www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Na jakie meble się zdecydować? (827 - wyświetleń)
- Autor Jaszczurka Dodany 2018-10-04 08:01
[usunięte]
Nadrzędny Autor piotrawa4 Dodany 2018-10-04 14:47
A po co Ci meble , jedz w Mc Donaldzie.
Nadrzędny - Autor kajkusk Dodany 2018-10-05 11:42
[usunięte]
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2018-10-05 19:10
Te "nowoczesne meble" tylko na ŚMIETNIK!
Nadrzędny - Autor ameba Dodany 2018-10-09 21:15
[usunięte]
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2018-10-11 16:46

>Zobacz sobie w salonie agata<

Tak się składa, że ostatnio wiele sklepów meblowych odwiedziłem. W tym także "Agatę" z pewnymi nadziejami....... Niestety wielkie rozczarowanie bo tam drożyzna i towar w sumie nieciekawy........ Zwyczajna sztampa..... Sklep wielki ale trudno coś wybrać...... Może napisz jaki rodzaj mebli Cię interesuje ?
Nadrzędny Autor Marlenka33 Dodany 2018-10-18 19:47 Zmieniony 2018-10-18 19:51
Ty tak serio? Ostatnio własnie przechadzałam się po salonach agaty i mam juz wypatrzonych sporo właśnie mebli. Maja tam róznych producentów więc jest w czym wybierać, a przeciez maja tez upusty i rabaty więc ceny tak jak wszędzie i są raczej korzystne. ja sobie chwale ten sklep poniewaz caly dom u nich mebluje i wszystko pssuje do mojego stylu, a jak nie masz kasy przeciez nawet kupno na raty u nich jest opłacalne. Nie wybrzydzaj...ja bym moze i w ikei cos upatrzyła ale neistety w moim rejonie gdzie mieszkam zbyt daleko, wiec po drodze mam własnie ten salon.
Nadrzędny - Autor Aliss Dodany 2018-11-02 10:22
[usunięte]
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2018-11-09 17:50
"designerskie" - co wg. ciebie oznacza to słowo? ;-)
-----------------------------------
Tak przy okazji: znajomi i rodzina wywalają porządne meble z drewna :-( Uważam ich za idiotów! Tak jak tych, którzy robią ścianki z płyty gipsowo- coś tam :-(
Stoczyłam "walkę" z mężem w sprawie porządnych, zabytkowych, drewnianych mebli. Tylko materiały naturalne!
Nadrzędny Autor Szuwi Dodany 2019-03-29 09:33
Sam ostatnio zamawiałem meble w Black Red White i jestem z nich zadowolony. Seria mebli Orland. Jest to seria  z gatunku tych premium. Wykonanie jest bardzo dobrej jakości tak wiec meble zdecydowanie lepsze niż wiekszośc przez nich oferowanych.

Nie jestem natomiast przekonany do mebli w sklepie Ikea. Może i wiele z nich wygląda ciekawie i oryginalnie jednak jeśli chodzi o jakość to nie jest jakos rewelacyjnie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Na jakie meble się zdecydować? (827 - wyświetleń)