu ciśnie się na myśl to cytat z "Kiepskich"
- " Pierdu, pierdu, będzie wiosna".
Moi drodzy!! Po co tyle walić w klawiaturę, zaprzątać umysł wymyślaniem wciąż nowych "usprawnień" ?
Lekarstwo na zaistniałą sytuację jest tylko jedno i jakże skuteczne:
Po prostu trzeba zacząć stosować/ przestrzegać regulamin forum. Oczywiście mam na myśli przede wszystkim użytkowników.....
Z forumowym pozdrowieniem Waldi............. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-17 12:56

>Po prostu trzeba zacząć stosować/ przestrzegać regulamin forum. Oczywiście mam na myśli przede wszystkim użytkowników<


Tak, a moderatorzy jak bogowie będą robić co chcą. Regulamin obowiązuje WSZYSTKICH.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2018-01-17 15:50

>Tak, a moderatorzy jak bogowie będą robić co chcą. Regulamin obowiązuje WSZYSTKICH. <


Ślepnę czy co ?? Bo Jakoś nigdy nie zauważyłem aby kogokolwiek moderatorzy obrazili, zwyzywali czy w inny sposób dokuczyli" zwykłemu" użytkownikowi forum.
Zatem Lidian,- pomiarkuj.......... Uderz się w pierś i zacznij "naprawę" forum od siebie........ A będzie znacznie lepiej.........
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-17 16:02
Nigdzie nie powiedziałam, że moderatorzy obrażają tylko, że obowiązuje ich regulamin tak jaj wszystkich innych.

>Zatem Lidian,- pomiarkuj.......... Uderz się w pierś i zacznij "naprawę" forum od siebie........ A będzie znacznie lepiej.........<


Rozumiem, że Ty się już uderzyłeś. Pamiętaj tylko, że to powinny być własne, a nie cudze piersi.
Nadrzędny Autor kropek111 Dodany 2018-01-17 19:08
Ja natomiast wolałby cudze piersi i to kobiece i na pewno nie po to aby uderzać :-)

Czytam Wasze dziwne dyskusje i za chiny nie mogę zrozumieć o co chodzi? Ale zapewne tak oboje lubicie.( na zasadzie - kto się czubi ten się lubi ? )
Nadrzędny Autor G-o-l-l-u-m Dodany 2018-01-17 18:03
wciąż bez zmian - wszystkich będziesz pouczał i nawoływał do poprawy, a co z tobą? Jesteś nietykalny i wciąż bez skazy - cud miód.
Chcesz poprawy iinnych może czas nawyższy przyjrzeć się sobie i swoim przywarom, swoim dokuczliwościom i obraźliwym postom które wciąż wiszą na forum. Hipokryzja również jest wadą, bezczelność także.
Nadrzędny Autor admin_02 Dodany 2018-02-28 11:35
Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z pytaniem, czy mogliby Państwo zaproponować nam sprawdzone pod kątem czytników systemy forumowe. Wiemy, że wśród Państwa są osoby, które udzielają się na innych forach i mogą się podzielić taką wiedzą, a niektóre osoby zawodowo znają "temat systemów od środka". Postaramy się sprawdzić propozycje i podejmiemy próby zainstalowania na forum.

Udało się obejść pewne niedogodności i od jakiegoś czasu przy Państwa loginach znajdują się pierwsze cyfry adresu IP - obyło się bez konieczności usuwania innych nicków, z których część z Państwa kiedyś korzystała/korzysta.

Z wyrazami szacunku,
Moderatorzy
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-18 09:43
Czy jest sens, aby ten wątek nadal "wisiał" jako pierwszy w Kawiarence?
Nadrzędny - Autor kropek111 Dodany 2018-01-18 10:04
Miał służyć do rozmów między nami a modziami ale z wpisów  widać że tylko raz na temat odpowiedzieli gdy odpowiadali kropkowi za co bana dostał wielokropek ;-)) a w temacie głównym zero konkretnych wypowiedzi .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-18 10:07
Dlatego między innymi nie widzę sensu, aby "wisiał" jako pierwszy, raczej nie ma się czym chwalić.
Nadrzędny - Autor kropek111 Dodany 2018-01-18 10:15
prędzej mogą się ze wstydu spalić
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2018-01-18 11:17
Nie sądzę, bo idąc Twoim tokiem myślenia, to przez tyle lat istnienia forum byłoby tu niezłe ognisko. :-):-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-01-24 12:54
Do Szanownej Administracji i  Moderatorów tego forum.

Punkt 1 nowych zasad brzmi:
„1. Posty/wątki wypominające innym Użytkownikom Forum przeszłość, mające na celu zachęcenie do wzajemnej niechęci i naruszające zasady współżycia społecznego, będą usuwane – tego typu treści nie wnoszą nic wartościowego, a raczej kontynuują wzajemne kłótnie, które na Forum nie są akceptowane.”

Jak wobec tego należy traktować Państwa tolerancję wobec nicka buduj? Piszecie jedno, a tolerujecie drugie. Czym jest bowiem zgłoszony, a nieusunięty  post ze strony głównej:
„Dana!  Na tym forum jest jedna alfa/omega, która, a może który "wszystko wie" i udziela "porad" czyli "kropek/w-ceta vel gollumek inaczej rąsia  hi,hi, bo "pracownicy" tej strony czyli niepełnosprawni.pl w życiu ci nie odpowiedzą, nie pomogą to tylko taka dekoracja niby dla o.n. „
Czym jest zlepianie trzech nicków w zniekształconych brzmieniach, infantylne sugerowanie w formie  przezwisk, że to jedna osoba, pisanie ironiczne, że taki twór utworzony przez buduja „wszystko wie”? Czym jest jeśli nie zachęcaniem do niechęci? Czy, gdyby teraz jeden z tych nicków chciał coś poradzić z własnego doświadczenia, nie zostanie odebrany jako nick oczerniony? Wchodzący z zewnątrz ma przekopać kawiarenkę, aby się dowiedzieć, kim jest buduj i jakie posty ma za sobą?
A Państwo nic – ochrona nicka trwa?
I następna sprawa.  Nie reagujecie Państwo na prostackie zniekształcanie mojego nicka. To uporczywe zniekształcanie jest ze strony buduja prowokujące i wyraźnie swoim brzmieniem, intencją, narusza zasady  współżycia społecznego. Podejrzewam, że gdyby ktoś zaczął pisać sruduj, zamiast buduj, szybko byście zauważyli. Użytkownik buduj, jeśli chce tu pisać, również się powinien podporządkować regulaminowi. Nick mam określony i nie życzę sobie jego złośliwego zniekształcania w kierunku, jaki być może (?) jest środowiskowo szczególnie bliski budujowi, skoro ciągle i z upodobaniem do wc nawiązuje w zwrotach o mnie i do mnie.
Proszę o usunięcie tych zniekształceń w ramach stosowania regulaminu.
Zarzucam Administracji kontynuację szczególnej ochrony osoby, która się pod zmienianymi nickami kryje.
Czy Moderatorzy naprawdę nie widzą, że w czasie nieobecności tej osoby trwają tu całkiem zwyczajne rozmowy? Odradzają się powoli, ale nie mają szans, jeśli Państwo sami swojego regulaminu nie przestrzegacie.
I tyle mam uwag.
Nadrzędny - Autor G-o-l-l-u-m Dodany 2018-01-24 18:09
Tak - zniekształcenia jednoznacznie mówiące o co chodzi i do czego Cię porównuje pozostają nienaruszone, a moje posty zostały uznane za obraźliwe i naruszające regulamin:
Oto treść mich postów:
1. Napisała do kropka, że niedługo umrze więc napisałem:
- powinnaś wystartować w konkursie na najstarszą starowinkę.

2. Nazwała mnie pedofilem więc jej odpisałem:
- Nie musisz się w takim razie niczego obawiać bo za starowinki się nie biorę

Oba posty naruszają regulamin według administracji i zostały usunięte.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-01-24 19:36
Jestem zaskoczona i ciekawa, który to moderator tak dalece dba o wizerunek tego nicka i dlaczego.
Nadrzędny - Autor G-o-l-l-u-m Dodany 2018-01-24 20:21
Też jestem ciekaw, ale zapwne jeden z tutejszych userów, który to dostąpił zaszczytu bycia moderatorem.
No chyba, że faktycznie ma jakieś koneksje lub chody w "centrali"

Coś się dzieje bo koło naszych nick'ów pojaiło się IP XXX
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-01-24 20:41
Też to zauważyłem. Ciekawe co z tego wyniknie  :-) Taka była moja propozycja  ale przy wejściu na profil miało się pojawiać częściowe jeśli nie całe IP tam gdzie statystki: ilości napisanych postów i data rejestracji.
Nadrzędny - Autor G-o-l-l-u-m Dodany 2018-01-24 21:48 Zmieniony 2018-01-24 21:51
No i wszystko jasne - właśnie zamiast XXX wyświetla się częśćiowe IP

Jak dla mnie szkoda, żę nie całe bo ukróciło to by znacznie niektóre niewyparzone gęby wypisujące karalne obelgi i pomówienia.
Ale już coś.
No i mimo wszystko będzie można stwierdzić tak na 98% wielokonto
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-24 22:00
A dlaczego np. przy Twoim niku G-O-L-L-U_M raz występują xxx a innym razem poprzedzone są cyferkami? U mnie to samo.
Nadrzędny Autor G-o-l-l-u-m Dodany 2018-01-24 22:26
Liduś nie wiem.
Podejrzewam, że narazie nad tym pracują.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-01-24 22:51
Myślę ,że to bardzo dobre posunięcie ze strony Administracji. Z mojej strony wielka pochwała za przemyślaną decyzję. 
Stare wpisy z zachowaną anonimowością. A Każdy nowy spis z częściowym IP aby wszyscy mieli możliwość zastanowienia się nad tym co wpisują i jakiego nicku chcą używać. Lepsze niż blokowanie wszystkich kont ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-01-25 12:13
Jak lis będzie chciał się dostać do kurnika, to znajdzie drogę, albo się za owce przebierze. Nie powiem głośno, bo to nie poradnik dla lisów.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-25 12:16
To postawiłaś wszystkie lisy w stan gotowości. :-))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-01-25 12:22
Spokojnie jak na wojnie, najlepszemu lisowi się czasem noga powinie.:-) Inaczej by kur w kurnikach nie starczyło.:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2018-01-25 13:01
:-) No tak, tylko spokój nas uratuje. :-)
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-01-25 15:04
No tak jak bym się znalazł nagle u Lidian to wyjdzie takie same IP b:))) teraz to można potwierdzić ,ze się spotkało z kimś w realu. Np na zjeździe forumowiczów nagle wszyscy mogą pisać z jednego IP :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2018-03-01 16:58
Czytając te wasze dywagacje coraz bardziej mnie utrwalają w przekonaniu, że stowarzyszenie i zarazem fundacja Integracja, która jest właścicielem tego forum powinna zmienić nazwę na De-Intetgracja...
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-03-01 17:08
Nie rozumiem czego Ty nie rozumiesz? Jeśli korzystasz z tego samego wi-fi  adres IP wszystkich są identyczne. Co ma do tego integracja?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2018-03-01 17:14
Te forum jest de-integracyjne... Ja to tak rozumiem istnienie tego forum...
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-03-01 17:21
Norbi masz na myśli Kawiarenkę czy forum jako całość?

Pytanie moderatorów  jest powyżej i tam możesz się wykazać jeśli potrafisz ?

> -/- Autor admin_02 Dodany 2018-02-28 11:35 IP 46.171.182.XXX
> Szanowni Państwo,
> zwracamy się do Państwa z pytaniem, czy mogliby Państwo zaproponować nam sprawdzone ........
> ........
> Z wyrazami szacunku,
> Moderatorzy

Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2018-03-01 17:33
Mam na myśli całe forum http://forum.niepelnosprawni.pl/ wraz wątkiem "Kawiarenka"...

Wyrazy szacunku...
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-03-01 17:40
Widzisz , tak się składa ,że ja podzielam Twoje zdanie dotyczące całego forum( z wykluczeniem Kawiarenki) bo tu jeśli coś złego się dzieje to nie jest to jedynie ich wina.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-03-01 22:14
Działo, już nie dzieje. I tak trzymać.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-03-02 12:28
Zadziwiające jak wielu osobo-nickom to odpowiadało. Aż trudno uwierzyć ze IP tak zadziałał ;-)))
Nagle gdy kultura na forum obowiązuje to "wiele nicków "  zniknęło ;-)).
Dziwne dla mnie jest też , że moderator forum zostawia pytanie gdzieś w środku a nie na końcu wątku? Chociaż każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie na temat działania for nie powinien mieć kłopotu z odnalezieniem wpisu i udzielenie odpowiedzi, gdyby miał jakąś techniczną wiedzę w temacie.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2018-03-02 16:31
Kropek, mylisz pojęcia, chodzi o pojęcie FORUM.... Otóż każde FORUM jest podzielone na działy a działy na wątki a z kolei wątki na posty...
Gdy piszę o całym FORUM to mam na myśli także dział Kawiarenka i wątek o tej samej nazwie...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 10) (296860 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill