www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Ankieta- Ciąża i połóg u kobiet po uszkodzeniu rdzenia (1858 - wyświetleń)
- Autor wisnicki Dodany 2018-04-26 19:11
Dzień dobry,

Jestem studentem na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapia. Piszę pracę magisterską na temat
"Ciąża i połóg u kobiet po uszkodzeniu rdzenia kręgowego"

Zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety do moich badań.
Ankieta zajmuje 5-10 minut, jest całkowicie anonimowa i dobrowolna, dotyczy wyłącznie kobiet po uszkodzeniu rdzenia kręgowego, które były w ciąży.

https://goo.gl/forms/mDsYxu0Z6VuViuZy2

Macierzyństwo kobiet po uszkodzeniu rdzenia kręgowego jest wciąż niewystarczająco poruszonym tematem w naszym społeczeństwie. Niepełnosprawność nie zawsze wyklucza posiadanie potomstwa, na pewno szersze poruszenie tej kwestii pomogłoby wielu kobietom w podjęciu decyzji o zajściu w ciążę.

W razie pytań zapraszam do kontaktu
mail: wisnicki@gmail.com

Pozdrawiam,
Michał Wiśnicki
Nadrzędny - Autor gosiak001 Dodany 2019-10-26 13:22
Dzień dobry,
Mam na imię Małgorzata. Jestem studentką ostatniego roku II stopnia Terapii Zajęciowej na AWFie w Krakowie.
Chciałabym napisać pracę magisterską na temat macierzyństwa kobiet niepełnosprawnych. Jeszcze nie zdecydowałam czy będzie to temat odnoszący się do problemów kobiet niepełnosprawnych w ciąży, przy opiece nad noworodkiem czy też przy opiece na chodzącym dzieckiem.
Byłabym niezwykle wdzięczna gdyby ktoś się wypowiedział, który temat może okazać się najtrafniejszy i gdzie ewentualnie mogę zaczerpnąć pomocy odnośnie skonstruowania ankiety, a także gdzie najlepiej taką ankietę posyłać do wypełnienia.
W razie pytań zapraszam do kontaktu
mail: gosiak001@gmail.com
Pozdrawiam i życzę miłego :-)
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-07 13:11
Trudny temat ja jestem po porażeniu mózgowym poruszam się o balkoniku i mam 2 wspaniałych synów.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Ankieta- Ciąża i połóg u kobiet po uszkodzeniu rdzenia (1858 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill