www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (Strona 9) (194123 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-02-24 12:05
Jednak świstak się nie pomylił w tym roku,  drugiego lutego ?

> Znany na całym świecie świstak Phil wydał wyrok odnośnie nadchodzącej wiosny. Zwierzątko dojrzało swój cień, co oznacza, że przed nami jeszcze sześć tygodni zimy.


to by tak: gdzieś do połowy marca zima potrzyma?
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2018-02-26 11:47
Pogoda zazwyczaj odmienia się po pełni, a ta będzie chyba 2.03.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-02-14 13:50
Ciekawe kiedy wróci "normalność" na tym forum .
Rany są głębokie i długo się goją. A straty w ludziach ogromne.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-02-18 16:24
Nikt się nie oburza,nikt nie protestuje,
ze na forum reklama króluje ?
Dzień dobry ON leniuchy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2018-03-04 17:37
:...Kropek...: :-D

Leniem, to Ty jesteś, i to takim nabijanym... Zacznij od siebie...
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-03-04 17:58
Gdybym ja tu nie nabijał to Norbi spałby smacznie
Czyżby ON czekają aż się wiosna zacznie ? :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2018-03-04 18:58
Wiosna się zaczyna, już się cieszę,
do kampanii wyborczej się przymierzę...
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-03-04 19:01
Gratulować wytrwałości.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-03-04 07:45
Wczoraj przez przypadek obejrzałem kawałek programu "Hipnoza" na te fał enie. Tak durnego programu niby rozrywkowego dawno nie widziałem. Bez ,żadnej wartości nie mam pojęcia z czego śmiały się niektóre osoby na widowni. Dawny Jacek i Agatka były bardziej cenne niż ten program. Wytrzymałem dwadzieścia minut, z nadzieją ,ze coś atrakcyjnego się zacznie dziać ale z każdą minutą byłem bardziej nerwowy ,ze marnuję czas na taki program.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2018-03-04 17:42
To puść sobie "Trwam" będziesz wniebowzięty za życia  :-D :-p
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-03-04 18:02 Zmieniony 2018-03-04 18:05
Ja niezmiennie trwam w postanowieniach  ... swoich ;-). Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na link który we wspomnieniach zamieściła wuzetka, upsss, sorry w nocnych rozmyślaniach , sprawdź bo to też coś w Twoich zamiłowaniach.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2018-03-05 10:57
Mnie się wydaje, ze Norbi ironicznie dość o Trwam napisał w porównaniu do Hipnozy. Ja zamieściłam ten link, bo to dla mnie jest  powiązanie muzyki i ludzkiego oblicza bohatera w takiej właśnie, a nie innej obsadzie. Jednym słowem nadal robi wrażenie, jako dzieło.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-03-06 09:16
Przenoszę temat tutaj , bo tu jest lepsze miejsce.
Rogal w innym wątku napisał

> forum gdzie jest li i tylko kółko wzajemnej adoracji.


Z Nachbarem na tym "kółku" sprzeczam się, obecnie na temat zakazów. Nie będę powielał i tutaj tego tematu.
Ale podejmę się dyskusji w innym temacie.
Niektórzy zapewne pamiętają czasy gdy na postoju taxi czekało się czasami ponad godzinę w kolejce aby gdzieś dojechać?
Dlaczego domagacie się miejsc parkingowych i oburzacie jak ktoś inny takie miejsce zajmie?
Dwa takie miejsca parkingowe dla ON zajmują tyle ,że tam mogły by się zatrzymać trzy auta.
Dlaczego Wy musicie tam stać a ktoś inny musi dreptać ponad sto metrów? Powinny być tam miejsca oznaczone zakazem parkowania!
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-03-06 10:10

> Powinny być tam miejsca oznaczone zakazem parkowania!


A dokładnie gdzie 'tam', bo nie zrozumiałam.
Co do szerokości kopert, zgadza się, są bardzo szerokie, ale to dla wózkowiczów.
Osobiście kartę sobie chwalę, bo wreszcie jakaś ulga. Słyszałam zdanie, że 'kartowicz' musi podjechać pod drzwi, a potem biega po  markecie kilometrami. Dawno temu raz, czy dwa też tak pomyślałam. Jest to pewien problem, ale ja na przykład chodzę z wózkiem, na oparciu którego się opieram, by nie powiedzieć pokładam chwilami, przystaję, mam jak chodzenie z balkonikiem, ba, z balkonem.:-) Jak to wygląda u innych nie wiem. Jednak za każdym razem czuję ulgę w mieście z powodu wygody parkowania.
Powiem jeszcze tak, gdyby rehabilitacja w Polsce przebiegała inaczej, nie potrzeba by było chyba połowy tych kart.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-03-06 11:12
Ok. Rozumiem.;-) Ale wózkowicz cały czas siedzi a ktoś inny z jedną kulą czy protezą musi chodzić. To takiemu wózkowiczowi bez różnicy czy do marketu będzie musiał podjechać 100m z końca parkingu. I tam nikt mu miejsca nie zajmie.
Albo ktoś podwozi osobę niepełnosprawną . Dobrze nie podjedzie pod same drzwi ale potem niech poszuka sobie wolnego miejsca na parkingu aby ktoś inny mógł też podjechać pod drzwi.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-03-06 11:40
Kropek....Ty chyba chcesz sprowokować ludzi do zabrania głosu, a jak widać, wszyscy się z Tobą zgadzają.:-) Ja nie.:-)
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-03-06 12:43
Było kiedyś takie hasło w poznańskim radiu i chyba taki film Barei którego filmy lubię ? " Co mi zrobisz jak mnie złapiesz"  ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (Strona 9) (194123 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill