www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / BPO NETWORK poszukuje programisty (696 - wyświetleń)
- Autor bponetwork Dodany 2018-09-05 18:11
Znajomość programowania języków C#, C+, Java, HTML, CSS, Postgresql, umiejętność bycia front-end Angular developerem, web developerem zapewni nam teraz pracę. Niepełnosprawność absolutnie nas nie wyklucza. Dla pracodawcy ważna jest wiedza, zdolność uporania się z projektami. To praca bez barier, można ją wykonywać zdalnie, potrzebny jest nam komputer, internet, edytor, platforma programistyczną, np GIT. Zachęcamy wszystkich programistów do zapoznania się z ofertami pracy zdalnej na stronie BPO NETWORK. Każdy kandydat do pracy jest wyjątkowy, mistrzem w swoim fachu, ale jeśli znasz dość dobrze takie języki programowania jak Java 8, Hibernate, Spring, Postgresql Fontend: Angular JS, JavaScript aplikuj. Nasi konsultanci zajmą się wszelkimi formalnościami, podpowiedzą jakie dokumenty są niezbędne w celach rekrutacyjnych. Zaufaj BPO NETWORK
Nadrzędny - Autor kati25 Dodany 2018-09-06 12:35
Tacy ludzie mimo niepełnosprawności pracują za znaaaaacznie więcej niż sa w stanie im oferowac tzw agencje pośrednictwa dla OzN.  sama znam kilka takich osob które pracują zdalnie za bardzo godziwe pieniądze i juz dawno zawiesili renty. Szukacie Państwo full-stack deva za max 2000 netto? Powodzenia!
Nadrzędny - Autor bponetwork Dodany 2018-09-10 07:48
Masz racje, że większość,  niepełnosprawnych znających języki programowania pracuje za poważne pieniądze, zgoda. Najprawdopodobniej jednak nie zajrzałaś na naszą stronę internetową, gdzie większość ofert pracy jest od współpracujących z nami klientów. Zapewniam Cię, że realia rynkowe są doskonale im znane. Tyle, jeśli chodzi o poziom wynagrodzenia. Jak już nadmieniłem, wysokość zarobków determinuje posiadana wiedza i doświadczenie. Nie jest łatwo otrzymać prace w znanej firmie projektowej stricte programistycznej. Dlatego taka firma jak BPO Network pośredniczy w kandydowaniu do pracy tych programistów z wiedzą na poziomie średnim i tych ze znajomością języków na poziomie początkowym. 
Nadrzędny - Autor kati25 Dodany 2018-09-18 18:39
Zwykle jest tak, że programista zaczyna od jednego języka,  wraz ze wzrostem biegłości opanowuje kolejne.
Jeżeli od jednego i tego samego kandydata wymagają Państwo znajomości tego wszystkiego (co wyszczególnione w ogloszeniu) naraz, to jest to osoba z 4+ latami doświadczenia. Zwykle jednak ktoś kto spełnia wszelkie określone wymagania, spokojnie zarobi dwa razy tyle ile może zaoferować agencja (podejrzewam ze gorny limit rentowy)
Nadrzędny Autor kati25 Dodany 2018-09-18 22:35
Wyraźnie Państwo napisali, że poszukują jednego czlowieka-orkiestry z szeroką znajomością wielu języków programowania i frameworkow naraz. Ktoś kto w 100% spelnia te wszystkie wymogi naraz, nie jest osobą  poczatkujaca. Można poszukać kilku niepelnosprawnych ambitnych początkujacych pogramistów, których umiejętności się wzajemnie uzupełniają,  wtedy ta oferta miałaby większy sens.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / BPO NETWORK poszukuje programisty (696 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill