www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Puck opłaty za parkowanie na miejscach dla niepełnosprawnych (2304 - wyświetleń)
- Autor Giero Dodany 2018-10-23 19:15
Witam serdecznie,

Będąc na wakacjach postanowiłem odwiedzić miasto Puck. Zaparkowałem na miejscu parkingowym przeznaczonym dla niepełnosprawnych oznaczonym zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oczywiście na desce rozdzielczej była widoczna ważna karta parkingowa. Pomino to otrzymałem mandat za niewykupienie biletu, bo zgodnie z uchwałą Rady Miasta Pucka miejsca wyznaczone dla niepełnosprawnych nie są zwolnione z opłat. Przyznam, ze było to dla mnie dużym zaskoczeniem, bo byłem przekonany, ze zawsze parkowanie na miejscach wyznaczonych jest bezpłatne.
Szukałem również informacji w internecie i nigdzie nie znalazłem informacji, ze miasto moze taka opłatę pobierać.
Czy macie podobne doświadczenia?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2018-10-24 14:46 Zmieniony 2018-10-24 15:00
Hmmm...... Stosunkowo często bywam w Pucku i też parkuję na "niebieskich" miejscach. Oczywiście nie kupując opłaty w parkometrze. Mam nawet swoje ulubione miejsce. Jakoś do tej pory jeszcze nie trafił mi się mandat. Ale Twój wpis normalnie mnie zaniepokoił. Zaraz poszperam w necie na ten temat......
To moje ulubione miejsce jest na parkingu przy ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego. Jakoś nie znalazłem tego parkingu w wykazie płatnych. Chyba dlatego unikałem mandatów.....
Nadrzędny Autor Giero Dodany 2018-10-24 19:11
To było dokładnie na ulicy 1 Maja. Tam sa 3 lub 4 koperty obok siebie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Puck opłaty za parkowanie na miejscach dla niepełnosprawnych (2304 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill