www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie (3442 - wyświetleń)
- Autor Jerry1 Dodany 2007-07-04 23:56
Jestem osobą niepełnosprawną samotną mieszkam w domku dwurodzinnym w którym nie ma mediów tzn wody, kanalizacji, gazu. Poszukuję fundacji , która pomogłby mi w sfinalizowaniu (dofinasowaniu) założenia kanalizacji i wody bym mógł żyć jak człowiek cywilizowany. Moim współwłaścicielom nie przeszkadza brak mediów , natomiast moja choroba wymaga pełnego zachowania conajmniej standardowej higieny. Obecne warunki wymagają ogromnego wysiłku do ich zachowania. Proszę o jakie kolwiek informacje na ten temat z góry serdecznie dziękuje. JERRY
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2007-07-07 12:06
Witam
Szanowny Panie. Bardzo mało informacji podaje Pan na temat, czy w pobliży Pana budynku gdzie Pan mieszka jest magistrala wodna, gazowa, elektryczność, kanalizacja. Jeśli tak i jeśli jest pan ON ruchowo, to nie ma na co czekać. Trzeba ruszać do najbliższego PCPR i tam załatwiać refundacje w ramach " barier arhitektonicznych".
To przerażające że taka osoba jak Pan żyje w takich warunkach jakie Pan szanowny opisał. Mam nadzieję że ma Pan przyjaciół którzy pomogą w załatwianiu tej sprawy. Nie wiem jedynie czy uda sie coś załatwić w tym roku jeszcze. PCPRy mają swoje terminy składania wniosków.
Życzę powodzenia.
Zygmunt
Nadrzędny Autor Jerry1 Dodany 2007-07-09 12:26
Dziękuję bardzo za odpisanie na moje problemy, w pobliżu są wszystkie media jak je instalowano to bez zaplaty nie było mowy o podłączeniu w tym samym czasie załatwienie jakiego kolwiek dofinansowania graniczyło z cudem. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za poradę z poważaniem Jerry1
Nadrzędny - Autor zanikowiec Dodany 2007-07-07 14:06
Pomoc Społeczna musi Ci pomocy udzielić albo pomogą wyremontować albo przeniosą cię do innego mieszkania przecież tak nie może nikt żyć ... pozdrawiam i życzę powodzenia
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2007-07-12 14:05
Witam
Szanowny Panie Jerry1. Z wielkim zaciekawieniem oczekuję wieści w sprawie przez pana poruszonej. Mam nadzieję że sprawa ruszyła we właściwym kierunku, pomyślnym dla Pana. Jeśli nie sprawi to wielkiego problemu , oczekiwał będę na dalsze wieści w tej sprawie.
Pozdrawiam Zygmunt
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie (3442 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill