www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Działalność gospodarcza (1920 - wyświetleń)
- Autor domik Dodany 2018-10-20 07:53
Cześć!

W zasadzie to pytanie retoryczne, ponieważ juz podjąłem decyzję o starcie- zaczynam w przyszłym miesiącu.

Może jednak coś przeoczyłem?

Z jakimi kosztami liczyć sie prowadząc malutką, jednoosobową firmę w domu (internet)

Na pewno czekają mnie zusy 319 zł- pi razy oko 320 zł

koszty księgowości i fakturowania, telefony i crm, www

Podatek od nieruchomości praktycznie będzie pominięty, ponieważ firma będzie składała się z biurka zawalonego sprzętem,  krzesła i kilku metrów powierzchni. (takie mam dane)

Chce być vatowcem na zasadach ogólnych.

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor adoper Dodany 2018-10-25 21:22
Ja polecałbym Ci na próbę spróbować w jakimś inkubatorze przedsiębiorczości, polecam (AIP).
Zawsze idzie zamknąć działalność z miesięcznym wypowiedzeniem, a przy otwarciu tradycyjnie firmy czasy AIP się nie liczą.
Nadrzędny Autor domik Dodany 2018-10-26 05:46
Niestety, inkubatory wszelakie to ciekawa rzecz, jednak w mojej sytuacji są niepożądane - po prostu stracę rencinę wtedy.
Analizowałem temat. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor SzymonM Dodany 2018-11-12 04:15
[usunięte]
Nadrzędny Autor domik Dodany 2018-11-25 21:54
chodzi mi po głowie sprzedaż własnej muzyki do zastosowań komercyjnych - założę o tym osobny wątek w dziale "hobby" czy podobnym - o ile go tutaj znajdę....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Działalność gospodarcza (1920 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill