www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / sonda (1676 - wyświetleń)
- Autor siemaquore Dodany 2018-05-08 00:18
"Czy protest w Sejmie powinien się zakończyć po uchwaleniu ustaw o podwyżce renty socjalnej i o objęciu osób ze znacznym stopniem niefinansowymi formami wsparcia?
Tak
Nie
Trudno powiedzieć "
jeżeli takie sformułowania będą pod zmiana konstytucji to ja żałuje ze się w ogóle urodziłem. Pytania do sondy powinny byc nie stronnicze nakazujące wybór odpowiedzi zgodny z wymogami rządzących ale takie które stwarzałyby by odpowiedz nie zawierała się w odpowiedzi z góry narzuconej dla dobra rządzących. Sformułowane pytanie sugeruje ze ja Polak jestem głupi niedouczony tępy i niepotrzebny nie tylko jako inwalida ale w ogóle. Dziennikarze są jednak w tym systemie mało dociekliwi i mało tolerancyjni Można by więcej napisać ale to mnie zabolało "jak się mnie traktuje"
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-05-09 17:49
Nawet się nie chce na tak sformułowane pytanie odpowiadać ale okaże się za chwilę ,ze w sondzie brały udział tysiące :-) kolejna ściema.
Ja nie mam zamiaru nabijać takiego "licznika"
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / sonda (1676 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill