www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Urlop dodatkowy (1855 - wyświetleń)
- Autor Cherry Dodany 2019-01-30 13:03
Witam,
czy pracodawcy przed zatrudnieniem pytają Was czy chcecie korzystać z dodatkowego urlopu z uwagi na orzeczenie?
Jak byście się do tego ustosunkowali?
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-01-30 15:20
Jakie to ma znaczenie? Nie pytają (zwykle).
Nadrzędny - Autor Cherry Dodany 2019-01-30 17:58
Pracodawca wolałby pracownika z niepełnosprawnością bez dodatkowego urlopu.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-01-31 19:20
To jest jasne, ale nie jest głupi i wie, że umiarkowany i znaczny stopień ma dodatkowo 10 dni urlopu, po przepracowaniu roku.
Nadrzędny - Autor Cherry Dodany 2019-02-01 23:28
I co Ty, buduj byś powiedział w takiej sytuacji?
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2019-02-02 14:37
Już ci odp.
Nadrzędny Autor long_long_time_ago Dodany 2019-02-05 18:33
Jak to jak? Urlop należy się i tyle. Ludzie zacznijcie do... licha dbać o swój interes. Najgorsze co może być - potulnie głowa w dół, na wszystko się zgadzać, siedzieć cicho (pełnosprawni to samo), a po pracy i wśród znajomych narzekać jak to "oszukujo i źle traktujo a za granico, panie, tam nawet za nadgodziny płaco!" Płacą... bo tam ludzie nie dają sobą pomiatać, ale spokojnie, przez te wszystkie lata już się wielu nauczyło, że można bujać pracowników ze wschodu.

żeby nie być gołosłownym: wykorzystuję wszystkie moje "przywileje". Nie ma dyskusji. Gdy z parę razy zostałem po godzinach, odebrałem wszystko następnego dnia co do minuty. Nie pytam się czy mogę czy nie, bo znam swoje prawa. Oczywiście nie jestem księciem na ziarnku grochu - wykonuję swoją robotę i wywiązuję z obowiązków.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Urlop dodatkowy (1855 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill